Opinie o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SaSa Rekrutacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SaSa Rekrutacja o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaSa Rekrutacja w Wrocław

suchy

Slychac w poczcie pantoflowej ze dobrze dzialaja, chyba czas na probe

Jureczek

Daje mocna dyszkę :)

Piotrek

Jedyna porządna firma rekrutacyjna na rynku. Wiarygodność, bez ściemy! Szacun, ja wam mega dobrze życzę! Sporbowalem i nie żałuje :) a reszta ściemniaczy niech się wybiela :D powodzenia SASA

Jurusfahrer

Pracuje od roku jako kierowca w Hamburgu na bdf latam po skandynawi jk lubię praca jak wszędzie trzeba robić Jestem zadowolony na ten moment polecam

Kierowca

Odradzam. Firma niepowazna. Oferuje prace, ba, przesyla nawet jakas aplikacje na maila. Dzwonie wiec do pracodawcy I tu niespodzianka. Nikt, nic nie wie o tym ze mam zaczac jakas prace. Ludzie absolutnie nieprofesjonalni

SaSa Recruitment
@Kierowca

Witam. Przekazanie danych firmy oznacza, iż pomyślnie przeszedł Pan proces rekrutacji i firma zaakceptowała Pańską kandydaturę. Możliwe, że trafił Pan na osobę, która nie pracuje w dziale rekrutacji i nie posiada informacji o zatrudnieniu pracowników. Czekamy na bezpośredni kontakt!Chętnie pomożemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości :)

kamil

Podobno oferta na produkcji jest juz tylko na stale, To prawda? Ktoś wie, czy może jest jeszcze możliwość zeby sie zalapac? Bylem w zeszlym roku, ale w tym juz podobno nie ma rekrutacji dla studentow. Prosze o info od osob ktore sa na miejscu. z gory dzieki

Czy pracował ktoś w (usunięte przez administratora) w Hanowerze ?

piotrek

Wiecie cos wiecej o ofercie w dreznie w systemie pon - piatek? jest tam ktos na miejscu?

marekkram
@piotrek

Piotrek jesli chodzi ci o ta oferta o ktorej mysle to jest kawałek za Dreznem tak dla informacji. Firma jest ok, zazwyczaj trasy od pon do piatku, bardzo rzadko sobota, moze raz w miesiacu zostajemy. Ogolnie trasy sa tylko po Niemczech, wiec nie musimy sie szarpac na jakis grubszych kontrolach. jak to u niemca, pracowac trzeba, ale nie ma wtopy z firma, jest calkiem spoko.

Gaju
@marekkram

A podasz jakiś namiar do siebie żeby dostać więcej info?tzn jak z kasa ,gdzie dokładnie i jaka firma ? Dzieki

Sasa
@Gaju

Jeśli ma Pan pytania odnośnie pracy to prosimy o kontakt bezpośrednio z nami, możemy na nie odpowiedzieć i pomóc w kontakcie z firmą.

Tomson

Byłem dzisiaj w okolicach Berlina na rozmowie. Z szefem na miejscu dogadałem nawet lepsza kasę wiec narzekać nie mogę. W niedziele zaczynam i mam nadzieje ze pójdzie dobrze. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam Tomek

xyz

Czy pracuje ktos na jako pracownik produkcji przy pakowaniu kurczaków? jesli tak prosze o wiadomosc na mejla dominikakowalska0@o2.pl

marysiaa
@xyz

jesli można rowniez poproszę o informacje na maila marysiaa4tuna@tlen.pl

Roberto
@marysiaa

Marysia tu można zadzwonić i jest polski pracownik w biurze to wszysyko ci powie. Teraz już mniej studentów przyjmują raczej wszystkich na stałe co szukają roboty. Jak coś to możesz sie do mnie odezwać, bo jestem na miejscu.

Jasiek

Podpowiedzcie jakie warunki zabezpiecza agencja na miejscu?

adrianna
@Jasiek

To zależy o jaką ofertę Ci chodzi. Jak na prace na produkcji to w ubiegłym roku było ogarniete zakwaterownie i ubranie robocze. jak masz jakieś pytnie to tez są polscy kierownicy na miejscu. w zeszlym roku bardzo duzo ludzi tam na wakacje przyjechalo. jak cos chcesz wiecej widziec to pytaj.

P.

Czy pracowal ktos (usunięte przez administratora)w Niemczech przez tą firmę? Jakie opinie ?

marcink.

jezdze na trasach miedzynarodowych w Kassel i wszystko jest ok, spokojnie mozna jechac!

Jakie warunki mieszkaniowe proponuje firma?

Tomaspl

Mega plus za kontakt z firma. Zwięzle szczerze i na temat. Troszkę czekałem na odpowiedz, ale w końcu wszystko dobrze dogadane. Bez zarzutów pozdrawiam Tomek

kokodzambo

Ziomek co ty wypisujesz, jak sie lezy na "chorobowym" i nie pracuje to moze tyle dostales. Ja tu siedze juz troche czasu i na piniądz nie narzekam, dostaje tyle na ile sie umawiałem. Jak ktos jedzie do pracy to trzeba liczyc się z tym, ze trzeba robic, za darmo nikt wam pieniędzy nie da.

Trollinka
@kokodzambo

Czy mozna uzyskac wiecej informacji o tej ofercie pracy? Trollinkagl@onet.pl

Trollinka

Witam mam dwie oferty pracy na kurczaki (ukladanie na tacki) albo miejscowosc Haren albo schuttorf ... chcialabym poznac bezposrednio opinie od ludzi ktorzy mieli\maja doczynienia z tymi ofertami pracy. z gory serdecznie dziekuje Trollinkagl@onet.pl

martinpl

wszystko na plus, zadowolony daje 6 gwiazdek!

kamil

jestem kierowca zawodowym z duzym doswiadczeniem, trafilem do firmy w heidelbergu, auta sa w miare nowe, od pracodawcy wszyscy kierowcy dostali zakwaterowanie w wynajetym przez firme domu. mysle, ze troche tu popracuje, bo jak narazie wszystko idzie w dobra strone. nie ma co marudzic, tylko trzeba pracowac jak sie chce zarobic troche kaski.

Lidia

@marekgdansk, planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy warunki oferowane przez SaSa Rekrutacja są dla Ciebie satysfakcjonujące? @djj, czy firma zapewnia dojazd do pracy? Długo pracowałeś za pośrednictwem SaSa Rekrutacja? @julekkipper, dziękuję za odpowiedź. Długo już pracujesz w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

• Jak się pracuje w SaSa Rekrutacja?

Zobacz opinie na temat firmy SaSa Rekrutacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SaSa Rekrutacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SaSa Rekrutacja?

Kandydaci do pracy w SaSa Rekrutacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SaSa Rekrutacja
4.1/5 Na podstawie 145 ocen.

SaSa Rekrutacja