Werker Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Werker Sp. z o.o.

truck85

Ja nie miałem żadnych problemów, jak pani czegoś nie wiedziała o ofercie mówiła o tym otwarcie i dowiadywała się o wszystko u firmy. Grunt to pytać o wszystko wcześniej, żeby była jasność sytuacji. Po podjęciu pracy jeszcze kilka razy dzwoniła pytać jak się pracuje. Jak dla mnie w porządku.

jola zona kierowcy

nie polecam , wyjechalem na okreslonych warunkach lecz pracodawca okazal sie zwyklym oszustem do dzis nie rozliczyl sie z placy za wykonana prace , do dzis nikogo to nie obchodzi a kolejka za niemieckim pracodawca pewnie dluga ,oferty dla jeleni

@jola zona kierowcy 05.10.2017 22:02

Pytanie: dlaczego pracodawca się nie rozliczył? Robimy wszystko, żeby dostawali Panowie wypłaty zgodnie z umową i na czas, ale nie jesteśmy w stanie znać detali umów każdej z firm transportowych. Jeżeli w umowie jest przyjęte, że firma odciąga Panu np. koszty za spóźnienia, źle wykonane zlecenie (np. mniejsza ilość załadowanych palet) czy wypadki, które były ewidentnie z Pana winy, to nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, a pracodawca działa zgodnie z prawem, bo jest zabezpieczony umową, którą PAN PODPISAŁ ZGADZAJĄC SIĘ NA TE WARUNKI.

kiero

panie z firmy Work które naciągają pracowników z polski żeby jechać do pracy co Niemiec co oferują na ich stronie różni się z tym co oferuje pracodawca Niemiecki dam przykład podstawa ma być 2300 euro brutto to jest 1800 euro brutto z tego 250 euro jak nie zachorujesz do dostaniesz jak będziesz jeździł tandemem a jak będzie potrzeba wsiąść na solówkę to już nie dostaniesz 250 euro bo masz za jazę tandemem 250 euro szkoda słów.................

@kiero 06.11.2017 14:42

Panie kiero, chyba Pan pomylił firmy, bo nie mieliśmy żadnej oferty za 2300€ brutto (chociaż bardzo byśmy chcieli)... I nie nazywamy się Work, a Werker.

anonymous

Jestem w trakcie załatwiania pracy w (usunięte przez administratora) przez te agencje i z całą odpowiedzialności pisze ze Pani która się opiekuje mną tak to nazwę naprawdę wywiązuje się ze swoich zadań .

Rob1408

a ja polecam agencje. wyjezdzam wlasnie od nich do pracy i umowa sie zgadza (bylem na podpisaniu umowy w Niemcach)i wszystko. taka oferta ze mucha nie siada...

mirax

Pan z tej agencji wysłał mnie do pracy w (usunięte przez administratora) ,język - miały wystarczyć podstawy, zakwaterowanie zapewnione.Na miejscu okazało się całkiem coś innego.Zrobiłem sobie wycieczkę 1600 km, oczywiście na swój koszt. Sam pokopałem w necie na niemieckich str. Powysłałem cv bezpośredno do firm . Pewna firma się odezwała pracuję już 1,5 roku . Warto zadać sobie troche trudu.

MacCiek

Nie polecam

Kiero 78

No prawie wszystko...hehehe najlepsze sa komentarze z 11.05. jeden po drugim co sobie sami wstawili .tez nie polecam

bruno

jak dla mnie OK, stawki praktycznie takie same jak wszędzie, nie zostałem oszukany, pojawiłem się u pracodawcy i wszystko było dograne (no prawie wszystko) Mają sporo ofert i aktualizują je na bieżąco. Jak ktoś nie ma znajomości w UK żeby mu robotę załatwić to takie biura są jedynym wyjściem.

deltaedi

NIE POLECAM !!!! przez nich przyjąłem się do firmy HSL Fresh obiecali 2000 Euro brutto rzeczywistość 1800-1900. chcą aby kierowca przekraczał czas pracy kierowcy. Po trzech miesiącach zwolniłem sie i za ostatni miesiąć grudzien do tej pory nie dostałem pieniędzy na konto.W tym samym czasie jeszcze dwóch kierowców też się zwolniło też nie dostali kasy za grudzień tylko że oni z agencji BIK i ta agencja też to samo nabrali wody w usta i totalna olewka.Po telefonie do Werkera do dzisiaj żadnej informacji od nich.Mają to głęboko w poważaniu bo skasowali za mnie kasę a mówili że dalej będą monitorować pracodawcę!! NIE polecam firma HSL Fresh z Arnstein (w ogłoszeniu Schweinfurt) na chłodnie

jo .kierowca
@Werker 01.02.2017 09:27
Witam, z tego co wiem to kontaktował się Pan ze mną bezpośrednio i zrobiłam wszystko co w mojej mocy by pomóc Panu w odzyskaniu...

a dlaczego firma poszukująca pacownika niepodaje dla kogo szukają .pzd.

@jo .kierowca 15.09.2017 09:37
a dlaczego firma poszukująca pacownika niepodaje dla kogo szukają .pzd.

Drogi Panie kierowco, firmy zastrzegają sobie prawo do rekrutacji pracowników tylko przez naszą agencję, dlatego zlecili nam takie właśnie zadanie. W dalszym etapie rekrutacji każdy z pracowników jest poinformowany do jakiej firmy dojeżdża. Pozdrawiam.

Mietek123

Jeste od nich w Niemczech i nie mam nic do zarzucenia. Praca i warunki ok. Samochody troche stare ale da sie przeżyć, reszta tak jak mowili.

jurek35

jestem bardzo zadowolony, pojechalem od nich do pracy do anglii, do tej pory pomagaja jak cos potrzebuje

kiero666

Pojechałem z nimi do Niemiec do pracy i nie mam nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie - pomagają we wszystkim, można na nich liczyć. Polecam firmę.

driver34

Dokładnie, nie oszukują. Też pracuje od nich na chłodni i polecam ich.

wow
@driver34 11.05.2016 12:54
Dokładnie, nie oszukują. Też pracuje od nich na chłodni i polecam ich.

wow

Rafalekx

rodos - przynajmniej nie oszukują na początku odnośnie stawek - dostajesz to, co widzisz! Ja pracuje już w jednej z firm od nich i jestem bardzo zadowolony. Moich dwóch kolegów też. Gruszki na wierzbie obiecują wszyscy, a potem wszyscy wiemy jak wychodzi.

rodos

nie polecam, słabe stawki

Zostaw opinię o Werker Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werker Sp. z o.o.