CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak

5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
 Pytanie

Jak w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Michał M. Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym uzyskać wszelkie informacje na temat atmosfery panującej w firmie.

Były Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Michał M.

Co? Okropna tam są ludzie woły potrzebni co nie zadawaja pytan tylko robią warunki straszne kasa słaba chyba ze robisz weekendy i święta caly czas to może coś zarobisz czas sie tam zatrzymał z 20lat temu

Nowy wpis

Pracodawca

@Były

Dzień dobry Panu (chociaż "Były" mało nam mówi),uważam, że Pana opinia jest mocno przesadzona. Przede wszystkim praca w weekendy jest dobrowolna, a to, że oferta skierowana jest do mężczyzn określa niejako charakter pracy. Nigdy nikt nie ukrywał, że praca wymaga wysiłku, ale nie ponad siły zwykłego człowieka. Staramy się również dopasować pracownikom stanowiska odpowiednie do ich tężyzny. Jeśli chodzi o Pana opinię, że czas u nas się zatrzymał, to pozwolę się z Panem nie zgodzić. Dobrze Pan wie, że od kilku lat działa już jeden automatyczny piec do cynkowania, a na NOWEJ HALI URUCHOMIONY ZOSTAŁ KOLEJNY AUTOMATYCZNY PIEC CYNKOWNICZY, KTÓRY BĘDZIE OBSŁUGIWANY PRZEZ ROBOTY. Dodatkowo przygotowaliśmy naszą własną powłokę, o której pisały już magazyny branżowe w całej Europie, a dowiedziałam się o tym od naszych klientów zagranicznych, którzy są zainteresowani tą nową powłoką. Może z perspektywy pracownika, który nie interesuje się rozwojem firmy nie powinien Pan wyrażać tak bezpodstawnej opinii. Życzę powodzenia w następnej firmie.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, w firmie obowiązuje 3 zmianowy system pracy. Te informacje znajdują się w naszych ogłoszeniach.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak szukała nowego pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Hartcynk
Kandydat
 Pytanie

Macie własną trawialnię, czy wysyłacie na zewnątrz? Odzyskujecie sami hartcynk, czy złomujecie? Ilu ludzi robi na zmianie?

Pracodawca

@Hartcynk

Dzień dobry, zadane pytania nie są związane bezpośrednio z ofertą pracy. Zapraszam na rozmowę, podczas której poinformujemy dokładnie o stanowisku, ponieważ nie wszystkie informacje zostaną udzielone tutaj przez tę stronę.

Pytajnik
Kandydat
 Pytanie

Co z ta firmą nie tak, że ogłoszenie o pracę wisi tak długo? Praca fizycznie nie jest taka ciężka, może kierownictwo jest ciężkie? Dlaczego stawka zjechała z 3800 do 3600?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytajnik

Dzień dobry, czy Kandydat był już u nas na rozmowie? Ogłoszenie będzie wisieć, bo jak Kandydat wie rozwijamy firmę i możemy zaoferować pracę nie tylko w tej chwili. Nie fair jest wydawanie opinii na podstawie zasłyszanych informacji. Nie wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci są wzorowymi pracownikami, a pomimo wszystko jesteśmy otwarci na współpracę i chcemy każdemu dać szansę. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam.

Byk
Kandydat
 Pytanie

Praca jest w Myszkowie czy Zawierciu?

Pracodawca

@Byk

Firma znajduje się w Myszkowie i tutaj oferujemy miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak - Myszków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak