Opinie o SaSa Rekrutacja w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SaSa Rekrutacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SaSa Rekrutacja o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaSa Rekrutacja w Wrocław

studentka

bylam w fabryce na produkcji w wakacje na 2 miesiace. szukalam pracy sezonowej. kazdy mial swoj pokoj, praca za dnia, fajni ludzie. duzo polakow. nie trzeba znac jezyka, bo jest tam Polak ktory zarzadza praca ludzi. kasa tez ok, wiadomo ze trzeba zaplacic za mieszkanie, ale to tak wszedzie jest. na miejscu busami mozecie dojezdzac firmowymi do pracy. zalezy kto czego szuka, ale mi tam sie podobalo ; )

Rafał S

Man pytanie czy ktoś pracował przy pakowaniu kurczaków w Essen. Chodzi mi o to czy da się zarobić ponad 1000e na łapę po odliczeniu mieszkania . I jak zakwaterowania .

kurczakowy-weteran
@Rafał S

Ja tam robiłem 3 miesiące. Normalnie pracując można tam tyle zarobić, z nadgodzinami nawet więcej. Chatka jest spoko, dobrze wyposażona, jest internet. Jak się trzyma porządek to można spokojnie siedzieć.

Wini

Jeśli ktoś pracuje zakładzie mit freundlichen gruben w miejscowości schuttorf podaj jak tam jest ?

kurczkowy_weteran
@Wini

Ja tam byłem przez 3 miesiące. W porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń to praca jest całkiem niezła. Nie jest to żaden (usunięte przez administratora) gdzie ze stoperem w ręku mierzą normę. Nie mogę powiedzieć, żeby było jakoś super ekstra, ale jset to uczciwa oferta, którą mógłbym polecić

@kurczkowy_weteran

A czemu robiłeś przez 3 miechy?

kurczkowy_weteran
@Wini

Trochę mi się sprawy w Polsce skomplikowały, więc musiałem wrócić do kraju, ale niedługo planuję znowu tam jechać jak będą miejsca bo firma jest sprawdzona. Może się spotkamy na miejscu.

@kurczkowy_weteran

A jak kasa była na reke

merc66

@marko nie zgadzam sie z toba, jestem w niemczech i napoczatku bylo ciezko jezykowo i zawsze jak dzownilem to otrzymalem pomoc. super polecam kazdemu kto boi się wyjechać sam do niemiec !

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
janekscania

Polecam! Wszystko się zgadza!

MarcinS77

polecam firme SASA, jestem kierowca zawodowym, teraz pojechałem od nich do Niemiec i wszystko jest ok, kasa taka jak mówili no i najwazniejsze zalatwili mi oferte bez jezyka. A wczesniej probowalem z dwoch innych agencji z wroclawia i jedna wielka lipa, rzeczywsitosc zupelnie inna niz przedstawiali.

mikolaj1973

Odwiedzilem sasa w biurze we wroclawiu i jestem pod duzym wrazeniem. super mily kontakt i szczegolowe informacej na temat pracy. Jesli sie zdecyduje to na pewno pojade od nich!

Robert Suchecki

Konkretna firma. Informuja o rzeczywistym stanie pracy, nie wymyslaja rzeczy z kosmosu. Szczerze moge kazdemu polecic! jestem bardzo zadowolony!

Mirosław Milewski

Człowiek prędzej czy później zawsze wraca do swoich początków :)

mati

Jak dla mnie bardzo spoko - dobry kontakt!

Adi43

Ciesze się ze trafiłem do agencji sasa bo mam prace taka jakiej potrzebowałem. Dobra opcja z praca blisko granicy bo mogę być juz w piątek w domu z rodzina. Co więcej mogę napisać .. dzięki za dobra robote, oby tylko takie oferty były przez agencje świat byłby lepszy ;)

leszek

Super praca polecam goraco !

pawelwro

Firma ok. Jak cos potrzebujesz to dzwonisz i sie dowiaduja. ja jestem zadowolony bo dostalem fajna robote. nie ma co narzekac, pracowac wszedzie trzeba

jack

witam pracował ktos przez ta agencje

mat
@jack

witam.tez jestem ciekaw bo dostalem propozycje jako spawacz...

mari
@jack

pracuje jako kierowca jestem zadowolony panie zawsze pomocne

Kierowca
@mari

Witam :) jest możliwość żeby kotaktowac sie z tą agencją telefonicznie , nie moge znaleść numeru byłbym bardzo wdzięczny jeżeli mógł by pan podać nr ;) z góry dziękuję :)

marko
@jack

(usunięte przez administratora) zero kompetencji wszystko sam sie musisz dowiedziec .

Przemo

Witam.Mam jedno pytanie.W jaki sposób mam rozumieć oferty, o których napisano np.praca blisko granicy,trasy krótkobieżne,NIE WYMAGAMY JĘZYKA....i o tą znajomość mi chodzi,ponieważ kiedy "klikam" na taką ofertę oprócz opisu stanowiska,pracodawca pisze o wymaganiach,a tu....podstawowa znajomość języka niemieckiego.Wytłuszczona czcionka!Pragnę podkreślić,że takich ofert jest cały plik.Jak to jest naprawdę z tym językiem?Oferta bez języka,ale wymagają min,podstawy?!

Praca W koloni pakowacz? Bez jezyka itd niby 1300e ? Ktos cos?

Ariel

Witam szukam pracy jako kierowca C+E mam ADR, interesują mnie oferty pracy od poniedziałki do piątku weekend wolny żadne systemy 3/1 , 4/2 itp. Szukam pracy w okolicach Monchengladbach (+-200km) czy będzie belgia czy holandia czy niemcy nie ma znaczenia. Znam dobrze angielski w mowie i piśmie oraz uczę się niemieckiego zresztą teraz jeżdżę Polska-Niemcy (jakoś sobie radzę z językiem). Czy znajdzie się coś ?

SaSa Recritment
@Ariel

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 0048 784 931 508 lub 0048 784 560 881, a także do zapoznania się z ofertami na stronie internetowej: http://www.sasa-r.eu/transportowa/

kondzio

ja jezdze na wywrotkach w berlinie. jestem bardzo zadowolony, mam podstawowy jezyk , ale wystarczy zadzownic do sasy i panie zawsze pomogom.

Someone
@kondzio

hej! możesz podać do siebie jakieś namiary? chciałbym podjąć pracę przez tę agencję ale najpierw wolałbym wypytać, dzięki pozdrawiam

mario

Sama agencja jest w porzadku panie bardzo mile obsluga fachowa. Tylko zawsze pytac pracodawce o szczegoly kontraktu. Bo bywa różnie. Osobiscie polecam. Dobra dla fachowców.

robert23

jestem juz w niemczech i jest niezle auta nowe trasy dalekie nie ma co narzekac. pozdrawiam kolegow po fachu

Zostaw merytoryczną opinię o SaSa Rekrutacja - Wrocław

• Jak się pracuje w SaSa Rekrutacja?

Zobacz opinie na temat firmy SaSa Rekrutacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SaSa Rekrutacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SaSa Rekrutacja?

Kandydaci do pracy w SaSa Rekrutacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SaSa Rekrutacja
4.1/5 Na podstawie 145 ocen.

SaSa Rekrutacja