Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

nikolasek

jak zmienili siedzibę, jest lepiej. Projekt jak projekt, w takiej pracy dzwoni sie dużo...

1234b

Byłam pierwszy dzień na szkoleniu niby wszystko ok ale jak tak teraz czytam te opinie to zastanawiam się czy je kontynuować. Komuś sie tam wogóle podoba w tej Arterii?

toja

Fakt szkolenie i normalna praca to dwie rozne sprawy. Wiadomo, trzeba pracowac i sprzedawac, nikt nikomu nie da niczego za darmo.

samożycie

szkolenie i rozmowa są rzeczywiście ok, ale na sali jak juz pracujesz to jest inaczej niz na szkoleniu. Duzo wymagają, ale kasa w terminie. na max poł roku mozna przyjsc

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
milo

Faktycznie trochę dziwnie, że szkolenie na Kabatach a praca na Stawki, ale podobno to tylko przejściowe by wszystko było zrobione. Sympatyczna rozmowa rekrutacyjna, wszystko potwierdziło się na szkoleniu. Zobaczę jak będzie w pracy, ale jestem dobrej myśli. na razie złe komentarze się nie potwierdziły

Hos

Czym różni się praca w Arterii od sprzedaży przechodniom pasty do zębów pod Sezamem - w dużej mierze niczym. Jeżeli kogoś przypili komornik to polecam, jeżeli jest szansa na jakąkolwiek inną pracę z możliwością rozwoju - odradzam :). Szkolenie / skrypty - oderwane od rzeczywistości,(usunięte przez administratora)

bananek

Bez przesady. Nie chce się wam pracowac w biurze to do łopaty!:) Szkolenia było fajne, duzo ciekawych rzeczy uslyszałam i sie nauczyłam:) Pani trenerka to równa babka. W poniedziałek mam kontunuację szkolenia. Ale szkolenie jest na Kabatacha nie na Stawki? o co chodzi? To mi sie nie spodobało... Zobaczymy jak będzie. Stawka taka jak powiedziała mi Pani na rozmowie.

elmo

Nowa lokalizacja! w końcu normalne miejsce, od metra (Dworzec Gdański) 5 minut. Prace wykończeniowe jeszcze trwają, ale sale dla konsultantów są nowe i kolorowe. Budynek mnie zachęcił do pracy a jak będzie się pracowało, to zobaczę. Pierwsze dni są ok. Polecam miejsce

aivon1971

opinie negatywne wpisują osoby, które po protu myślały,ze jak mają stawkę na godzinę w myśl zasady"czy się stoi czy się lezy ,osiem godzin się należy"...nie ma coś za nic...mimo wszystko trzeba pracować,bo za pracę zawartą w umowie, hmmm za odpowiednie , okreslone warunki ....no, ale ludzie,,,,przeciez trzeba robić "coS" aby mieć coś

aaaaa

byłam na projekcie eduself, projekt niby fajny ale trudno cokolwiek sprzedać, nie polecam

Eka

Stawka 14brutto, netto 10,4zł.

w4

stawka godzinowa ok, szkolenie spoko 3 dni a nie tak jak w innych firmach po dwa tygodnie, no ale sprzedawać trzeba

kupasmiechu

Pracuję na wipie poł roku, robie najlepsze wyniki:) da się nieudacznicy! i kasa jest. pozdrawiam dobranoc

Elegancja francja

Bylam na rozmowie, warunki ciekawe, dostałam informacje ze 10, 40 dostane za godzinę. Rozmowa była super a ja na szkoleniu czulam sie jakby ktos je prowadzil za kare...

aas

kasa taka sobie, ludzie bardzo przyjemni. Szczególnie na projekcie Google POLSKA (o ruskich wolę się nie wypowiadać).

plotkara

Wyniki nie są wysokie do robienia. Jestem na słynnym WiP, ale nie jest najgorzej.Premie do max 450 zł miesięcznie. Lepsze to niż sprzedaż bielizny przez telefon!:)

errr12

to moja pierwsza praca, trochę się bałam że sobie nie poradzę ale jest ok jak narazie ,pracuję 2 mc... miła atmosfera .koordynatorzy też fajni pomagają bardzo. wynik trzeba robić ale to chyba o to chodzi w pracy...POLECAM

zalany

pracuje tu 3 tygodnie i nawet udaje mi sie ribic wynik.potwierszam, stawka to 10,40 na reke. ciekawe czy placa w terminie, moze ktos wie?

fanka pudelka

na godzinę dają 10.40 do reki. ale powinni umyć okna:) zmienili koordynatorw:)

gadzina

od 4 lat sie zmieniła atmosfera na lepsze, kiedys tu pracowałem...teraz w koncu wyjeli sobie kołki z (usunięte przez administratora) płaca 10.40 netto, ciekawe czy sie utrzyma ta stawka

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria