Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

wings

Ale fakty są takie , że tak sie dzieje , jeżeli te sprawy nigdy do ciebie nie docierają to dlatego, że nie chcesz wiedzić jak faktycznie jest. Niektórzy budują ci wioski potiomkinowskie i wygodniej jest udawać, że jest OK.

english

Zastanawiam się skąd biorą się ludzie, którzy chcą tak postępować. Czy jest to brak empatii, który zmienia człowieka w bestię, czy jest to dysfunkcyjny dom , który wypacza osobę i kształtuje jej zachowanie na poziomie patologii społecznej? Mocno współczuję mieć z takimi do czynienia...

ann

wiesz co chcial osiągnąc poczuc się nareszcie jak kerownik ktry tak rozumie swoją funkcję , że może robić co musię podoba i będzie w tym bezkarny, niestety tak się tutaj dzieje

Gosc

Zgadza się tak jest

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
fanRonaldo

atmosfera lużna. Jak chcesz pracujesz, jak nie to nie. mozna sobie grafik zrobic po swojemu.

dociekliwa

Arteria proponuje 16zł/h + premie. Pytam, bo mam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. I stąd pytanie, ile w tym prawdy?

włoski

Pracowałem rok na 3 projektach.Nie polecam wip-jest presja,przerzucanie po bazach,choć są te same.Pytają ile masz i... Mnie odsunęli.Moja SV uprosiła Sv gogle.ATmosfera ok i masz z kim gadać.Bazy ok.Wynik zrobisz,chyba,ze gadasz bez sensu i siedzisz na fb.Za to gonią.SV wspomagają wszędzie,wiem bo kumpel dalej praCuje.Kasa na czas,wszystko widzisz jak zarabiasz.Siedziba fajna.Jak ktoś chce pracować to polecam.Ja wracam w sierpniu.

Misio

Aniu - nie bądź hipokrytka proszę Cię. Jeśli nie rozumiesz, któregoś ze słów z poprzedniego zdania proszę sprawdź u "wujka" Google :).

Jednak słusznie chyba nie dostałeś się na projekt. Robimy całkiem niezłe wyniki - i to nie wciskając. Atmosferę mamy naprawdę dobrą i trzymamy sie paczką razem. Ola i Viola - to fajne laski. To normalne, ze wymagają. Tych rzeczy akurat się juuż nie dowiesz. Pracowałam tutaj na paru projektów i Google jest najlepszy. Skrypt - jest podpowiedzią - rozmawiałeś kiedyś zgodnie ze skryptem? Pewnie dlatego Ci nie poszło.

osttanio

bylam na rozmowie wcezsniej pracowalam na ankietach bylo w porzadku oprocz dlugiego oczekiwania na pensje tutaj liczy sie SPRZEDAZ + dogodna lokalizacja, wiekszosc cc jest na mokotowie / ursynowie ,nowy biurowiec , szkolenie ciekawe nie meczace jednak sprzedaz ubezpieczen ( nie dotyczy ofe tylo 3 filaru)znamy statystyki jak u nas wkraju to wyglada atu sa wysrubowane scisle limity ,ktore trzeba przekroczyc jelsi nie masz 7 spotkan na dzien to nie 10,40 netto a 8 zl + mozliwosc pracy dodatkowej jesli jest sie dobrym ale kilka dni tzrea byc te 6 h ,mozliwosc pracy w soboty - nie wiem jak jest ze wszystkim w praktyce , kary za to za tamto , - okreslona baza klientow np.niestety jesli firma ing bazuje na ludziach z przynajmniej srednim wyksztalceniem to niech sama sobie szuka zarobkow na rodzine powyzej 3500 netto!!! z doswiadczenia jednak wiem ze ci po zawodowkach lepiej kombinuja lub maja konkretny zawod i firmy a wiec wiecej maja gotowki

nickname

Co ciekawe, dopiero dzisiaj puścili przelewy, choć w tzw. umowie jak byk zapisane że wypłata do dziesiątego, ehhh...no ale najważniejsze że są już na kontach.

onaa

są już pieniądze na koncie :D

on

Ja nie mam...

xxx

są już przelewy na kontach?

Di Caprio

zobaczcie filmik wilk z wall street i zrozumiecie ze mozna w zyciu wszystko osiągnąć! Polecam

Słoik

Nie bardzo kumam powyższych wypowiedzi. Arteria to Grupa Kapitałowa z siedmioma spółkami. To z kim podpiszecie umowę umowę winno być określone na spotkaniu rekrutacyjnym. Jeżeli warunki się zmieniają to możecie przecież odmówić podpisania umowy. Druga sprawa to aspiracje. Rozumiem że każdy po szkole (średniej , studiach) chciałby zarabiać co najmniej piątkę na rękę, mieć stanowisko kierownika działu, samochód służbowy i plakietkę na czole że pracujemy w Warszawie ;) ;) ;) No niestety, musimy mierzyć siły na zamiary. Nikt, nikogo do podpisania umowy nie zmusza. Mamy wolny wybór. Jeżeli coś nam nie odpowiada możemy posiedzieć sobie w domu przy filiżance kawy gapiąc się w kolejne odcinki Wawa non stop czy Miłość na bogato i marzyć jak Wawka się bawi odkręcając kolejny słoik z pyzami od mamusi.

bartoshek

na wakacje praca ok. dorobic mozna do wyjazdu i przynajmniej w biurze jest wszystko nowe

GOŚĆ.

zero organizacji pracy , wydaje im się że jak ,,przeszkolą" jednodniowa to człowiek od razy zrobi wynik . Chyba nikt w tej firmie nie słyszał o organizacji pracy i tworzeniu zespołu. szczerze to nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)

nikolasek

jak zmienili siedzibę, jest lepiej. Projekt jak projekt, w takiej pracy dzwoni sie dużo...

1234b

Byłam pierwszy dzień na szkoleniu niby wszystko ok ale jak tak teraz czytam te opinie to zastanawiam się czy je kontynuować. Komuś sie tam wogóle podoba w tej Arterii?

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria