Opinie o Profit Point w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Profit Point. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profit Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Point w Warszawa

wass

Czy jeśli zapisałem sie na pierwszy etap (trzy szkolenia po 2 godziny)i się wycofam to nie poniose żadnych konsekwencji?

imdb
@wass

nie.

brawo+

marek popraw ortografię.

@brawo+

Marek, ty chyba zartujesz i widze, ze pojecia o Forexie nie masz. Nie oklamuj tu ludzi. Szkolenia to kazdy zyjacy czlowiek moze dawac. Pytanie jest tylko czy one sa komus przydatne. Jak myslisz dlaczego ok. 95% traderow przegrywa na Forexie? Bo to takie proste, bo tego mozna nauczyc sie przez kilka tygodni? Jesli tak myslisz, to zaloz konto demo i graj co najmniej pol roku i wtedy zobaczysz, ze stracisz wszystko przez kilka tygodni, a nawet przez kilka dni. Sproboj, zaloz konto demo, graj, a pozniej dasz tu nam wszystkim dane LOGIN. Przekonaj nas, ze Forex to pestka.

@Beata

dziewczyno, nie twierdze ze to jest latwe. Napisalem w odpowiedzi na Twoje zarzuty , których nie rozumiem. Piszesz tu jakbys byla znawczynia tematu - pytanie po co?

marek

przeciez tu chodzi o sposob handlu a nie o rynek! chcesz mi powiedziec, ze rynek nie da Ci zlapac 2 x 40 p dziennie? dla skalpera - moze i ciesko ale no prosze Cie, nie siej demagogii. Znawczyni tematu gdzie handluje?

@marek

Przeczytaj prosze dokladnie warunki egzaminu. Jeszli dasz rade systematycznie zlapac 2 x 40 pipsow dziennie, to jestes kosmita...nierealnym czlowiekiem. Nie bede wiecej zdradzala tajemnicy Forexu. Zeby zdobyc wiedze trzeba najpierw sie wykosztowac. Jezeli ktos chce sie nabrac na "czary-mary" w Profit Point & Bracia, to prosze bardzo. Mysle, ze wystarczajaco tu ostrzegalam ludzi i to za darmo. Jezeli ktos jest tak naiwny to i tak sie na to na bierze. Na glupote nie ma lekarstwa.

@Beata

to mowisz ze nie da sie 80 p z rynku sciagac ? brawo, genialna jestes widze. Poza tym mowisz ze trzeba sie wykosztowac, a tutaj masz pretensje do 700 zl za szkolenie? gdzie konsekwencja? kolejna malkontatka na forum. pozdrawiam

marek

beata, a czy ktoś karze komuś podchodzić do szkoleń? na rozmowie jasno powiedziano mi, że to zależy ode mnie a do egzaminu też moge podejść. Inna sprawa czy go zdam. Poza tym mój znajomy na podstawie swoich wyników otrzymał propozycję, więc chyba nie jest z nimi tak najgorzej jak piszesz.

ocokaman

ludzi o czym Wy gadacie? macie parę możliwości jak dostać zatrudnienie, do wszystkiego warunki są jasne i znane od samego początku! duża weryfikacja oczywiście, że jest trudna, ale da się ją zaliczyć (kto o zdrowych zmysłach da komuś niedoświadczonemu obracać własną kasą?) jeżeli wyłożysz swoją kasę to warunki zaliczenia są dużo łatwiejsze i naprawdę trzeba się postarać żeby nie zaliczyć! do do tych 700zł, to po podpisaniu umowy jest Ci to zwracane, albo jak sam zrezygnujesz to również Ci zwracają tą kasę!

brawo+

Wystarczy przeczytać to forum i kilka branżowych i opinia będzie jedna. Hejtować można, ale nie na taką skalę jak w przypadku tej firmy. Coś tu musi być bardzo nie tak!

kiedy zdawales?

Pedro
@trader junior:)

kilka tyg temu

@Pedro

Pedro, to niby po co zmieniajż egzamin na łatwiejszy? Gdyby było tak jak mówisz nie miałoby to sensu. Warunki są do zaliczenia, nie są łatwe ale bez przesady.

trader junior:)

Jestem na forexie od pół roku i jak czytam te jęki i płacze to mam mdłości. Co wy myślicie, że ktoś da wam $ za nic?! To gratuluje. Perspektywa świetna, ale nie każdy ogarnie to. A że na forum wypowiadają się tylko osoby którym się nie udało to współczuję chłopakom z PP :)

mikołaj

Panowie to nie jest tak, że nie szukają, tylko branża jest na tyle specyficzna, że dużo ludzi rezygnuje - stąd te wpisy na forum w większośći. Prosty przejżysty temat o ile szukasz rozwoju a nie szybkiego zarobku.

Pedro

No to spróbuj, masz wiele możliwości chyba w tej chwili mają 8 ogłoszeń na różne stanowiska.

MGF

Co to znaczy MGF, mam minimalne doświadczenie życiowe i zawodowe!!!:)

Pele

Jaka cena taka jakość.

marzec

Ty to chyba głupi jesteś. 700 to dużo za kurs? chyba czytania ze zrozumieniem

Maj

Może źle zrozumiałem, ale wydawało mi się, ze ktoś pisał o wynagrodzeniu w wysokości 700 zł. co samo w sobie nie jest ciekawe....

carmine
@Maj

CENA SZKOLENIA TO 700zl, MASZ PROBLEM Z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM?

Dawidoo

Hey Maj,.... Widzę, że nie wiem o co Tobie chodzi, jak i innym zainteresowanym tym tematem. Napisz proszę tak żeby każdy z nas pojął sens Twojej wypowiedzi:)!!!

a jak zaczynałaś?

@marek

Nie jestem tu od szkolenia.

@marek

Po dlugoletnim tradingu wlasnymi pieniedzmi, po wielu roznego rodzaju doswiadczeniach (pozytywnych i negatywnych), ktore mozna znalezc w swiecie forexu i finansow - wynalazlam system/strategie, ktory przynosi lekko mowiac - ponad przecietne wyniki - ale tylko dzieki ciezkiej pracy i wielu poswieceniom/ wyrzeczeniom. Tylko i wylacznie z systemem/strategia mozna uzyskac pozytywne wyniki, czego rowniez i Wam zycze!

@Beata

a czy jest coś pomocnego w mentoringu? spotkania z innymi traderami, wymiana doswiadczen, wspolne uczenia sie na bledach innych pomagaja?

barb

Byłam dziś na rozmowie we Wrocławiu. Rozmawiał ze mną Pan który sprawiał wrażenie, że wie o czym mówi. Konkretny- fakt. Nie jestem do końca przekonana czy to dla mnie, ale idę na kolejny etap i powinno się rozjaśnić. Była informacja o zarobkach, o płatności za szkolenie którą mogę mieć zwróconą jak podejmę się współpracy - na pytanie jaką mam gwarancję, dostałam do ręki umowę gdzie jest to zapisane. Egzamin podobno trudny, jest też niby jakiś łatwiejszy ale wtedy za mniejsze pieniądze i o całej reszcie dowiem się na wykładzie, bo potrzebują godziny, żeby nakreślić to wszystko od a do z. Kolejny etap nic nie kosztuje, zobaczymy. Napisze wrażenia..

Pawcio

Forum podzieliło się na dwa obozy. Trochę to dziwne, że osoby tam handlujące tak zaciekle bronią swojego pracodawcy. Jak sprawdzę co w trawie piszczy, to opiszę swoje odczucia co do PP w Poznaniu.

barb
@Pawcio

A ja mam w poniedziałek we wrocławiu, zobaczymy ^^

MnIcH

Na rozmowie, z racji tego, że forexem zajmuję się od 4 lat otrzymałem 3 propozycje współpracy, a właściwie ich zarys i nie było mowy o szkoleniach. Pan który przeprowadzał ze mną spotkanie jasno powiedział, że ich zadaniem jest umieścić ludzi w odpowiednich projektach w zależności od doświadczenia, więc nie widzę nic dziwnego w tym, że dla początkujących są szkolenia możliwe. Dotarłem na te ich pierwsze wykłady, które miały być niby pokazaniem tego jak działają i się rozjaśniło pare rzeczy. Pracujemy razem, a raczej współpracujemy od 2 miesięcy i narazie żadnego zgrzytu nie było.

asp

Ma Pan prawo do swojej opinii - to jasne i zrozumiałe i z tym nie chce dyskutowac. Chciałbym tylko sprostowac 3 rzeczy o których Pan wspomnial w poprzednim wpisie, tak żeby nie wprowadzać reszty zainteresowanych tematem w błąd. Nie ma przymusu przejscia szkolenia w PP - chodzi o zdanie ezgaminu- z mojej wiedzy jeśli ktoś ma wiedze może zrobić to pomijając szkolenie lub szkoląc się samemu jeśli to dla niego opcja. Wiem ze byly takie osoby, wiec jest to potwierdzona informacja. Druga kwesstia - każdy ma na umowie wstępnej gwarancje zatrudnienia przy wypełnieniu warunków ( teraz są 2 wersje : łatwiejsza i trudniejsza) - sam miałem taką umowę jak był tylko 1 ezgzamin więc kolejna pewna informacja. Chciałem jeszcze nawiązać do handlu synchronicznego - jest to obejście zarządzania cudzymi środkami bo każdy handluje na swoich. Inwestorzy mają pełną możliwość ingerencji w swój rachunek. Nie wiem, nie jestem prawnikiem ale jest to dobra opcja dla ludzi nie znajacych sie na rynku. Jest to raczej obejscie prawa niz jego lamanie - czyli rozwiazanie legalne bo nie ma tutaj zjawiska handlowania doslownie na cudzym kapitale. Panie Mario doceniam konstruktywna dyskusje, dobrze ze chociaz niektorzy nie mysla tylko o samochodzie przelozonego jako o argumencie...:)

asp

równie dobrze mógłbym Pana posądzić, że jest Pan osoba z konkurencyjnej firmy. Jakie ma to znaczenie dopoki nie uzywamy swojego imienia i nazwiska? Otoz nic nie da moje zapewnienie ze moze ktos byc zadowolony z firmy - skoro wspolpracuje z tym biurem to chyba mam prawo, przynajmniej takie mam wrazenie. Nie musze byc szkoleniowcem czy kierownikiem biura zeby wyrazic swoje zdanie, ale nie bede Panu tego udowadnial. Wracajac do argumentow - nie wiem jak jest w innych miastach ale od nikogo nie slyszalem ze jest to prosty rynek - jest to chyba Pana wymysl. Gdybym uslyszal i tak bym nie uwierzyl zreszta. Przeszedl Pan kiedys na czerwonym swietle? złamał Pan prawo. jeden powie - jego sprawa, przeciez nie jechal zaden samochod. Inny powie - cwaniak ktory ma gdzies przepisy. idac do bardziej zasadnej argumentacji - godzi sie Pan np z takim przepisem jak podatek od darowizny materialnej - ktora doprowadza do tego ze piekarzowi lepiej jest wyrzucic chleb niz dac go bezdomnym ? Wchodzimy tu w dyskusje co jest obejsciem a co nie, co jest dobre a co nie. Doceniam jedynie to ze dopuszcza Pan racje innych, a przynajmniej mam taka nadzieje. I NAJWAZNIEJSZE - Panie Mario nikt w PP nie handluje po tescie oszczednosciami jakiejkolwiek osoby, tylko pieniedzmi spolki. Prosze wybaczyc, ale mysli Pan kilka informacji i stad to zaburzenie. Nie czuje sie na tyle kompetentny zeby tlumaczyc to wszystko precyzyjnie i to jeszcze na forum. Wiem poprostu ze jak to funkconuje i nie widze w tym haczykow czy drugiego dna , stad tez moja aktywnosc w tym miejscu. Ale tak jak Pan powiedzial - miejsca wystarczy dla nas wszystkich i na pewno nie kazdy musi zajmowac sie forexem. Dzieki za dyskusje i mysle ze kazdy wyciagnie z tego wnioski dla siebie. pozdrawiam

K.N.

Egzamin podobno nie do zdania a prawda taka, że gdyby nie jedna pozycja za późno to bym zdał więc jednak można. Wcześniej jak robiłem próbny to zdałem szkoda, że najważniejsze podejście zawiodło, ale jest jeszcze szansa. Chiałem zwrócić uwagę tylko na 1 rzecz - jak mieliśmy zadania domowe to zrobiłem je za każdym razem, ćwiczyłem w domu. Część grupy miała delikatnie mówiąc inne podejście więc nie ma co sie dziwić, że potem nie ma efektu. Tylko szkoda, że ta frustracja pojawia się na forach, ale do tego już w czasach gimbazy trzeba przywyknąć najwyraźniej..;]

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Point - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit Point?

Kandydaci do pracy w Profit Point napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit Point
2.3/5 Na podstawie 240 ocen.

Profit Point