4 Dodaj opinię
4 106 179 5 1

Opinie o SaSa Rekrutacja

Filtruj opinie po kryteriach:

@siwy

Witamy, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Dział rekrutacji: +48 664 248 008 +48 736 893 070 +48 787 071 924 Pozdrawiamy! Czekamy na kontakt :)

Tak3Nie2
Romek

Cześć, Pojechałem do pracy na wywrotce wszysko jak w ogłoszeniu dobra kasa i w miarę dobra robota polecam sase weekendy w domu to jest dobrze!! Moje sugestie dla SaSa Rekrutacja: Dobra firma Lubię atmosferę w SaSa Rekrutacja za: Zawsze można do nich zadzwonić i dogadać temat

Tak5Nie
kiki

Poszło całkiem sprawnie. Nie bylem pewny czy szykanie pracy przez agencje to dobry pomysl ale calkiem niezla robotke mi zalatwili moge polecic

tobik

zatrudnienie przebieglo sprawnie. zaczalem prace w tym tygodniu. jeszcze ciezko mi cos wiecej napisac. poki co auto luks, trasy dalekie, czyli to na czym mi zalezalo.

Rafal

Witam szukam pracy jako kierowca mieszkam w Monachium szukam pracy w Berlinie proszę o informację z zakwaterowiem z góry dziękuję Rafał 004915163745317

Piotr
@Rafal

Jeżeli interesuje Cię praca jako kierowca to najlepiej, gdybyś przejrzał oferty pracy, które obecnie dodane są przez firmę SaSa Rekrutacja. Oferty możesz znaleźć pod tym linkiem https://www.gowork.pl/praca/sasa-rekrutacja;pr Czy któraś z nich wydaje Ci się interesująca?

miniek

widze ze sasa ma coraz wiecej ofert na budowlanke dobrze bo maja fajnych pracodawcow. ja przynajmniej na takiego trafilem Dzieki!

Justyna
@miniek

To prawda - aktualnie SaSa Rekrutacja posiada naprawdę wiele ofert pracy, jeśli chodzi o branże budowlaną. Na zainteresowanych szczegóły są na tej stronie: https://sasa-r.eu/praca-budowa-niemcy/ Super, że Tobie trafił się pracodawca, który spełnił stawiane przez Ciebie oczekiwania. Zastanawia mnie tylko, jak właściwie przebiega rekrutacja w tej agencji pracy. Możesz mi przybliżyć te temat?

Jarek

duzo slyszalem o tej firmies i po pierwszym telefonie moge stwierdzic ze faktycznie super obsluga pogalismy sobie o konkretach i chyba zdecyduje sie na ich oferte. czy macie jakies info odnosnie pracy przy montazu kg?

@Jarek

Sam zadzwoniłeś do firmy SaSa Rekrutacja, aby porozmawiać o ofercie pracy, która Cię zainteresowała? Ogólnie biur pośrednictwa pracy jest dosyć sporo, więc zastanawia mnie, jak to się stało, że trafiłeś akurat na ich ofertę? Znalazłeś w internecie, czy akurat tego pośrednika polecił Ci znajomy?

Tynkarz maszynowy w okolicach Chemnitz

- Prace tynkarskie
- Prace szalunkowe
- Tynkowanie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji
- Praca w systemie 10 dni pracy/4 dni wolnego poniedziałek-środa (czwartek-niedziela wolne)

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na powyżej wymienionym stanowisku
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Wynagrodzenie w wysokości 15,20€/h brutto
- Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
- Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
DARMOWE Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych,
Ce

Nie polecam.ukrywaja niewygidne informacje.po przyjezdzie jest nie tak kak mialo byc.

@Ce

To znaczy, jakie konkretnie informacje są rzekomo ukrywane przez firmę SaSa Rekrutacja? Nie ukrywam, że chciałbym dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego zachęcam Cię do jej sprecyzowania. Osoby odwiedzające ten wątek chciałyby dobrze ją zrozumieć.

marcin

zadowolony z pracy, warunkow i ludzi. poki co wszystko ok. chcialem cos napisac bo sam mialem obawy przed wyjazdem w nieznane ale jak ktos chce to da sobie rade.

@marcin

Firma załatwiła wszystkie formalności związane z Twoim wyjazdem do pracy za granicą? Chciałbym, abyś podzielił się również z nami tym, jak udało Ci się trafić akurat do pracy za pośrednictwem tej agencji. Sam zgłosiłeś się do pracodawcy, czy może tego pośrednika polecił Ci znajomy? Odpowiedz, proszę, abym mógł dowiedzieć się, jak to wyglądało.

Monter płyt kartonowo-gipsowych – okolice Bremen

• Montaż płyt kartonowo-gipsowych

• Gipsowanie

• Szpachlowanie

• Gładzenie ścian

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

• Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Wynagrodzenie w wysokości 13,5-17€/h brutto (w zależności od doświadczenia)

• Diety za każdy dzień pracy 12€/24€ (w zależności od tego gdzie znajduje się budowa)

• Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny

• Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

• Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld

• Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Kierowca CE/ plandeka/silos/ bez systemu / 2700€ / okolice Lipska

Opis stanowiska:

• Trasy dalekobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe (Francja, Szwajcaria)

• Jazda samochodami typu plandeka lub silos (Mercedes, Scania)

• Praca bez systemu

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE

• Wymagane uprawnienia ADR

• Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ

• Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Zarobki w wysokości 2700€ brutto+ diety 12/24/36€

• Stabilna praca w dużej i rozwojowej niemieckiej firmie

• Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld

• Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Romek

Tak5Nie

@Romek

Witamy, Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony ze znalezionej przez nas oferty pracy. Życzymy dalszych sukcesów u obecnego pracodawcy. Pozdrawiamy!

Były kierowca

Odradzam wszystkim, pracę zacząłem kilka miesięcy temu jako kierowca autotransportera w ogłoszeniu Sasa napisała, że jest system, przyjechałem na miejsce i okazało się, że co innego w ogłoszeniu, a co innego w rzeczywistości. Żadnego systemu, całkowicie inne stawki, a co najważniejsze współpracują oni z tak "rzetelnymi" pracodawcami, że (usunięte przez administratora)Jakby się człowiek nie upominał to by jej nawet nie dostał. A to w styczniu bank zamknięty (śmiech na sali), a to innym razem księgowa chora, za każdym razem coś. I tak wypłata zamiast 10 to miliony dni później. Jeżeli Sasa ma w swojej ofercie tak wspaniałe ogłoszenia, to współczuję następnym kierowcom.

@Były kierowca

Witam, Zawsze kontaktujemy się z kierowcami tuż po przyjeździe do firmy, a także po kilku tygodniach od zatrudnienia. W ten sposób sprawdzamy, czy oferowane przez nas miejsce pracy spełnia oczekiwania kierowcy. W ostatniej rozmowie z Panem usłyszeliśmy, ze wszystko jest tak jak być powinno, że nie ma Pan żadnych zastrzeżeń i jest Pan zadowolony z otrzymanej oferty. Ze względu na Pana brak doświadczenia jako kierowca CE, firma zdecydowała się Pana przeszkolić, zaoferowała darmowe zakwaterowanie oraz cykl szkoleń. Za udział w szkoleniu otrzymał Pan pełne wynagrodzenie. Nie podpisywał Pan także żadnej klauzuli,która jest wymagana zazwyczaj przez firmy oferujące szkolenia dla osób bez doświadczenia. Firma zrobiła dla Pana dużo dobrego, tak samo jak my, czego chyba zapomniał Pan dodać w powyższym komentarzu. Jeśli możemy pomóc, zawsze staramy się rozwiązać każdy problem - wystarczy do nas zadzwonić. Jest Pan początkującym kierowcą, jeszcze sporo doświadczeń przed Panem, życzymy więc dużo szczęścia i trafienia na tak wyrozumiałych pracodawców jak nasz kontrahent.

Tak5Nie1
siwy

witam.Szukam pracy jako kierowca okolice berlina na jaki numer do sasy trza zadzwonic

@siwy

Tak3Nie2
Kierowca

Pracuje ktoś może jako kierowca solówki w Berlinie przy przewozie części? Dokładniej Ludwigsfelde

Tak8Nie

przemek

Super wspolpraca! Pozdrawiam rekruterów!

przemo

pracuje od miesiaca w hamburgu w ogolnobudowlance i jest serio super. sasa ma duzo ofert to pewnie rozne roboty sie trafiaja. u mnie wszystko git

@przemo

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony! Pozdrawiamy!

Miki
@przemo

Akurat jestem w Hamburgu i szukam pracy, jakbys mogl sie skontaktowc ze mna byloby ekstra miko28@wp.pl

jarek

polecam, jarek

@jarek

Dziękujemy! :)

gregory

Jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalnym kontaktem i przemiłą obsługą! Super :)

@gregory

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy serdecznie!

miniek

bardzo fajna wspolpraca z firma

@miniek

Miło nam, że jest Pan zadowolony z usług naszej firmy! Pozdrawiamy!

monter Berlin

w Berlinie jestem jako monter KG i poki co wszystko elegancko. duzo firma, kaska ok, zobaczymy jak po wyplacie. spokojnie moge polecic ta oferte innym

Sasda
@monter Berlin

Jaka kaska bo jestem ciekawy? :)

@monter Berlin

Dziękujemy za zaufanie i polecenie nas dalej! Życzymy owocnej współpracy z firmą, w której podjął Pan zatrudnienie!

Tomczuk

Jestem zadowolony z ich oferty. Dobrze mi doradzili. Wypłata sie zgadza!

@Tomczuk

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie kandydata! Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć dla Pana odpowiednie stanowisko z satysfakcjonującym Pana wynagrodzeniem. Pozdrawiamy!

Zibi75

Szukałem pracy na szybko Znaleźli mi prace. Pojechalem w ciemno jestem zadowolony Szybka akcja jest git

@Zibi75

Staramy się działać sprawnie! Cieszymy się, że mógł się Pan o tym przekonać! :)

tobik

@tobik

Dziękujemy za opinię! Staramy się, aby każdy pracownik był zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie!

kiki

@kiki

Dziękujemy za zaufanie! :)

DaroM

Nigdzie nie maja już ofert pracy, dzwoniłem wszędzie i nic. Spotkałem firmę SASA w necie, zadzwoniłem i od poniedziałku jestem w robocie, wsyztsko tak jak mi przedstawił rekruter. Jest konkret. Dziękuje SASA za szybkie ogarniecie tematu.

@DaroM

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Polecamy się na przyszłość! :)

kierowca

witam wlsnie zakonczylem DLUGA bardzo nieowocna wspolprace z ta firma rekruterzy nie kompetentni zbywaja nie pomagaja zero kontaktu ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

kierowca

witam wlasnie zakonczylem DLUGA i bardzo nie owocna wspolprace Panstwo rekruterze nie kompetentni zbywaja zero zaangazowania i checi pomocy NIE POLECAM

Kandydat

Znalazłem ogłoszenie za 14 euro brutto /monter ale brak info o mieszkaniu... Czy tu trzeba płacić za chałupę?? Ps Obecnie mam 13 euro i darmowy jednoosobowy pokój...

@Kandydat

Witamy, jeśli jest Pan zainteresowany ofertą pracy dla montera - prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Chętnie przedstawimy Panu ofertę wraz ze szczegółami. Zachęcamy do kontaktu - tel. +48 664 -248-008. Pozdrawiamy! Zespół SASA Rekrutacja

Piotr

Pracuje ktoś jako GLAZURNIK ile realnie można zarobić na godzine

@Piotr

Witamy Panie Piotrze, jeśli jest Pan zainteresowany ofertami pracy - prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Chętnie przedstawimy Panu aktualne oferty wraz ze szczegółami i realnym wynagrodzeniem. Zachęcamy do kontaktu - tel. +48 664 -248-008. Pozdrawiamy! Zespół SASA Rekrutacja

tomekk

slabe oferty

tomekk

słabe oferty

polak

Witam poszukuje pracy jako laminiarz polecicie cos

@polak

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pod numerem 664248008 uzyska Pan więcej informacji na temat aktualnych ofert. Pozdrawiamy, Zespół SaSa Rekrutacja

TakNie

Zostaw opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie