Master Care Sp. z o.o.

Opinie o Master Care Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy wszystkich, którzy poszukują informacji na temat Master Care, zwłaszcza przyszłych kandydatów do pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie oraz wszelkie opinie i uwagi. Dzięki nim możemy się rozwijać i stawać się lepszymi. Chcemy być blisko tych, którzy szukają rzetelnych informacji na temat naszej firmy, dlatego udostępniamy bezpośredni kontakt do nas : opinie@mastercare.pl .

Jako firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie dostarczania wysokiej klasy specjalistów, ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego kandydata oraz poważne traktowanie wszelkich sprawy wymagających wyjaśnienia.

Jednocześnie informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem portalu będą usuwane przez administratora.

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do śledzenia nas w social mediach:

facebook: mastercarepl

instagram: mastercarepl

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu,

Zespół Master Care
Robert

Już nie pracuję ale byłem zadowolony. Współpraca i dochody na dobrym poziomie. Jeden z lepszych moich pracodawców.

@Robert

Robert - bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników. Ze swojej strony możemy tylko dodać iż nieustannie chcemy podnosić standardy zatrudnienia naszych pracowników, ponieważ uważamy że to właśnie ludzie tworzą największą wartość w każdej organizacji.

Wojtek Górski
@Pracowałem

Pracuje, nie narzekam. Powiem więcej - na tle czterech innych graczy z branży rekrutacyjnej MasterCare pozycjonuje najwyżej. Szybka decyzyjność. Dużo ciekawych szkoleń. Uczciwość wobec klientów! Możliwe szybkie wprowadzanie zmian organizacyjnych w celu optymalizacji procesów. SZACUNEK i KULTURA ORGANIZACYJNA. Pozdrawiam

MASTER CARE to rzetelny pracodawca, godny polecenia. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + bogaty pakiet benefitów. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach - budżet szkoleniowy do indywidualnych negocjacji. Sporo można się nauczyć jeśli chodzi o rekrutacje z obszaru IT&Telecom - managerowie wywodzą się z branży i dużo pomagają. Ludzkie podejście i brak korporacyjnych nonsensów - nigdy nie miałem problemów z akceptacją urlopu czy wyjściem z biura żeby coś załatwić. Możliwość współtworzenia organizacji i uczestnictwa w projektach z innych obszarów. Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy i praca zdalna (miałem taką opcję raz w tygodniu). Firma dba o pracowników wewnętrznych jak i kontraktorów (ponad 100 os.). Solidne wynagrodzenie podstawowe (zawsze na czas) + premie za wyniki (jeśli się chce można nieźle zarobić). Pracowałbym tam dłużej, ale firma zmieniła lokalizację (nowe, atrakcyjne biuro) i codzienne dojazdy stały się dla mnie problemem. Polecam pracę w MASTER CARE i być może jeszcze kiedyś tam wrócę :)

Jakub Nowy wpis

Szybki, sprawny proces rekrutacji. Pracuję na B2B na projekcie u jednego z klientów. Kasa zawsze jest na czas, duże wsparcie rozliczeniowo-administracyjne i dobre benefity. Polecam :)

Ilona Nowy wpis

Pracuje w firmie od 4 miesięcy, wiec myślę, że to odpowiedni moment na podzielenie się opinią na temat pracy:) Przed procesem rekrutacyjnym zostałam poinformowana na temat potencjalnych obowiązków oraz widełek finansowych, co jest dużym plusem. Sama rozmowa była bardzo profesjonalna (wywiad + rozmowa z wiceprezesem), szybko otrzymałam feedback jak i ofertę pracy :) po dwóch tygodniach czułam, że zostałam dobrze wdrożona w swoje obowiązki, miałam poczucie, że mogę działać samodzielnie. W pracy cenie sobie przede wszystkim samodzielność w działaniu, atmosferę oraz poczucie, że wszyscy gramy do jednej bramki :) Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w Master Care lub pracą poprzez Master Care to jak najbardziej polecam!

Renata Nowy wpis
@Ilona

Ilono, a kto wdraża nowego pracownika do pracy przez te dwa tygodnie ?

Ilona Nowy wpis
@Renata

Team Leader, który w pierwszych tygodniach pracy poświęca ogrom codziennego czasu na wdrożenie nowego pracownika, oraz inni członkowie zespołu, którzy mają w swoim kalendarzu zagospodarowany czas na Onboarding :)

Sherine

Master Care to pracodawca, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Proces rekrutacji, w którym brałam udział był bardzo profesjonalny i przyjemny. Udało mi się dołączyć do firmy i z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że przyjęcie oferty to była dobra decyzja. Świetny i zgrany zespół. Zawsze mogę liczyć na pomoc moich współpracowników. Jeśli zastanawiasz się czy dołączyć do Master Care, to gwaratnuję, że nie pożałujesz dołączenia do tej firmy :)

Master Care to bez wątpienia miejsce w którym każdy z obecnych pracowników ma realny wpływ na rozwój organizacji. Zespół składa się z zaangażowanych, nastawionych na efekty osób dla których liczy się zarówno dobro organizacji, kandydatów jak i Klientów. Oddając w ręce "firmy" projekty rekrutacyjne możesz liczyć na pełen profesjonalizm oraz wykonanie usług na jak najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś potencjalnym "pracownikiem" - bez wątpienia nie będziesz się nudził. Jeżeli jesteś potencjalnym "kandydatem" możesz mieć pewność, że nasz zespół zrobi wszystko abyś znalazł dla siebie satysfakcjonujący projekt. Jeżeli jesteś potencjalnym "Klientem" możesz liczyć na szybkość działań, indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie współpracy z nami. W wielkim skrócie - zapraszamy do Master Care :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji w firmie Master Care Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Programista wordpress

Witam, programista z 5letnim doświadczeniem, jak mnie przekonacie do aplikowania do was na stanowisko Wordpress poziom mid i bardzo dobry angielski za 7-11tys skoro np w takiej wielkiej Brytanii zapłacą mi 4tys funtów czyli 20tys a za juniora bez doświadczenia 2tys czyli 10tys zł? Dajecie jakieś urlopy?, jak wygląda praca? Czym dokładnie zajmuje się na tym stanowisku? Tworzenie szablonów dla nowych klientów, plutonów?

@Programista wordpress

Witaj, Jeżeli masz do wyboru ofertę za 11 tys (w PL) i za 20 tys (w UK) wybierz tę droższą. Pod warunkiem, że pracujesz zdalnie i projekt Ci odpowiada. Jeżeli praca jest lokalnie lub hybrydowo, to zapewne wiesz, że koszty utrzymania w PL i UK różnią się. Sam koszt wynajęcia malutkiej kawalerki w kiepskiej dzielnicy Londynu to obecnie nadal około 900-1000 funtów. Czy dajemy urlopy ? Tak. Jeżeli tylko warunki projektu na to pozawalają to zawsze to robimy. Jeżeli natomiast chcesz się dowiedzieć jak wygląda praca i na czym polega projekt zapraszamy do kontaktu przez link w konkretnym ogłoszeniu lub przez stronę www, ponieważ nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. W każdym projekcie Wordpress praca będzie się od siebie różnić. Pozdrawiamy, Zespół Master Care

Pat

Najlepszy i najszybszy proces rekrutacyjny z jakim mialem doczynienia a przeszedlem ich troche w moim zyciu .

Firma zawarła w 2021 dużo nowych kontraktów, nie można się się nudzić. Praca wymaga sporej uwagi ale back office jest dobrze poukładany, każdy wie co ma robić i gdzie kończy się jego odpowiedzialność. Wynagrodzenie trochę powyżej rynkowego plus jasny system motywacyjny. Fajni ludzie :) Polecam !

Klaudia

W jaki sposób rozwiązywane są konflikty w firmie?

@Klaudia

Dzień Dobry. W firmie mamy wdrożony Kodeks Etyki, który budowali wszyscy pracownicy, potrafimy więc trudne sytuacje szybko rozpoznawać i właściwie reagować. Oprócz tego pracujemy zgodnie z wewnętrzną mapę procesów i zależności. Pozwala nam ona unikać zastanawiania się „co dalej” czy „kto to powinien zrobić”. A wewnętrzny trener prowadzi z Zespołami regularne zajęcia z komunikacji, asertywności i umiejętności miękkich :) Pozdrawiamy :) Zespół Master Care

Magda
@Klaudia

W tej firmie nie rozwiązuje się konfliktów personalnych, po prostu ludzie odchodzi po kilku miesiącach pracy

@Magda

Droga Magdo, statystycznie w każdej firmie znajdzie się osoba z którą nie udaje się nawiązać porozumienia w którejś z kwestii. Cenimy sobie opinie od naszych pracowników i staramy się na bieżąco na nie reagować. Pamiętaj proszę, że w firmie od dawna funkcjonuje skrzynka opinie(at)mastercare.pl, która jest narzędziem pozwalającym anonimowo wyrazić swoje obawy czy uwagi. Zachęcamy do kontaktu ! Zespół Master Care.

Bartosz

Bardzo dobrze prowadzony proces rekrutacyjny. Szybko, sprawnie i na temat. Polecam !

Ciszyca

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, nie kontynuowałem, bo zaakceptowałem ofertę z innego miejsca. Ogółem bardzo pozytywne wrażenia z procesu - bardzo miła pani rekruterka, konkretnie, doinformowanie i jakoś tak po ludzku.

@Ciszyca

Bardzo dziękujemy za miły komentarz. Stanowi on dla nas najlepszą nagrodę za kolejny, wymagający tydzień pracy i nastraja pozytywnie przed nadchodzącym weekendem :) Pozdrawiamy :) Zespół Master Care

Zuzanna
@Master Care Sp. z o.o.

A czy mogłabym się przy okazji dopytać jak w Master Care wyglądała cały proces rekrutacyjny? Jak on przebiega? Ile liczy etapów i ile one trwają? Ilu osobom udaje się przejść go pomyślnie? :)

Amelia

@Ciszyca powiesz jak dokładnie rozmowa przebiegała?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Master Care Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna obecnie odbywa się zdalnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Rozmowy na stanowiska Internal Back Office (w drugim etapie) odbywają się w siedzibie firmy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Master Care Sp. z o.o.?

Dobra atmosfera w pracy jest również dla nas jednym z czynników efektywności. W naszym biurze pracujemy wg. Kodeksu Etycznego w tworzenie którego zaangażowani są wszyscy pracownicy. Każdy z nas te wartości tworzy ale też pilnuje ich przestrzegania. Otwarta komunikacja, szybki feedback stawiamy na równi z szacunkiem czy odwagą do szukania nowych rozwiązań.

Czy zdarzają się nadgodziny w Master Care Sp. z o.o.?

Dzień Dobry. Tak, zdarzają się - ale na szczęście bardzo rzadko :)

Robert

@Robert

Pracowałem

Kto podejmie współpracę sam się przekona. Nie polecam zdecydowanie

@Pracowałem

Szanowny Anonimie, Nie zgadzamy się z przedstawioną opinią. Zarobki w naszej firmie są bardzo dobre i odzwierciedlają realia rynku. Wszystkie umowy o pracę są zawierane na czas nieokreślony. Dla naszych pracowników i współpracowników mamy pakiety medyczne, karty sportowe oraz ubezpieczenie grupowe, wszystkie one są dostępne także wersjach partnerskich i rodzinnych. Jeżeli ktoś decyduje się nie na Umowę o pracę lecz świadczenie usług w ramach kontraktu B2B zapewniamy mu łatwiejszy start w postaci pakietu Pierwsza Firma. Pomagamy, tłumaczymy, wskazujemy ścieżki. Nasz Zespół Rozliczeniowy jest dostępny nie tylko telefonicznie czy mailowo; może do nas zawsze przyjść każdy pracownik oraz współpracownik (bez umawiania się) i nigdy nie jego problem czy pytanie nie zostanie pozostawione bez rozwiązania. Szkolimy, opłacamy kursy i egzaminy zawodowe i specjalistyczne. Organizujemy spotkania oraz imprezy integracyjne. Na święta każdy co roku dostaje upominek od firmy. Jesteśmy fundatorami stypendiów sportowych dla naszych pracowników i współpracowników. Udzielamy bezzwrotnego wsparcia finansowego, materialnego i prawnego dla osób w trudnej sytuacji życiowej oraz w razie nieszczęśliwego wypadku czy zachorowania. Można jeszcze długo wymieniać ale… najlepiej się przekonać samemu :) Tak więc Szanowny Anonimie, jeżeli nadal uważasz że nie ma czego polecać, prosimy Cię o merytoryczne informacje, nie zaś zdawkowe „nie polecam”. Zachęcamy do kontaktu na adres opinie@mastercare.pl. Wierzymy że dzięki tym właśnie merytorycznym opiniom będziemy stawać się jeszcze lepsi. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Wojtek Górski
@Pracowałem

Czy Master Care Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dziękujemy za pytanie :) Oczywiście nie narzucamy terminów urlopów wypoczynkowych, podobnie jak żadnych innych. Pracujemy w oparciu o plan urlopowy który zgodnie z przepisami [Art. 163 KP] tworzymy do końca marca każdego roku. W myśl Art. 161 KP urlopu wypoczynkowego udzielamy w roku w którym pracownik nabył do niego prawo. Inaczej sprawa ma się z uporczywym niewykorzystywaniem urlopu zaległego: zgodnie z Art. 168 KP urlopu niewykorzystanego w roku w którym nabyło się do niego prawo, należy udzielić do 30 września następnego roku kalendarzowego. W tym przypadku orzecznictwo pozwala już na wysłanie na urlop we wskazanym przez pracodawcę terminie. Ponieważ przez pierwsze osiem miesięcy każdego roku, namawiamy "zaległych urlopowiczów" jak najszybszego do wykorzystania tej części urlopu - sytuacje kiedy wskazujemy termin we wrześniu roku kolejnego mogą należeć tylko do wyjątków. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Anita

Całkiem niezrozumiałe są dla mnie negatywne opinie o Master Care. Rzadko się zdarza, aby agencja pracy na pierwszym miejscu stawiała człowieka, a zaangażowanie pracownika były docenione zarówno w formie wyższego wynagrodzenia jak i licznych szkoleń i warsztatów. Współpraca jest przyjemna, warunki jasne i przejrzyste od samego początku współpracy. Nie ma problemów z kontaktem jak to często ma miejsce na linii pracownik - pracodawca, w razie problemów pracownicy są otwarci i bardzo pomocni. To jedna z lepszych agencji bodyleasing z jaką miałam możliwość współpracować. Szczerze polecam.

Gabriel

Jedna wielka ściema... zdecydowanie nie polecam. Dobrze kłamią - jedynie w tym mają doświadczenie pracujący tam ludzie.

@Gabriel

GABRIEL, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeżeli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić, to możesz to zrobić pod adresem opinie@mastercare.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje i wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Dział HR

Aktualność

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do śledzenia nas w social mediach:

facebook: mastercarepl

instagram: mastercarepl

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu,

Zespół Master Care

Zostaw merytoryczną opinię o Master Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Master Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Master Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Master Care Sp. z o.o.?

Master Care Sp. z o.o.