Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

marcin

jak dla mnie ok, jestem studentem i sobie dorabiam, kasa zawsze się zgadza

zainteresowany

a jakie stawki oferują?

mochaniuk
@marcin

masz elastyczne godziny pracy czy jak to wygląda?

Frugo
@marcin

pracujesz na zleceniu czy firma zaoferowała ci uopa też?

petarda
@mochaniuk

tez jestem ciekaw jak jest z tymi godzinami i ze stawkami tak jak juz ktos wyzej napisal

petarda
@petarda

i jakby ktos rzucil odrazu jaka jest umowa ze studentami i czy jakies benefity oferują to byloby swietnie

bajer
@petarda

jak student to pewnie zlecenie

ToVo
@Frugo

Z tego co kojarzę chyba oprócz uopa można zlecenie, więc pewnie zależy od tego co sam wolał.

Siorp

Skoro sobie dorabia znaczy, że raczej na pewno praca, bo praktyki rzadko kiedy chyba są płatne o ile się nie mylę.

talent

ooo to jest opcja sie na praktyki tutaj zalapac? ciekawe, moglby ktos cos wiecej powiedziec?

Ziomek

Niby tak aczkolwiek brak możliwości l4, płatnego urlopu troszkę bola chyba tak czy tak

TU
@Ziomek

Ja kiedyś u jednego pracodawcy miałem zlecenie i do tego finansowano urlop. Ale to pracodawca sam z własnej woli tak to wymyślił. Czy i tu takie coś jest możliwe, czy takie rzeczy jedynie po przejściu na UoP?

kropla
@TU

nie slyszalem zeby ktos tutaj tak mial, raczej platny urlop tylko na uop

buka
@marcin

dużo godzin w miesiącu wyrabiasz?

Tede Nowy wpis
@kropla

No na umowie o pracę to nie ma innej opcji

jajecznica

hej wie ktoś w jakich godzinach pracuje się w działach biurowych? szukam czegoś w godzinach maks do 17:00 a nie mam w ogóle pojęcia jak to tutaj funkcjonuj. Z góry dzięki za odpowiedz

czesc
@jajecznica

czesc, w biurze pracuje się w godzinach 9-17

Kot
@czesc

Czy w drodze wyjątku 8-16 też wchodziłaby w grę?

hiro

całkiem normalne, że trzeba się do jakichś zasad dostosować w pracy

kefir

widzę, że jesteś tutaj zatrudniony, powiedziałbyś, że firma gwarantuje stabilne zatrudnienie? nie ukrywam, że szukam czegoś na dłużej

dISS
@kefir

Tez tu pracuje wiec moge ci powiedziec, ze praca jest stabilna. Ja pracuje juz blisko 2 lata i nie mialam raczej zadnej nieprzyjemnej czy niepokjącej sytuacji

Yasmina
@dISS

Oczywiście zatrudnienie na umowę o pracę mam nadzieję? Tym bardziej biorąc pod uwagę staż, wolę się upewnić..

zmotywowany chomik
@kefir

potwierdzam tutaj, że praca jest naprawdę bardzo w porządku, nie ma niespodziewanych zwolnień ludzie na poziomie, zatrzymałem się i nie żałowałem :)

lazania
@Yasmina

jest umowa o prace, zlecenie i b2b - do dogadania pewnie

Pustostan
@lazania

zawsze obowiazuje jakis okres probny na poczatku?

Fridl

Chociaż o tyle dobrze, że nie pół roku bo i z tym gdzieniegdzie idzie się spotkać.

nimbux

jaka różnica w sumie? czym się różni okres próbny od normalnego zatrudnienia w praktyce? mniejsza pensja czy coś?

blizniak
@nimbux

zazwyczaj mniejsza pensja i wiadomo na okresie probnym sie uczysz, inni tez oceniają czy sie nadajesz, po okresie probnym dopiero dostajesz info czy ci przedluzaja rozmowe

ogien
@blizniak

zazwyczaj przedluzają?

Nikado
@ogien

taaak, jak dajesz sobie radę to przedłużają

Lampart
@Nikado

Trzeba faktycznie sie pokazac nie z tej strony co trzeba zeby nie przedluzyli umowy. Oni tez by woleli nie szukac nowego pracownika kolejny raz.

NL
@Lampart

To długo tu ludzie średnio pracują? Są np, pracownicy z 5-10 letnim stażem? Czy to raczej nie ta branża?

były KR
@lazania

od jakiego czasu są umowy o prace dla koordynatorów regionalnych i dla wszystkich w biurach? kiedyś o tym można było zapomnieć...

Diz
@były KR

Nie wiem jak bylo kiedys, ale ja teraz nie narzekam. Bez problemu od samego poczatku dali mi umowe o prace.

Teksas

Jak tutaj jest z urlopami? Wszystko bez problemu jeśli odpowiednio wcześniej się poinformuje?

Angelka
@dISS

2 lata pracy i widać zadowolenie. Po jakim czasie dostałeś umowę o pracę na czas nieokreślony? Potrzebuje iść w kredo niestety więc chciałabym jak najszybciej.

Leto
@Angelka

Taka umowa na czas nieokreślony jakoś bardzo zwiększa zdolność kredytową?

Kosmetyk
@Teksas

Dziwne by było jakby ci urlopu nie pozwolili brać XD kwestia ustalenia terminu po prostu

amigo
@Kosmetyk

dużo wcześniej trzeba sie deklarować co do urlopu?

ller
@amigo

na pewno nie tydzień przed, wypada troche wczesniej ale jesli to nie twoja pierwsza praca to powinienes wiedziec jak to dziala

Atryda
@ller

Ale do takiego wakacyjnego też? np 2 tygodnie jak ktoś chce? w mojej poprzedniej pracy to trzeba było znacznie wcześniej zgłaszać

diko
@Atryda

u mnie np to było tak w poprzedniej pracy że robiliśmy taki plan wstępny na początku roku kiedy mniej więcej chcemy mieć te dłuższe urlopy wakacyjne, może tutaj jest podobnie?

Jagiel
@ller

Tych dni urlopowych jest tyle ile trzeba? Wg kodeksu pracy? O umowe o prace pytam.

Ehh
@Jagiel

No jak masz umowę o pracę to ciężko żeby nie miał urlopu naliczanego wg kodeksu (usunięte przez administratora)

detektyw
@Ehh

ciężko? czyli mówisz że nie jest to niemożliwe?

No jak no
@detektyw

Jest to niemożliwe....nie wiem język polski taki trudny?

mikro
@Jagiel

no tak oczywiscie

ciach
@mikro

co to za dylematy? skoro wedlug kodeksu i wszystko sie zgadza to po co az tak rozwijac temat

kajtek Nowy wpis
@No jak no

hah niektórzy to chyba piszą zanim pomyślą xd

kapuo Nowy wpis
@ciach

drama się musi kręcić przyjacielu XD

Umiem czytać Nowy wpis
@detektyw

Nalicza ci się normalnie poczytaj sobie o tym w internecie a nie tutaj panikę niepotrzebną siejesz

GH

Widziałem archiwalne już ogłoszenie na koordynatora regionalnego na własnej działalności ale ktoś pisał ostatnio że przeszli na umowy o prace a to by mi bardziej pasowało niż B2B. Samochód służbowy też można dostać czy tak jak wcześniej trzeba korzystać z własnego? Chętnie poznam obecne warunki bo chciałbym aplikować na takie stanowisko jeśli będzie dostępne.

Firma przechodzi dużą zmianę. Inwestują w pracowników. Jest to budujące, że kładzie się nacisk na ciągły rozwój kadry managerskiej. W całym zespole zaszły duże zmiany personalne. Mam okazję współpracować z fachowcami, liderami w branży, co jest niezwykle inspirujące i motywujące.

Roksana

Ta zmiana jest tylko w obszarze pracowników czy to to za sytuacja? Jakie zmiany zaszły w zespole, ktoś został zwolniony czy może awansowali pewne osoby? Zastanawiam się ile teraz w roku będzie szkoleń dla managerów. Z tego co piszesz to będą one obowiązkowe?

tak

skoro tu pracujesz, może napiszesz jak ogólnie atmosfera wygląda w pracy?

Pad
@tak

Ja też tutaj pracuje i co do atmosfery to jest akurat bardzo dobrze. Nigdy nie miałem z nikim żadnego niepokojącego konfliktu, nikt nie starał się mi robić na złość, ogarnięci ludzie tutaj są no i tyle. Wiadomo, że zdarza się, że czasem ktoś ma gorszy humor, no ale niestety życie tak wygląda i nikt nie jest idealny

Ux
@Pad

Spoko, że atmosfera na plus a o stabilności zatrudnienia tutaj mógłbyś co nieco powiedzieć?

Kobe
@Ux

Ja pracuję już dwa lata z hakiem i w sumie nie odczuwam żeby praca była niestabilna, nie ma jakiś dziwnych zwolnień, jest umowa o pracę dla mnie git

zajac

no chociażby ta terminowość wypłat, czy umowa o prace... dla mnie akurat te rzeczy są bardzo ważne

klewer

umowa o pracę bądźmy szczerzy to najwyższa forma stabilności w polsce choc czy to dobrze nie wiem

lil
@Kobe

a jest opcja mieć inną umowę niż o pracę?

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

Proszę o kontakt z przełożonym Pana Łukasza w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji 797018240

Wiki

Macie jakieś socjale gdzie można śledzik aktualności o firmie?

fgx
@Wiki

na facebooku możesz się rozejrzeć, mają kilka profili

citry
@fgx

tam tez ogłoszenia jakieś wstawiają?

Hanskloss
@fgx

Mozesz cos powiedziec o tym jak sie tutaj pracuje?

żurek
@Hanskloss

Co byś chciał dokładnie wiedzieć? mnie się pracuje w porządku, ludzie są bardzo okej, pieniądze na czas, ale no nie mogę się za wszystkich wypowiadać

jona
@żurek

a jak warunki? i sama organizacja pracy?

Eliza

Praca fajna, elastyczny grafik. Możliwość pracy na serwisach na krótsze godziny niż 8. Kasa na czas. Fajny koordynator

Wanda
@Eliza

Co w realu oznacza ten elastyczny grafik, można dogadać się na dowolne godziny takie jakie Nam odpowiadają? A powiedz kiedy zwykle są przelewy od firmy?

@Wanda

w terenie jest praca ruchoma w zależności od potrzeb między 6-20

evo
@Eliza

tzn. że jakieś pół etatu czy 3/4 etatu nie powinno być problemem?

@Hip

czyli to nie tak że sami wybieramy kiedy pracujemy, tylko raczej czekamy aż podadzą nam grafik np. na nastepny tydzień? wyjąsnisz tą kwestie?

@evo

wygląda na to że nie pytanie czy sam decydujesz ile danego dnia pracujesz czy też zalezy to od zapotrzebowania firmy?

girl
@evo

widzialam ogloszenie na dermokonsultantke gdzie proponuja ok 80h miesiecznie, wiec skoro jest pol etatu to podejrzewam ze 3/4 tez mozliwe

istib

jedno maja na pracuj z tego co patrzylem i na stronie swojej maja duzo wiecej, ale na szczegoly nie patrzylem

Riko

Właśnie też się zastanawiam bo ja nie widziałem nic

Passa
@girl

Czy na pół etatu oferują umowę o pracę czy umowę zlecenie?

Passa
@istib

Ogólnie powiecie jak tutaj wygląda sytuacja z umowami?

Nairobi

ktoś wie jak wygląda tutaj taka praca? polecacie?

komar
@Passa

i umowę zlecenie i o pracę też możesz dostać

szadd

Oni tam pisza w tych ogloszeniach ile doswiadczenia wymagaja czy mozna zglaszac sie bez?

RS
@komar

Czyli kandydat sam może sobie wybrać co woli? Bo często na okresie próbnym firmy i tak dają zlecenie, ja wolałabym już od początku mieć UoP. Ile trwa okres próbny i na jaki okres przedłużana jest potem umowa? Na umowę na czas nieokreślony długo się czeka?

Nikotyn
@szadd

to ja chciałbym w ogóle się dowiedzieć, gdzie wy tych ofert szukacie? bo przekopałem pół Internetu po tym jak mi znajomy tutaj pracę polecił i nic nie znalazłem

MH
@Nikotyn

Naprawdę? To Widzę, że nie tylko ja tak mam. Widziałem tylko jakieś z 2015 roku na koordynatora hali. Ale nawet się nie da nic poczytać, jak ta praca wyglądała, bo wszystko już zniknęło. A podobna praca, tylko aktualnie?

Landis
@girl

Dermokonsultantka?? Serio?? Pierwsze slysze. Bo z tego co wiem to W tej firmie się pracuje w marketach przy wykladaniu towaru

aqua
@Landis

może ktoś by powiedział na czym takie stanowisko polega w praktyce?

schab ze śliwką
@Nairobi

ja od siebie generalnie polecam, praca dosyć standardowa wszystko jest napisane w ogłoszeniach jak ci odpowiada to co w opisie stanowiska to nic cię nie zaskoczy :)

dobry goblin
@Hip

ktoś wyżej pisał, że to praca krótsza niż 8h o co z tym chodzi? że jak się zrobi swoje szybciej to można wcześniej skończyć czy od czego to zależy?

dobry goblin
@RS

podpinam się do pytania bo ja np wolałbym uopa od razu, plus jak wygląda proces wdrożeniowy tutaj?

dowiem się
@Passa

chyba najlepiej sugerować się to jest w ogłoszeniu przypuszczam, że skoro znalazłeś ogłoszenie na połówkę to powinny tam być wyszczególnione warunki pracy XD

dowiem się
@Nairobi

a wiesz może jak jest z wypłatami? wszystko terminowo czy są jakieś obsuwy?

lama
@dowiem się

zero przesunięć jeśli chodzi o pensje, wszystko na czas się dostaje

Bisk
@lama

do którego dostajecie wypłaty? sorry że pytam ale już po rozmowie i zapomniałem o tym nadmienić...

niz
@Bisk

skoro jestes po rozmowie, to moze byc powiedzial dwa slowa o tym jak to wyglądało wszystko?

VT

Na lento.pl jest oferta pracy przy wykładaniu towaru w Carrefourze. Nie wiem, czy aktualna, po podana stawka za godzinę to 23,50 zł netto, a zdaje się od stycznia minimalna to ok. 27 zł netto. Czy może jest to wyrównywane jakimiś bonusami?

Malwa

Szukam detali o pracy jako merchandiser. Trafiłam na internetowe ogłoszenie, ale jest już archiwalne i nie widać wielu szczegółów. A ja jestem ciekawa, czy z takiego podstawowego zajęcia można awansować? Czy jest opcja zostania po czasie np. jakimś kierownikiem i zarządzać merchandierami? Czy trzeba do tego jakieś specjalne kursy robić?

KK

Gdzieś w internecie trafiłam na ofertę pracy dla Koordynatora regionu. Macie jakieś info o tym? Może wiecie czy to jest praca w dużej części mobilna i trzeba jeździć codziennie po całym regionie? Czy takie wyjazdy to raczej sporadycznie? Dają tu auto służbowe czy jakiś karnet na taxi, aby poruszać się po regionie?

Zebo
@KK

To jest jakaś aktualna oferta? Gdzie ją widziałaś?

traktor

tak szczerze czy możesz powiedzięc jak wygląda tutaj początek pracy, czy fajne wdrożenie, jak ludzie i atmosfera?

Koktai

ale na koordynatora tam jest? bo ja nie widziałem

geg
@traktor

wdrożenie i ludzie spoko, do atmsofery jakoś też bardzo się nie czepiam a nie długo w sumie pracuje

heros
@geg

to te wdrożenie ile trwało na start?

ubauba
@geg

orientujesz się czy są u was przyjecia?

NF
@geg

A często rekrutacje do was, nowe twarze się pojawiają ostatnio? Też żadnych ofert nie widzę, ciekawi mnie gdzie się najczęściej ogłaszają. Koordynatorów często nowych się szuka? Jakie aktualnie warunki proponują? Bo nie chcę się sugerować ogłoszeniem sprzed 8 lat.

tymczas

jakaś praca dla studenta na wakacje by się tu znalazła??

doritos
@tymczas

jakie stanowisko, jaki kierunek, cokolwiek z informacji o sobie?

@doritos

A przyjmują pracowników tymczasowych na konkretny okres?

klakier
@Neroni

popatrz po ogłoszeniach, ewentualnie napisz maila do rekrutacji z takim zapytaniem ;)

Zaja

a da się połączyć pracę ze studiami? nie ukrywam że na tym najbardziej mi zalezy

dot
@Zaja

jak jesteś osobą ogarniętą i sobie umiesz poukładać czas pracy i studiów to pewnie tak :)

Helena
@dot

Jak firma podchodzi do takiego układania czasu pracy? Elastyczni są? Czy po skończeniu studiów i uzyskaniu tytułu można tu liczyć na jakiś awans i podwyżkę?

@Tajny W jakim terenie? Merchandiser wykłada towar w sklepie, gdzie są zazwyczaj zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22, albo same 1 zmiany, w zależności od sklepu. W tych samych godzinach pracuje koordynator hali.

szybko

czyli robi sie u was tylko na pierwsze i ewentualnie drugie zmiany? na żadne niespodziewane nocki sie nigdzie tutaj nie natkne?

fesibo
@tymczas

a w tym okresie poza wakacjami studentów szukają?

Nivk
@szybko

Nikt Cię nie zmusi, jeśli nie pasują Ci nocki, to taką podajesz dyspozycyjność przed ułożeniem grafiku. Nocki zwykle zdarzają się przed świętami, w czasie zwiększonego ruchu w handlu

morświn
@dot

też właśnie szukam czegoś w związku z tym że studiuje a jak wiadomo studia to studnia bez dna tylko ja zaocznie sie ucze wiec w tygodniu jestem calkowicie dyspozycyjny glownie problem z 2-3 weekendami w miesiacu by byl :/

bistro

moim zdaniem od pracowników zawsze bardziej prawdziwe wiaodmości się wyciągnie niż od pracodawców (przynajmniej z doświadczenie tak mam)

bistro
@Nivk

w jakich godzinach te nocki wypadają?

agrest
@szybko

dokładnie tak jak ktoś tutaj pisał - przymusu nie ma w żadnej kwestii oprócz tego możesz sobie sprawdzić w ogłoszeniu jak nie jest napisane nic o pracy na nockach to nikt ci nie powie na rozmowie że jednak jest XD

Kasti

Są tu teraz jakieś nowe oferty? ktoś coś wie?

Spook
@Kasti

ibecnie na gruppo w ogóle nie ma przyjęć :) wiem bo też jakiś czas temu sprawdzałem

Spook
@Kasti

w ogóle google mi pokazuje że są zamknięci więc nie wiem czy jakichś zmian w firmie nie ma czy coś

Calian
@Spook

a ktoś to może potwierdzić? bo ja właśnie też szukałem ogłoszeń stąd

Buldog

no jak znajdizesz jakieś ogłoszenie aktualne to po prostu wyślij i wszystkiego się dowiesz, jak nic nie ma to nie ważne co z firmą się dzieje nie dostaniesz się no proste

@Calian

a gdzie jeszcze tych ogłoszeń szukałeś?

Kello
@Buldog

może niedługo otworzą rekrutację? ktoś wie?

Dallo
@Buldog

ale też nie widzę ogłoszeń..

@Buldog

Są oferty pracy. Obecnie poszukują na dział sery i wędliny do Carrefour w Warszawie Arkadia/Targówek/Mokotów oraz serwisantów

@Karolina

skąd masz te informacje? na jakiej stronie sprawdzasz te ogłoszenia, bo ja tez jak koledzy powyżej nic znalexc nie mogę

@Karolina

możesz w ogóle powiedzieć coś więcej na temat pracy?

kier
@Pilka

no to może jakieś bardziej konkretne pytanie zadaj? bo tak to wiesz.. nawet nikomu się nie będzie chciało odpowiadać i się domyślać o co konkretnie pytasz ;)

@Pilka

widze że strasznie dużo masz pytań ja ci radzę się z nimi bezpośrednio po prostu skontaktować w takim wypadku, szybciej dla ciebie

Sanji
@Hip

może ktoś tutaj napisać jak się pracuje ogólnie i jak to wygląda z atmosferą?

Sanji
@Hip

bo tam to raczej warto pytać o procesy rekrutacji albo inne rzeczy o których faktycznie można ogólnie powiedzieć

@Hip

w jaki sposób najlepiej się kontaktować? mailowo czy można z grubej rury telefonicznie do nich uderzyć?

Strudel
@rabin

Pewnie po to podają formy kontaktu żeby sobie wybrać

plener

moim zdaniem ludzie za bardzo owijają w bawełne, nie prościej zadzwonić? dostaniesz informacje z pierwszej ręki wtedy

girl

to prawda bo jak nie odbiora to nie wiadomo czy oddzwonia, a na mailu wiadomosc tak czy siak bedzie. tez uwazam ze bezpieczniej mailowo

Kasandra
@girl

Myślę, że lepiej jednak zadzwonić, choć w dzisiejszych czasach w sumie, może faktycznie szybciej doczekasz się na mail. Czy ktoś ma jakieś świeże informacje na temat nowych ofert pracy, bo też nie potrafię nic znaleźć?

Petro
@Kasandra

Na ich stronie nie widzę, ale jest tam coś takiego jak formularz kontaktowy, to jak już się zastanawiacie czy lepiej telefonem czy mailem to może przez formularz ślijcie

Darko

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji? Ile etapów i czego się spodziewać?

Pepsi
@Darko

Ja miałem dwa etapy i poszło całkiem sprawnie, ale jak to wygląda teraz to nie mam pojęcia

Klarysa
@Pepsi

Dawno to było? Te dwa etapy to same rozmowy były czy są też jakieś testy wiedzy? Ostatecznie dostałeś tą pracę? Ile czasowo trwało od wysłania podania do decyzji? Możesz dać znać?

Cola
@Pepsi

Na jakie stanowisko i w jakim mieście??

@Klarysa

ja miałem ponad półtora roku temu rozmowe i z tego co pamietam to na pierwszym etapie gadasz z rekruterem a na drugim już z osoba pod ktora bedziesz robil

@Klarysa

testów wiedzy w moim przypadku zadnych nie bylo, pytali o doswiadczenie i potwierdzali w sumie to co napisalem w cv plus wyjasniali co sie w sumie robi na tym stanowisku, typowa rozmowa

@Klarysa

co do czasu to całośc zajęła mi miesiąc od wysłania cv do decyzji rekrutacji

@biggie

jak początki w firmie wdrożenie itd.? ciężko jest na początku?

@biggie

po jakim czasie i czy w ogole można starać się o umowe na nieokreslony?

@biggie

oni ci zaproponowali pierwsi jakas umowe czy mogles wybrac?

@biggie

chcialabym wiedziec czy na poczatku trzeba przejsc przez jakis okres probny itp

@biggie

i w sumie jeszcze dobrze by bylo jakbys powiedzial czy w takim razie dlugo tu pracujesz juz bo bys mogl cos dodac o atmosferze, o i rowniez o wyplacalnosci firmy by sie przydalo

nimik
@bonnie

mialem 3 miesiace probnego, oczywiscie na uopie

nimik
@bonnie

kasa na czas, zgadzala sie zawsze spokojna glowa

mercin
@nimik

oprocz uopa daja jeszcze jakies umowy np b2b?

mercin
@nimik

bo co do urlopu co pytalem to chce wiedziec ile dni urlopowych daja na uopach

@mercin

ja mam informację od znajomego że podobno wszystkie trzy rodzaje umów dają, więc z b2b problemu nie powinieneś mieć

@mercin

podejrzewam że tak jak wszędzie czyli zgodnie z kodeksem pracy masz dni urlopowe wyznaczane

kier
@Pilka

no to raczej wiesz tyle ile ci przysługuj, tyle masz, żadna filozofia

@Pilka

tak na każdej umowie u nas idzie się dogadać

Mail
@Hip

jeśli najpierw chce pracować na zleceniu a potem na umowie o pracę to nie będzie z tym problemu?

Mail
@Hip

Bo skoro da się dogadać to może ktoś tak robił już?

Markor
@Mail

a sama umowa o pracę tu wchodzi w grę?

Omur
@Markor

Wchodzi w grę, standardowo. Możesz też pracować na innej formie.

Nieprawda,nie dają uop

@Omur

Nieprawda, nie dają uop

docc

uop to skrót od umowa o pracę tak?

docc
@docc

czy obowiązuje tu okres próbny?

plener

dają uopy

@plener

Nie dają uop

Kiok

Przeszukałam wszystkie strony z ofertami pracy i żadnej do was. Poprawcie mnie jeśli się mylę

Levio
@Kiok

No to nie jest tak, że firmy szukają ludzi przez 365 dni w roku. Może akurat nie ma zapotrzebowania, to nie ma też ofert, normalna sprawa

@Kiok

A gdzie zazwyczaj umieszczają oferty jak kogoś szukają?

Tajny
@Neroni

Chyba na pracuj ale teraz też niczego nie ma jak zerkałem :/

marina
@Tajny

a nie można by było isc do sklepu zaniesc cv jak nie ma ogloszenia?

nicki

oho czyli jest szansa na to, ze sie do mnie odezwa :) wlasnie nizej zdazylam napisac, ze oni maja na stronie takie miejsce do uzupelnienia i przesłania swojego cv wiec jakby kto szukal to przybywam z pomoca, trzeba sobie pomagac w tych okropnych czasach

wilder
@Neroni

na ich stronie internetowej mozna wypelnic formularz zeby sie z toba skontakowali jak beda szukac kogos, ja to wypelnilem

Koordynator
@wilder

Obecnie poszukujemy osób na serwisy dedykowane na Warszawie. Zapraszamy do hali Arkadia l. Od poniedziałku do piątku jest koordynator hali, który przekaże wszystkie informacje.

Lidia
@wilder

Odezwał się ktoś? Te aplikacje to faktycznie są rozpatrywane czy tak sobie lecą gdzieś i do nikogo się potem firma nie odzywa? Realnie jest szansa żeby zaprosili na rozmowę z takiego formularza?

@wilder

a odezwał się ktoś do ciebie? czy dalej cisza? bo mnie troche sytuacja finansowa cisnie nie wiem jak dlugo moge sobie pozwolić na czekanie

@Tajny

możesz powiedzieć mi jeszcze jak dlugo trwa caly proces rekrutacji? wezwanie na spotkanie jakies i potem decyzja?

apple
@Lidia

ja dlugo nie czekalam na odp szczerze ci powiem i wlasnie skladalam przez ten formularz poczatkowo, zaprosili mnie na rozmowe i potem czekalam na to czy sa zainteresowani. mysle, ze lacznie cala rekrutacja trwala ok 3 tygodnie ale to tez bylo jakis czas temu i nie bardzo pamietam, a ze nie zalezalo mi wtedy jakos bardzo na czasie to po prostu sobie spokojnie czekalam

vitamin
@szybko

z tego co pamiętam to ja miałem dwa etapy rekrutacji, bardzo dobrze wspominam tutaj pracę więc raczej rozmowa mi poszła nieźle. Decyzję też w miarę szybko dostałem ale to było już jakis czas temu

C5

a jak wygląda to w pracy jeśli chodzi o ludzi? jest zapotrzebowanie? są przyjęcia i jak rotacja?

Buldog

nie, link pewnie i tak zaraz usunie gowork. wejdź po prostu na pracuj i na profil firmy i znajdź sobie, nie ma w tym żadnej filozofii...

Ludzie co wy piszecie na tym forum ja pracuję w GTS w Carrefour na Dominikańskim od 10 stycznia 2022 i nic takiego nie było no może 2 razy spóźnili się z wypłatą a tak to przychodzisz na którą możesz i kiedy ci pasuje stawka teraz 16,47 netto ZUS student 23netto na rękę już.Chyba że w innych Carrefour"rach" pracowaliście i było nie fajnie ale na dominiskańskim mi się całkiem fajnie pracuje

Aququ
@.

Dokładnie zależy od lokalizacji. Pracowałem w różnych a pewno na plus jest kontakt z koordynatorami. Pani Zuzanna na Jana Pawła bardzo przemiła osóbka.

Rizz
@.

co znaczy, że przychodzisz kiedy ci pasuje? jak z elastycznością grafiku tutaj jest?

@.

Czyli można sobie grafik jakoś pod siebie dostosować?

@.

I jak to wygląda jak chodzi właśnie o grafiki, składa się jakąś dyspozycyjność i na tej podstawie ustawiają, czy jak?

Helena
@Aququ

To w różnych lokalizacjach są różne stawki? Jak to w praktyce wygląda? Można bez problemu zmieniać lokalizację czy do każdej jest rekrutacja od zera?

Szpak

ekipa fajna moim zdaniem, szczególnie jak jesteś otwarta na nowe znajomości. no raczej do ludzi tam pracujących nic nie mam

polo
@Szpak

to akurat spoko, a ogólnie długo tu pracujesz, stabilne miejsce wg Ciebie?

Szpak
@polo

Wiesz co no, myślę że dosyć stabilne. Prawda jest taka, że to zależy jak pracujesz no. Jak jesteś dobrym pracownikiem to każda praca myślę że może być stabilna. Mi zwolnieniami nie grożono więc nie mam na co w tym kontekście narzekać

@Szpak

mi pracuje sie dobrze i poki co pracodawca nie dał mi powodow do martwienia się o ewentualne zwolnienia wiec o ta tak zwana stabilnosc chyba az tak bym sie nie martwil

Adka
@biggie

To na jaki czas masz umowę, stała, że się nie martwisz? Co byś zaliczył do największych plusów tutaj? A powiesz co masz tutaj za obowiązki i czy z kasy jesteś zadowolony?

Karo

Jakie macie stanowiska w firmie, bo ogłoszeń nie widzę ale zastanawiam się na przyszłość czy by nie aplikować do was?

dora
@Karo

a gdzie ogłoszeń szukacie? jest jakiś bezpośredni kontakt do nich?

@dora

na stronie internetowej firmy mozna znalezc oferty pracy w zakladce kariera i jak masz ogloszenia to na dole mozesz sam wypelnic maila i nr tel i cv przesylasz i liczysz, ze sie odezwa. tak jak ja własnie na to licze, powodzenia

czekający
@nicki

hej, odezwali sie do ciebie juz moze? ile zajęło czekanie na kontakt po wysłaniu cv?

Wolf
@nicki

a zgłasza się tam na jakieś konkretne stanowisko, tak? to nie jest takie zgłoszenie na cokolwiek?

Bejba
@Karo

a na jaką umowę tu można liczyć, ktoś wie?

Bejba
@Karo

w sensie interesuje mnie zlecenie ale nie wiem czy to możliwe tutaj...

@Bejba

można robic na każda praktycznie umowę wiec ze zleceniem nie powinno byc tez problemu

@Wolf

tak zawsze musisz wyslac albo na konkretne ogloszenie albo pod kontem jakiegos stanowiska inaczej nie licz ze nawet beda to rozpatrywac

@czekający

a na jakie stanowisko się zgłaszasz? bo duzo od tego zalezy

spy

Hej, widziałem ogłoszenie na jednej stronie i chciałem zapytać odnośnie godzin pracy - wykładanie towarów, pracuje sie na jedna wybrana zmiane? można pracować tylko na ranki czy jednak to sie zmienia?

Konwalia
@spy

O, czyli jednak są ogłoszenia. A gdzie widziałeś?

Tarnak
@Konwalia

Ja sprawdzam na ich głównej stronie, tam wszystko mają dobrze powrzucane i szczerze chyba nigdzie ich ogłoszeń nie ma

Tarnak
@spy

A które to ogłoszenie? Bo też szukam czegoś prostego do roboty, a póki co widzę, że tam bardziej specjalistycznych pracowników szukaja

@Tarnak

ja tez nie widzialam, zeby bylo takie ogloszenie, bardziej są oferty do biura ewentualnie jest kategoria w terenie i tam np są przedstawiciele. wypelnilam dlatego to co jest tam nadal na ich stronie na dole, maila i nr telefonu żeby sie skontaktowali jak pewnie bedą inne jeszcze jakies oferty

Kejra

Jest szansa na pracę hybrydową, dzień, chociaż optymalnie dwa dni w domu

mara
@Kejra

pytasz o jakieś konkretne stanowisko bo tak w sumie to niewiadomo do czego odnieść twoje pytanie?

Beata
@mara

A w ogóle na jakimkolwiek stanowisku jest możliwa u was praca hybrydowa albo zdalna? Pytam bo szukam typowo takiej. Jeśli tak to czy dają laptopa i inne sprzęty i czy często sa jakieś spotkania online?

nika
@Beata

czy w ciemno pytasz? bo też weź pod uwagę że musisz spełniać wymagania na dane stanowisko, także może sprecyzuj bardziej swoje pytanie ;) w czym konkretnie chcesz pracować, jaki dział chociaż..

Agata

Hej, jakaś szansa jeszcze na pracę koordynatora regionu? Jeszcze kilka lat temu tyle tutaj było ogłoszeń. A teraz, może są a po prostu tutaj nie publikują, widzieliście jakieś nowe ogłoszenia?

@Agata

Nie szukają, bo mają obsadzone te stanowiska. Ale nie polecam

Pingu
@Ni k

A ogólnie są otwarte jakieś rekrutacje? Czy na razie cisza w eterze i nie ma co szukać?

@Pingu

Ogólnie to cięcia godzin ograniczyły ostatnio zapotrzebowanie na pracowników. Najczęściej zdarzają się rekrutacje na merchandiserów lub serwisantów.

Pingu
@Ni k

A powiesz mi gdzie szukać tych ofert pracy?

@Pingu

Najczęściej na Lento, olx i Facebook. Wpisz:wykładanie towaru Carrefour. Powinny wyskoczyć oferty.

aksa
@Ni k

a wiesz może w jakich godzinach się pracuje jako merchandiser?? bo piszą o dwóch zmianach i chce się zorientować jakie plus minus by były konkretne godziny?

adam
@aksa

pewnie jak się odezwą to powiedzą więcej szczegółów dopiero

Aququ
@aksa

Z godzinami jest różnie nie zawsze są stałe ale to już kwestia dogadania.

Rizz
@aksa

jakie są obowiązki merchendisera?

aksa

zdarzają się tu jakieś nadgodziny? chodzi mi o pracę jako merchandiser

adam
@aksa

no właśnie, a jak są to czy płatne czy dzień wolny do odbioru?

Seoi
@aksa

jakie są obowiązki na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.