Opinie o Delta HR Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Delta HR Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delta HR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta HR Sp. z o.o. w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Delta HR Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Franek driver Nowy wpis
Kandydat

BARDZO FAJNA AGENCJA PRACY MILI LUDZIE, KONKRETNA ROBOTA, DUŻY WYBÓR, POZDROWIENIA DLA PANA MARCINA ZA ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY

Arkadiusz Górny Nowy wpis

Pierwszy raz pracuje w DE w normlanej firmie, do 3 razy sztuka się sprawdziło. Praca poukładana, każdy wie co ma robić.

Henryk P Nowy wpis

Kolega polecił mi żeby zadzwonić i spróbować się dostać do tej samej firmy. Akurat był ostatni wakat i się załapłałem. Długo szukałem międzynarodówki bo u Niemca to głownie trasy krajowe i ciężko coś znaleźć na dalekie trasy. Mam już Swoje lata i nie mam siły latać z plandeką 3 razy dziennie. Teraz 1 punk na dzień i reszta jazda, pracuje tu od lipca 2021 i po tym czasie moge potwierdzić że wszytsko gra. Polecam panowie, ale wiem tez że duzo zależy od tego na jaką firme sie trafi, bądźmy szczerzy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jonny69
Kandydat

Pracuję przez nich w Berlinie, szybko udało sie oferte znaleźć i od razu pojechać do pracy. Jestem zadowolony, nowy zestaw, stawka na umowie się zgadza, zobaczymy co dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Delta HR Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.