SOYTER Sp. zo.o

Klaudyn

Opinie o SOYTER Sp. zo.o

klient (by

fatalna wspolpraca, szczegolnie z ich ( usunięte przez administratora ). Ten czlowiek ma nikla wiedze o projektowaniu (chyba jakis student) a wspolpraca z nim to udreka. Nie polecam.

Usłyszysz wszystko co chesz usłyszeć miliony super linie, a potem czar pryska i o wszystko walka. Chcesz sprzedać to naucz się zamawiać pilnować dostaw biegać za szefami żeby pozwolili kupić. Biegaj za klientem żeby zapłacił i jeszcze na koniec usłyszysz że źle pracujesz. Wszyscy nastawieni przeciwko sobie. A i jeszcze jedno w zimie zimno w lecie 36 - 38 stopni w biurze. MIlej pracy :P

Zostaw opinię o SOYTER Sp. zo.o - Klaudyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOYTER Sp. zo.o