Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

Mam pytanie do starych pracowników którzy zaczynali swoją przygodę z NKT jak nie było jeszcze SAP aż tak się pogorszyła atmosfera w pracy na najniższym szczeblu.Praca w NKT a było już to parę lat temu jeżeli chodzi o ludzi z produkcji to było naprawdę ok.To my tworzymy jak wyglądają relacje między nami a nie góra trzeba być człowiekiem a nie .. pozdrawiam starych pracowników tych z Żor i tych jeszcze Czechowice dziedzice .

nowy pracownik

ja tu jestem od niedawna i póki co jest w porządku

Pracownik stary
@nowy pracownik

Na razie wporzadkubo nie wymaga ale powoli 3 miesiące i zmienisz zdanie jak będziesz miał jechać sam na maszynie ????

nowy pracownik
@Pracownik stary

możliwe, jednak nie będę się nastawiał na jedną lub drugą stronę na ten moment jestem zadowolony i raczej zapatruje się żeby tu na trochę zostać, nie mam problemu ze zmianami, z ludźmi też się dogaduje, wiec praca jak praca.

Myha

Ostatnio cienko to idzie jezeli na vikingu jest robota to powinni wyslac wiecej ludzi. A nie obudzili sie po 2 msc kiedy przez wymuszone wolne na weekendy ludzie nie maja ani urlopu ani esek.

Ola
@Myha

Jestem zainteresowana pracą w NKT, jednak zastanawia mnie te wymuszanie wolnego i że ludzie nie mają już urlopu. Czemu nie mają, wciskają go na siłe jak nie ma co robić , o co chodzi, nikt już nie ma ? To straszne jak tak jest. Możesz mi powiedzieć jak to tam u was jest ?

Myha
@Ola

No nie ma roboty za bardzo na jednej hali i wymuszaja na nas wolne w soboty i niedziele glownie w niedziele troche slabo ale zanim sie to zaczelo bylem z pracy i zarobkow zadowolony no ale teraz nie wiem co myslec o tym wszystkim.

Stary
@Myha

A to nie jesteś zadowolony z wolnych weekendów? Ja tak

@Stary

mi też to pasuje, wreszcie mogę z rodziną pobyć, bo w tygodniu to pracują i nie ma jak

cj

Jakie stawki na magazynie na wózek widłowy w NKT?. Zastanawiam się czy zostać w obecnej pracy do której mam 2 km za 20zł brutto + kartki 13zł za przepracowany dzień w okresie jesienno zimowym czy przyjść do NKT gdzie mam 15 km drogi

bila
@cj

szczerze mówiąc nie dostaniesz tutaj takiej informacji, bo ludzie raczej nie chą mówić o swoich zarobkach na twoim miejscu bym spróbował wysłać cv i się dowiedzieć samemu przedstawić swoje doświadczenie i porozmawiać wieksza szansa na porozumienie się

Ktoś
@cj

Jeśli nie weźmiesz ani jednego dnia L4 to najniższa krajowa +1000 4brygadowki czyli kole 4 (jak zdasz maszynę NA 1 HALI to dodatek adekwatny do maszyny) , ale jak by cie przenieśli na 2 hale to zapomnij o dodatku godzinowym za zdana maszynę

Izolator
@Ktoś

Co ty piszesz za gupoty Ja mam na 2 hali zaliczone 2 maszyny

@Ktoś

No szczególnie teraz jak pracy nie ma ludzi z wolnego wy je bali to zarobisz 3200

Rekrut

Jakie są stawki na magazynie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Jaro

Dokładnie Niektórzy fajni goście byli

Rafaello

Pracuje już kilkanaście ładnych lat a teraz od roku kiedy dostałem awans moja praca została doceniona i na zarobki nie narzekam, po prostu powinniście się wziąć do roboty a nie biadolić bo nigdy za to was nikt nie doceni mimo że pracuje się świątki piątki i niedzielę to właśnie dzięki temu poświęceniu coś w tej firmie osiągnąłem ludzie ogarnięcie się

Zenek
@Rafaello

Ty Rafaello idź do Częstochowy się poświecić. Tam cię nawet pobłogosławią :). A tak na marginesie, kto to pisze ? Bo na pewno nie robol tylko ktoś z drugiego piętra

Donosiciel
@Rafaello

Tak tak, ciężką pracą zapracowałeś na awans, każdy (pod.ebany) to potwierdzi . Pozdrawiam serdecznie

Rafaelll
@Donosiciel

Jak jesteś taki mądry to zapraszam do biura i pogadamy ... zawsze dawałem z siebie 120% bo wiedziałem że firma mnie doceni i miałem rację, doceniła mnie . Niech każdy zajmie się swoimi sprawami i ciężko pracuje a zostanie doceniony tak jak ja. Pozdrawiam wszystkich maruderów i obivoków

Kabel
@Rafaelll

Co Ty piszesz chłopie , akurat awansowałeś nie za ciężką pracę , i wszyscy to wiedzą, więc nie (usunięte przez administratora) głupot bo się błaźnisz tylko.

Olga
@Kabel

Skoro nie za "ciężką pracę" to z jakiego powodu mógł niby awansować? A ogólnie to 120% pracy to w jakich czynnościach miałoby się tu przejawiać niby?

@Kabel

Ale komentarze znikaja chyba sami się wstydzą za tą podwyżkę 50 groszy bo dziennie to usuwają nie chcą się ośmieszać ...???? Spokojnie poszło to w świat dlaczego usuwacie niewygodne komentarze że ludzi pozbawiacie urlopu i tak naprawdę źle się się dzieje nie planujecie nad tym co się dzieje nikt nic nie wie itp wszystko utrzymywane w tajemnicy

Rafaello
@Donosiciel

Co ty wypisujesz ... Jakie donoszenie. Tak właśnie piszecie żeby zniechęcić młodych pracowników a potem wyniki są jakie są. Wszystko co pisze jest prawdą i tylko ciężka praca i zaangażowaniem można dużo w tej firmie osiągnąć zobaczcie po moim przykładzie. Nie dajcie się omamić starym i zazdrosnym pracownikom którzy całą karierę w nkt tylko patrzą jak sobie posiedzieć na telefonie albo wymknąć się na papierosa. Żałosne te wasze komentarze o donoszeniu na prawdę.

@Rafaello

Jedna sprawa to dostać awans i zostać nagrodzonym ok ale druga sprawa jest taka, że na stanowisko takie jak choćby brygadzista to trzeba mieć przynajmniej jakieś minimum kompetencji, których Tobie koleżko kompletne brakuje a prymitywnymi metodami takimi jak szantazem czy innymi żenującymi tekstami tylko to potwierdzasz jestescie z siwym po jednych pieniądzach.

beeeeko

4 brygady? na którą pierwsza zmiana?

Elo
@beeeeko

6-14,14-22,22-6

@Elo

okey, dzięki

@Elo

a na jakim stanowisku pracujesz, jeśli można wiedzieć?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Mechanik w NKT Cables? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

zibi

w sumie też jestem ciekawy jak aka rekrutacja tutaj wygląda

zibi

ile etapów itp.

Epok
@zibi

U mnie to było tak, że najpierw telefon z zaproszeniem na spotkanie, potem już spotkanie z brygadzistą, rozmowa, oprowadzenie po hali, Od razu dali dokumenty i skierowanie na badania

Epok
@zibi

Akurat w moim przypadku byli zdecydowanie, więc odpowiedź miałem juz na miejscu, ale nie wiem czy tak jest zawsze

@Epok

szczerze miałem podobnie, bo też decyzja na miejscu

pewnie kwestia ich zdecydowaniania

@Epok

zdecydowania* coś mi się namnożyło niepotrzebnie

nick

haha premia 50 gr gratuluje naiwnym pracujacym

Prawda

To musiałeś zasłużyć chyba ,na taką kasę ????

Pracownik2

"Dziekujemy"Panie Dyrektoże za powyżej 50 groszy Porażka Noe wiem na co to wydać

Ona
@Pracownik2

Panu Dyrektorowi to ktoś powinien zwrócić uwagę jak odnosi się do swoich pracowników Byłam świadkiem jak krzyczał i wulgarnie odnosił się na hali do swoich pracowników Tak nie przystoi proszę pana Mam nadzieję że moja skromna uwaga na tym forum pomoże i nie trzeba będzie pisać na gwizdek

panx

mi tam się pracuje całkiem nieźle. nie jest lekko, ale też nie ponad siły.

tak samo
@panx

u mnie tak samo ale jak ktoś nie jest robotny to ciężko może mieć. ja z tym nie mam problemu

@panx

To jakie obowiązki nie są lekkie? :))) Czy kobiety w tej firmie poradzą sobie?

cvnm
@Ewa

a czemu miałyby sobie nie radzić? nie wiem jaki tu jest rozkład płci, bo jestem dopiero kandydatem, ale widywałem już w innych firmach na produkcji babki silniejsze i bardziej pracowite niż faceci

NKT Cables poszukuje pracownika na stanowisko Laborant. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Nikc

Coś się chyba rozminąłeś z prawdą Panie Administrator, bo nie ma takiej oferty, a szkoda...

Maja
@Nikc

Serio nie ma? A jakieś inne wakaty macie? Podpowiesz gdzie szukać?

Snickers
@Maja

Na portalach z ofertami...chyba wpisanie "NKT Cables praca" w google nie powinno nikogo przerastać

sin

mają w ogóle takie stanowisko w firmie?

tuki

dojeżdża ktoś z Mszany/Jastrzębia Zd.? są korki jak dojeżdżacie, da się normalnie dojechać?

serio
@tuki

serio? jakie korki? z maty?

@serio

no normalne korki, nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi?

Serio
@tuki

Nie ma korków, ale to ważniejsze przecież niż zarobki i warunki pracy

@Serio

Nie lubię się spóźniać więc przecież to normalne pytanie o dojazd do pracy, ludzie ..

wronek
@Serio

swoją drogą, może kandydat ma dwie podobne oferty pracy i do jednej jest słaby dojazd, a do drugiej spoko i co? takie to śmieszne, że chce się dowiedzieć gdzie mu lepiej będzie dojechać?

alzzo
@Serio

pyta, bo chce się dowiedzieć i pytać ma prawo, bo po to jest to forum

alzzo
@wronek

domysły snuć możemy jedynie, chociaż w sumie się wytłumaczył

Eleonora

Witam jak wyglada praca dla kobiet i czy jest trudna ? Na czym polega . Dziękuje za odpowiedzi

makru

ile zarabia sie na początku? czy serio jak podają w ogloszeniu wyciągnie sie co miesiac ponad 5000 zł brutto jak podaja w ogloszeniu , czy normy sa wygórowane ? czy warto tam przyjmowac sie do pracy ? prosze tylko o metrytoryczne odpo.

odp
@makru

Nie wiem czy ci ktoś poda konkretną stawkę tutaj, sorry ale to są raczej prywatne info. Jak jesteś zainteresowany to zadzwoń i się zapytaj ile ci zaoferują

@odp

wydaje mi się, że to prędzej na rozmowie powiedzą już z potencjalnym kandydatem i na to się należy nastawić

@odp

wątpię, żeby tak każdemu kto zadzwoni podawali stawkę, no chyba, że jakieś widełki

@makru

chociaż są one w ogłoszeniu iw. dodatku wszystko widzę opisane, więc i zaznaczone co wchodzi w skład wynagrodzenia

@bob

Gdzie najlepiej sprawdzać jakie są aktualne ogłoszenia pracy?

@bob

Nie potrafię się dobrze odnaleźć na ich stronie

@bob

Jeśli głupie pytanie to sory, ale tylko stronę sprawdzałem

ehh
@rot

wpisz sobie w google: nkt oferty pracy, to ci wszystko wyskoczy...

@rot

na stronach z ofertami też mają wstawione oferty

@Sroka

Mam nadzieję że podwyżki będą na poziomie 4/5zl a nie jak ostatnio 1 zł się wygłupiać będą ...

@Robol

ja nie wiem o co ci chodzi, nie pracuję tutaj

Opeeekkk
@makru

Wg stawki z ogłoszenia 5400 brutto na start i jest to realny zarobek.

cupra
@Opeeekkk

bardzo spoko jak na sam początek i mówisz, że jest to realne

Opeeekkk
@cupra

Tak jak najbardziej.

Serio
@makru

Tak ale trzeba mieć mózg, chęci, i normalne nie dwie lewe ręce:)

Folia z logo
@makru

Nie pracujemy na akord. Pracujemy zgodnie z tym co nam serce podpowiada.

Teresa

pod firmą jest parking ( taki darmowy) dla pracowników ? z dojazdem komunikacją to cieżko a nie słyszałam ze firma sama ogranizuje dojazd dla pracowników ?

lox
@Teresa

Jest praking.. darmowy.. a na parkingu są też wolne miejsca..

Dziura w oponie

Nie organizuje

kangur
@lox

A duży jest ten parking?

buble na oponie
@Teresa

pewnie mir.o niedługo wprowadzi opłaty za parking

cj

Nie chcecie tam do nkt pustych szpuli po kablach? Bo nam na grubie zalegają xd

Znalazłam ogłoszenie do kontroli jakości Czy warto składać CV do kontroli?

virma
@Anna

moim zdaniem warto złożyć, a swoją opinie to już sobie sama wyrobisz po rozmowie

co to znaczy?

Sroka

że jest taka raczej niewymagająca, niemęcząca praca?

Sroka

no to może coś więcej na ten temat?

Sroka

czy mam się domyślać po waszych odpowiedziach?

mino
@Sroka

a to jakiś wyrzut czy jak?

mino
@Sroka

bo wiesz, że nikt nie musi ci się spowiadać?

sj

Mozecie wyjasnic czemu cały czas sa przyjecia do tej firmy ? ludzie odchodza az tam tak jest zle?

@sj

może temu że kupili nowa hale?

@lolxd

Ludzie odchodzą z NKT, bo kupili nową hale ? Ci ty piszesz ? Pytanie było czemu ludzie odchodzą kolego lolxd. Odpowiedz na pytanie kolegi SJ-kandydat

@Michał

kolego pytanie było czemu ciągle szukają, także czytanie ze zrozumieniem, a szukają bo jest nowa hala XD

do lolxd
@lolxd

To że kupili nową hale, to OK, jednak ludzie stamtąd notorycznie uciekają i firma musi szukać nowych operatorów. I to jest głównym powodem że firma cały czas szuka kolejnych odważnych ;)

Alonzo
@do lolxd

Moim skromnym zdaniem winny jest przede wszystkim kierownik produkcji na nowej hali i jego stosunek do pracowników ;)

@Alonzo

Nie zgodzę się z tym ja tam do niego nic nie mam postaw się na jego miejscu ile ma na głowie

@do lolxd

Wiesz pracę za 3400 wszędzie znajdziesz od poniedziałku do piątku jedna zmiana sobotę zrobisz i git bez szału z tymi zarobkami na tak niby renomowany zakład Polak zarobi 3400 zł Niemiec 3000 euro za tą samą robote

Prawda

Akurat kierownik produkcji to tam jest najlepszy jaki jest w NKT

Norb
@Alonzo

O jakiej tu hali mowa?

Alicja
@sj

A z której niby nie odchodzą? Według ciebie ludzie powinni robić w jednej firmie od skończenia szkoły do emerytury?

Słuszna uwaga

@Alicja

Ale jak tylko można się do czegoś przyczepić, to większość ludzi ma w zywczaju to zrobić.

Zwyczaju*

Pracuś
@sj

Dobra firma nie szuka pracownika tylko ma stos cv... Z dobrej firmy ludzie odchodzą na emeryturę lub na wyższe stanowisko u konkurencji ???? Dlaczego tyle wakatów? Sam się domyśl ????

Teresa
@lolxd

czy ta nowa hala jest jakaś nowoczesna chociaz? klima i dobre zaplecze ?

Robotnik

Dostaliście już wypłacona grusze może ? Ci co skoncylii urlop dzięki za.info

Lemmy
@Robotnik

Oprócz gruszy są może w firmie jakieś inne dodatki?

Maja
@Robotnik

A ile dają tego dodatku?

Romek,
@Maja

23 zł

Grzegorz
@Romek,

Wspaniale,

@Romek,

ale za co dostajesz 23zł dodatku?

rl9
@Lemmy

Masz sporo benefitów dla pracowników oprócz gruszy

@rl9

Tak, obłowisz sie jak nigdy dotąd.

Romek

Jak masz to i tamto

@Bolo

od kiedy w dodatkach chodzi o obłowienie sie?

@Bolo

nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek tak było

@maskin

@maskin, nie zrozumiałeś, to był sarkazm. Piszesz że jest tego sporo. Powiedz mi , kto normalny przychodzi do pracy dla benefitów. Najważniejszym kryterium to stawka, jeśli sama praca odpowiada. Benefity, czy są czy nie, nie mają żadnego znaczenia dla osoby podejmującej prace a szczególnie takie jak dają w NKT. Oczywiście fajnie że są jednak w przeliczeniu rocznym to zupełnie sie nie liczą. Nikt nie przyjdzie do pracy bo za darmo raz w roku zbadają mu krew, lub dadzą 50 zł na kwartał na siłownie. uwierz, TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. Zresztą wiadomo kto tu tak bardzo promuje te benefity, nie są to szeregowi pracownicy (dla wyjaśnienia) ;-)

@Bolo

Znam dużo osób, które rozpatrują podjęcie pracy poza kwestiami płacy właśnie ze względu na benefity

@Bolo

Jest to dobry dodatek i czasami potrafią przełamać szalę, w którąś stronę

@maskin

A ja znam wielu, którzy na pierwszym miejscu stawiają płace. Jak będzie słaba stawka, to uwierz mi na pewno benefity ich zachęcą. Ta, NA PEWNO ;-) Gdzie Ty żyjesz ? To jest fajny dodatek, ale jak już pracujesz, jesteś zadowolony z płacy , atmosfery w pracy. Ale na pewno nie jest to coś co może przechylić wybór kandydata w jedną czy drugą stronę. Ja wiem, wam tak się wydaje, ale wy nie pracujecie na fizycznych stanowiskach .. Z punktu widzenia HR to zupełnie inaczej wygląda :). Czy Ty czasem tam nie pracujesz, bo tak mi to wygląda ?

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 281.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 612 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice