Delta HR Sp. z o.o.

Opinie o Delta HR Sp. z o.o.

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, system 4/1 lub co weekend w domu, dodatek na dojazdy!
Essen, Oferta pracy numer 1945

Wstęp:
Poszukujemy kierowców zawodowych kat. C+E, C oraz D do pracy w Niemczech, tylko rzetelni pracodawcy!!!

Oferujemy:
·       wysokie wynagrodzenie 2800-3300 € NETTO
·       opłacone wszystkie parkingi, prysznice oraz płatne autohofy
·       na pauzę 45 h pracodawca wynajmuje i opłaca pokój w hotelu
·       dodatek paliwowy na dojazdy z polski
·       niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
·       wszystkie świadczenia socjalne z tytułu niemieckiej umowy o pracę
·       (ubezpieczenie, kindergeld, niemiecka emerytura, dodatki itp.)
·       możliwość zatrudnienia od zaraz

Warunki pracy:
·       system pracy: 4/1 lub pon-pt weekendy wolne
·       baza: Essen
·       typ zestawu: naczepa wywrotka
·       trasy: krajowe po Niemczech oraz międzynarodowe na kraje Beneluxu
·       komunikacja: tekstowa po angielsku lub niemiecku

Wymagania:
Prawo jazdy CE z kodem 95 oraz karta kierowcy, doświadczenie jako kierowca CE

Kontakt:
Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289 lub mailowo praca@deltahr.pl

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej http://www.deltahr.pl
Mat SP

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście Pań Martyny i Mai. Dzięki ich fachowej pomocy za darmo znalazłem się u pracodawcy w Niemczech. Dokumenty przygotowane przez cały proces rekrutacji, nie musiałem nic robić jak Pani Martyna była na urlopie to Pani maja zajełą się moją sprawą. Bardzo miła obsługa. Brawo gorąco polecam

kierowca Koszalin

Polecam, pracuje na wanienkach, co weekend w domu, praca prosta, dyspo polskie więc łatwo się dogadać no i najważeniejsze że kasa się zgadza, nawet dostałem 50€ więcej niż miało być, zawsze coś.

Kamil
@kierowca Koszalin

Witam kierowcę z Koszalina jestem z Słupska dał byś jakiś namiar do cb bo też szukam coś takiego jak ty

Prace dostałem 4 msc temu wszystko jest jak jak było ustalane i zapowiada się podwyżka :-))) Polecam tę firmę! Pozdrowienia dla Pana Marcina ;)

Zuzanna
@Marcin

O super, dzięki za link, dobrze, że go nie zacenzurowało, bo zazwyczaj ucina. To czekaj, to gdzie Ty te pracę dostałeś swoją?

Jacek. Nowy wpis

Osobiście zadowolony jestem z jakości usług pośrednictwa pracy w Niemczech przez Panią Martynę Pilipczuk. Miła obsługa i kultura. Pozdrawiam Ją ????

Ciekawe Nowy wpis

Czy finalnie w odpowiedzi na kandydowanie do danej oferty pracy w e-mail zwrotnym trzeba przesłać skan lub zdjecie prawa jazdy oraz karty kierowcy wraz z CV lub trzema ostatnimi pracodawcami? Miałem dziś rozmowę z panią od numeru 500 555 282 I w załączniku oferty przesłanej na e-mail prosila o wysłanie powyżezych dokumentów.

Nowy wpis

@Ciekawe

Dziękujemy za pytanie oraz prośbę o weryfikacje. Numery 500 555 282 oraz 500 555 289 są numerami naszej firmy więc wszystko jest w porządku. Proces rekrutacji wymaga przesłania powyższych dokumentów w celu zweryfikowania posiadanych uprawnień oraz doświadczenia. Na podstawie tych informacji przygotowujemy Pana CV w języku niemieckim i następnie rekomendujemy Pana osobę pracodawcy na którego się Pan zdecydował.

Mateusz Komasa Nowy wpis

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni ze współpracy z firmą i z całą pewnością polecilibyśmy każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Udało się nam znaleźć prace w 3 osoby. Sprawnie zmieniliśmy byłego pracodawce na aktualnego i każdy jest zadowolony.

Magdalena

Maż rozpoczął Swoją kolejną pracy w Niemczech przez Delta HR. To już 3 oferta od nich i jest zadowolony. Piszę opinie w jego imieniu ponieważ jest w trasie. Dziękujemy i pozdrawiamy Panią Maje i Martyne. Polecamy oczywiście usługi biura Delta HR :-)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delta HR Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, system 3/1 oraz 4/1, polska dyspoz.
Niko

Pracuje na dystrybucji koło Hannoweru, dobre zakwaterowanie, dobre warunki finansowe, praca też jest wporządku chodź trzeba się napracować przy dystrybucji jednak. Daje dobrą ocene, polecam innym co nie boją się pracy i chcą dobrze zarobić.

Stanisław Szeremeta

Zarówno Pani Maja jak i Pani Martyna są kompetentymi osobami na Swoich stanowiskach. Oprócz ustnego przedstawienia oferty otrzymałem także ofertę tekstowo i wszystko się zgadza z tym co jest na miejscu. Pracuje tutaj już 3 miesiąc i zapowiada się wkońcu dłuższa współpraca. Dziękuje za pomoc i polecam to biuro. Wszystkiego dobrego! :-)

Kamil
@Stanisław Szeremeta

To szczęśliwie trafiłeś. Mój tata robił przez nich w Kassel i ani razu nie dostał tyle co mu nakłamali przez telefon , a potem umyli ręce i nie pomogli odzyskać ani grosza

Stanisław Szeremeta
@Kamil

Ciekawe... ciężko mi coś powiedzieć na ten temat bo nie znam sprawy. Opinie dodaję tylko bazując na MOIM doświadczeniu. Tutaj chłopaki mówili że jak coś nie tak do dzwonią do Martyny lub Maji wtedy oni zgłaszają to do firmy i wyjaśniają. Albo Twój tata miał faktycznie pecha ale coś narobił że kasy nie dostał. Dzięki za komentarz i mam nadzieję że już znalazł normalną robotę :-D

marcin k

Firma jak wiele innych. Czytając opinie te złe jak o dobre i po 5 miesiącach pracy mogę powiedzieć że jest ok choć nie idealnie. Pracuje w bardzo dużej firmie chyba koło 500 pojazdów. Co do pojazdów to rozstrzał jest od tych co mogą już Złomka witać po nowe auta, nowiutkie prosto z salonu. Jak chcesz mieć sprawne auto to w dużej mierze musisz sam o to zadbać i ich męczyć o serwis. Ale niestety kierowcy też nie są bez win jeden będzie dbał i będzie mu zależało a drugi ma wszystko gdzieś i robi (usunięte przez administratora) nie dba. Nie czepiają się ani spalania ani jakiś uszkodzeń drobnych, małych spóźnień itp. Kasa tak jak było uzgodnione czyli 1800€-2200€ netto za system 2/2. W skrócie robić swoje i będzie git.

Andrew

ok, polecam

Mati Mati

Chciałem polecić tą agencje to jest mój drugi wyjazd z nimi i drugi udany. Pierwszą współpracę musiałem zakończyć ponieważ w związku z powiększeniem rodziny chciałem zmienić system z 3/1 na 2/1 ale poprzednia firma go nie miała, aaa szkoda bo praca było spokojna. Aktualnie pracuje więcej godzin ale z kolei większa dniówka no i krótszy system. Fajnie że mają dużo ofert i fajnie że można zmienić pracę bez robienia problemów. Polecam, polecam, polecam!!!

Adrian W

Praca znaleziona przez biuro Delta, troche dużo formalności ale najważniejsze że warunki się zgadzają, trzymam za słowo żeby z Kindergeld się udało to będzie wtedy fajnie. Praca u nas w Niemczech jest ok, mi się podoba, koledzy też raczej dobrze mówią o firmie. Dziękuje i polecam tą firme.

Marcin Feli

Wszystkim polecam, bardzo dobry kontakt podczas rekrutacji która przebiegła sprawnie, informacje z delty odnośnie firmy praktycznie 1:1 z rzeczywistością jak tu wygląda

Paula Sokol

Polecam w 100000%. Nowa firma, już 3 moja w Niemczech i szczerze muszę przyznać że naprawdę baaaardzo ale to bardzo jestem zadowolony - mega zadowolony. W biurze mili ludzie( pomocni i życzliwi) , dyspozytor również normalny( miły i kulturalny) . Dziękuje za pomoc i mam nadzieję że zostane tu na dłużej ????????????polecam 1

Roberto

Super kontakt, ekspresowe załatwienie sprawy (piątek po południu zostałem bez pracy, zadzwoniłem, wybrałem ofertę, w poniedziałek podpisana umowa z nową firmą niemiecka. Delta stanęła na wysokości zadania. Serdecznie polecam i pozdrawiam. Dziękuje za pomoc.

Mateusz Więsak

Witam, chciałem dodać wpis w którym polecam usługi firmy Delta HR. Zatrudniłem się z pomocą ich biura w niemieckiej firmie. Jestem zadowolony z pracy oraz warunków które zostały uzgodnione. Pomoc w szczegółowych ustaleniach przed podjęciem pracy, pomoc w trakcie pracy - to rzadkość w przypadku agencji pracy. Polecam tą firmę i daje 5 gwiazdek. Pozdrawiam Mateusz

Otrzymana od Państwa oferta zgadza się z tym co jest na miejscu. Pracuje na chłodni w Lipsku. Koledzy również są na tym samym mieszkaniu. Pracują też przez Delte. Polecam!

Monika Zwierzyńska

Nie polecam, przez telefon wszystko kolorowo, twierdzą, że świetna firma niby dobre opinie. Dobrze, że przed wyjazdem narzeczonego sprawdziłam firmę w internecie. Ani jednej dobrej opinii, polecam uważać na ich ofertę (usunięte przez administratora), która jak się okazuję jest w (usunięte przez administratora), w ofercie kłamią co do miejscowości w której znajduję się firma, aby kierowca do końca aż do wysłania dokumentów nie mógł się domyślić co to za okropna firma i jakie ma opinię. Jedna wielka strata czasu.

@Monika Zwierzyńska

Pani Moniko, w firmie na którą się Pani powołuje pracuje już wielu kierowców z Polski m.in. od nas i wszystkie warunki/stawki z naszej oferty są zgodne z rzeczywistością co potwierdzają również kierowcy w tej firmie. Jeśli oferta z jakichkolwiek względów nie odpowiadała Pani narzeczonemu wystarczyło to zgłosić, zaproponowalibyśmy inną opcje. Jeśli chodzi o lokalizacje w naszych ofertach zawsze podajemy większe miasta aby łatwo można było skojarzyć miejsce pracy. Dokładną lokalizacje wraz z pełnymi danymi firmy udostępniamy od razu jak tylko firma zaakceptuje daną kandydaturę. Na koniec musimy zaznaczyć że opisuje Pani krytycznie firmę, na postawie wpisów internetowych bez weryfikacji informacji. Dodatkowo Pani narzeczony nawet nie rozpoczął pracy więc nie skorzystał z naszej oferty, a szkoda bo wtedy okazało by się, że jednak jest wszystko ok :-)

CE DRIVER

Jest ok, wszystko gra. Stawka na umowie jak w ofercie, na miejscu polski dyspozytor, jest system 2/1. Dziś podpisałem umowę - dam znać co dalej.

Janusz MA

Jestem zadowolony z pracy. Spróbowałem oferty na wywrotki w Bawarii i nie żałuje. Praca jak w polsce ale zarobki jednak wyższe, bałem się języka ale można wszystko tłumaczyć Sobie i pisać. Fachowa robota, przyjęcie się do firmy poszło sprawnie, jeszcze raz dziękuje.

Hungry

Przez telefon informacja, że nocki zdarzają się sporadycznie. Na miejscu, że jednak same nocki. (usunięte przez administratora)Nie polecam, bo stracicie tylko kasę na dojazd

Ala

Dzień dobry, widziałam, że jest dostępna taka oferta dla kierowcy na Düsseldorf z opcja pracy na wywrotce oraz codziennymi powrotami do domu. czy jest tu ktoś kto tak jeździł i mógłby polecić? Nie ukrywam, że na tych powrotach mi zależy i zastanawiam się czy partnerowi nie wysłać oferty

Mateusz
@Ala

Ja pracuję w okolicach Lipska i jest codzienny powrót jak miało być. Jeśli pytasz o Dusseldorf to pewnie inna oferta jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 39 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta HR Sp. z o.o.