ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Opinie o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Marcin

ktoś ma jakieś informacje dotyczące pracy w tej firmie?

Robol
@Marcin 23.03.2016 08:54
ktoś ma jakieś informacje dotyczące pracy w tej firmie?

Zapomnij o godnych warunkach zatrudnienia, zapomnij o umowie o pracę, przeżycia za pensję! Cały czas pod telefonem musisz być, a spróbuj tylko go nie odebrać! Dnia następnego przygotują dla Ciebie rozwiązanie umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej śmieszki heheszki, a pracy tyle, że robisz za siebie i dwie osoby obok. Nie zachęcam ze względu na sztuczność atmosfery, zdominowanie przez osoby będące dłużej stażem, albo przynajmniej próba zdominowania no i... najlepiej gdybyś się nie odzywał i wykonywał tylko polecenia. Powodzenie przyszłym pracownikom. PS. Rotacja pracownicza w tej firmie jest naprawdę wysoka. :) Chyba o czymś to świadczy?

Lidia

Firma obecnie aktywnie poszukuje pracowników. Między innymi na stanowisko Przedstawiciel Regionalny ds. Merchandisingu. Ktoś z Was pracuje w tym charakterze w ASM Sales Force Agency? Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad przesłaniem swojego CV? Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie i tego pracodawcy.

piotr
@Lidia 01.08.2017 09:49

praca 24h/dobe za marne pieniadze. nie szanuja pracownikow. nie polecam

adam0293

Wiadomo, że o ofertach pracy i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo wiedzą, że niezłe warunki finansowe sprawiają, że lepiej się wypełnia obowiązki. A wypłata jaka jest teraz? Pozdrawiam

Zostaw opinię o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.