Daftcode Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
Rozwój

 

Promowanie rozwoju kompetencji i stałe poszerzanie wiedzy jest jedną z naszych wartości, dlatego zachęcamy członków naszych zespołów do doskonalenia swoich umiejętności. Oto kilka sposobów, które ułatwiają nam to zadanie:

One on One

To kwartalne indywidualne spotkania z Team Leaderem zespołu. Ich cel zależy przede wszystkim od Ciebie i jest dobierany w zależności od aktualnych potrzeb. One on one to moment, w którym możesz ustalić plan własnego rozwoju zawodowego lub omówić bieżące sprawy czy nowe pomysły.
 

Szkolenia wewnętrzne

W Daftcode organizujemy szkolenia służące wymianie wiedzy wewnątrz organizacji. Każdy pracownik może wskazać tematy i obszary potencjalnych szkoleń oraz zgłosić się jako prelegent.
 

DaftLibrary

Posiadamy bogatą bibliotekę firmową, z której każdy może korzystać. Naszym celem jest systematyczne powiększanie zbiorów, dlatego jeśli na rynku pojawi się nowa pozycja, którą chcesz przeczytać, wystarczy to zgłosić, a w kilka dni zdobędziemy wybraną pozycję.
 

Hackathon, HackDay, Refactoring Day

W Daftcode organizujemy wewnętrzne hackathony, HackDays i Refactoring Days. Łączymy się wtedy w mniejsze zespoły i realizujemy zupełnie nowe projekty lub rozszerzamy produkty o nowe funkcje. Jest to świetna odskocznia od codziennej pracy oraz okazja, by wypróbować nowe technologie albo popracować w nowych zespołach.
 

 
Daftcode Sp. z o.o.