Opinie o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SaSa Rekrutacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SaSa Rekrutacja o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Aktualność
Kierowca C lub C+E // Niemcy // zarobki do 3000€
Całe niemcy

Obowiązki

• Trasy daleko lub krótkobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe samochodami typu firanka, plandeka, silos, cysterna, wywrotka, chłodnia, HDS, solówka

• Możliwość pracy w systemie 2/1, 2,2, 3/1, 4/1, 4/2, 6/2 lub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wymagania

• Doświadczenie w pracy jako kierowca C lub C+E

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( PROSIMY również pytać o oferty BEZ JĘZYKA)

• Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja

• Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C lub C+E z kodem 95

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa do 3000€ + diety 36/24/12€ ( w zależności od tras)

• Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Oferty na terenie całych Niemiec - także blisko granicy

• Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych, Kindergeld

• Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach

• Terminowe, wysokie zarobki

• Stabilna praca w dużych i rozwojowych niemieckich firmach

• Zapewnione zakwaterowanie na bazie firmy

Aktualność
kucharz / wysokie zarobki/ blisko granicy
Drezno

Obowiązki

• Kompleksowa obsługa gości hotelowych

• Przygotowywanie dań z menu

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza

• Znajomość j.niemieckiego i/lub angielskiego

• Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę podpsiywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

• Pakiet niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych

• Terminowe zarobki od 2250€/ miesięcznie

• Zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę

Zenon CE kierowca

Wydawało się że fajnie załatwiają ale jak pojedziesz to jesteś zdany na siebie, obiecanki to zachęta potem każą mieć pretensje do firmy w której pracujesz taką odpowiedź dostałem dziś. Np dwa tygodnie pracy i 460 EURO za 130 godz pracy (usunięte przez administratora)NIE POLECAM

@Zenon CE kierowca

Szanowny Panie Zenonie, Pragniemy na wstępie podziękować, iż potwierdził Pan sprawność naszego działania względem znalezienia dla Pana pracy w Niemczech. Dbamy o to, aby kierowcy jak najszybciej mogli być czynni zawodowo. Jesteśmy z Panem w stałym kontakcie, ale jak dobrze Pan wie, spowodował Pan w przeciągu 2 pierwszych tygodni pracy wypadek samochodowy i uciekł Pan z miejsca zdarzenia. Trafiła do nas dokumentacja od miasta, która potwierdza ten fakt. Pracodawca uregulował w Pana imieniu karę nałożoną przez miasto na kwotę 1200 Euro za szkody (potrącenie słupków miejskich). Poręczyliśmy u pracodawcy, że jest Pan doświadczonym kierowcą i w naszym mniemaniu to Pan postawił nas w niezręcznej sytuacji.Szanowny Panie Zenonie, zrobiliśmy wszystko aby Panu pomóc, niestety owe wydarzenia, nie stawiają Pana sprawy w korzystnym dla Pana świetle i nasze starania nie zmienią biegu wydarzeń. Pozdrawiamy, Zespół SaSa Rekrutacja

Nietoperz

Nie polecam,zero kontaktu,nie odpowiadają na smsy ani na meila,interesuje ich tylko wysłać kierowce i otrzymać za to wynagrodzenie a wszystkie potrzebne informacje na temat pracy musisz dowiedzieć się od pracodawcy.

@Nietoperz

Witamy Panie Nietoperzu, Pana wypowiedź byłaby na pewno wiarygodniejsza dla osób korzystających z naszych usług, gdyby posłużyłby się Pan prawdziwymi danymi. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy jest Pan rzeczywiście naszym klientem, czy tylko osobą działającą konkurencyjnie. Odnośnie Pana wypowiedzi: pragniemy podkreślić, że jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z każdym naszym klientem, zarówno po stronie polskiej jak i niemieckiej. Nasza firma czynna jest codziennie od godziny 8 do 16. W każdym momencie można do nas zadzwonić i zapytać na jakim etapie jest proces rekrutacyjny. Niektórzy pracodawcy pragną omawiać szczegóły zatrudnienia bezpośrednio z kandydatami, ponieważ to oni są osobami decyzyjnymi. Nasza firma jest doradztwem personalnym i ma tylko i wyłącznie za zadanie wskazanie wolnych wakatów pracy na terenie Niemiec. Pragnę przypomnieć, że nasze usługi są darmowe, a osoby decydujące się na pracę uzyskują bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy. Pozdrawiamy, SaSa Rekrutacja

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
franek55

praca na cysternie w lipsku sprawdzona. jestem od 4 miesiecy i pan stefan szef to konkretny gosc. narazie wszystko sie zgadza

@franek55

Cieszymy się, że jest Pan usatysfakcjonowany z otrzymanej oferty pracy. Pozdrawiamy, Zespół SaSa Rekrutacja

jaco

jak sie nie zna jezyka to samemu ciezko sobie zalatwic robote dobrze ze sasa poratuje jakas dobra ofertka pozdrawiam mile panie

@jaco

Jak się nie zna języka to zawsze można na nas liczyć. Pozdrawiamy! Dziękujemy za miłe słowa!

Martyna

Poszukują może kogoś do biura rekrutacji? Mam już doświadczenie w takiej pracy, umiem się dogadać, pozyskać nowe kontakty.

@Martyna

Witam, Proszę podesłać CV na adres mailowy info@sasa-r.eu. Jeśli będziemy mieli otwarty nabór, na pewno się odezwiemy. Pozdrawiamy, Zespół SaSa Rekrutacja

Leszek

nigdy nie wystawiam opini ale pracuje przy posadzkach w lipsku, jestem tutaj od miesiaca. sasa zalatwila mi robote w bardzo dobrej firmie, jestem mega zadowlony, dlatego chcialem wam Sasa podziekowac. a wy jesli szukacie dobrej roboty niedaleko granicy to dzwoncie do sasy, bo wiem ze firma szuka jeszcze pracownikow

Katarzyna
@Leszek

Rozumiem, że skorzystałeś z usług świadczonych przez firmę, czy zatrudnia ona w oparciu o umowę o pracę? Pamiętasz może, na jakie stanowiska trwa rekrutacja? Taka informacja może się przydać innym osobom.

Rafal

Witam szukam pracy jako kierowca mieszkam w Monachium szukam pracy w Berlinie proszę o informację z zakwaterowiem z góry dziękuję Rafał (usunięte przez administratora)

@Rafal

Jeżeli interesuje Cię praca jako kierowca to najlepiej, gdybyś przejrzał oferty pracy, które obecnie dodane są przez firmę SaSa Rekrutacja. Oferty możesz znaleźć pod tym linkiem https://www.gowork.pl/praca/sasa-rekrutacja;pr Czy któraś z nich wydaje Ci się interesująca?

miniek

widze ze sasa ma coraz wiecej ofert na budowlanke dobrze bo maja fajnych pracodawcow. ja przynajmniej na takiego trafilem Dzieki!

Justyna
@miniek

To prawda - aktualnie SaSa Rekrutacja posiada naprawdę wiele ofert pracy, jeśli chodzi o branże budowlaną. Na zainteresowanych szczegóły są na tej stronie: https://sasa-r.eu/praca-budowa-niemcy/ Super, że Tobie trafił się pracodawca, który spełnił stawiane przez Ciebie oczekiwania. Zastanawia mnie tylko, jak właściwie przebiega rekrutacja w tej agencji pracy. Możesz mi przybliżyć te temat?

Jarek

duzo slyszalem o tej firmies i po pierwszym telefonie moge stwierdzic ze faktycznie super obsluga pogalismy sobie o konkretach i chyba zdecyduje sie na ich oferte. czy macie jakies info odnosnie pracy przy montazu kg?

@Jarek

Sam zadzwoniłeś do firmy SaSa Rekrutacja, aby porozmawiać o ofercie pracy, która Cię zainteresowała? Ogólnie biur pośrednictwa pracy jest dosyć sporo, więc zastanawia mnie, jak to się stało, że trafiłeś akurat na ich ofertę? Znalazłeś w internecie, czy akurat tego pośrednika polecił Ci znajomy?

Ce

Nie polecam.ukrywaja niewygidne informacje.po przyjezdzie jest nie tak kak mialo byc.

@Ce

To znaczy, jakie konkretnie informacje są rzekomo ukrywane przez firmę SaSa Rekrutacja? Nie ukrywam, że chciałbym dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego zachęcam Cię do jej sprecyzowania. Osoby odwiedzające ten wątek chciałyby dobrze ją zrozumieć.

marcin

zadowolony z pracy, warunkow i ludzi. poki co wszystko ok. chcialem cos napisac bo sam mialem obawy przed wyjazdem w nieznane ale jak ktos chce to da sobie rade.

@marcin

Firma załatwiła wszystkie formalności związane z Twoim wyjazdem do pracy za granicą? Chciałbym, abyś podzielił się również z nami tym, jak udało Ci się trafić akurat do pracy za pośrednictwem tej agencji. Sam zgłosiłeś się do pracodawcy, czy może tego pośrednika polecił Ci znajomy? Odpowiedz, proszę, abym mógł dowiedzieć się, jak to wyglądało.

Romek

Cześć, Pojechałem do pracy na wywrotce wszysko jak w ogłoszeniu dobra kasa i w miarę dobra robota polecam sase weekendy w domu to jest dobrze!! Moje sugestie dla SaSa Rekrutacja: Dobra firma Lubię atmosferę w SaSa Rekrutacja za: Zawsze można do nich zadzwonić i dogadać temat

@Romek

Witamy, Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony ze znalezionej przez nas oferty pracy. Życzymy dalszych sukcesów u obecnego pracodawcy. Pozdrawiamy!

Były kierowca

Odradzam wszystkim, pracę zacząłem kilka miesięcy temu jako kierowca autotransportera w ogłoszeniu Sasa napisała, że jest system, przyjechałem na miejsce i okazało się, że co innego w ogłoszeniu, a co innego w rzeczywistości. Żadnego systemu, całkowicie inne stawki, a co najważniejsze współpracują oni z tak "rzetelnymi" pracodawcami, że (usunięte przez administratora)Jakby się człowiek nie upominał to by jej nawet nie dostał. A to w styczniu bank zamknięty (śmiech na sali), a to innym razem księgowa chora, za każdym razem coś. I tak wypłata zamiast 10 to miliony dni później. Jeżeli Sasa ma w swojej ofercie tak wspaniałe ogłoszenia, to współczuję następnym kierowcom.

@Były kierowca

Witam, Zawsze kontaktujemy się z kierowcami tuż po przyjeździe do firmy, a także po kilku tygodniach od zatrudnienia. W ten sposób sprawdzamy, czy oferowane przez nas miejsce pracy spełnia oczekiwania kierowcy. W ostatniej rozmowie z Panem usłyszeliśmy, ze wszystko jest tak jak być powinno, że nie ma Pan żadnych zastrzeżeń i jest Pan zadowolony z otrzymanej oferty. Ze względu na Pana brak doświadczenia jako kierowca CE, firma zdecydowała się Pana przeszkolić, zaoferowała darmowe zakwaterowanie oraz cykl szkoleń. Za udział w szkoleniu otrzymał Pan pełne wynagrodzenie. Nie podpisywał Pan także żadnej klauzuli,która jest wymagana zazwyczaj przez firmy oferujące szkolenia dla osób bez doświadczenia. Firma zrobiła dla Pana dużo dobrego, tak samo jak my, czego chyba zapomniał Pan dodać w powyższym komentarzu. Jeśli możemy pomóc, zawsze staramy się rozwiązać każdy problem - wystarczy do nas zadzwonić. Jest Pan początkującym kierowcą, jeszcze sporo doświadczeń przed Panem, życzymy więc dużo szczęścia i trafienia na tak wyrozumiałych pracodawców jak nasz kontrahent.

siwy

witam.Szukam pracy jako kierowca okolice berlina na jaki numer do sasy trza zadzwonic

@siwy

Witamy, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Dział rekrutacji: +48 664 248 008 +48 736 893 070 +48 787 071 924 Pozdrawiamy! Czekamy na kontakt :)

Kierowca

Pracuje ktoś może jako kierowca solówki w Berlinie przy przewozie części? Dokładniej Ludwigsfelde

przemek

Super wspolpraca! Pozdrawiam rekruterów!

przemo

pracuje od miesiaca w hamburgu w ogolnobudowlance i jest serio super. sasa ma duzo ofert to pewnie rozne roboty sie trafiaja. u mnie wszystko git

@przemo

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony! Pozdrawiamy!

Miki
@przemo

Akurat jestem w Hamburgu i szukam pracy, jakbys mogl sie skontaktowc ze mna byloby ekstra miko28@wp.pl

jarek

polecam, jarek

@jarek

Dziękujemy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

• Jak się pracuje w SaSa Rekrutacja?

Zobacz opinie na temat firmy SaSa Rekrutacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SaSa Rekrutacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SaSa Rekrutacja?

Kandydaci do pracy w SaSa Rekrutacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SaSa Rekrutacja
4.1/5 Na podstawie 145 ocen.

SaSa Rekrutacja