Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Magdalena

Zdecydowanie NIE polecam, już od dwóch dni czekam na przelew, za moją uczciwą pracę i jakoś doczekać się nie mogę, a gdy tam zadzwoniłam, w kwestii wyjaśnienia, to oczywiście NIKT nie odbiera telefonu.

@Magdalena

Na wypłatę się czeka max 21 dni po zakończonym miesiącu. Oni nie płacą po 2 dniach. Przecież to jest w umowie. Ludzie czytajcie umowy :)

Rypin
@Dareczek

Dareczek i po co kłamiesz? Do 21 dnia każdego miesiąca dostajesz tylko kasę ze zlecenia (50 zł). Z dzieła jest zastrzeżenie w umowie że do 35 dni po zakończeniu...czytasz umowy? A i jeszcze musisz to dzieło zatwierdzić ( chcesz kasę poświadcz że robiłeś jakieś badanie o którym nie masz pojęcia). Ach i posprawdzajcie sobie składki w ZUS bo się okazuje że większość z nas pracuje na czarno...

Serwisant

Firma w porządku. Jeśli wypełnimy umowę, przychodzimy do pracy i nie zapominamy się wpisać w zeszyt to wypłata zawsze bez problemów. Pracuję już rok.

Anna W

Praca w porządku dopasowana do uczelni. Zero problemów z wypłatą póki co. Mi się podoba. Koordynator Regionu w Szczecinie przystępny i w sumie można wiele załatwić . Koordynatorka hali także bardzo w porządku. Studenciaki od nas zabiegają o tą pracę bo blisko i fajnie.

Karolalola

NIGDY W ŻYCIU WSPÓŁPRACY Z TA FIRMA !! Pracowalam w Carrfourze w Galeri Mokotow. (usunięte przez administratora) Pracowalam w sierpniu, wyplate dostalam dopiero pod mowic listopada. Byly wysylane ponaglenia.(usunięte przez administratora) Pani z infolini powiedziala że oddzwonia do mnie jeszcze tego dnia, co dzwoniłam wyjaśnić sprawe z moja pensja. Niestety, po dwoch dniach ja zadzwoniłam. Oczywiście, nie mogli mnie przekierować do kierowniczki regionalnej bo nie. (usunięte przez administratora)

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

Karol

Koordynatorzy nie pobierają żadnej opłaty na cele biurowe. Nie pisz bzdur. Faktycznie z każdej wypłaty pobierane jest około 10.00 zł. To jest opłata za przelew. Jest to zapisane w umowie. Problem w tym że nikt nie czyta umowy przed jej zaakceptowaniem. Dopiero po otrzymaniu przelewu ludzie dowiadują się co podpisali.

XXX
@Karol

Co nie zmienia faktu, że pozostałe informacje są jak najbardziej prawdziwe. Ja przypuszczam, że te 10zł, to nie są za żaden przelew, tylko na cele administracyjne, czyli utrzymanie wirtualnych biur itd. Kto próbował się kiedyś kontaktować z centralą którejś z firm GTS, wie jak to wygląda. Niemniej i tak potrącanie takiej kwoty jest śmieszne.

Polecam bardzo dobra firma. Praca nie jest trudna, nie ma dużo robot, w wolnej chwili można się pośmiać albo pojeździć wózkiem po sklepie :)

cb

Hej, zgadzam się z opinią na temat Carrefour Posnania, atmosfera jest tam bardzo rodzinna, koordynator jest surowy ale do zniesienia, jeżeli chodzi o grafiki to bardzo fajne jest że koordynator układa pod moje dyspozycje. Czuję się bardzo dobrze przeszkolona i wdrożona do pracy. Co do szefów z Carrefour także nie mam większych zastrzeżeń są wymagający ale tak muszą, a co do SM jest bardzo wymagająca, ale jest bardzo sympatyczna. Polecam wszystkim pracę na tym markecie, naprawdę warto.

IKS DE
@cb

Pracowałem tam sporo czasu i mogę zdementować. Jeśli chodzi koordynatora, to bardzo ciężka osoba, ciężko się z nią rozmawia na poważne tematy i w sprawie jakichkolwiek problemów. Dodam, że wypłaty są może i na czas, ale niestety często brakuje w nich dniówek, które znikają w magiczny sposób. Z grafikiem jest problem, często brakuje godzin, gdyż niektóre osoby są przez Koordynatora faworyzowane. Nie wierzcie proszę w jakiekolwiek premie, bo i tak ich nigdy nie zobaczycie.

As
@IKS DE

Zgodze sie z tym co tu jest opisane. Niestety gdyż dostanie się pytanie " czy dalbys/ dalabys radę przyjść np jutro do pracy na rano i za to dostaniesz premie" . Głupi człowiek się na to zgodzi ale niestety " premi" nie widać w przelewie. Koordynator niestety ale patrzy tylko i wylacznie na takie osoby co mu wpadna w oko. Ja sam odszedlem bo juz rady nie dawalem z koordynatorem, frontem i bardzo sympatyczna blondyne "????" Nie dajcie sie oszukac na to wszystko bo zostaniecie omotani jak inni do tej pory.

Adi

Potwierdzam co poprzednik! We Wrocławiu Carrefour Borek działa znakomicie! Mamy dwójkę koordynatorów w naszym wieku i zawsze są do naszej dyspozycji. Grafiki układane są tak na prawdę pod nas. Zresztą jak miałem problem to nagle i regionalna się pojawiła i w szybkim tempie wyciągnęła pomocną dłoń. Carrefour Borek jak najbardziej na plus! Oby wiecej takich koordynatorów.

Loreal

Witam, Chciałabym opisać swoją przygodę w firmie GTS na Carrefour Posnania. Współpraca z koordynatorem jest bardzo dobra, wypłata zawsze na czas, miła przyjazna atmosfera, bardzo dobre jest że koordynator układa grafiki pod moje dyspozycje. (usunięte przez administratora)

Julian

Nie wiem skąd tyle negatywnychi opinii. Jestem studentem , naprawdę grafik jest elastyczny wypłata na czas. Stawka taka jak wszędzie ale no kurde jak się nie podoba to nawet nie zaczynajcie pracy. Nie mogę powiedzieć nic negatywnego na ich temat

XYZ

Wszedłem z ciekawości i jestem zdziwiony opinią jaka jest w Warszawie. Pracuje w GTS od dłuższego czasu we Wrocławiu i akurat u nas jest dwóch koordynatorów. Młodzi, pozytywni ludzie, zawsze wyciągają pomocną rękę, zero problemów, kasa na czas a jak jest jakiś problem to od razu za nami się stawiają.

Seba

Jestem studentem. Sam ustalam sobie grafik, pracuje tyle ile mogę na studiach. Nie zarzynam się. Jak mam wolne to łupię godziny do bólu. Wypełniłem umowę, dostarczam legitke na czas co semestr. Kasa w terminie, stawki jak wszędzie. Serio, nie można narzekać. Gdyby nie Gruppo to ciężko by mi było tyle zarobić. Inni pracodawcy wymagają, żeby być wtedy i wtedy.. a tutaj sam sobie dobieram, kiedy mogę. Byłem w Amazonie, podziękowałem i jestem znów w Gruppo.

Agata

Niepokojące jest Twojego podejście no niektórych aspektów. Ale nie jest to odpowiednie miejsce, by akurat o nich dyskutować. W tym przypadku najlepiej byłoby, jakbyś spróbował opisać Nam ogólne warunki pracy w Gruppo Trade Service. Czy aplikując do tej firmy należy mieć duże doświadczenie, czy spokojnie przyjmują osoby, które dopiero je nabywają?

Saska
@Agata

Raczej podejście firmy jest niepokojące, ponieważ zatrudnianie na (usunięte przez administratora)osób innych narodowości niż Polaków jest moim zdaniem co najmniej nieodpowiedzialne, a wręcz śmieszne. Ogólne warunki pracy w firmie Gruppo Trade Service? - szkoda gadać, już pomijając pracowników którzy pracują przy merchandisingu na umowach (usunięte przez administratora), ale żeby taką samą umowę miał nawet (usunięte przez administratora)który to on jest w głównej mierze odpowiedzialny za to że firma ma zysk ? i odwala najtrudniejszą i brudną robotę? Uważam Pani (usunięte przez administratora)że to jest NAJBARDZIEJ niepokojące podejście, ale firmy do (usunięte przez administratora)własnego pracownika który dla nich pracuje.

@Saska

Dosyć dokładnie zechciałaś wyjaśnić nam te rzeczy. Bardzo Ci za to dziękujemy. Ale tak naprawdę w małym stopniu opisałaś warunki pracy w Gruppo Trade Service. Nadmieniłaś jedynie o formie umowy, na którą można tam liczyć. A co z pozostałymi aspektami? Powiedz, czy pracodawca ten dba o Wasz rozwój zawodowy, organizując od czasu do czasu jakieś szkolenia?

Saska
@Agata

Widzę że Pani nie rozumie co się do Pani pisze i w kółko pisze Pani to samo. Pani zdaniem w małym stopniu napisałem warunki pracy w GTS?.. Co tutaj dużo pisać. Umowa (usunięte przez administratora)za śmieszne pieniądze a Koordynator Hali musi (usunięte przez administratora)w pocie czoła za grosze. Fronci CRF orazy Kierownicy sklepów CRF robią co chcą i traktują agencje jak ludzi gorszego sortu, a co na to szanowna firma GTS? (regionalni, dyrektorzy?) Oczywiście że NIC potrafią(usunięte przez administratora) nic więcej ŻADNEGO WSPARCIA. ŻADNEJ MOTYWACJI ZA DOBRE WYNIKI (usunięte przez administratora) Proszę Pani (usunięte przez administratora)o informacje czy w waszej firmie Koordynatorzy dostaną umowę o Pracę? czy w dalszym ciągu będziecie olewać ciężką pracę ludzi i traktować jak (usunięte przez administratora)?

@Saska

Co jest niepokojącego w zatrudnianiu osób innej narodowości? Jesteś rasistką ? Polacy też pracują w innych krajach.

Dareczek

Nie lubię takiego zachowania. Arab czy Ukrainiec nie jest w niczym gorszy jako człowiek

Dareczek

Pracuję na jednej hali w Szczecinie. Z ciekawości tutaj wszedłem i jestem zdziwiony. Wszyscy dostajemy kasę na czas. Problem mają czasem nowi, którzy mają umowę do poprawy i są zdziwieni, że kasa nie przyszła. Najlepsze jest to, jak ktoś ma komornika a zdziwiony, że wypłata nie przyszła. Wiadomo, że wypowiadają się tutaj głównie ludzie pokrzywdzeni, a setki zadowolonych ludków po prostu nie ma potrzeby tu wchodzić.

Milusia

A ja mam pytanie,jak teraz wyglada sytuacja ze zwolnieniem w gruppo? Placa czy nie ?

haha
@Milusia

owszem... 15 zł za 3 tyg zwolnienia :D

Jack

Mam takie wrażenie że to nie żywa osoba a jakiś robót odpisuje na Wasze posty. To niemożliwe żeby człowiek był tak ograniczony i ciągle powtarzał te same frazesy.

To Ja

Ktoś wie czy będą wypłaty w tym miesiacu wcześniej czy dopiero 21 ?

@To Ja

To z pewnością bardzo istotne pytanie. Jednak nie jestem do końca przekonana, czy powinieneś stawiać je właśnie tutaj. Najlepiej byłoby, gdybyś zwrócił się z nim bezpośrednio do swojego szefa. A teraz już zachęcam Cię do opisania niektórych warunków pracy w Gruppo Trade Service. Czy osobom, które dopiero mają tam rozpocząć pracę, organizuje się jakieś szkolenia wdrażające?

GTS to gówno

Czekam od października na moją wypłatę, część wypłaty dostałem w listopadzie czyli 50 zł a reszty dalej nie ma, choć miała być dzisiaj.

Agata

Już jakiś czas nikt nie pozostawił tu merytorycznej opinii na temat tego, jak wygląda praca w Gruppo Trade Service. Ale może znajdzie się tu ktoś, kto jest aktualnie zainteresowany aplikowaniem do nich. Firma prowadzi obecnie rekrutację, co może zobaczyć u nich na stronie: http://gruppotradeservice.pl/kariera/ Ktoś z Was poczuł się zachęcony? Czekamy na Wasze komentarze.

Justin

Lubię atmosferę w Gruppo Trade Service za: Zarządzanie głównej szefowej. Jest konkretna i ciepła - jasno i konkretnie przekazuje potrzeby i ewentualne uwagi. Udowadnia, że szefowa kobieta to zdecydowanie też dobry wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.