DaftCode Sp. z o.o.

Opinie o DaftCode Sp. z o.o.

Alicja

@Malwina co wpływa na pozytywne postrzeganie DaftCode Sp. z o.o. przez Ciebie? Jaka atmosfera panuje w firmie? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą. Każda informacja będzie cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Malwina

Dla mnie to fajna firma, a ktoś rozpoczynający przygodę w DaftCode powinien najpierw obserwować ,poznać i dopiero oceniać

John Doe

To firma programistyczna czy kawiarnia???

Olga

Co słychać w firmie. Od kilku miesięcy nikt nie pisze! Czyżby wakacje odciągnęły ludzi od kompa? Dodatkowo pewnie jest w firmie dobrze i nie macie na co narzekać ? Mam jednak pytanie o szczegóły pracy dla baristy

John Doe

To firma programistyczna czy kawiarnia???

Alicja

@Zbyszek Jagoda, o jakim zadaniu mówisz?

Zbyszek Jagoda

Ocykana
@Zbyszek Jagoda 25.01.2017 20:57
Drenaż pomysłów przy okazji rekrutacji. Poproszono o wykonanie zadania rekrutacyjnego za które normalnie trzeba słono zapłacić....

Myślę, że w trakcie rozmowy muszą sprawdzać umiejętności kandydatów. Twoja ocena jest krzywdząca dla firmy, która ma dobra opinię na rynku pracodawców .

Mądrala

Słyszałem , że DAFT ma dobra opinię. Chciałbym dostać się do pracy ale nie widzę żadnych ofert. Może tu otrzymam jakąś informacje? W dobrej firmie z perspektywami jest trudno o pracę a szkoda ale może??

frank

Hm @jurek nie wiem czy to realne zależy zapewne od tego na czym się znasz i jakie masz w tym zakresie doświadczenie no ale zawsze można dyskutować jak ci coś nie odpowiada na rozmowie

programista

fajna firma

aroo

No dziwny jest ten zarząd nie wiadomo czym oni się naprawdę zajmują. Dziwne projekty, nie płacą za dużo, ale praca całkiem fajna

andi

elastyczne godziny pracy to raczej norma w public relations, choć zazwyczaj trzeba być na każde zawołanie :) dobre stawki proponują,(usunięte przez administratora)

torro

@Ja faktycznie, oferta na PRowca jest ciekawa. Podoba mi się, a sam niedawni ukończyłem studia na tym kierunku. Niestety teraz pracy nie szukam, choć PR w tej firmie jest potrzebny.

dfgh

@lika teraz to szukaja specjalsity w zakresie PR oraz asystenta/ asystentki dzialu finansowo- ksiegowego w Warszawie, jakbys byla zainteresowana praca..

lika

@orient wiem ze niedanwo poszjkiwali na stanowiska Online Media Buyer- z plynnym jezyiem angielskim, Linux Administrator, Specjalista ds. HR - kadry i administracja personalna, Executive Assistant, Asystent/ka działu Finansowo-Księgowego w DaftCode Sp. z o.o. a moze ktso powie czy niedlugo beda nowe nabory d firmy? z gory dzieki

orient

Gdyby tak było to całe funkcjonowanie firmy stałoby pod dużym znakiem zapytania a z tego co widać firma normalnie działa i ma się nieźle. Co prawda nie widziałem od dłuższego czasu żadnych ofert, które mogłby kogoś zachęcić do podjęcia pracy, ale może niedługo coś się pojawi - jakieś informacje z pierwszej ręki?

sławek

słyszałem, że ludzie w tej firmie narzekają na zarzad, ż enie moga się dogadac i że sa jakieś problemy właśnie. Takie opinie były jeszcz wsród moich znajomych jeszcze klika miesięcy temu, nie wiem czy do tej pory cokolwiek się zmieniło szczerze mówiac. Nowych ofert brak i chyba nie zanosi się na nowe na razie.

Zostaw opinię o DaftCode Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DaftCode Sp. z o.o.