Opinie o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dako Job Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dako Job Center Sp. z o.o. w Gliwice Św. Wojciecha 4

Czarek

Ale czy teraz kiedy są tak różne obostrzenia związane z pandemią firma organizuje wyjazdy do pracy za granicę?

BOŻENA
@Czarek

są oferty

Renata
@Czarek

Wysyłają cały czas, organizują test nawet. Teraz mają dość dużo ofert. Wiadomo różne warunki.

Co wchodzi w socjal Dako Job Center Sp. z o.o.?

Tomm

Zwaracają chyba tylko kilometrówkę w Niemczech. Jakieś 0,30€ za km. Ale słyszałem że w niektórych zakładach można zjeść posiłki za 1 €

Agnieszka

Widzę, że Dako Job Center poszukuje osób do pakowania słodyczy w Niemczech. Jakie warunki mieszkaniowe firma zapewnia na wyjeździe? Piszcie, czy polecacie współpracę z firmą i czy są wiarygodni.

Bożena
@Agnieszka

Oferta jest bardzo fajna i wracamy tam po raz 3. Mieszkania są fajne a do firmy można dojechać komunikacją miejską (10 minut autobusem). Dako zwraca za bilet autobusowy.

alex

Umieszczanie ogłoszen o prace bez podawania stawki to chyba nie ten wiek i nie ten system, ktos mentalnie zostal w prlu

mateusz
@alex

Stawka jest uzależniona od tego do jakiej klasy podatkowej trafisz wiec raczej w ogloszeniu ci nie napiszą jaką stawkę netto dostaniesz. Nie widziałem jeszcze ogłoszenia gdzie podają stawki inne niż brutto.

Pracownik Produkcji

bez zbednego czekania i przeciagania szybko sprawnie i na temat

znajomosc jezyka wlasny samochod z kim chce wyjechac

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pool

Witam serdecznie wszystkich mam pytanie czy pracuję ktoś z Daco Work Center przy montażu i produkcji rowerów elektrycznych pod Czeską granicą miejscowości nie pamiętam powiedzcie uczciwie jakie są wtej firmie konkretne warunki i zarobki i czy są realne nadgodziny i ile ich jest w miesiącu jakie warunki mieszkaniowe bo dzisiaj dostałem ofertę od firmy na przyszły tydzień i się zastanawiam bo ni jak nie rozumię wypłaty na dwa fronty karta i konto I polską umowa dla mnie niekożystna proszę o pomoc i odpowiedzi

bron
@Pool

cześć! Pracuje tu dużo Polaków. Warunki pracy są bardzo dobre, min 40h w tygodniu. Firma jest propracownicza i dba o zaplecze socjalne. Mieszkania sa fajne i ok. Na miejscu sa koordynatorzy.

Oko

Jak wyglada praca przy recyklingu z firmy dako i jakie warunki mieszkaniowe

Renata

Jadrę do Kassel pakowanie kosmetyków czy ktoś wie jakie tam są warunki pracy płacy i bytowe Przez firmę Dako

Ola
@Renata

No to ci współczuję

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Dako Job Center Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Addd

Zależy od firmy do której trafisz

Jan

Pracowałem w tej firmie ok. 6lat było różnie z pracą, ale w większości byłem zadowolony co do pracy i co do wyplaty

Norbert

Nie polecam Pani Wioli z działu rekrutacji, po prostu to co ta Pani sobą reprezentuje to jakaś żenada, nie dość ze dodzwonić się do niej graniczy z cudem, kiedy zaskoczyłem ja dzwoniąc z telefonu stacjonarnego, stwierdziła ze nie zdążyła odebrać! ( 4 połączeń ) wszystkie były odrzucane, ale przechodząc do rzeczy, przedstawiła mi ofertę pracy, kiedy zacząłem dopytywać o warunki umowy i zatrudnienia zrobiła się mega agresywna i stwierdziła w trakcie rozmowy ze ona nie będzie ze mną rozmawiać i rzuciła słuchawka ! Zablokowała mój numer w telefonie stacjonarnym i komórkowym ! Jak dziś można tak traktować potencjalnego kandydata chętnego do pracy ? Jeszcze nigdy się z tak obleśna obsługa nie spotkałem !

Nie polecam tej firmy. Obsługa koordynatorów w Gliwicach, jak i w Niemczech jest tragiczna. (usunięte przez administratora)Przy każdej wypłacie brak średnio 30€. Nawet wypłaty na polskie konto potrafią być opóźnione. Obiecują zwrot kosztów dojazdu a jak przychodzi co do czego to robią z ludzi (usunięte przez administratora) Po wypowiedzeniu umowy okazało się, iż nie została ona rozwiązana, bo ktoś z biura bez mojej i męża wiedzy wrzucił nas na bezpłatny urlop ... O świadectwo pracy trzeba wręcz prosić. To chyba jedyna firma w Polsce, w której urlop jest wliczony w stawkę godzinową, czyli de facto za niego nie płacą, co jest niezgodne z prawem pracy.(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Kasia

Mogłabyś napisać jaki standard zakwaterowania zastałaś na miejscu i czy firma zapewniała dojazd do pracy? Z tego co piszesz nie miałaś zbyt dobrego kontaktu z koordynatorem, czy zgłaszałaś to agencji, która załatwiła Ci zatrudnienie?

Esem

Witam, czy ktoś jechał z tą firmą na produkcję-pakowanie? Warto z nimi jechać czy sobie odpuścić? Wypłaty są co miesiąc czy co tydzień? Jakie tempo mieliście pracy? Jestem bez doświadczenia i chciałam bym pojechać, był by mój pierwszy raz.

Czarny

Rekruter Józef D. ma wysoce przerosniete ego. Przewidywalny, krotkowzroczny, pazerny i zaklamany starzec, który gra na kilka frontów i myśli, że jest bystry. A ja sprowadze go na ziemię...

Witam praca z DAKO w Cube bikes na Bawarii to porażka wyzysk człowieka słabe godziny i (usunięte przez administratora)ludzi których cieszy 800eur wypłaty byle by na (usunięte przez administratora)było praca dla Polaków na linni produkcyjnej i ciągle popędzanie czeskich brygadzistów nie polecam zresztą każdy jak sprawdzi to zobaczy rotacja ludzi ogromną z tyg na tydzień wyjeżdżają ludzie z tą tad.

kontrola jakości

Kobieta z DACO która dzwoni z numeru (usunięte przez administratora) ma kulturę osobistą poniżej mułu i poziom arogancji dotąd niespotykany. Dodatkowo w czasie rozmowy telefonicznej, cały czas przeżuwa coś i mlaska. Pytam się : jak to jest możliwe że taki człowiek dopuszczony został do bezpośredniego kontaktu z ludźmi...?

Marks
@kontrola jakości

Już nie pracuje.

Firma jest dobrym pracodawcą ale trzeba tu pracować i być dobrym pracownikiem a nie pisać opinię nie znając firmy!

Jan
@Marek

To pomóż innym i rozwiń swoją myśl. Napisz jakie wynagrodzenie proponuje pracodawca i jakie warunki pracy są aktualnie w firmie.

Hahahaha ale śmieszne.. Która z biura to dodała ? Xd

Robertos79
@@Marek

nierobów jest pełno. pojedź i sam się przekonaj jeśli chcesz oczywiście pracować, a nie należysz do tych bezrobotnych. nie chcesz to nie jedź i idź po zasiłek ;]

UWAGA

Pracowałeś z DAKO w 2019 ? Możesz otrzymać nawet 1500 EUR nierozliczonych dodatków - zapraszam do kontaktu ksawery.jozwiak@gmail.com

Robertos79
@UWAGA

ja od dwóch lat nie dostałem... dziwne hmmm wszystko mam rozliczone.

Ktoś

Witam mam pytanie gdzie jechać najlepiej z dako do pracy? Słaby niemiecki ???? najlepiej jak jest więcej osób z dako. Dużo raźniej ???? najlepiej ekipa mieszana kobiety, mężczyźni ???? i warunki mieszkalne dobre. Ktoś coś poleci? Proszę pisać na meil (usunięte przez administratora). Z góry dziękuję.

kredka
@Ktoś

hej. Jeśli dogadasz się z Danką (koordynatorką) to jest spoko. tak naprawdę jak każda baba czasami marudzi, ale jest spoko jesli jej nie okłamujesz. zależy na jakie stanowisko trafisz, raz jest lżej, a raz tempo pracy wiec kwestia osoby. nam pasi. mozesz poprosić o numer do niej z nia pogadać przed wyjazdem

gosc

witam. jak wyglada obecnie praca na rowerach w waldershof ? czy jest dalej tak jak w tych komentarzach czy cos sie poprawilo ? prosze o szczera odpowiedz bo dostalismy oferte tam do pracy. pozdrawiam

Łukasz

Dako Job Center to agencja pracy tymczasowej. Oferują kompleksową obsługę w dziedzinie leasingu pracowniczego i zatrudnienia pracowników we wszystkich branżach. Na swojej stronie http://www.dako-jobcenter.eu/ mają dużo ofert pracy w Polsce i w Niemczech. Warto tam zajrzeć. Dajcie znać, co sądzicie o tych ofertach rekrutacyjnych.

Kamil
@Łukasz

Ostatnio podpisywałem aneks w Kielcach bez długiego czekania na dokumenty. Spoko obsługa i miła atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Dako Job Center Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dako Job Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dako Job Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dako Job Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dako Job Center Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dako Job Center Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.

Dako Job Center Sp. z o.o.