Delta HR Sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Delta HR Sp. z o.o.

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, system 4/1 lub co weekend w domu, dodatek na dojazdy!
Essen, Oferta pracy numer 1945

Wstęp:
Poszukujemy kierowców zawodowych kat. C+E, C oraz D do pracy w Niemczech, tylko rzetelni pracodawcy!!!

·       wysokie wynagrodzenie 2800-3300 € NETTO

·       typ zestawu: naczepa wywrotka
·       trasy: krajowe po Niemczech oraz międzynarodowe na kraje Beneluxu
·       komunikacja: tekstowa po angielsku lub niemiecku

Kontakt:
Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289 lub mailowo praca@deltahr.pl

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej http://www.deltahr.pl
Mat SP

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście Pań Martyny i Mai. Dzięki ich fachowej pomocy za darmo znalazłem się u pracodawcy w Niemczech. Dokumenty przygotowane przez cały proces rekrutacji, nie musiałem nic robić jak Pani Martyna była na urlopie to Pani maja zajełą się moją sprawą. Bardzo miła obsługa. Brawo gorąco polecam

kierowca Koszalin

Polecam, pracuje na wanienkach, co weekend w domu, praca prosta, dyspo polskie więc łatwo się dogadać no i najważeniejsze że kasa się zgadza, nawet dostałem 50€ więcej niż miało być, zawsze coś.

Kamil
@kierowca Koszalin

Witam kierowcę z Koszalina jestem z Słupska dał byś jakiś namiar do cb bo też szukam coś takiego jak ty

Marcin

Prace dostałem 4 msc temu wszystko jest jak jak było ustalane i zapowiada się podwyżka :-))) Polecam tę firmę! Pozdrowienia dla Pana Marcina ;)

Zuzanna
@Marcin

O super, dzięki za link, dobrze, że go nie zacenzurowało, bo zazwyczaj ucina. To czekaj, to gdzie Ty te pracę dostałeś swoją?

Adrian W Nowy wpis

Praca znaleziona przez biuro Delta, troche dużo formalności ale najważniejsze że warunki się zgadzają, trzymam za słowo żeby z Kindergeld się udało to będzie wtedy fajnie. Praca u nas w Niemczech jest ok, mi się podoba, koledzy też raczej dobrze mówią o firmie. Dziękuje i polecam tą firme.

Marcin Feli Nowy wpis

Wszystkim polecam, bardzo dobry kontakt podczas rekrutacji która przebiegła sprawnie, informacje z delty odnośnie firmy praktycznie 1:1 z rzeczywistością jak tu wygląda

Paula Sokol Nowy wpis

Polecam w 100000%. Nowa firma, już 3 moja w Niemczech i szczerze muszę przyznać że naprawdę baaaardzo ale to bardzo jestem zadowolony - mega zadowolony. W biurze mili ludzie( pomocni i życzliwi) , dyspozytor również normalny( miły i kulturalny) . Dziękuje za pomoc i mam nadzieję że zostane tu na dłużej ????????????polecam 1

Roberto Nowy wpis

Super kontakt, ekspresowe załatwienie sprawy (piątek po południu zostałem bez pracy, zadzwoniłem, wybrałem ofertę, w poniedziałek podpisana umowa z nową firmą niemiecka. Delta stanęła na wysokości zadania. Serdecznie polecam i pozdrawiam. Dziękuje za pomoc.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delta HR Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, system 3/1 oraz 4/1, polska dyspoz.
Mateusz Więsak

Witam, chciałem dodać wpis w którym polecam usługi firmy Delta HR. Zatrudniłem się z pomocą ich biura w niemieckiej firmie. Jestem zadowolony z pracy oraz warunków które zostały uzgodnione. Pomoc w szczegółowych ustaleniach przed podjęciem pracy, pomoc w trakcie pracy - to rzadkość w przypadku agencji pracy. Polecam tą firmę i daje 5 gwiazdek. Pozdrawiam Mateusz

Adam

Otrzymana od Państwa oferta zgadza się z tym co jest na miejscu. Pracuje na chłodni w Lipsku. Koledzy również są na tym samym mieszkaniu. Pracują też przez Delte. Polecam!

Monika Zwierzyńska
Inne

Nie polecam, przez telefon wszystko kolorowo, twierdzą, że świetna firma niby dobre opinie. Dobrze, że przed wyjazdem narzeczonego sprawdziłam firmę w internecie. Ani jednej dobrej opinii, polecam uważać na ich ofertę (usunięte przez administratora), która jak się okazuję jest w (usunięte przez administratora), w ofercie kłamią co do miejscowości w której znajduję się firma, aby kierowca do końca aż do wysłania dokumentów nie mógł się domyślić co to za okropna firma i jakie ma opinię. Jedna wielka strata czasu.

@Monika Zwierzyńska

Pani Moniko, w firmie na którą się Pani powołuje pracuje już wielu kierowców z Polski m.in. od nas i wszystkie warunki/stawki z naszej oferty są zgodne z rzeczywistością co potwierdzają również kierowcy w tej firmie. Jeśli oferta z jakichkolwiek względów nie odpowiadała Pani narzeczonemu wystarczyło to zgłosić, zaproponowalibyśmy inną opcje. Jeśli chodzi o lokalizacje w naszych ofertach zawsze podajemy większe miasta aby łatwo można było skojarzyć miejsce pracy. Dokładną lokalizacje wraz z pełnymi danymi firmy udostępniamy od razu jak tylko firma zaakceptuje daną kandydaturę. Na koniec musimy zaznaczyć że opisuje Pani krytycznie firmę, na postawie wpisów internetowych bez weryfikacji informacji. Dodatkowo Pani narzeczony nawet nie rozpoczął pracy więc nie skorzystał z naszej oferty, a szkoda bo wtedy okazało by się, że jednak jest wszystko ok :-)

CE DRIVER

Jest ok, wszystko gra. Stawka na umowie jak w ofercie, na miejscu polski dyspozytor, jest system 2/1. Dziś podpisałem umowę - dam znać co dalej.

Janusz MA

Jestem zadowolony z pracy. Spróbowałem oferty na wywrotki w Bawarii i nie żałuje. Praca jak w polsce ale zarobki jednak wyższe, bałem się języka ale można wszystko tłumaczyć Sobie i pisać. Fachowa robota, przyjęcie się do firmy poszło sprawnie, jeszcze raz dziękuje.

Hungry
Inne

Przez telefon informacja, że nocki zdarzają się sporadycznie. Na miejscu, że jednak same nocki. (usunięte przez administratora)Nie polecam, bo stracicie tylko kasę na dojazd

Ala
Inne

Dzień dobry, widziałam, że jest dostępna taka oferta dla kierowcy na Düsseldorf z opcja pracy na wywrotce oraz codziennymi powrotami do domu. czy jest tu ktoś kto tak jeździł i mógłby polecić? Nie ukrywam, że na tych powrotach mi zależy i zastanawiam się czy partnerowi nie wysłać oferty

Mateusz
@Ala

Ja pracuję w okolicach Lipska i jest codzienny powrót jak miało być. Jeśli pytasz o Dusseldorf to pewnie inna oferta jest.

Daniel Żebrowski
Kandydat

Zdecydowanie nie polecam, przez telefon zupełnie inne stawki niż w ogłoszeniach na fb. Kiedyś firma była w porządku, ostatnio tragedia, na moje pytania Pani nie umiała odpowiedzieć, obiecała oddzwonić jak się dowie tego o co prosiłem, ale wolała mnie olać

@Daniel Żebrowski

Panie Danielu. Przepraszamy jeśli nie udało się odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania, czasami musimy zwrócić się do firmy aby ustalić szczegóły techniczne. Staramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie jednak czasem wymaga to oczekiwania. Jeśli chodzi o stawki wszystko jest aktualne. Pozdrawiamy! ;-)

Tomy Woo

Zgodnie z ustaleniami odwdzięczam się pozytywną opinią. Po przyjeździe na miejsce mogłem przenocować w ciężarówce jak mi obiecano, potem od razu załatwiłem umowę w biurze, wygląda na to że wszystko jest dobrze. Nawet z innymi kierowcami udało się pogadać i wiadomo są plusy i minusy ale co do wypłaty problemów nie ma, a to najważniejsze. Polecam to biuro!

Rafal
@Tomy Woo

Hahahaha mi też mówili że nie będzie problemów a pojawiły sie one po wypłacie.

@Rafal

Jeśli już były jakieś problemy po wypalcie to możesz je wskazać wprost? mam zamiar iść na C+E 8 / 2, właśnie jest dostępna oferta. czy w umowie było coś niejasnego, że coś poszło nie tak?

Jagoda

Dziękuje dziewczynom za pomoc. Kobiecie ciężko znaleźć dobrego pracodawcę w tym zawodzie ale jak widać na moim przykładnie da się. Pracuje na chłodni w systemie 3/1. Panie w biurze mojej firmy są bardzo miłe i dogadujemy się dobrze. Praca nie jest wymagająca co było dla mnie kluczowe, wynagrodzenie również jest sprawiedliwe. Na koniec raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam :-)

Marta Miśtak

Serdecznie polecamy! Mąż pracuje od roku i jest bardzo zadowolony. Dobre warunki pracy, płaca bardzo dobra, często zjeżdża. Warto :)

Wiki
Inne

Hej, widzieliśmy z partnerem to stwierdzenie sprzed paru miesięcy ze kierowcy autobusów w Munster mogą mieć wyższe stawki od pewnego czasu. Dla nas to najbardziej jak na plus. Zastanawiamy się jak praca będzie poukładana w ten opcji „bez systemu” i jakie wtedy wychodzą średnie zarobki?

Lena
Inne

Witam. jest tu taka oferta dla kierowcy C+E 2 / 1 z niskim podwoziem. Piszą ze głównie pod ramy się podjeżdża. W jakim stopniu partner będzie odpowiedzialny za załadunek / rozładunek? W opisie znalazł się jakiś ciężki sprzęt więc chce się upewnić

@Lena

Pani Leno jeśli chodzi o tą ofertę kierowca również odpowiada za załadunek i rozładunek maszyn. Towar jest zabezpieczany za pomocą łańcuchów.

Aaa
@Delta HR Sp. z o.o.

Dzień dobry. Dobrze rozumiem, że kierowca fizycznie jest odpowiedzialny także za załadowanie wszystkiego? Są do tego jakieś wózki lub inne urządzenia pomocnicze? Pozdrawiam

@Aaa

W przypadku przewozu ciężkich maszyn na naczepie niskopodwoziowej wózek widłowy nie ma zastosowania. Jeśli pyta Pan o inne oferty jest to zależne od danej firmy transportowej. Niektóre firmy mają tak umowy skonstruowane, że kierowca nie bierze udziału w załadunku/rozładunku. W części firm w 100% odpowiedzialny jest kierowca (zawsze do dyspozycji są wózki). W jeszcze innej części firm kierowca jedynie nadzoruje ten proces. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod 500 555 289, a wyjaśnimy jak to wygląda w przypadku konkretnych ofert ;-)

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, systemy 2/1 oraz 3/1, polskie dyspo, blisko granicy!
Halle, Oferta pracy numer 9199

·       wysokie wynagrodzenie do 2850€ NETTO
·       pracę pod polskim dyspozytorem
·       codzienny powrót na zakwaterowanie

·       system pracy: praca bez systemu lub systemy 2/1 oraz 3/1
·       baza:  okolice Halle
·       typ zestawu: Mercedes, Man + naczepa wywrotka lub plandeka, wywrotki 3 oraz 4 osiowe
·       trasy: lokalne oraz dalekobieżne po Niemczech, trasy dzienne
·       komunikacja: język obcy nie wymagany, na miejscu polska dyspozycja

Wymagania:
Prawo jazdy CE z kodem 95 oraz karta kierowcy, doświadczenie jako kierowca kat. C lub CE

Kontakt:
Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289, 500 555 282 lub mailowo praca@deltahr.pl

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, system 4/1 lub co weekend w domu, dodatek na dojazdy!
Essen, Oferta pracy numer 1945

·       typ zestawu: naczepa wywrotka
·       trasy: krajowe po Niemczech oraz międzynarodowe na kraje Beneluxu
·       komunikacja: tekstowa po angielsku lub niemiecku

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech,systemy 2/2, 2/1, 3/1 lub PON-PT, wysokie zarobki, możliwa podwójna obsada!
Kassel, Hannower, Oferta pracy numer 1111

·       wysokie wynagrodzenie do 3200 € NETTO
·       możliwość szkolenia na zestaw BDF
·       możliwość pracy w podwójnej obsadzie
·       płatny urlop w każdym systemie pracy
·       wolne weekendy, możliwość zjazdu do domu
·       niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
·       wszystkie świadczenia z tytułu niemieckiej umowy o pracę

·       system pracy: 2/2, 2/1, 3/1 lub praca bez systemu
·       baza: Kassel, Hannower
·       typ zestawu: BDF oś skrętna lub tandem
·       trasy: krajowe po Niemczech
·       komunikacja: tekstowa za pomocą tableta w kabinie

Kontakt:

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Delta HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 32 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta HR Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii