Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Agata

Ostatnio na tym wątku panowała niezrozumiała cisza, a więc należy Ci szczególnie podziękować za Twój wpis. Wspomniałaś w nim jedynie o rodzaju umowy, jakie zaoferowano Ci w Gruppo Trade Service, a chętnie poznalibyśmy i inne aspekty związane z tym pracodawcą. Jakbyś na przykład oceniła poziom zarobków w tej firmie?

jaroleg

(usunięte przez administratora) Nie płacą nawet (usunięte przez administratora) stawki rynkowej za pracę, praca najczęściej w godzinach nocnych(usunięte przez administratora) Tylko że te drobne kwoty przy pracy rekrutującej setki a nawet tysiące młodych ludzi to już kwoty b. duże.

Agata

@katomate Muszę Cię upomnieć o tym, że na forum publicznym nie możemy posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - proszę zatem, żebyś się do tego stosował. Może zgłosił byś zachowanie tej Pani zarządowi firmy Gruppo Trade Service?

Grubasek

Jaki jest powód milczenia na forum? Czyżby wakacje wyciągnęły niektórych od kompa? Tak sobie myślę, że generalnie musi być dobrze i dlatego nie piszecie na forum. Może jednak ktoś pomoże. Czy orientujecie się dlaczego firma ma tak długą listę ofert pracy?

Maciek
@Grubasek

Jest słabo. Nie polecam. Oni ciągle poszukują nowych osób. Czemu? Bo jest duża rotacja osób. Większość ludzi rezygnuje po paru dniach ( w tym ja). (usunięte przez administratora)

@Maciek

Poszukują bo mają duże potrzeby, nic w tym dziwnego. Poza tym wiele osób młodych się przyucza, pracuje chwilę podczas studiów a potem zamienia to na pracę na umowę o pracę, sądzę że nie ma w tym nic dziwnego.

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

Usuwajcie dalej negatywne opin

Omijajcie Gruppo szerokim łukiem. Nie polecam.

Sztosik

Pracuje przez GTS już 3 zlecenie Nie narzekam ;) Kordynatorka super trafiła mi się na Wileńskim pomocna wyrozumiala mila itd same super latywy Kontakt odrazu itd Ale zastanawia mnie to,ze jest dziś 21 czerwca. Czemu moja wyplata jeszcze nie wpłynęła mi na konto. Pracowałam od 1 maja a dziś mamy 21 czerwca. Hallloooo!!!!

Janek
@Sztosik

Zdecydowanie nie polecam Gruppo(usunięte przez administratora)

Zawiedzony pracownik

Zdecydowanie nie polecam wiązać się umową z Gruppo

Agata

@Sztosik Dziękuję Ci, że postanowiłeś podzielić się z nami swoimi pierwszymi spostrzeżeniami o pracy w Gruppo Trade Service. Piszesz, że nie dostałeś jeszcze swojej wypłaty, a faktycznie minęło już sporo czasu. Czy na umowie nie był uwzględniony termin wypłat? Myślę, że powinieneś to skonsultować bezpośrednio z pracodawcą.

nimfa

Czy macie dodatki za pracę w godzinach nocnych ? Pytanie to kieruję również do przedstawicieli firmy, ktorzy tutaj przecież czytaja opinie....

Adwokat
@nimfa

Nie, ponieważ na umowie zlecenie żaden dodatek nie przysługuje (tylko na Umowie o prace)

Maddme
@Adwokat

to chyba adwokat po kursie? :)

Agata

@Karolina, jakie stanowisko by Cię interesowało? http://www.gruppotradeservice.pl/kariera.html Pod powyższym linkiem znajdziesz aktualne oferty pracy. Może już aplikowałaś do firmy? Jeśli tak, to zachęcam Cię do opisania procesu rekrutacji. @Halina, a czy pracę można potraktować jako dodatkową? Czy jesteś zatrudniona w oparciu o umowę o pracę?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Halina

najwyższe stawki sa na FRESZ to sa dzialy swieze od 04 2018 stawka tam to 13.zl.netto NAJNIZSZE stawki sa chyba przy wykładaniu towaru trzeba zapytać w firmie u koordynatora ja pracuje w ARKADII na FRESZ i mam 13. zl netto

Agata

@halina, to dobrze, że odpowiada Ci kontakt z przełożonymi, a co powiesz o samych warunkach pracy? Jaki rodzaj umowy otrzymałaś? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Czy wynagrodzenie jest wypłacane o czasie?

halina

jeśli chodzi o Arkadie koordynator Tetiana w porządku można się z nia dogadać rozumie nasze problemy bo tez jest zatrudniona w tej firmie i nie wszystko może przeskoczyć jako koordynator

Martyna@

Jestem zdziwiona opiniami na temat GTS-u. Pracowałam na wykładaniu towaru i innych stanowiskach i jakoś nigdy nie miałam problemu z wypłata a ani koordynatorami. Praca jak dla mnie fajna, czasami monotonna ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Nigdy nie spóźniła mi się wypłata i dostawałam tyle co zarobiłam. Może jestem jedyną osobą której podoba się ta praca i nie ma żadnych zastrzeżeń co do GTS-u i pracowników Carrefoura.

lol

Ile macie teraz na godzinę ?

Ela
@lol

13 netto na Wileńskiej

tararam
@Ela

10 zł netto łódzkie

ex interkadra

To dziwne, dzisiaj mieliśmy spotkanie z przedstawicielem nowej firmy i podpisaliśmy umowy, umowa zlecenie i stawki lepsze niż w interkadrze i nie ma kar i potrąceń jak w poprzedniej firmie. Wszyscy przeszliśmy do nowej firmy.

Serdel

Na takim forum nie załatwia sie zaświadczenia o zarobkach i osoba która o tym pisze doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Chodzi jedynie o to żeby oskarżyć firmę i przedstawić ją w złym świetle skoro nie można dłużej tu pracować. To dziecinada!

Serdel

Gruppo Trade Service współpracuje z bardzo dużymi firmami w Polsce. Myślę, że to jest pewniejsza praca niż wyjazdy za granicę. Szkoda, że niektórzy szukają wyssanych z palca argumentów żeby oczernić firmę. Może to inspiracja konkurencji? Nie zdziwiłbym się!

zainteresowany

Czy ktoś sie orientuje na jakie zarobki moze liczyc koordynator?

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.