Opinie o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dako Job Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Marta01

Witam wszystkich:) Chciałabym zapytać jak wygląda praca na rowerach i zakwaterowanie? Jakie są zmiany? Zarobki? Będę wdzięczna za info:) Pozdrawiam serdecznie

anka
@Marta01

Ja mam dwie zmiany teraz, mieszkanie spoko, ostatnio troche sie pozmieniało ale dalej praca jest bez problemu

Natalia
@anka

A z wypłatami jak? Wszystko terminowo? Na coś dodatkowego można liczyć?

eryk

kolejna firma uduś grosz sami od niemców wyciągają do 30 euro za godzine od głowy a Tobie dają umowe smieciową na 1/2 etatu choć pracuje sie po 8-10 godzin dziennie. zero płątnego urlopu i puzniej jak sie zwolnisz to nawet zasiłku nie dostaniesz .

Laura

Witam czy ktoś może pracował w Kassel przy kosmetykach ? Jakieś opinie? .

Radosna

Zgadzam się z tym ja osobiście patrząc na opinie to odechciało mi się jechać a byłam już raz spakowana,ale teraz nie będę patrzyła się na opinie jak będę miała gdzie jechać,sama zobaczę jak to jest.Pozdrawiam

@Radosna

Prawidłowo

Pracownik Produkcji

bez zbednego czekania i przeciagania szybko sprawnie i na temat

znajomosc jezyka wlasny samochod z kim chce wyjechac

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Niezadowolona

Kto to widział wysyłać ludzi do pracy do Niemiec kiedy panuje pandemia koronawirusa. Niemcy nie chcą pracować Polacy wyjeżdżają A Dako szuka (usunięte przez administratora) którzy mimo wszystko wyjadą bo są zaślepieni pieniędzmi. Przecież trzeba na kimś zarobić.

angela
@Niezadowolona

jak nie chcesz wyjechac to po cholere piszesz. siedz w domu na zasiłku i płacz, że inni pracuja:)

odpowiedź
@Niezadowolona

zawsze można siedzieć w domu i ciągnoć socjal hahaha bo pandemia. Tok myślenia super :) Raczej nikt na siłe cie nie wysle skoro nie chcesz jechac

Radosna
@Niezadowolona

Witaj korona wirus czy nie pracować trzeba nawet w Polsce aby żyć,s to że ktoś chce wyjechać w tych czasach to tylko dla tego że chcę trochę godniej żyć,Ty nie musisz jechać za granicę jak nie chcesz, więc jeśli jakieś masz konkretne komentarze to napisz

JOLASIA

Pojechałam z DAKO z koleżanką na kosmetyki w lutym 2017 r ...Mimo złych opinii na temat projektu i zaryzykowałyśmy i zostałyśmy rok. Mieszkanie porządne, praca zależy od stanowiska ale da się każde przerobić i przeżyć :)

stenia
@JOLASIA

bo to wsszystko zalezy od atmosfery ja mialam fajne dziewczyny i w pokoju i na stanowisku jak ktos wiecznie marudzi i szuka problemow to je znajduje....... i sie z kazdym wadzi.

Zainteresowana

Cześć! Mam pytanie, czy jest kroś kto pracuje bądz pracował za pośrednictwem tej agencji w Kolonii przy pakowaniu kosmetyków i może powiedzieć jak wyglądają warunki pracy, czy wypłata jest na czas, i jak wygląda kwestia zakwaterowania. Razem z koleżanka szukamy pracy za granicą a oferta tej agencji wydaje się być ciekawa jednak mamt drobne wątpliwości. Byłabym wdzięczna za każda odpowiedz i rozwianie moich wątpliwości.

Odradzam
@Zainteresowana

Odradzam tę agencje banda (usunięte przez administratora)z dnia na dzień mogą Cię wywalić bądź przenieść do pracy do innej miejscowości np 300 km dalej za mniejszą stawkę.

Karola
@Odradzam

Takie czasy niepewne ale wiadomo pewnie są uzależnieni od kontrahentów. Raczej w tych czasach nie można wybrzydzać a jak organizują od razu nowe miejsce pracy nawet te oddalone o 300 k to chyba o nich dobrze świadczy. Ale możesz jechać do Holandii tam na nic nie patrzą al ludzie czasami spią na parkingach

Jan 3 Sobieski
@Karola

A propos Hollandi , to ja o 2017 roku jeżdżę na różne projekty do wielu miast , z kilku firm i jeszcze śię nie spotkałem z sytuacją żeby ktoś spał na parkingu. Więc nie przesadzaj jak "ogrodnik".

Nie polecam firmy, marne zarobi, żadnych bonusów. I umowy na pół etatu

Kat Em

Uważajcie na ta firmę! Pięknie piszą później nic się nie zgadza. Zarobisz ledwo 1200e, zabiorą Ci 150e za mieszkanie z patologia i alkoholikami, których musisz jeszcze wozić do pracy bo przecież płaca 0,3e za kilometr. Liczne bonusy to FIKCJA bo nawet nie płaca za nadgodziny i soboty. Opieka koordynatora również zarozumiali, niewykrztałceni ludzie, którzy maja zero szacunku, empatii i kłamią jak z nut( to jest chyba jedyne szkolenie jakie przechodzą w tej firmie????) No i jeszcze etat, umowa na rok ale na 1/2 etatu.

LOL
@Kat Em

Niewykrztałceni? Czy jak już to niewykształceni?

Karolafa
@LOL

Tak wszykszyalceni jak to słowo ????

king

jestem od miesiąca na cukierkach 40 km od hamburga. praca nie jest ciezka - pakujemy glownie na nockach. przy dodatkach wychodze ok 10€ za godzine. mieszkanie ok. polecam.

Beti
@king

Mogę prosić o konkretną lokalizację, bardziej dokładnie nazwę miasta, z góry dziękuję ????

king
@Beti

Hendstedt-Ulzburg

Zainteresowany 1

Wotam czy mógłby ktoś powiedzieć coś na teamt pracy na cukierkach Jak wyglada praca oraz zakwaterowania czy warto jechać z nimi

Elka
@Zainteresowany 1

Projekt "cukierki" jest krótki i zazwyczaj jest na niego dużo chętnych osób. Na sezon jesienny się nie dostaliśmy ale byliśmy na wiosnę. Atmosfera w pracy pozytywna, koordynatorka naprawde spoko i na nockach mogłeś wyciągnąć ok. 10€ netto także kasa się zgadzała.

Jaki dress code obowiązuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

ERYK

Rzadne dla nich LICZY SIĘ KASA A PŁACĄ 8,5 PRACOWNIKOM A firma DACO DOSTAJE 21 ERO ZA GŁOWE TO MOŻNA FIRME W POLSCE PROWADZIĆ NA WYZYSKU SWOJEGO PRACOWNIKA

angela
@ERYK

Pan wie co to dress code?.............

poważny
@ERYK

jeśli decydujesz się na pracę przez agencję musisz być świadom tego, że na tobie zarobią. Z tego żyją. Poza tym 8,50€ / h to nawet nawet stawka ale możesz spróbować zdobyć pracę bezpośrednio, jeśli znasz na tyle język :D P.s. patrząc po twoim wpisie z j. polskim u Ciebie ciężko

Poważna

Dzień dobry mam pytanie tylko szczerze jacy są ludzie w dako center w Hamburgu bo tam jest oferta w branży odzieżowej i do mnie dzwonili tylko nie wiem czy do nich oddzwonić,bo nie chcę trafić źle i po dwóch dniach wracać do Polski

Zainteresowana
@Poważna

Też chcę oplikiwac na pracę w Koln przez tą agencje. Pakowanie kosmetyków. Jakies opinie?

kosmetyki
@Zainteresowana

Pracowałam tam rok czasu, różne stanowiska wiadomo cięższa i lżejsza praca. ale mi dziewczyny na miejscu pokazywały co i jak. ja byłam zadowolona, mieszkanie było spoko, wifi i wszystko. nawet szło grilla zrobić Wypłata była zawsze punktualnie lub nawet 2 dni wczesniej wszedzie trzeba pracowac

Ula
@Zainteresowana

Pracuje w tej firmie drugi raz, z małą przerwą. Warunki w pracy są ok. Zależy na jaką hale trafisz na jednej pakujesz kosmetyki lub pilniczki do pudełek na drugiej butelkujesz szampony. W zakładzie pracują same kobiety. Teraz mamy dwie zmiany na 6 i 7 godzine. Polecam p.s. ale tempo jest

xyz

SAŁATKI W ALBERSTHOFEN - FAJNIE BYŁO W ZESZŁYM ROKU. W TYM MAM ZAMIAR JECHAĆ ZNOWU.

@xyz

No jak mówisz że fajnie to tak musi być :) A co konkretnie takiego fajnego było?

Eryk

Nie polecam tej firmy

Antek

Czy ktoś mógł by powiedzieć albo wyrazić opinie o pracy na produkcji pakowaniu cukierków w Wurzburgu .. jak wyglada praca i zakwaterowanie . czy płaca jest jak mówią w złotówkach do 10 a potem karta płacowa z reszta wypłaty .

Witam Przestrzegam przed inwentaryzacją organizowaną przez firmę Beryl Organizacja kompletnie padłą ,ludzie ciągle się przemieszczają od 100 do nawet 350 dziennie .Bywa też tak że w tym samym dniu trzeba się przeprowadzać do innej kwatery i znowu do pracy.W efekcie czas na wypoczynek wynosi 3 godziny. Pracownicy zwerbowani są z różnych środowisk ,ciągle się ścierają ,zmęczenie powoduje dodatkowe rozdrażnienie . Naliczanie wynagrodzenia jest tajemnicą ,myślę że studia ekonomiczne nie pomogłyby w tych obliczeniach . Tak naprawdę jest stos dokumentów które są podpisywane w biegu ,marne szanse na zweryfikowanie tego co podpisujemy . Proszę podpis bez daty -to słowa pracownika Beryla Sam praca jest bardzo prosta oczywiście wykonywana w nocy Bardzo istotne j,jeśli jesteś nową osobą to musisz liczyć się z dominacją osób które ciągle się tym zajmują . Liderzy potrafią umilić im życie ,koordynator który był na terenie Niemiec był mniej pomocny niż Pani która miała kontakt tylko telefoniczny w Polsce Można porównać to wszystko do prac sezonowych na rolnictwie czyli biorą kogo się da a potem są efekty

Robert

Zgodzę się z Tobą, dokładnie tak samo wygląda sytuacja przy podpisaniu umowy w Polsce. Trzeba zgłosić się osobiście w firmie dla nas to odległość ok 500 km tylko po to by ją podpisać. Jednak to co jest moim zdaniem wielkim nadużyciem to fakt, że podpisuje się ogrom dokumentów in blanco, np urlopy. Wypłata na dwa konta z czego jecno wogóle nie jest Twoje! Masz do niego tylko kartę. Dlatego ja osobiście odradzam, chyba że się coś zmieniło. Pozdrawiam i powodzenia życzę mimo wszystko.

Agnieszka
@Robert

Czy Dako job Center uzasadnił jakoś rozdzielenie wypłaty na dwa różne konta bankowe? Czy jest to uwzględnione w umowie? Zaniepokoiłeś mnie, więc liczę na odpowiedź.

bronek

pracujemy na inwentaryzacji bardzo długo. Wyjeżdżamy przez różne agencje ale co do mieszkań i opieki koordynatora to jesteśmy zadowoleni. Mieszkania są czyste czesto nowe a jak nam coś nie pasuje to koordynator stara się zawsze je zmienić. Wiadomo kto pisze takie oczerniające komentarze..... nieroby

@Agnieszka

Robisz na 1/2 etatu w Polsce (roznosisz ulotki ) w umowie jest jasno napisane że pracujesz w Polsce, a w Niemczech jeździsz na delegacje . Dlatego okolo 250 euro idzie na polskie konto czyli 1000 zł a reszta idzie na kartę immiena do której masz dostęp. Plus odtrącają 5 euro codziennie za mieszkanie nawet gdy jesteś w parze razem to 10 euro

Matrix

Pracuję z DAKO już ponad pol roku w Niemczech na inwentaryzacji. Nigdy nie miałem problemów z wypłatą, zawsze pieniądze były na czas. Praca łatwa, gwarant godzinie, więc Ksawery nawet jak nie wyrobisz godzin to masz gwarantowane wynagrodzenie. Z kwaterami bywa różnie, raz lepsze zakwaterowanie, raz gorsze, ale do przeżycia. Jeżeli o mnie chodzi to ja jestem zadowolony i polecam.

Mateo
@Matrix

też polecam

Jack

Czy pracuje Jescze na śmieciach generał Kamiń.ki

MIRO
@Jack

jeszcze jest

Cześć! Pracował ktoś z Was na sortowaniu nowej odzieży? Chcemy wyjechać jako para ale boimy się, że nasz oszukają na pieniądze lub zapłacą połowę mniej. Może ktoś się wypowiedzieć?

Odpowiedź

Jedź spokojnie, nie oszukają na kasę. Pod tym względem zero problemów

odpowiedź

płacą nawet ok. Potrącają tylko za mieszkanie i to niewiele jak koszty w Niem. Nie wiem czy teraz przyjmują pary ale facetów szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Dako Job Center Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dako Job Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dako Job Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dako Job Center Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.

Dako Job Center Sp. z o.o.