Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

Czemu Wypłata po 3 miesiącach z kwartalną jest taka sama jak co miesiąc na początku, niewiem były jakieś potrącenia premi czy jak to tłumaczyć tak samo brakiem podwyżek z następną umową ,jak chcecie zachować nowych pracowników to zacznijcie traktować ich poważnie a nie dawać obietnice bez pokrycia ludzie nie są (usunięte przez administratora) widzą ,że jak na start firma wciska kit opowiada bajki o podnoszeniu stawki co okazuje się nieprawdą wyrabia sobie opinie o firmie .

Mechanik

Czy przyjmują mechaników?

Onek
@Mechanik

Chyba jeszcze przyjmują

Mechanik
@Onek

A ile dają na start mechanikowi z doświadczeniem ?

Pracuj
@Mechanik

Na pracuj.pl jest ogłoszenie Zobacz tam

Oj ludzie

nurtuje mnie w tej firmie jedno z jakiej racji ktoś decyduje o tym kiedy mam wziąć sobie wolne bądź urlop ? i jest to oczywiście zapisane w grafiku to jest chore . Żyjemy w tej firmie jak roboty które muszą (usunięte przez administratora) po to żeby ktoś miał lepiej . W Danii ludzie maja (usunięte przez administratora) w to czy maszyna sie zepsuje czy szpulka się kreci 2 dni tam jest inne życie a Polacy pokazują właśnie takim tumanom że można (usunięte przez administratora) METERKI I METERKI no ileż można w polsce na jednej maszynie można 120.000 metrów +- zrobić dziennie dajmy na to a w dani jak zrobią 20/30 tyś. dziennie to jest lux i tam nikt na nikogo nie narzeka . Maszyna sie zepsuje i dążą do tego aby ja sprawnie naprawić a nie tak jak tutaj gdzie maszyna się zepsuje przyjeżdza mechanik/elektryk pocałuje pomasuje i maszyna pochodzi pare godzin i znów padnie no ludzie . Wiem ze jedni się boją stracić pracę ale jakbyśmy wszyscy spieli dupska i się zgadali i zrobili zatrzymanie maszyn w protescie to oni by zrobili wszystko aby nam nasze prawa zapewnić . czy ktoś dostał podwyżki w tym roku , wydaje mi się że nie . Jeszcze karzą podpisac NOWY ŁAD wiecie co , Moja koleżanka podpisałą ten Nowy polski ład i co dostała ? 200zł na wypłacie ale na minusie ;) . Tyle w temacie (usunięte przez administratora) prostest i tyle

Oj ludzie

Napisałem to o jednej maszynie przykładowo :)

@Oj ludzie

i za to że tak właśnie w Danii pracowali to ich zamykają.

W-ek
@Oj ludzie

Dajcie sobie spokój z tą firmą...haha...jest tyle pracy na rynku...

maros

czy tam pracuje sie tez w weekendy?

Xxxx
@maros

Tak. System 4 brygadowy 3 zmiany pracujesz 4 dni masz dzień wolnego potem znowu 4 dni i dzień wolnego No chyba ze masz nocki to 4 nocki i dwa dni wolnego

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A

Pięknie się firma zachowała uwalajac cześć premii widać za mało dostali wypowiedzen

Górnik

To czemu nie idziesz na kopalnie? Zapraszamy

Gornik
@Górnik

To górnicy przychodzą tutaj , bo tutaj jest lepiej

Obiektywny

Kolejny na gębie mądry, widzę że mamy przywódcę strajku ale jak zwykle na gadaniu się skończy tacy to bohaterowie z za minitora. A co do pensji jak w Danii, to pakuj (usunięte przez administratora) w troki i wyjeżdzaj za morze, tak już na ciebie czekają. Tylko jak tam pomieszkasz, popłacisz podatki, opłacisz mieszkanie i koszty życia to wrucisz wpław w try miga.

Chciałbym się przyjąć do NKT proszę napisać mi szczerze czy warto ? Jeżeli tak to jakie są plusy pracy w tej firmie i jakie minusy. Pozdrawiam

KM

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Kobiety czy mężczyźni, czy jest to praca zmianowa, jakie zarobki? Dziękuję za odpowiedź.

On
@KM

Kobiety i mężczyźni Praca ma 3 zmiany

Witam . To co się dzieje w firmie to po prostu masakra . Starsi pracownicy cały czas naskakują na młodych ze to oni niby więcej zarabiają ze maja premie i tak dalej tylko nikt nie wspomni o tym ze teraz większość nowych pracownik to są młodzi do lat 26 gdzie maja jeszcze zwolnienie z podatku fakt faktem młodzi maja na początek lepiej bo maja dodatkowe premie za zatrudnienie i wliczona premie kwartalna ale po 3 miesiącach wszystko znika i wypłata jest Ok 3300/3500 gdzie ta systemie 4-brygadowym to są śmieszne pieniądze bo tak naprawdę ma się tylko jeden weekend wolny na kwartał a tak to cały czas w pracy wracając do tych młodych pracownik to tez nikt na rozmowie ich nie poinformuje ze po tych 3 miesiącach jak dostaną następna umowę na 9 miesięcy to stawka jest nadal ta sama a nawet jeśli zrobisz całe gniazdo przewijarek to i tak przez najbliższy rok nikt ci nie da ani grosza podwyżki jak będziesz zapierdalal za dwóch to tez ci nikt nie przyjdzie podziękować ale jak już będzie maszyna przez jakis czas stała bo coś jest nie tak a tak przy okazji kierownik będzie chodził po hali to zaraz napisze do brygadzisty SMS albo zadzwoni dlaczego ta maszyna stoi zamiast przyjść i zapytac operatora co się dzieje bo może na przykład maszyna się zepsuła i czekasz na mechanika kolejny temat to starsi pracownicy jeśli wam tak zle i tak bardzo wam się nie podoba to ze młodzi zarabiają więcej od was to dlaczego nie zawalczycie o swoje dlaczego nie zrobicie strajku ( pewnie dlatego ze każdy jest mądry w słowach ale w czynach już nie ) dlaczego np nie zmienicie pracy tylko cały czas gadacie ze jeszcze chwile i się zwolnicie ze nie dacie sie tak traktować i tak mija miesiąc za miesiącem firma jak leciała z wami w (usunięte przez administratora) tak leci dalej i pewnie dalej poleci

Jo

To co piszesz to prawda jeszcze większy (usunięte przez administratora) jest na nowej hali tam jak się ktoś pomyli to wszystkim teraz biorą premie a po tych wpisach widać że atmosfera też nie jest dobra na Vikingu to co tu piszą o traktowaniu pracowników przez kierownika i to co mówi do pracowników... Jedno wielkie zamieszanie tak jak piszesz nikt nad tym nie panuje a szczególnie na nowej hali tam nawet nie ma komu pracowac

Maseczkowy terror

Pora skończyć z maseczkami! Jakim prawem zmusza się pracowników do chodzenia w nich przez 8h? Kierownik siedzi w biurze bez maseczki! Założy na 5 min jak wejdzie na halę i tyle! A pracownicy muszą się dusić! Zwłaszcza pracownicy izolacji gdzie cały czas jest ponad 40stopni! Maseczki są nielegalne! Sądy cały czas odrzucają mandaty za brak masek! Więc jakim NIELEGALNYM prawem zmusza się nas do noszenia tych szmat na twarzy? To łamanie praw pracownika! Pora olać srovida i wrócić do normalności!

Grześ 0BSERWATOR
@Maseczkowy terror

TA Firma NKT , SZKODA GADAĆ, młodych stażem pracowników PROMUJĄ, dają ekstra kasę, a doświadczonych pracowników, którzy szkolą tych młodych mają w w(usunięte przez administratora) Jak to możliwe że ten który szkoli zarabia mniej, od tego którego uczy. DRAMAT tej waszej władzy, kto tym rządzi ? Czemu wy starzy pracownicy na to się godzicie, nie macie jaj czy ambicji ???

Mvele Songo Kenia

halo polaky. ja hentny pracowac we wasza firma , ja byc silny jak lew, szybki jak gepard i zwinny jak malpa, ja robic metry szybciej niz maszina , ja miec kolegi, tez takie jak ja, my pomoc, my chcemy byc jak Viking

Rafał

Długo tu nie zaglądałem i się zastanawiam, po co tu ludzie wchodzą i piszą takie głupoty, hejty, wywalają swoją nienawiść, czy chcą się pochwalić bólem (usunięte przez administratora) Pracuje w tej firmie ponad 10 lat, BARDZO dużo mnie ta firma nauczyła i faktycznie, nie jest idealna i żadna firma nie jest idealna. Każdy kto tu pracował, a już NIE pracuje, niech sam sobie postawi pytanie dlaczego już nie współpracujemy. No dlaczego Panowie? Teraz pracy nigdzie nie brakuje, zamiast iść, ruszyć (usunięte przez administratora) poszukać lepszej pracy, to wiekszość takich klawiszy z tego co tu czytam, woli wejść i popłakać sobie, o jej! ale mi było tam źle. Litości... ludzie... nikt nikogo tu na siłę nie trzyma, szczęścia dookoła jest tyle, że nie ma co tracić czasu na NKT jeśli się komuś ta firma nie podoba. A już w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy pracują tu X lat, wchodzą tu i pisza komentarze, że firma do bani.. jak nazwać takich ludzi? Proszę, weźcie życie w swoje ręce, a nie biadolcie jak małe dzieci, a ludzie którzy nie pracują w NKT albo sami sobie zasłużyli na ten los, albo ta firma to nie był dobry wybór. Tyle w temacie, a dla wszystkich osób narzekających a jeszcze pracujących, ja się pytam... co z wami jest nie tak? To tak jak brać 500+ i płakać na forach internetowych, dlaczego tak mało.... może dlatego że za darmo? Żałosne.

Robol
@Rafał

Poczytaj sobie dobrze jeszcze raz. Ludzie nie piszą że w innych firmach jest lepiej ale piszą o traktowaniu może tutaj warto się zastanowić bo firma co chodzi o wypłaty i cały socjal to wszystko jest ok na czas. Masz duży staż to sam może napisz tutaj jakie masz odczucia co do traktowania pracowników ?

Toyota
@Rafał

Rav ja to wszystko się zmienia w zależności od punktu siedzenia :-)

@Robol

Robo, zgadzam się z Tobą w 100%, Ale weź pod uwagę, że to firma produkcyjna.. a więc, ma zapieprzać 24h i przynosić jak największe zyski. Na pewne rzeczy poprostu nie ma czasu, nie ma czasu na zastanawianie się czy ktoś się nada czy nie nada itd, itd.. zawsze będziemy od czarnej roboty, czy to pracownik czy brygadzista, czy kierownik. No niestety... nikt nam nie popuści, bo z tego mamy kasę, a z tej kasy wypłaty, zgadza się? Ale tak jak pisałem wcześniej, sam sobie postaw pytanie, czy zgadzasz się na takie traktowanie czy nie.. policz ile ludzi jest na hali produkcyjnej, skoro jest tak źle, czemu nadal jesteśmy na rynku? wiesz o co chodzi.. pomyśl trochę.

@Toyota

Toya, tzn? Myślisz, że powyżej pracownika jest lepiej? My mamy lepiej bo możemy sobie pobiadolić miedzy sobą.. Brygadziści wiele przyjmują na klatę za nasze pomyłki, a Kierownik jak dostanie zjebe to nikt o tym nie wie. Tak to funkcjonuje, a z boku wszyscy myślą, że tylko pracownik ma pod górkę. Czy oby napewno?

Nordick kejbels
@Rafał

Polecam wszystkim podchodzić do pracy jak ja: przyjść zrobić co zrobić i po 8 godzinach zapomnieć kompletnie o robocie . To co mówi do mnie szefostwo jednym uchem wlatuje a drugim wylatuje a to co tu piszecie że kierownik powiedział takie coś to świadczy tylko o jego klasie a w zasadzie o braku jakiejkolwiek klasy. Nie samą pracą człowiek żyje. Pozdrawiam was

@Rafał

Ponoć w święta pracujemy? Prawda to?

zajumana_premia
@Adam

Tak. W Święta Wielkanocne pracujemy. Ot taka niewielka zmiana po kilkunastu latach... Co tam.... niektórzy operatorzy najwyraźniej udowodnili w roku poprzednim, że praca w nkt jest ważniejsza od jednego z dwóch świąt w ciągu roku. Przecież w 2021 r. płacili za przyjście w święta 100% więcej a chętnych było nie mało.

Niewiarygodny
@Rafał

Do Rafał: zrobili Cię brygadzistom i zapomniałeś jak narzekałeś??? szybko zmieniłeś swoje zdanie i oblicze. Poczekamy aż noga Ci się powinie, znów będziesz biadolił i sklinał.

Nie da się zapiepszać na maszynach po 2 miesiącach nauki. Ludzie są beznadziejne wyszkoleni a przez to i stres jaki wywiera kierownictwo aby cisnąć metry , zniechęcają się i walą papierami. Dobrze wiesz że materiały na jakich pracujemy kosztują krocie a wpadek z tytułu złej jakości wyrobów jest sporo. To wszystko wina zostawiania takich operatorów samych na maszynach! To jest po prostu dramat jak widzę co tu się dzieje. Kiedyś było to nie do pomyślenia, na maszynach, jeden wielki (usunięte przez administratora) Rozpiździel w książkach stanowiskowych, jak wymieniają baterię to nawet nie potrafią podłączyć starej do ładowania! Brakuje zrobić (usunięte przez administratora) na środku! Ale kogo to obchodzi? Liczy się sztuka czyli metry nie ważne jak najechane byle byłoby na zielono na tablicy.

Daro

Dobra, solidna firma

Wosiek

Hahaha,tyle powiem,"solidna":-)))))))19straconych lat!!

Maro
@Wosiek

Jeśli jest tak jak piszesz, to co tam robiłeś 19 lat, trochę dziwne

@Wosiek

To czemu jeszcze tutaj robisz hehe

pracownik izolacji
@Daro

Jak jesteś brygadzista Daro to napewno dobra filma ale nie dla robola którym pomiatacie!

@Daro

Solidna , ha ha ha ??? (usunięte przez administratora) ! Gdzie pracownik nie liczy sie w ogóle

Jola
@Daro

Dramat a nie firma to wasze NKT !

Robol

Czysta kpina dlaczego zabierają premie tym co tam wogole nie pracuja odpowiedzialność zbiorowa to planiści powinni być pozbawieni dożywotnio premi kwartalne absurd zakaz kapieli zakład mi da na wodę ciepła ????w domu im to na rękę kolejna obszerność dobrze że jeszcze można oddychać. Już 18 ludzi dało wypowiedzenie nie panuja nad tym co się dzieje naprawdę wszystko idzie do góry ale zarobki w miejscu kiedy wam się oczy otworzy będzie już za późno przerasta was to wszystko absurd goni absurd

Kasa

Robię trzeci miesiąc moja wypłata w styczniu z dwoma eskami 3841,79 zł. Dziwi mnie że starzy pracownicy nie walczą o swoje.

Grzegorz
@Kasa

Bo starych pracowników, ludzi z doświadczeniem - maja w (usunięte przez administratora) !

@Kasa

Zobaczymy co będziesz gadał jak w następnym miesiącu już nie będzie dodatkowych premii i dostaniesz 3400 wypłaty albo nawet i mniej

Obiektywny

Na nowej hali nawet nie wiadomo jak będzie się pracować w przyszłym tygodniu nie można nic zaplanować... W piątek przed weekendem można najwcześniej się dowiedzieć jak będziecie robić w przyszłym tygodniu. Jest problem z obsada bo ludzie uciekają z firmy a nowych pracowników nie przekonuje już nawet bonus.

Nie polecam pracy na nowej hali Viking. Jest wielki chaos parcie na szybki start nawet jeśli maszyna stoi przez awarie której nie jesteś sam w stanie rozwiązać to brygadzista i kierownik sądzi się do ciebie. Wieczne pytania siwego kierownika jak idzie? Czemu to nie idzie ? Ile zrobiliście ? Żałosny

@Nowy

Ten kierownik to musi mieć cierpliwość , bo wychodzi na to że to ani operatorzy ,ani malarze,

I dla tego mówi do nas pi zdy A nie malarze wczoraj był tu komentarz zniknąl ale my tego tak nie zostawimy

@Nowy

Jak to znikną, to na portalu jest cenzura ??? Oj nie ładnie panie administratorze portalu. Nagana !

@Marek

Popieram, widziałam ten wpis, nie było tam nazwisk wiec nikogo bezpośrednio nie obrażał. Kto i po co kazał go usunąć ?

Nowy32

Ile dają na start?

aro
@Nowy32

marne 21 na godzine

Nowy32
@aro

A premii ile?

No brawo panie kierowniku sam będziesz za chwilę malował i tłumaczył się czemu nie ma chętnych do pracy

Nowych pracowników traktują jak popychadła. Chcesz się czegoś nauczyć, wykazujesz chęć pracy, to dostajesz mopa, wiadro i szczotkę. Twój "anioł stróż", który ma Cię nadzorować tylko Cię wykorzystuje do prac typowo porządkowych i ma nowego pracownika w głębokim poważaniu. Kilka razy miałem sytuacje, w której została na mnie zwalona wina przez tzw. mojego "opiekuna" za coś, co on zrobił, no bo łatwiej oczywiście jest zwalić winę na nowego, tak jest wygodniej. Po pewnym czasie dostałem wypowiedzenie, pomimo dobrej pracy. Zapytałem pracownika, który mi wręczył dokument, z jakiego to powodu, dostałem taką odpowiedź: "czasem tak jest i po prostu nic na to nie poradzimy", poszedłem więc do brygadzisty, który nie wiedział nawet do kiedy mam wypowiedzenie, nie widział nigdy mojej pracy, ani nie rozmawiał praktycznie ani razu ze mną, w czasie mojego zatrudnienia. Pytając o powód usłyszałem od niego, że "koledzy" z mojego rejonu mówili, że się nie nadaję. Wystarczyło tylko, że nie dogadywałem się zbyt dobrze z jednym młodym pracownikiem, który donosił o wszystkim i kłamał na mój temat brygadziście. Najpewniej wychodząc na papierosa i paląc wspólnie kilka razy w ciągu godziny. Szkoda, bo sama praca mi się podobała, miałem motywację i byłem zaangażowany. Pracowałem sumiennie i chodziłem do pracy bez jakichś chorobowych itd. Przychodząc i rozpoczynając pracę w tej firmie na starcie jesteś traktowany mocno z góry. Brygadzista nie wie, co się dzieje na jego zmianie i tylko co chwilę wychodzi palić. Nie tylko ja dostałem wypowiedzenie, dostało nas w podobnym czasie o wielu, wielu więcej, więc można odnieść, że nowi pracownicy są po prostu zapchaj dziurą, żeby ich zaraz wywalić i w ich miejsce zatrudnić kolejnych nieszczęśników, którzy zapewne wkrótce również zostaną zwolnieni bez powodu. Człowiek się stara, zadaje pytania, a jedyne co słyszy to: "nie mam czasu, albo idź tam po prostu posprzątaj". W szatni posłuchałem, jak dwóch pracowników rozmawiało między sobą, że nowi przyjęli się teraz w najgorszym okresie, bo ceny materiałów drożeją i są większe koszta. Zatem oczywiste, że nie ma co trzymać pracowników dłużej, niż 3 miesiące i zwiększać im stawek. Jeśli jesteście zainteresowani pracą tam i chcecie zostać "operatorami maszyn", jak to ładnie jest opisane w umowie, to nie łudźcie się, tak naprawdę zostaniecie operatorami szczotki i mopa. Dziękuję za przeczytanie mojej opinii, mam nadzieję, że jest ona wystarczająco merytoryczna i doskonale pokazuje, co się dzieje w firmie z perspektywy nowego pracownika.

Prawda

Dokładnie tak jest, brygadzista to jest na sztukę w tym zakładzie ,jeżeli sam nie ma pojęcia jak to się robi, to co on Tobie może pomóc ,ani pomysłu ani chęci nie mają???? więc na jego pomoc nie licz .Jest dużo ludzi którzy spacerują zamiast naprawdę coś zrobić. Porazka

Biedroń

Która brygada?

Ryży
@Biedroń

Podejrzewam, że 3. Tylko Korki jara namiętnie.

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 281.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 612 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice