Opinie o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SaSa Rekrutacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SaSa Rekrutacja o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Konrad

Wiecie może jakie teraz są wolne stanowiska pracy? Słyszałem ze przez ta firmę można jechać na niemiecka umowę ?

kaziiik

bardzo dobry kontakt telefoniczny zarowno na poczatku jak i po przyjezdzie do firmy. nie moge narzekac. zawsze super obsluga

Atylka

(usunięte przez administratora) Nie sprawdzają pracodawców. Bynajmniej tak uważam po tym, co spotkało mego męża. Z usług (usunięte przez administratora) korzystał już wcześniej i był zadowolony. Wszystko w ofercie się zgadzało, pracodawca wypłacalny itd... Teraz otrzymał ofertę pracy do Niemiec, (usunięte przez administratora)jako kierowca w systemie 6/2. Wczoraj po południu miał stawić się w miejscu pracy i się stawił. Niestety to co tam zastał i czego dowiedział się od obecnych tam kierowców "przerosło jego oczekiwania"... Po pierwsze, nikt z pracowników nie słyszał tam o systemie. Jak stwierdzili po tym gdy przestali się śmiać, oni tam (usunięte przez administratora)na okrągło.Negatywnie ocenili też wypłacalność pracodawcy, zarówno pod względem wysokości wypłat, które nie zgadzają się z ofertą, jak i terminów wypłat. Po rozmowach z pracownikami i niedoszłymi pracownikami, którzy tak jak on przyjechali w odpowiedzi na ofertę, stwierdził że nie będzie wchodził w to (usunięte przez administratora) i wraca właśnie do domu. Nie on jeden zresztą ... Bardzo mnie ciekawi, kto nam zwróci poniesione koszty, bo w ofercie nie było napisane, że kierowca wyjeżdża do pracy na własne ryzyko i nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, co go tam spotka. Na szczęście ma za co wrócić, nie pojechał z funduszami "w jedną stronę". (usunięte przez administratora)

Sasa
@Atylka

Witamy, Dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią. Tak jak Pani wspomniała mąż korzystał już z naszych usług i był zadowolony z oferty jaką otrzymał - bardzo nas ten fakt cieszy. W tym przypadku również dokonaliśmy wszelkich starań, aby doprecyzować szczegóły dotyczące wyjazdu do pracy. Indywidualnie ustaliliśmy system pracy oraz wynagrodzenie z pracodawcą, tak aby spełnić wymagania Pani męża. Nie wiemy o czym rozmawiał Pani mąż z przypadkowo spotkanymi kierowcami i na jakich warunkach podpisali oni umowy z pracodawcą. Skoro jednak pracowali w tej firmie oznacza to, że pracodawca jest rzetelny - inaczej na pewno znaleźliby inna ofertę pracy. Dla nas istotne są nasze indywidualne ustalenia z firmą, które określa zawarty pomiędzy nami kontrakt. Pani mąż nie spotkał się z pracodawcą, nie zapoznał się z umową, ani pracą. Prosimy odnosić się do rzeczywistych zdarzeń, a nie subiektywnych opinii postronnych osób. Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo wyjaśnić zaistniałą sytuację zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy, Zespół SASA Recruitment

Kamil

Bardzo dobra oferta pracy, wszystko sprawnie rzeczowo bez ściemy!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zenonx

oferta pracy zgodna z opisem praca w dusseldorfie w systemie 3/1 do polecenia

mlody

dostalem prace jako monter drzwi w Berlinie zaczal sie drugi tydzien pracy i jestem zadowolony fakt jest taki, ze trzeba znac sie na robocie bo praca wymaga dokladnosci zobaczymy jak bedzie poki co jest dobrze

Lolek

Załatwili mi prace szybko i bezpośrednio u Niemca za całkiem dobra kaske w sumie szacun bo teraz z robota na rynku ciężko pierwszy tydzień za mna jest ok czekam jeszcze na potwierdzenie ubezpieczenia bo to teraz ważna sprawa ale pewnie przyjdzie na dniach

Kierowiec.

Witam.Dzisiaj kontaktowałem sie z biurem firmy.Interesuje mnie jazda na wywrotkach w Niemczech i najlepiej blisko granicy.Jak narazie nie mają konkretnych ofert ale poczekam maja namiary do mnie i coś fajnego mi znajda.Tydzien dwa ,miesiac nie gra roli.Narazie jeżdze po kraju zestawem ale kasa marna itd.Pozdrawiam SASA.

Kasia74

Dzien dobry, wszystkim którzy sie zastanawiają polecam firme SASa. Pracuje w hotelu w Berlinie gdzie przyjęto mnie bardzo miło, dostałam mieszkanie za darmo!, praca w super ekipie, dodatkowo dyrektorka hotelu jest bardzo pomocną osobą. Wiem, ze mają wolne miejsca na kuchni, Pani z rekrutacji pewnie wam pomoze aby dostać się do tego hotelu. polecam i pozdrawiam

WirMaX - Piotr Jankowski

Witam(kierowca zawodowy ciężarówki), i na wstępie powiem że jestem bardzo wdzięczny firmie SaSa Rekrutacja. Miałem żądanie na.konkretną ofertę pracy, ale ze względu na warunki które by mi najbardziej odpowiadały zaproponowano mi pracę w dwóch innych firmach (dojazd własny - praca w tygodniu, weekendy w domu ale moja podstawowa znajomość niemieckiego, bardzo dobra znajomość angielskiego, doświadczenie 2lata w transporcie między narodowym i zero doświadczenia na cysternę) więc wybrałem ofertę która mi najbardziej odpowiadała. Za dobrą prace w ciągu 7 dni dostałem pełny niemiecki kontrakt bez pośredników. Trzeba wiedzieć czego się szuka i jak daleko od domu. Pozdrawiam pana Filip a Dudziec. Pozdrawiam Piotr.

@WirMaX - Piotr Jankowski

Witamy Panie Piotrze, Jest nam niezmiernie miło! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z otrzymanej oferty pracy. Życzymy powodzenia w rozwoju Pana kariery zawodowej u pracodawcy, którego rekomendowaliśmy. Pozdrawiamy, SASA Rekrutacja

seba

Bardzo dobry kontakt z firma super podejscie konkret !

Wrzeszczu

Oferta pracy zgodna z tym co mi zostalo przedstawione przez SASA. Agencja pomogła mi w kontakcie z wlascicielem firmy w Berlinie i w dojezdzie na miejsce

Marco

zastanawiacie się pewnie jak to serio jest z tymi agencjami ja pojechałem od sasa do pracy i jestem bardzo na tak bo robotę trafiłem naprawdę fajna ! To od Niemca zależy czy robota dobra czy nie mój tam jest spoko ????

Tu i teraz

Przepraszam bardzo ale tak się z ludźmi nie postępuje!!! Mówiłem państwu że było trudno z busem załatwić. Ale państwu jak by trudno to wam zaakceptować i zrozumieć. Nie polecam tej agencji. Tyle i krótko w tym temacie

Krzychu
@Tu i teraz

a ja polecam za dobra robotke ktora dostalem i pozdrawiam piekne panie z sasy

driverx

Zawsze dobry kontakt! Staraja sie pomoc doradzic i zalatwic jak najszybciej robote

Tadeuszk.

długo zastanawailem się czy zmieniać obecnego pracodawcę u którego byłem jakieś 5 lat. Poprosiłem sasa żeby zapytali o stawkę i mieszkanie. Faktycznie było tak jak obiecali. W nowej pracy jestem już 4 miesiąc. Jak dobrze pracujesz to i dobrze zarabiasz no i urlop na święta jest a to ważne!

Tomek44

Od którego stycznia można już dzwonić po prace? Ktoś coś?

Niko

Wszystko zgodne z tym co mówil mi rekruter jak to praca u Niemca pracować trzeba ale euro tez się zgadza dobrze ze blisko granicy pracuje taki plusik !

franek

od roku czasu pracuje w niemiecko holenderskiej firmie, glowna siedziba jest przy holenderskiej granicy ale firma ma tez swoj mniejszy oddzial blisko naszej granicy, przez co moge byc praktycznie w kazdy weekend w domu. wybrales system 3/1 czyli chyba najlepsze rozwiazanie.

bob
@franek

potwierdzam, wydaje mi sie, ze pracujemy w jednej firmie. W takim razie do zobaczenia na trasie lub na placu!

Aktualność
KUCHARZ / BLISKO GRANICY / DARMOWE ZAKWATEROWANIE
Drezno

Obowiązki

• Dbanie o organizację pracy kuchni

• Samodzielne przygotowanie potraw zgodnie z recepturami kuchni niemieckiej oraz europejskiej

• Zapewnienie wysokiej jakości potraw i dań

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Samodzielność w pracy

• Brak nałogów

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Wynagrodzenie na początek 12€/h brutto

• Darmowe zakwaterowanie

• Darmowe wyżywienie i napoje

• Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie

• Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld

• Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Zostaw merytoryczną opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

• Jak się pracuje w SaSa Rekrutacja?

Zobacz opinie na temat firmy SaSa Rekrutacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SaSa Rekrutacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SaSa Rekrutacja?

Kandydaci do pracy w SaSa Rekrutacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SaSa Rekrutacja
4.1/5 Na podstawie 145 ocen.

SaSa Rekrutacja