RES Polska Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o RES Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Elżbieta
 Opinia

Do tej pory nie pisaliście nic na temat pracy w RES Polska w Toruniu. Czym spowodowany jest brak Waszej aktywności? Może jednak ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam!

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie RES Polska Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o RES Polska Sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RES Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.