Opinie o Soyter Components Sp. z o.o. w Klaudyn Drugi

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soyter Components Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Soyter Components Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soyter Components Sp. z o.o. w Klaudyn Drugi

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Soyter Components Sp. z o.o.?

&^^%$ Nowy wpis

Dla mnie osobiście praca w tej firmie była jednym wielkim nieporozumieniem i stratą czasu. Zero wsparcia, brak dobrej woli współpracy i motywacji pracownika, żeby został u nich na dłużej. Oczekiwania takie, że jest w stanie je spełnić tylko osoba tam pracująca od lat. Niska kultura pracy. Mentalność zarządu rodem z lat 90/2000. Zero podwyżek, najlepiej, żeby człowiek dla nich za darmo pracował. Obecny rynek pracy oferuje specjalistom duże lepsze warunki pracy niż w firmie Soyter, dziwi mnie tym bardziej zachowanie zarządu, które zachęca ludzi do zakończenia z nimi współpracy. Polecam tylko najbardziej zdesperowanym.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Soyter Components Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Były pracownik Nowy wpis

Duże wymagania za małe pieniądze...Jedynym plusem są stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00. Poziom kultury pracy oraz momentami kultury osobistej przełożonego pozostawia bardzo wiele do życzenia. Robią wszystko, żeby zniechęcić nowych specjalistów do zostania u nich na dłużej. Dziwna polityka motywacyjna - robić wszystko, żeby tylko nie dać pozwyżki pracownikowi, żeby był bardziej zmotywowany do pracy i został na dłużej. Ciągłe udowadnianie, że źle pracujesz, brak dostrzegania pozytywów pracy. Klimatyzacja w biurze została zamontowana dopiero po kontroli PIP-u - wcześniej praca w 35 czy 40 stopniach w biurze to był standard. O premiach można pomarzyć, o benefitach pozapłacowych również. Generalnie robią wielką łaskę, że kogoś zatrudniają. Ciekawe poglądy zarządu np. na temat pandemi Covid19 - według nich koronawirus to taka grypa, którą wszyscy pracownicy musieli przechorować, zarażająć się w pracy oraz przy okazji swoich domowników. Nacisk na pracę w biurze, mimo kolejnych fal pandemii. Reżim sanitarny był wtedy fikcją. Na szczęście w moim przypadku skończyło się dobrze, bez groźnych powikłań. Cieszę się, że już tam nie pracuję i że opuściłem to toksyczne środowisko. Wnioski wyciągnijcie sami.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Soyter Components Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
witold

W Soyterze pracuję od 20 lat ceniąc sobie moją firmę za stabilność na rynku bo razem przeszliśmy rożne kryzysy gospodarcze, czytelny system wynagradzania połączony z efektami pracy handlowej na przydzielonej linii produktowej oraz dobrą atmosferę w pracy bo gdyby było inaczej to przecież mógłbym bez problemu zmienić barwy czy realizować się w pełni we własnej działalności gospodarczej, którą też prowadzę pracując jednocześnie w Soyterze. W porządku jest to że nigdy nie było presji ze strony szefostwa na zostawanie po godzinach pracy dzięki czemu mogę planować zajęcia dla dzieci po godzinach pracy. Minus to lokalizacja na terenach przemysłowych Klaudynu z dojazdem właściwie tylko samochodem . Minus/ plus dla kogoś kto szuka awansów w karierze zawodowej to jest on właściwie tylko dwustopniowy : młodszy i starszy handlowiec, trzeba się także nauczyć produktów jakie chce się sprzedawać bo nasz sposób sprzedaży jest oparty bardziej na technicznej wiedzy niż e-commerce.

!?@
@witold

Witold, ale że aż tak się musisz podlizywać.. ? Nie ma innej możliwości uzyskania podwyżki?

Witold
@!?@

Napisałem prawdę. Podtrzymuje każde słowo podpisując się z imienia i nazwiska . Na hejt czy pomówienia anonimowych osób nie odpowiadam bo szkoda mojego czasu. Witold Wielgos

Witam! Ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Soyter Components Sp. z o.o. w mieście Klaudyn Drugi, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Soyter Components Sp. z o.o. - Klaudyn Drugi

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Soyter Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soyter Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soyter Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soyter Components Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ekologiczna 14/16
    05-080 Klaudyn Drugi
  • NIP: 1182102929 REGON: 360117453 KRS: 0000529394

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Soyter Components Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii