Werker Sp. z o.o.

Wrocław

Werker Sp. z o.o.
5 25

Opinie o Werker Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

@Zainteresowany, aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy Werker pod zakładką oferty pracy. Ten link przekieruje Cię na stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji: http://werker.pl/home,5,oferty_pracy_.html @Alicja, współpracujesz z firmą Werker? Może mogłabyś opisać swoje doświadczenia z tą firmą?

Jerzy

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma za granicą?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Alicja
@Zainteresowany 18.06.2018 18:58

Prowadzi. rekrutuje ludzi do pracy za granicą.

rob_kowal

Nie można nic złego na ta firmę powiedzieć, załatwili mi pracę w Lubece. Jestem zadowolony, hajs się zgadza co ważne a reszta jest jest ok. Auta nówki, co jest ostatnio rzadkością. Polecam Werkera !

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Werker Sp. z o.o.? Podzielcie się swoją opinią!

Marecki

Dobra firma, polecam. pojechałem od nich na Lipsk (plandeki) - jeżdze po Reichu - kasa dobra, firma dobra. Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami z werkerami. A już miałem różne doświadczenia z innymi firmami. Mówili co innego a potem co innego, szczególnie kasa. A tu wszystko git.

Piotr P.

duzo ofert majom, jest z czego wybierac. milo sie goda z nimi a i na wszytskie pytania znajom odpowiedzi. zlego slowa powiedziec nie mogem.

Jack

Polecam!! Firma rzetelna, wszystko się zgadza. Fajna obsługa. W razie kłopotów dziewczyny zawsze pomogły.

JurAnd

Tak się zastanawiam kto dodaje te negatywy ale to chyba tzw. hejterzy którzy nie mają co robić jak tylko siedzieć i narzekać na wszystko. Moje relacje z firmą na wielki PLUS. Pomocni zawsze , wszystko załatwią co trzeba, zawsze dostaję rzetelne odpowiedzi nawet jak Panie nie są poinformowane o tym co mnie w danym momencie interesuje. Wynagrodzenie drodzy Panowie zgadza się. Nie ma do czego się doczepić. POLECAM! JurAnd

deltaedi

NIE POLECAM !!!! przez nich przyjąłem się do firmy HSL Fresh obiecali 2000 Euro brutto rzeczywistość 1800-1900. chcą aby kierowca przekraczał czas pracy kierowcy. Po trzech miesiącach zwolniłem sie i za ostatni miesiąć grudzien do tej pory nie dostałem pieniędzy na konto.W tym samym czasie jeszcze dwóch kierowców też się zwolniło też nie dostali kasy za grudzień tylko że oni z agencji BIK i ta agencja też to samo nabrali wody w usta i totalna olewka.Po telefonie do Werkera do dzisiaj żadnej informacji od nich.Mają to głęboko w poważaniu bo skasowali za mnie kasę a mówili że dalej będą monitorować pracodawcę!! NIE polecam firma HSL Fresh z Arnstein (w ogłoszeniu Schweinfurt) na chłodnie

anonymous
@Robert (Obelix) 27.01.2018 11:47

Robert ale piszesz bzdety , takie sytuacje są nagminne w takich firmach, bo i tak wiedzą że przez agencję dostaną nową ,,padlinę'' do pożarcia .Pozostaje wtedy pójść do Sądu pracy w Niemczech i dochodzić swojej racji przed Sądem , a to czasami może być kosztowne .

jola zona kierowcy

nie polecam , wyjechalem na okreslonych warunkach lecz pracodawca okazal sie zwyklym oszustem do dzis nie rozliczyl sie z placy za wykonana prace , do dzis nikogo to nie obchodzi a kolejka za niemieckim pracodawca pewnie dluga ,oferty dla jeleni

Maki
@Robert (Obelix) 27.01.2018 12:02

Bez komentarza zostawiam powyzszy komentarz, dno

Jarek

Werker to świetna firma. Niestety osoby którym nie udała się współpraca chcą firmę zdyskredytować.

Aldona

Też miałam okazję jechać do pracy przez firmę polską to wylądowałam na ulicy potem zatrudniłam się w firmie niemieckiej prawdziwej niemieckiej umowa była super Ale to firma stawiała warunki A polskie firmy szkoda gadać

Aldona

Wasza firma powinna dobrze czytać umowy z Niemcami bo to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tylko odciągają i odciągają kasę z takimi firmami nie powinniście współpracować i to wy polecacie daną firmę i to wy powinniście stawiać warunki a nie tylko dla was się liczy kasa oczywiście dla was każdy jedzie żeby zarobić A wiem jacy są Niemcy bo pracowałam a wy jako firma to Czytajcie dobrze umowy a za wszystko To wy powinniście odpowiadać

Robert (Obelix)

Gorąco polecam tą agencjie są bardzo kompetentni . Panie tam pracujące są bardzo miłe i pomocne jak mogą to sprawę załatwiają od ręki

cortez

Dziwne że pozytywne opinie wychodzą tego samego dnia!!! Najwidoczniej wysyłają je sami pracownicy biura. A po prawdzie kolega zatrudnił się iiii.....zrezygnował po m-cu. Zeby określić o co chodzi musiałbym wykorzystać cały słownik wulgaryzmów:). Odradzam szczerze!

Werker Sp. z.o.o.
@cortez 18.01.2018 12:36

Ciekawe, któryż to z panów jest Pańskim kolegą? Ten, który bierze urlop po 2 przepracowanych tygodniach, czy może ten, który kupuje najdroższe ubrania robocze na koszt firmy? Przed wystawieniem nam negatywnego komentarza polecam zastanowić się nad tym, czy Panowie są w 100% w porządku wobec pracodawcy.

truck85

Ja nie miałem żadnych problemów, jak pani czegoś nie wiedziała o ofercie mówiła o tym otwarcie i dowiadywała się o wszystko u firmy. Grunt to pytać o wszystko wcześniej, żeby była jasność sytuacji. Po podjęciu pracy jeszcze kilka razy dzwoniła pytać jak się pracuje. Jak dla mnie w porządku.

kiero

panie z firmy Work które naciągają pracowników z polski żeby jechać do pracy co Niemiec co oferują na ich stronie różni się z tym co oferuje pracodawca Niemiecki dam przykład podstawa ma być 2300 euro brutto to jest 1800 euro brutto z tego 250 euro jak nie zachorujesz do dostaniesz jak będziesz jeździł tandemem a jak będzie potrzeba wsiąść na solówkę to już nie dostaniesz 250 euro bo masz za jazę tandemem 250 euro szkoda słów.................

Werker
@kiero 06.11.2017 14:42

Panie kiero, chyba Pan pomylił firmy, bo nie mieliśmy żadnej oferty za 2300€ brutto (chociaż bardzo byśmy chcieli)... I nie nazywamy się Work, a Werker.

anonymous

Jestem w trakcie załatwiania pracy w (usunięte przez administratora) przez te agencje i z całą odpowiedzialności pisze ze Pani która się opiekuje mną tak to nazwę naprawdę wywiązuje się ze swoich zadań .

Rob1408

a ja polecam agencje. wyjezdzam wlasnie od nich do pracy i umowa sie zgadza (bylem na podpisaniu umowy w Niemcach)i wszystko. taka oferta ze mucha nie siada...

mirax

Pan z tej agencji wysłał mnie do pracy w (usunięte przez administratora) ,język - miały wystarczyć podstawy, zakwaterowanie zapewnione.Na miejscu okazało się całkiem coś innego.Zrobiłem sobie wycieczkę 1600 km, oczywiście na swój koszt. Sam pokopałem w necie na niemieckich str. Powysłałem cv bezpośredno do firm . Pewna firma się odezwała pracuję już 1,5 roku . Warto zadać sobie troche trudu.

MacCiek

Nie polecam

Kiero 78

No prawie wszystko...hehehe najlepsze sa komentarze z 11.05. jeden po drugim co sobie sami wstawili .tez nie polecam

bruno

jak dla mnie OK, stawki praktycznie takie same jak wszędzie, nie zostałem oszukany, pojawiłem się u pracodawcy i wszystko było dograne (no prawie wszystko) Mają sporo ofert i aktualizują je na bieżąco. Jak ktoś nie ma znajomości w UK żeby mu robotę załatwić to takie biura są jedynym wyjściem.

Mietek123

Jeste od nich w Niemczech i nie mam nic do zarzucenia. Praca i warunki ok. Samochody troche stare ale da sie przeżyć, reszta tak jak mowili.

jurek35

jestem bardzo zadowolony, pojechalem od nich do pracy do anglii, do tej pory pomagaja jak cos potrzebuje

kiero666

Pojechałem z nimi do Niemiec do pracy i nie mam nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie - pomagają we wszystkim, można na nich liczyć. Polecam firmę.

driver34

Dokładnie, nie oszukują. Też pracuje od nich na chłodni i polecam ich.

wow
@driver34 11.05.2016 12:54

wow

Rafalekx

rodos - przynajmniej nie oszukują na początku odnośnie stawek - dostajesz to, co widzisz! Ja pracuje już w jednej z firm od nich i jestem bardzo zadowolony. Moich dwóch kolegów też. Gruszki na wierzbie obiecują wszyscy, a potem wszyscy wiemy jak wychodzi.

rodos

nie polecam, słabe stawki

Zostaw opinię o Werker Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werker Sp. z o.o.