Opinie o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dako Job Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Honzo

Wczoraj wróciłem z firmy produkującej rowery w mieście Waldershof i bardzo nie polecam, agencja gwarantuje godziny na słowo, których w rzeczywistości nie ma, brak pracy, dużo wolnych bezpłatnych dni, gra nie warta świeczki, jeśli w miesiącu wyszło 150 godzin to był to dobry miesiąc i zarobki na czysto na poziomie polski z odliczeniem mieszkania ???? praca z czechami którzy ewidentnie czują się wyżej od pracowników którzy przyjeżdzają z polski mimo pracy na tych samych warunkach, jedna wielka porażka.

@Honzo

Ta firma z rowerami to koszmar,W życiu nie pracowałam w tak toksycznym środowisku. Wypłata śmiechu warta

PierwszyRaz

Witam czy był ktoś w pracy na rowerach w Waldershof? Jaka jest tam praca jakie stawki czy można uczciwie zarobić jakie zakwaterowanie? I jakie środki transportu do pracy? Proszę o odpowiedź ponieważ dostałem taka propozycję wyjazdu nie pytał bym gdy bym nie jechał pierwszy raz.

@Michał

witam, mozna prosic jakis kontakt? bo mamy zamiar jechac do tej pracy mam kilka pytan

Nik

Witam, czy można prosić o aktualne opinie na temat firmy Dako? Odnośnie zakwaterowania, samej pracy, czy wyjazdu. Prosiłabym o rzetelne opinie

Pepa
@Nik

Standard mirszkan ok płatne 300 euro Zarobki fatalne maksymalnie z premia 1400 euro :D

Komandos

Witam Czy nadal istnieje możliwość wyjazdu do pracy w Cubie w Marktredwitz na magazyn?

Ktos tam
@Komandos

Nie polecam tej agencji jak chcesz jechac do konkretnej roboty to napisz Mi na meila ja Ci podam konkretna agencje moj meil burbonrap@gmail.com

Losbarpan3
@Komandos

Nie jedź do Marktredwitz na rowery, słabe pieniądze, wyzysk, na niektórych stanowiskach (usunięte przez administratora), brak nadgodzin, większość ludzi co tu przyjeżdza to ćpuni i alkoholicy, na lince trzeba mieć cztery ręce i zapie** za trzech albo dostajesz niemożliwe do zrealizowania normy. Do toalety nie wyjdziesz w czasie pracy bo nie ma kto cie zmienić, nie masz czasu nawet wody się napić. Niby ludzie walczą o podwyżki a potem zostają zwolnieni. Pieniądze bardzo słabe... Ja nawet 1000 euro nie odkładałem miesięcznie bo ceny mieszkań poszły w górę I żywności też. Na rękę licz ok 1200 euro za cały przepracowany miesiąc. Ja przepracowałem dwa miesiące i już na pewno tu nie wrócę.

Najkaa
@Komandos

podobno są przyjęcia do rowerów , super atmosfera. Agencja jak agencja najważniejsze ze kasa się zgadza i jest na czas. Wszędzie pracować trzeba @Pracodawca

@Losbarpan3

można prosić jakiś kontakt bo mam opcje tam jechać do pracy?

XXX
@Losbarpan3

Witam, jak bardziej się zgodzę z Twoją opinią, CUBE omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) i zawistni, egoistyczni ludzie, gdzie liczą się tylko sami Cyganie, Czesi a Polak jest jak robot, Czesi mają taki przywilej, że sà nietykalni i nam nie wolno wnieść na linię produkcyjną nawet kanapki, a nawet cukierków i soku w kartonie a oni sobie telefony wnoszą, panoszą się, do pracy ubierają się jak na imprezę, zamiast przyzwoitego stroju do pracy to niektóre Panie na biało się ubierają do zakładania łańcuchów, a Polak musi chodzić w stroju firmowym, kierownictwo to niekompetentni Czesi którzy mają swoich pupilków i choćbyś nie wiem jak się starał i spuszczał, dla Ciebie miejsca w tej firmie nie ma, chyba, że masz Czeskie korzenie :D

Były Nowy wpis
@Komandos

Nie jedźcie tam, Czesi gnębią Polaków, a jeśli nie donosisz to jesteś tam nikim. Na prawdę są lepsze prace, kierownicy polscy i czescy to jest jakieś nieporozumienie, są tam kolesie którzy gnębią ludzi i myślą że są kimś a to zwykłe (usunięte przez administratora)

Tan Nowy wpis

Odradzam pracę na Cube w Waldershof

Agnes Nowy wpis

Witam czy ktoś może polecić jakąś pracę z pośrednictwa Dako która znajduje się niedaleko od Holandi mam chlopaka w miejscowości Bedburg-hau blisko kleve szukam pracy żebyśmy byli bliżej siebie,obecnie pracuję w dako ale do mojego faceta mam 4 godz autem pozdrawiam

Tery Nowy wpis

To co dziś zobaczyłem to jakiś jeden (usunięte przez administratora) żart. Z moich obliczeń powinienem dostać na kartę przepłaconą ok 270-300€. Dziś po aktywacji karty nadaniu pinu itd. dowiedziałem się że na mojej karcie przedlaconej jest tylko 16.40€. TO JEST JAKIS ŻART... na polskie konto dostałem 240zl to wychodzi 50€. Całości powinno być łącznie ok. 350€ sumując kartę przedpłaconą i moje polskie euro konto. Pracowałem od 25stycznia. Jest to 5 dni pracujących za styczeń i "wypłata" też jest za styczeń. Sprawa trafi do inspekcji pracy jeśli moje środki nie zostaną zwrócone na moją kartę przedpłaconą. Omijajcie tą firmę walącą w (usunięte przez administratora) jak najdalej. Pluje na takich ludzi jak cały personel DAKO

Omijać szerokim łukiem, jakieś kosmiczne kary za to, że ktoś odwiedzi w moim miejscu zamieszkania. Dużo więcej można by było tutaj pisać, ale szkoda szczępić ryja..

Pracownik Produkcji

bez zbednego czekania i przeciagania szybko sprawnie i na temat

znajomosc jezyka wlasny samochod z kim chce wyjechac

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

kaachaa02
@Honzo

Również nie polecam, zachowanie Czechów masakra. Planowaliśmy być dłużej, ale niezapowiedziane wolne i przerabianie firmy na jedną zmianę prosi się o powrót do kraju. Odradzam!

Okoko
@kaachaa02

A moglabys powiedziec, jak wyglada sprawa z zarobkami, ile można u nich zarobić?

@Okoko

Za miesiąc na czysto około 750 euro, z benzyna koło 200 euro więcej

Zainteresowany1
@Honzo

Serio aż się nie chce wierzyć

Expracownik
@Honzo

Potwierdzam. Praca tam to totalna lipa… ledwo wyciągnie się 1000€ z dodatkiem na paliwo. Żeby było śmieszniej praca w sobotę i nadgodziny płacone po stałej stawce bez dodatków, bo Dako kosi ta kasę do własnej kieszeni. Uciekać czym prędzej!

Klaudia
@Okoko

średnio 1200 - 1300 € netto. Czesi są jacy są ale ani my jako pracownicy ani agencja nie ma na to wpływu

@Honzo

witam, moge prosic jakis kontakt? bo mam opcje jechac do tej pracy mam kilka pytan

....

Robicie z ludzi głupków i tyle! W styczniu przepracowane TYLKO 5 dni! Obiecanych godzin nie było, pani w biurze zapewniała, że owe będą. (usunięte przez administratora) na mieszkaniu, w pracy donosiciele. Ogółem to bardzo bardzo słabo! Nie polecam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Ewelina
@Nik

Też bym chciała się czegoś dowiedzieć. A ogólnie masz jakieś doświadczenie w podobnym typu pracy? Staram się zorientować czy to w ogóle będzie coś dla mnie.

@Ewelina

Niestety nie mam doświadczenia jeśli chodzi o wyjazdy do Niemiec. Wyjeżdżamy z firmą dako w ten weekend na VTS metkowanie odzieży i etc. Opinie tutaj nie są zbyt pozytywne ale wydaje mi się, że jeśli chce się pracować to nikt do nikogo nie będzie się przypieprzał. A jeśli ktoś liczy na to, że zarobi nic nie robiąc no to inna sprawa. Nigdzie nie jest łatwo, zawsze znajdzie się osoba, która będzie dawać w (usunięte przez administratora) ale to od nas zależy jaki będziemy mieć do niej stosunek. Złość wywołuje złość a nie ukrywam, że wyjeżdżając 1500km od domu trzeba trochę mieć pokory bo nie jedziemy do "swojego". Chętnie podzielę się opinią po przyjedzie i przepracowaniu chociaż jednego dnia :)

Mimi
@Nik

Hej! Powiedz mi o swoich doświadczeniach w pracy zorganizowanej przez tą firmę. Czy naprawdę jest tak źle jak piszą inni?

@Nik

To zobaczysz jakie będą (usunięte przez administratora) jak się źle poczujesz....nie masz prawa do żadnego chorobowego, a wypłaty dostaniesz 1200 euro xd jeszcze nie będziesz mógł nią swodobkie rozporządzać dostaniesz ich kartę z której można tylko wypłacić gotówkę i płacić w sklepie

Klara
@Nik

I jaka opinie masz dotyczącą tej pracy ?

Magdalena

Opowiesz coś więcej o tym braku swobody z korzystania z wypłaty? Nie idzie ona na konto tylko na jakąś kartę, dobrze rozumiem?

ZAJEFAJNA

JAKI Z CIEBIE BYŁY PRACOWNIK... ZŁE INFO PODAJESZ, JA PRACUJE 3 LATA I DOBRZE WIEM JAK IDZIE KASA. GŁIPOTY WYPISUJESZ I PEWNIE TU NIE PRACOWAŁEŚ.

Natalia
@ZAJEFAJNA

Skoro tak to jest szansa, żebyś to jakoś naprostowała dla niewajemniczonych? po trzech latach pracy to zarobki pewnie lepsze?

Lolo2222
@Nik

Osobiscie odradzam tą firmę, po dojechaniu na miejsce kontakt z firmą i koordynatorami jest utrudniony, wiekszosc pracownikow to cpuny (usunięte przez administratora) i alokoholicy, mieszkanie mozna trafic wporzadku ale nie licz na intetnet z firmy(ktory obiecuja wsm jak wszystko) jesli nie trafisz na dkbre mieszkanie bedziesz mieszkal w tzw. Hotelu dako czyli miejscu gdzie znajduje sie 30 chlopa w kilkunastu pokojach gdzie dzieje sie (usunięte przez administratora) pozatym firma ma cie przewaznie w (usunięte przez administratora) ucinaja ci pieniadze kiedy sobie zechca, nie mozesz nic zrobic a oni moga wszystko, prace bywaja okej ale tez musisz dobrze trafic ale i tak najgorsze jest proszenie sie o wlasne pieniadze kiedy w wyplacie brakuje ci duzej czesci musisz dzwonic dzien w dzien nawet tygodniamy aby to wyjasnic a wmiedzy czasie jestes odsylany do roznych osob tyou kierownicy czy kadry czy jeszcze kogo tam wymysla a tak naprawde albo o tobie zapomna albo powiedza ze wszystko jest okej, jedynie w malych przypadkach udawalo sie odzyskac to co zostalo zabrane bez zadnego powodu

Natalia
@Lolo2222

to ja ciekawa jestem tego odzyskiwania, jak w takim razie udawało się to zrobić i co oni później na to mówili, jak się ustosunkowali?

Pepa

gizela

Pracowałam przez Dako od 2019 do początku tego roku. Byłam na 4 projektach. Owszem niektóre prace były cięższe ale nikt na wakacje tam nie przyjechał trzeba było robić. Wszystko do przeżycia. Byliśmy na słynnych rowerach w Waldershof i wspominamy dobrze te prace - trafilismy na spoko stanowiska a mieszkanie mielismy bardzo dobre. warunki fajne. miło wspominam p. Anie - lubi pracowitych ludzi. Negatywne komentarze piszą Ci, którzy lubią przeginać z imprezkami na mieszkaniach. Miło wspominam też pracę w firmie w Dettelbach na magazynie - fajna ekipa. Bede wyjezdzac dopiero w przyszlym roku. Mam nadzieje ze warunki sie nie zmienią bo oceniam na bardzo OK

Klaudia
@gizela

Też polecam tą fabrykę rowerów. Warunki pracy naprawde ok, koordynatorka p. Ania - super! Mieszkania miłe i przytulne. Wracam tam po przerwie

@Klaudia

witam moge prosic jakis kontakt? mam kilka pytan w sprawie pracy przy rowerach

PierwszyRaz

Easy
@PierwszyRaz

(usunięte przez administratora), robota nie jest najgorsza ale trzeba (usunięte przez administratora)po 10h, o wyjściu do toalety zapomnij bo linia cały czas leci. Musisz się wyrabiać, dużo osób z Rosji i z Czech. Praca pod presją czasu , szybko , szybko. Umowa polska na pół etatu a robisz cały. Praca od 5:00 do 15:10 i od 15:10 do 1:10 :)

@PierwszyRaz

Kasa słaba a poza tym ta (usunięte przez administratora) stara baba Danuta Oczkowsky na nią trzeba uważać i na tą drugą koordynatorke chudą Ankę. Okradają pracowników z wypłat.

Agnieszka
@Easy

Hej, a pracowałeś na stawce godzinowej, czy ze stałym wynagrodzeniem? Zastanawiam się też, czy koszty mieszkaniowe pokrywałeś sam, czy Dako Job Center?

Agnieszka
@666

Czy dobrze rozumiem, że zostałeś (usunięte przez administratora) przy wypłacie wynagrodzenia w Dako Job Center? Czy sytuacja była jednorazowa, czy może zdarzyło się to ponownie?

Pool
@PierwszyRaz

Witam serdecznie Paweł czy pracujesz przy tych rowerach ? dostałem ofertę od firmy Daco Work Center i zastanawiam się czy jechać Muj nr tel 668056480

BuenosAjres
@PierwszyRaz

Jak interesuje Cię 8 euro na rękę na godzinę na śmieciowej polskiej umowie za 800 zł na tyle jesteś zarejestrowany to zastanów się 3x czy można zarobić. Raz są godziny raz nie ma przemiał ludzi jest ogromny także skoro odjeżdżają i przyjeżdżają to znaczy że coś jest nie tak. Atmosfera w pracy jest różna. Oczkowska jak zadzwonisz powie Ci ze jest tak super ze będziesz chciał wrócić. Ale nie wiem. Do czego. Jej przepity głos i czerwona twarz już daje wiele do myślenia. Koordynatorki między sobą obrabiają sobie (usunięte przez administratora) a przy okazji innym ludziom. Którzy to zresztą pracują aby utrzymać ich i cała resztę matołów. Osobiście odradzam. A najlepiej przyjechać samemu i się przekonać plus nie oceniać pracy po pierwszym miesiącu. Aaaaa i wypłata robisz cały miesiąc np zaczynasz 1.01.2021 a hajs za przepracowany miesiąc dostajesz na wyrobiona przez dako kartę dnia 25.02.21 i 1000pln na konto podane przez Ciebie do 10tego każdego miesiąca

@Easy

Bez przesady, też pracuje w tej firmie, wszystko ok, narzeka tylko ten komu się za dużo robic nie chcę

@PierwszyRaz

Jeśli chodzi o Dako to mieli lepsze warunki niż ja z kolegą w Niemieckiej firmie. Mieli darmowe mieszkania blisko pracy na normalnej dzielnicy. My oddalone o 40 kilometrów w zrujmowanej dzielnicy. Praca dla wszystkich była taka sama. Skręcanie, przenoszenie i układanie rowerów. Praca nie jest lekka ale jest w porządku. Nie mieliśmy naszego koordynatora i pomogła nam babka z Dako (konkurencja a i tak pomagają). Teraz zamierzamy wrócić do Cube z Dako. Fabryka jest duża, ludzi sporo. Na zmianę setki. Polaków bardzo duzo i Czechów, z którymi lepiej nie gadać bo są nastawieni na Polaków negatywnie.

@Michał

Jak dużo osób pracuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Piastol

Brak słów...nie wytłumaczyli mi niczego przed wyjazdem. Wyprawili mnie z dnia na dzień. Zwolnili mnie po miesiącu kłamiąc na temat powodu zwolnienia. A teraz jeszcze nie wypłacili mi pieniędzy. Zwykłe hieny!!

zenon

Pojechałem do Garu na (usunięte przez administratora) na pół roku. Gdyby nie inni pracownicy alkoholicy i inne ciemne typy to pewnie zostałbym dłużej. Sama robota nie była zła, zarabiałem jak dla mnie dobrze. Nie było obsuwy z terminami wypłat. Tylko po pracy zaczynały się korowody z ludźmi na mieszkaniu. Teraz podobno się mocno poprawiło. Jest spokój. Dako wyrzuca natychmiast tych wszystkich co zatruwają życie innym. A tym najlpeszym Gar po paru miesiącach proponuje przejście do nich na niemiecką umowę. Planuję jesienią wyjechać do roboty do Niemiec, może wrócę do Garu.

As

Rekruterka z Dako namówiła mnie na wyjazd do Grumbach do małego zakładziku. I nie żałuję. Samo Grumbach to pipidówa za Dreznem, nie ma co robić po dniówce. Dobrze że fajne piwko leją w knajpce obok. Ale co tam, robota gitara, kasa mi pasuje. Troche szprecham to się jakoś dogaduję. W sumie pasuje mi ta robota, byłem w innych miejscach w Niemczech z różnymi agencjami i było gorzej. Dako mogę polecić

ZIOMEK

Zgadzam się z Hirkiem. Wyjechałem z Dako do niemieckiej sortowni i miałem do czynienia z takim samymi kolesiami. Ci moi to głównie (usunięte przez administratora) i doprawiali się popołudniami wódą. Robili w zakładzie na pół gwizdka bo nie mieli sił. Szef hali co parę dni któregoś się pozbywał. Przyjeżdżali nowi i tak w kółko. Dako miało z nimi problem na zakładzie i na mieszkaniach, bo często były popijawy wieczorami. Sąsiedzi wzywali policję w każdym tygodniu. Mi się z Dako dobrze pracowało nie mogę narzekać. Co się należało wypłacali bez poślizgów.

Hirek

Robiłem z takimi co tu teraz pitolą jak im źle było w Dako. To są żule i (usunięte przez administratora), co ze wszystkim mają problem.(usunięte przez administratora) Po paru dniach ich pokoje wyglądały jak chlew. Robili (usunięte przez administratora) naokoło, masakra jakaś. Niemiecki majster po tygodniu najdalej (usunięte przez administratora) ich z hukiem bo porzytku z nich nie było. Teraz (usunięte przez administratora)na forum (usunięte przez administratora). Dako solidnych zawsze poważało, dla mnie są w porządku.

zdzislaw

Ja tam nie moglem narzekac. Pracowalem w dako 2 lata, praca nie byla lekka ale prace na produkcji do latwych nie naleza. Jak mialem pytania do koordynatora to dzwonilem jak nie odbieral to oddzwanial. Mieszkanie bylo czyste. Moge polecic agencje dako z wlasnego doswiadczenia

Zośka

Nie miałam co narzekać na Dako jak pracowałam przez nią w Hamburu w takiej fabryczce co przerabiała ryby. Na zakładzie pełna automatyka, szybko się ogarniało które guziki kiedy wciskać. Śmierdziało rybami, ale do wytrzymania. Jak dla mnie płacili przyzwoicie, wiadomo zawsze byłoby fajnie żeby więcej, ale w sumie ok. Pewnie byłabym tam dalej, ale musiałam wracać z powodów rodzinnych.

Monty

DAKO mogę polecić. Zarobki były takie jak było umówione. W robocie lekko nie było, no ale przy fizycznej to nie odpoczniesz. Z koordynatorem kontakt był dobry, ogarniał nam mieszkania i lekarza albo dentystę jak było trzeba. Dało się do niego dodzwonić, albo oddzwaniał. Byłem zadowolony.

Janusz

Do agencji dako przeszedłem z innej agencji z której nie byłem zadowolony. Panie z działu rekrutacji opisały mi oferte pracy która byłem zainteresowany. Warunki mieszkalne były dobre. Koordynator pomocny a co więcej sam dzwonił i dopytywał czy wszystko w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Dako Job Center Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dako Job Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dako Job Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dako Job Center Sp. z o.o.

Dako Job Center Sp. z o.o.