Raya Contact Center
2 18 29 5 1
Anonym Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest bardzo zła! Jeśli jesteś menedżerem, możesz robić, co chcesz. Jeśli jesteś przedstawicielem, jesteś niewolnikiem!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy pracodawca Raya Contact Center organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marek Nowy wpis

Cześć, jak tam sytuacja w firmie? są wolne miejsca?

Andrzej

Od dość dawna nikt nie zamieścił opinii o aktualnej sytuacji. Dobrze jest i dlatego nie piszecie?

IZa Nowy wpis
@Andrzej

Tak. Ta firma to pomyłka pracujesz za 2300 netto , nie możesz iść się wysikać . Rotacja jest ogromna team liderzy to pomyłki a najlepsza jest Skrzydło która jest sławna ze swojej "otwartości" do płci przeciwnej

Ranking
Anonym

Atmosfer tam jest bardzo zla. Jesli jestesz menedzerem, mozes zrobic co chces. Jesli pracujesz jak "Account advisor" wtedy nic nie mozesz zrobic. Nie polecam!

TakNie1

Brak kontaktu. Olewają wszystko. Egipska firma.Niestety tam wszystko jest olewane. Pracują na zasadach faraonów.Firma prymitywna. Nie polecam. Lubię atmosferę w Raya Contact Center za: Atmosfera

@Były pracownik

Co dokładnie chcesz przez to powiedzieć? Twoja wypowiedź może być niezrozumiała dla użytkowników forum. Czy powiesz nam coś więcej na temat wspomnianej atmosfery? Jak rozumiem, oceniasz ją pozytywnie ze względu na współpracowników? Pamiętaj także, że staramy się nie oceniać poszczególnych aspektów zatrudnienia sugerując się narodowością i pochodzeniem pracodawcy.

anonym

@anonym

Rozumiem emocje, jednak takie określenie to zbyt poważne nazewnictwo w temacie oceniania współczesnego pracodawcy. Powiedz, jak uważasz, co powinno się w firmie zmienić, by pracowało się w niej lepiej? Podziel się z nami swoimi sugestiami.

Ewa

@Anioł, rozumiem, że współpracowałaś z Raya Contact Center? Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Raya Contact Center? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w firmie?

Anioł

Żenada ta firma. Czytam negatywne opinie i myślałam, ze tylko taka moja bedzie opinia ale jest wiecej osob.

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Raya Contact Center? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera?

Wojtek

Witam wszystkich. Bardzo prosze o kontakt mejlowy na olga5066@gmail.com osoby, ktore zostaly w niedalekiej przeszlosci oszukane przez te ''firme'' lub ktore doznaly przez nich jakichkolwiek niedogodnosci.

anonymous

Wenn sie daran denken um here zu arbeiten, müssen sie zuerst Windeln kaufen. In der ersten und letzten Arbeitsstunde man darf nicht in die Toilette gehen! Vielen Dank unsere geehrte Leiterin...

Tak7Nie
anonymous

Gowork czemu kasujecie komentarze?! Dokładnie 2 miesiące temu zostawiłem opinie o pracy w firmie Raya CC z Egiptu. Powtarzam to samo bo zanim kto zaaplikuje niech się 2 razy zastanowi: "Dałem 1 bo nie można dać -1 minus. Jeśli się zastanawiasz nad podjęciem pracy w tym miejscu to lepiej natychmiast przestać. Niech nie zmyli cię wygląd z zewnątrz, prawdziwe wnętrze to starożytny Egipt. Ale jeśli chcesz być nic nie znaczącym trybem w korporacji, lubisz jak tobą pomiatają i dostajesz coraz to więcej obowiązków za tą samą pensję to miejsce jest idealne dla Ciebie :).

Tak8Nie
anonymous

Jeśli pracujesz na polskim języku to zgadza się odnośnie zarobków. Natomiast za języki nietypowe dają godziwe wynagrodzenie. Atmosfera również nie jest taka zła jak ją opisujecie.

@anonymous

Ile Ci płacą za reklamę? Praca w Raya CC jest jak w obozie.

Pffff

W Raya contact center sie nie licza oraz szanują ludzie. ODRADZAM

@Pffff

Zgadzam sie. Liczy sie tylko co powie HR Pffff

Bałagan

Gowork nie kasujcie negatywne komentarze. Ludzie muszą wiedzieć co to za firma. Ludzie nie pozwólcie firmie z Egiptu ekspanzje w Naszym kraju!

Tak3Nie

????

Ludzie nie dajte sie nabrać!

dalajma

wow, tylko 3 komentarze? bylo ich duzo wiecej, i to same negatywne. gowork chyba nie jest wierzytelne. choc i tak wiekszosc osob ktore sie wolnu=ily czuja taka ulge ze wola juz niepisac i zapomniej - przestraoga dla raya: usuncie moj komentarz a pojawia sie sie jeszcze gorsze. Wiec tak: mialem watpliwa przyjemnisc pracoac w raya- egipska firma ktora niewolnicza praca zbudowala swoja wielka potege w egipcie i pplanuje swoja ekspansje w europie, nie ludzcie sie na awanse podwyzki, podroze.Moj apel: Polacy, Europejczycy, nie powolmy tej firmie aby nas wykorzystwala na Naszej ziemi. Pani Olu - zycze jeszcze wiekszych powdow do smiechu. nikodem dyzma by sie nie powstydzil sukcesow.

Tak7Nie

korek

brawo Bogdan. Zgadzam się w stu procentach. Straszny bałagan, nikt nic nie wie, a Ty pracujesz jako 'blokada' nie do przejścia. Nie masz informacji (nikt ich nie ma), a musisz odpowiadać ludziom na ich problemy. Generalnie syf. Cieszę się, że byłem tylko chwilę. Wszystko trzyma się na wodę ze śliną. ODRADZAM

bogdan

szczerze odradzam pracy w tej firmie. organizacja pracy i przepływ informacji na bardzo niskim poziomie. firma egipska, która nie jest przyogotwany do pracy w europie. wiele niedociągnięć i ogólny bałagan. jeżeli masz inną opcję - korzystaj, ludzi po kilku tygodniach/miesiącach stąd uciekają, duży przerób ludzi

O_o
@bogdan

tempa dzida blondyna

Tak2Nie

@
@O_o

Zgadzam sie :)

żelek

Jeszcze niedawno miałem nadzieję na dostanie się do firmy jak najszybciej. Obecnie już takiego ciśnienia nie mam bo ludzie mówią , że wcale już nie pracuje się tak wesoło. niemniej wielu znajomych jeszcze jest w kolejce do nich do pracy. Chociaż kasa średnia

Tak6Nie

Zostaw opinię o Raya Contact Center - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie