Opinie o SaSa Rekrutacja w Wrocław

4.1/5
Na podstawie 145 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SaSa Rekrutacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SaSa Rekrutacja o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Lidia

@marekgdansk, planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy warunki oferowane przez SaSa Rekrutacja są dla Ciebie satysfakcjonujące? @djj, czy firma zapewnia dojazd do pracy? Długo pracowałeś za pośrednictwem SaSa Rekrutacja? @julekkipper, dziękuję za odpowiedź. Długo już pracujesz w tym miejscu?

marekgdansk

Super współpraca ciesze sie ze trafilem na nich! pracuje od 2 miesiecy w Niemczech i jestem zadowolony :)

julekkipper

Pani Lidziu praca kierowcy polega na tym ze spi on zazwyczaj w aucie, to nawet lepsze niz tulac sie po hotelach. byle auto bylo na wlasnosc, bo na szkoczka sie nie pisze. tu na szczescie tak jest :)

Lidia

@julekkipper, rozumiem, że firma zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, tak? Na podstawie jakiej umowy pracujesz? @Maryś, może jest szansa na wynegocjowanie wolnych weekendów lub przeniesienie do innego miejsca pracy? @Ola123, @marekr , @RRR, widziałam, że byliście zainteresowani podjęciem pracy poprzez firmę SaSa Rekrutacja - zdecydowaliście się aplikować?

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH
julekkipper

Przed wyjazdem do pracy rozmawiałem kilka razy z rekruterem i wyjezdzajac wiedzialem jak bedzie wszystko wygladac. jak to za granica nie ma co oczekiwac ze cud miod, bo zawsze jestes z daleka od domu, ale jak na prace w Niemczech jest ok. Jak cos firma w Berlinie na wywrotki sprawdzona, mozna smialo jechac. Plus, ze konczymy w piątek, bo w weekendy firma nie pracuje.

Maryś

Powiem krótko. Usłyszałem to co chciałem usłyszeć na temat pracy której szukałem niestety realia są inne, zamienił stryjek siekierke na kijek miałem dobrą pracę a teraz muszę znowu szukać. Proście o dane firmy i weryfikujcie wszystko co mówi agencja bezpośrednio z przyszłym pracodawcą. Tu gdzie pracuję ludzie od nich przychodzą i odchodzą bo bajek się słuchają od nich sama praca może i nie jest zła ale mi chodziło o pracę od poniedziałku do piątku i na wszystkie moje pytania z tym związane usłyszałem odpowiedzi które mnie satysfakcjonowaly a tu już w pierwszym tygodniu rozczarowanie bo dobrze będzie jak w sobotę wieczorem do domu wrócę i to z przyczyn zależnych od pracodawcy. Weryfikujcie informację.

Maryś
@Maryś

Samej agencji żeby było jasne nie mam nic do zarzucenia ale pamiętajcie żeby szczegółowo przestawić czego oczekujecie i na czym Wam zależy i najlepiej samemu uzgodnić z pracodawcą te szczegóły wtedy będziecie w 100 procentach pewni, że to jest to czego szukacie.

Ola123

Mam pytanie czy ktoś pracował przy kurczakak w schuttorf i wie jak tam jest

marekr
@Ola123

tez bym sie chcial wiecej dowiedziec. Jak ktos ma szczegoły to niech napisze do mnie na marekr93@wp.pl

RRR
@marekr

podpinam się pod pytanie , również jestem zainteresowany wyjazdem do schuttorf mój meil kluska424@wp.pl

mirekscania

zaczalem prace przez sase juz ponad rok temu. nie jestem fanem takich forow, ale mysle ze warto docenic prace dobrych ludzi. Moge powiedziec, ze trafilem lepiej niz myslalem. polecam

krzyskierowca

Bardzo pomocni! Wielkie dzieki za dobra prace!

radek

juz rok pracuje przez ta firme u Niemca. Gdybym mial jeszcze raz szukac pracy na pewno bym sie na nich zdecydowal. na razie nie zmieniam bo jest tu wszystko dobrze. polecam wszystkim kierowcom

pawel

Praca jest dobra, mozna zawsze dostac pomoc od firmy , bez problemu zalatwili mi teraz zjazd na swieta, pracowac trzeba wszedzie byle dobrze trafic. dzieki!

Dominik

Mam pytanie czy ktoś wie jak jest na produkcji i pakowaniu kurczaków w Essen w Niemczech proszę o odp

anka
@Dominik

jest spoko! pracujemy wieksza ekipa od wakacji. nie jest zle, jak cos to zapraszamy :) tylko to nie samo essen 150 km dalej jak cos.

Lidia

@pawelnowka, napisz coś więcej :) Twoja opinia może być bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy poprzez SaSa Rekrutacja, ale dobrze byłoby, gdyby była poparta jakimiś przykładami, bo w tym momencie jest bardzo ogólnikowa. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @zdzichuberlin, czyli o wszystkich warunkach zostałeś poinformowany na rozmowie tak? Po ile godzin dziennie pracujesz? Na naszej stronie znajdziecie wiele ofert pochodzących od SaSa Rekrutacja w różnych lokalizacjach, głównie w Niemczech: https://www.gowork.pl/praca/sasa-rekrutacja;pr

zdzichuberlin
@Lidia

no skoro pojechalem i pracuje to znaczy ze jest ok. pracuje tyle co czas pracy pozwala. droga Pani Lidio wiecej szczegolow to ja moge podac komus zainteresowanemu. czy Pani tez jest kierowca?

pawelnowka

zadowolony z pracy. dziekuje

zdzichuberlin

jestem od nich na wywrotce w berlinie. ogarneli mi robote, nie mam zadnych ale. najpierw pojechalem do nich do wroclawia, wszystko mi dokladnie opisali, dali namiar na firme. jestem, pracuje, jest ok.

SaSa Recruitment

Dzień dobry Panie "słabo", czy aby na pewno wypowiada się Pan o naszej firmie? My nie widzimy przeszkód w spotkaniu. Prosimy o kontakt pod numer 784 560 881 lub 784 931 508. Może Pan również pozostawić wiadomość na naszym facebooku : https://www.facebook.com/sasarecruitment/?fref=ts lub stronie internetowej : http://www.sasa-r.eu/ Pozdrawiamy ! Zespół SaSa Recruitment

Jacek007

W domu tez mozna pracowac? Pracuje 2miesiace w bordesholm praca jest ok co bylo obiecane to mam Jak znajde chwilke to zadzwonie do biura podziekowac Pozdrawiam Jacek

Ramzes33

najlepiej kontaktować sie telefonicznie, zawsze odbierają.. przynajmniej jak ja dzwonie hehe :)

Krzysztof 1960

Normalni nie siedzą tyłkiem nw / w Fejsbuku (hehe). Dla mnie to plus. A co to Face... to jakiś wykładnik inteligencji ? Chyba szpagatowej. Tylu idiotów na zar co na Fac.... nie widziałem w swoim życiu. Ja nie mam tam profilu i uważam, że tak ma być.

mazur

zarzuci ktos jak w tej agencji z robota na kierowce -rozne opinie i slyszalem ze niekoniecznie pelny etat ?

maroscania
@mazur

jestem od nich w niemiecko- holenderskiej firmie wyjazdy sa z okolic Berlina. masz 3/1 system i niezle placa.etat to tu akurat jest pelny. pewnie w 2/1 nie dostaniesz calego.nie mozesz sam zapytac pracodawcy,. nie dali ci jeszcze namiaru?

mazur
@maroscania

dzieki za info szerokosci

wwpolska

oferty pracy nie sa aktualizowane na bierzaco wisza po kilka miesiecy dzwonisz pytasz a tu niespodzianka niby sa niby nie i czekasz na tel z odpowiedzia ...............

Wszystko w jak najlepszym porządku. Praca zgodna z przedstawioną ofertą.Polecam.

lolek

Jezeli jest ktos rzetelny i wypowie sie na temat pracy kierowcy to prosze o odpowiedz z dopiskiem dla Darka

Zostaw merytoryczną opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

• Jak się pracuje w SaSa Rekrutacja?

Zobacz opinie na temat firmy SaSa Rekrutacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SaSa Rekrutacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SaSa Rekrutacja?

Kandydaci do pracy w SaSa Rekrutacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SaSa Rekrutacja
  • ul. Jedności Narodowej 182 lok. 2