Daftcode Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
Poznaj nas

O nas

Daftcode jest polską spółką technologiczną, która działa w oparciu o nowatorski model biznesowy Venture Building. Na czym on polega? Na samodzielnym tworzeniu i zarządzaniu projektami startupowymi – od koncepcji przez rozwój aż po wprowadzenie produktu na rynek.

 

Spółki z naszego portfolio

W Daftcode seryjnie tworzymy startupy, zmieniając śmiałe pomysły w globalnie operujące spółki. Rozwijamy kilka spółek technologicznych jednocześnie, w takich obszarach, jak: business intelligence i rozwiązania antyfraudowe, przemysł 4.0 czy edukacja i druk 3D. O niektórych z nich na pewno jeszcze usłyszysz, a o kilku z nich możesz przeczytać poniżej:
 

 

Nethone jest globalnym dostawcą opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań KYU (Know Your Users), które pomagają przedsiębiorcom przekształcać zagrożenia i wyzwania w trafne, dochodowe decyzje biznesowe. Zespół rozwija m.in. autorski system antyfraudowy. Wszystko w oparciu o machine learning oraz AI.

Więcej na: nethone.com
 

 

Skriware to polska firma, która opracowała w pełni zintegrowany ekosystem edukacyjny wykorzystujący technologię druku 3D. Na rozwiązanie Skriware składają  łatwe w obsłudze drukarki 3D, w pełni programowalne roboty Skriboty, platforma e-learningowa oferująca interaktywne kursy, a także szereg narzędzi pozwalających w pełni wykorzystać potencjał druku przestrzennego. Misją firmy jest wykorzystanie najnowszych technologii i metod nauczania, w celu kształcenia najbardziej pożądanych współcześnie kompetencji STEAM.

Więcej na: skriware.com
 

 

Indoorway to spółka technologiczna dostarczająca sprzęt pomiarowy i oprogramowanie pozwalające na dokładną lokalizację ruchomych obiektów w celu analizy efektywności procesów produkcyjnych i logistycznych.

Więcej na: indoorway.com
 

 

​​​​​​

Straal jest działającym globalnie dostawcą rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych, stworzonych z myślą o nowoczesnym biznesie. Produkty firmy umożliwiają przyjmowanie płatności jednorazowych oraz powtarzalnych (subskrypcyjnych i one–click), pozwalają w sposób automatyczny dokonywać cyklicznych obciążeń kart z maksymalną skutecznością, a także skutecznie zapobiegają wyłudzeniom – wykrywając podejrzane transakcje jeszcze zanim dojdą do skutku.

Więcej na: straal.com
 

 

​​​​​​

DaftMobile to mobilne studio deweloperskie specjalizujące się w grach typu casual i aplikacjach użytkowych. Ponad dwudziestoosobowy zespół tworzy i rozwija aplikacje mobilne dla spółek z portfolio Daftcode oraz pracuje nad kolejną grą casualową i projektami e-sportowymi.

Więcej na: daftmobile.com
 

 

​​​​​​

Cateringoo powstało z miłości do dobrego jedzenia i prostych rozwiązań. Dzięki innowacyjnej platformie online firmy mogą wygodnie i szybko zamówić wysokiej jakości jedzenie na wybrane wydarzenie. Niezależnie od tego czy jest to śniadanie biurowe, lunch biznesowy czy przekąski, takie jak finger food dla 10 czy 2000 pracowników. Cateringoo pełni też rolę wirtualnej stołówki, umożliwiając zamawianie lunchy do biura.

Więcej na: cateringoo.pl

...a jeśli jesteś ciekaw pozostałych spółek, możesz o nich poczytać na stronie Daftcode: daftcode.com

 

 
Daftcode Sp. z o.o.