Opinie o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dako Job Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

nie napuszony...

Dako jest treściwym pracodawcą -kto chce zarobić normalne pieniadze ,poprostu solidną pracą zapracować na nie ,ten dobrze trafi jadac dopiąć konkrety do biura...

Dlaczego w waszych ogertach nie ma stawek?

Paatka

Czy ktoś pracował na produkcji chusteczek ? Frankfurt AM main proszę o opinie

KLARA

Chce wyjechać do pracy na pakowanie książek czy ktoś już był i pracował na tym stanowisku?

Pracownik Produkcji

bez zbednego czekania i przeciagania szybko sprawnie i na temat

znajomosc jezyka wlasny samochod z kim chce wyjechac

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Marta1234

Witam, czy ktoś pracuje lub pracował w firmie Jütro? Jeśli tak to jakie opinie

@Marta1234

Pracowałem w Jutro, praca na linii nie jest ciężka, wrzucanie mrożonek do kartonów. Na produkcji to trochę cięższa ale da się przeżyć. Jedyny minus to że trochę chłodno ale ubierzesz się i da się przeżyć. Kwaterę też miałem wporządku, ludzie wiadomo różni ale miło wspominam :)

xXx

W środę 27 stycznia 2016r , dwóch młodych mężczyzn wyjechało z Dako Job Center do Niemiec do pracy. W sobote rodzina i znajomi stracili kontakt z chłopakami . W poniedziałek kierowniczka Mirella Choroba została poinformowana , że z chłopakami nie ma żadnego kontaktu. Szanowna pani poinformowała nas , że chłopaki byli widziani na hotelu . We wtorek podała nam kolejną wersje ,że zostali zatrzymani na policji. W środę wieczorem dostaliśmy informację od policji, że chłopaki nie żyją od soboty. Po informacji od policji skontaktowaliśmy się z kierowniczką z pytaniem dlaczego nie zainteresowali się wcześniej , tym że został utracony kontakt z chłopakami . Uzyskaliśmy odpowiedź , że mają tylu pracowników ,że nie potrafią interesować się nimi wszystkimi ,MIMO TEGO ŻE BYŁO ZGŁASZANE KILKAKROTNIE PRZEZ KILKA OSÓB ŻE COŚ SIĘ DZIEJE !

polek
@xXx

jak to, że nie żyją? a co się stało konkretnie?

xx
@polek

nie dostali wypłaty i nie żyją bo z czego mają żyć

JUTRO Tam pojadę!!!
@xXx

Koszmar, naprawdę , jak poznaliśmy tę firmę i ludzi , którzy rekrutują to wierzę , że coś takiego mogło się stać!!! Zero empatii , zrozumienia.Tylko pieniądz , dochód i wyssać człowieka!!! Strach , że takie firmy jeszcze istnieją. Odradzamy!!!

Xd

Pakowanie kosmetyków w Hessisch.Nie jedzcie tam(usunięte przez administratora) poza tym umowa na 1/2 etatu.Wyplata po 2 miesiącach

Kariaa

Czy ktoś posiada opinie na temat pracy przy pakowaniu kosmetyków w Wülfrath??

Dariusz

Witam, czy ktoś pracuje w ORWO? potrzebuję info o firmie, warunkach, itd. Pozdrawiam i bardzo dziękuję

Filip

Jeśli ktoś z pracowników jest zaangażowany i można na niego liczyć to nie dziwię się, że dobrze im się pracuje.

Radek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

jogobella222

witwm obecnie pracuje w firmie dako jestem pracownikiem na projekcie kurt exleben. warunki pracy są upokażające hałas upał że sie po jajach leje tony stali do przerzucenia .pracodawca nie kwapi sie aby dać pracownikom .jak na taki zakład hoć krople wody do picia .zarobki marne.koordynatorka pani ania pierzycka nie jest w niczym pomocna wręcz przeciwnie tylko widzą żeby harować na nich .na mieszkaniach coraz gorsza patologia nie można się o nic upomnieć.koordynatorka nie pomoze w niczym !!!!!!!

Majster
@jogobella222

Dokladnie tak jak mowisz pracowalelm tam przez 2 lata od samego poczatku i ania pseudo koordynator ma pracownikow w (usunięte przez administratora) Ma swoich pupili i juz a dako to co mam powiedziedzc kasa zawsze byla na czas wiem jaka umowe podpisywalem wiec do nich nic niemam.

Gutek

Może to była typowa wpadka w pracy? Przecież tylko ten się nie myli kto nic nie robi.

Jak się pracuje z agencją?

RadzioNka

(usunięte przez administratora) uwaga na smietanskiego i rudolfa, klamcy zostaliśmy bez mieszkania nie podpisujcie z nimi umowy , pozdrawiam

Franek

Czy tak rzadka obecność na forum jest znakiem, że dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Dako Job Center Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dako Job Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dako Job Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dako Job Center Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.

Dako Job Center Sp. z o.o.