Opinie o Profit Point w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Profit Point. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profit Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Point w Warszawa

Alex

profit point miał biura w poznaniu(usunięte przez administratora)Jaki jest cel twojej wiadomości Trader - 2015-05-08 21:49:58?

Alex

poza tym to na gumitree ciągle macie ul. Baraniaka w danych profilu uzytkownika

Trader

W "Profit Point" w Poznaniu (usunięte przez administratora)nigdy nie było biura ) Pozdrawiam

@Trader

do dzisiaj są oklejone szyby nazwa profit point! placku :)

Trader
@Alex

Bylem na Kutrzeby )

byly pracownik

jestem byłym pracownikiem i nikt mi nie grozi sądem.....bardzo ciekawie komu grożą?

Mnie zwrócili

Michal

Idę na kwalifikacyjną

bezrobotnia

Tylę ciekawostek różnych o tej firmie ... że jednak chcę sama zobaczyć jak tę wilki z Wall Street wyglądają ) Idę na rozmowę i wybadanie sprawy na bankowy ...

a

Czy ktoś zdał ten egzamin z minimum 20 dokonanych transakcji, maks. stop loss nie więcej niż 40 pnkt, take profit min. 40 pnkt przy maksymalnym spadku 30% i z wynikiem na statemencie: 70% zyskownych transakcji i nie więcej niż 30% stratnych? (przy nie więcej niż 4 transakcje na raz i bezczynności nie dłuższej niż 24h)

Ona

Byłam na JPII, na bardzo miłej rozmowie, niestety ceny nie udało się utargować,(usunięte przez administratora)Po przeczytaniu tylu opinii na forum zrezygnowałam ze szkolenia. Dziekuję

piotr

Jak dla mnie firma na +. Oferta szkoleniowa przede wszystkim fajna, nie są to nudne kursy typu pokaz slajdów z rzutnikiem.

filip

Nigdy nikt nikomu nie dogodził i nie dogodzi- do wszystkich forumowiczek skoro macie czas na obrzucanie błotem wszystkiego i wszystkich zmieńcie firmę!!! a jeżeli nie macie odwagi zmienić firmy to nauczcie się porządnie języka a dokumentów trzeba w tej firmie pilnować ,pracowałam to wiem kasa docierała zawsze z opóznieniem ale docierała w całości tyle w temacie

wawacc

Aktualnie jest przeprowadzana rekrutacja w biurze w warszawie, dostałem zaproszenie na rozmowe i powiem szczerze czytając te opinie odechciewa się tracic czasu na rozmowy kwalifikacyjne w takich "firmach".

ciekwska

coś ostatnio ucichł temat. czyżby zaprzestali rekrutacji? ktoś coś wie?

luiza w.

Zostalam zaproszona na rozmowe. Mam duze doswiadczenie zawodowe, ale w branzy nie zwiazanej z obrotem pieniadza. Dlatego zastanawiam sie, czy warto? Nie do konca tez rozumiem jak mialaby wygladac ta praca... tym bardziej, ze ostatnich 6 lat spedzilam w dziale PR. Pomoze ktos?

Marcin Sawcki

troche przepracowalem w tej firmie i wiem jak to wyglada od wewnatrz a takze jak to powinno wygladac. jezeli ktos chcialby 'rozruszac' to forum to zapraszam do konwersacji ;)

swer
@Marcin Sawcki

odezwij sie do mnie na maila swer.rews@gmail.com

Clara

A na jaką pensję można tam liczyć (chodzi o Poznań) i czy osoba z małym doświadczeniem da sobie tam radę? dziękuję za odpowiedz

veto

Witam, czy ktoś z was był we wrocławskim oddziale firmy zaproszony na rozmowę o prace na jakieś inne stanowisko, np. pracownik biurowy/asystent/sekretarka itp.?

internautka
@veto

tak Veto, ja miałam tą "przyjemność" pracować niecałe 2 miesiące jako asystentka.(usunięte przez administratora) Trzymaj się od tej firmy jak najdalej.

jolo

Kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tam gra sięna kontraktach CFD,tzn. nie kupuje się faktycznych udziałów, ale spekuluje na wachaniu cen.

ocokaman

no to chyba jestem kosmita... bo jak sobie robiłem na koncie demo na próbę ich weryfikację z ich zasadami, to w 5 dni złapałem 12-ście 50-tek i tylko 4 transakcje zamknięte ze stratą... a o forexie uczę się dopiero od czerwca właściwie. nikt Ci nie narzuca kiedy masz robić weryfikację, oczywiście że są tygodnie w które nie da się nic złapać, tak było w sumie przez większość lipca i sierpnia... kwestia odpowiedniego doboru par walutowych, sprawdźcie sobie zmienność dzienną na jakieś stronie. ostatnie tygodnie funt brytyjski na 6 parach walutowych miał zmienność średnio powyżej 70 punktów dziennie!

Beata
@ocokaman

To nic szczegolnego. Wazne jest czy po dluzszym okresie, powiedzmy za rok bedziesz mogl pokazac na swoim koncie plus lub minus. Sprobuj przynajmniej przez rok czasu. Jezeli Ci to sie uda, wtedy bedziesz kosmita :)

Eddie

Ludzie ale w czym Wy macie problem? Skoro to naciągacze to nie dajmy się naciągnąć. Sprawa jest banalna! Jeśli ktokolwiek uważa, że FOREX jest prosty lub firma naciąga to wystarczy samemu dojść do odpowiedniej strategii i przejść samą weryfikację bez szkoleń. Bułka z masłem :-) na duży retail polecam strategię zwaną London Open oraz New York Open zawierają dokładnie to co trzeba czyli 50 pipsów profitu.

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Point - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit Point?

Kandydaci do pracy w Profit Point napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit Point
2.3/5 Na podstawie 240 ocen.

Profit Point