Opinie o Profit Point w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Profit Point. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profit Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Point w Warszawa

Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie (spójnie wszystko sie trzyma kupy i Pani z którą miałem rozmowę bardzo miła i wie o czym mówiła) także zdecyduje sie na ich usługi co będzie dalej zobaczymy :) Pozdrawiam.

Wybieram sie w przyszlym tygodniu na rozmowe kwalifikacyjna, zastanawialem sie kilka dni czy sie zdecydowac na wspolprace z nimi i mysle, ze warto sprobowac, dam znac jak przebiegla rozmowa.

Michu

W tamtym roku byłem w PP na szkoleniu a pozniej podchodzilem do egzaminu i egzamin zdalem, w ciągu 2 tygodni od odpowiedzi pozytywnej o zdanym egzaminie dostalem dostep do konta oraz podpisalem umowe z Optimum Invest i wyplaty przez 3 miesiace otrzymywalem regularnie raz bylo kilku dniowe spoznienie ale poza tym nie mam zadnych zastrzezen. Pozdrawiam

Patina

Patina Byłam dwa lata temu w PP na szkoleniu i ogólnie wygladalo to słabo tak naprawde, natomiast niedawno slyszałam juz z kilku zrodel ze firma poszla mocno do przodu rozwijaja sie i chcialabym sprobowac u nich podejsc do tego egzaminu o prace. Orientuje sie ktos moze jak wyglada teraz u nich kwestia szkolenia i egzaminu ? Z góry dziekuje.

Maaati

Witam, kilka dni temu zacząłem kurs wszystko wygląda OK rozmowa kwalifikacyjna przebiegła ciekawie, zarobki zachęcające, zobaczymy jak będzie przy podejściu do egzaminu…

das

dragon' nie rozumeim o czym mowa, musisz zrobić skzolenie by mieć pracę u nich?

giguś

Powiem wam tak, jestem po egzaminie. Mimo, że nie udało mi się go zdać to nie mogę narzekać, że wiedzy nie przekazali. Warunki są bardzo trudne, uczę się od paru miesięcy handlować i nie ustawiam TP i SL na 50 pisów, to jest bezsensowne. Mimo wszystko szkolenie praktyczne powiększyło moją wiedzę. Do zdania egzaminu brakło mi jednej zyskownej transakcji, trochę umiejętności, trochę szczęścia miałam. Jak to ujęli przed egzaminem, mogę się z nimi związać nie tylko handlując na rachunek inwestora, są też inne opcje. Ale to się okaże dopiero po weekendzie. Nie żałuje, że zapłaciłam te 400zł za praktykę. Miałam zajęcia z dwoma osobami, obie wykazały się wiedzą, nawet umiały ją przekazać, tłumaczyli po kilka razy jak było coś niezrozumiałe, powtarzali. Uważam to za dobrze spędzony czas. Wspominali także o możliwości powtórzenia egzaminu. Jednak teraz nadchodzi weekend i dopiero po będzie można coś powiedzieć więcej. Jeśli nie będę miała możliwości związania się z nimi w formie handlu na rachunek inwestora, to szukam innego brokera i na własnym kapitale podziałam. Trening czyni mistrza, dzięki ich pomocy zaczynam zarabiać.

wwa

A ja znalazłam kilka w ciągu 2min

adamoto

Z mojej grupy egzaminu nie zdał nikt i podobno jest to norma.

Mark

A ty tam pracujesz?

żoliborzec

Jak masz doświadczenia na rynku realnym, chcesz w tym się rozwijać - oni poszukują teraz ludzi na stanowisko Managera ds. Międzynarodowych Rynków Finansowych i jest to prawdziwa oferta, jest umowa o pracę + bonusy jak u każdego pracownika Profit Point, z sekretarką))) Firma jest w sumie w 100% związana z rynkiem finansowym, więc nie chodzi o wyciągnięcie kasy za szkolenie, z tego nie zarobisz. Tylko niestety jak widać większość piszących nie ma pojęcia o pracy TRADERA czy BROKERA i nie chce to wyjaśnić wprost na rozmowie.Problem większości w tym że nie każdy chce się uczyć poważnego zawodu tylko marzy o poważnych zarobkach w fotelu przed telewizorem..i.. dalej wiecie)))))

Jacek

jakbyś się dopytał na rozmowie kwalifikacyjnej to byś wiedział, że podpisują umowę na szkolenie z gwarancją zatrudnienia po zdanym egzaminie. Tego typu firmy działają na całym świecie. Tylko jak zwykle w Polsce ciemne, nie wykształcone gówniarstwo się nie zna i ma najwięcej w temacie do powiedzenia. To nie jest firma co szuka pracowników na umowę o pracę. Dostajesz kontrakt. Pracujesz w domu. Zastanawiam się jaką ofertę pracy przemądrzałe polaczki by chciały żeby nie marudzić. Kasę każdy by chciał tylko za pierdzenie w stołek. Tutaj trzeba główką ruszać. Mózg trzeba mieć. To nie jest dla wszystkich praca. Wystrzegać trzeba się firm co każą inwestować swoje środki. Ten kurs nawet jakby kosztował 2000 to i tak by się opłacał. Tylko niestety jak widać większość piszących nie ma pojęcia o pracy TRADERA czy BROKERA. Polecam i powodzenia dla inteligentnych. http://profitpoint.pl/

Darek

Poszedłem w sprawie pracy, a tam jakieś szkolenia. Mam pytanie czy ktoś był na szkoleniu i dostał pracę?, bo sam nie wiem co robić. Pozdrawiam

xzasd

Nie, nie wypowiadają się pozytywnie. Tego typu komentarze to typowy schemat ocieplania wizerunku firmy stosowany w Profit Point.

ania

Xyxy

Witam, Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na Placu Bankowym 2, wszystko fajnie,spoko,zachęcająco. Kusi bardzo. Trochę mnie to ciekawi, czy jak dam 700zł za kurs i go zdam czy oni mnie w konia nie zrobią? Ktoś pracuje tam nadal? Ktoś mógłby mi powiedzieć co i jak? Bardzo z góry dziękuje :)

Ja zrezygnowałem po rozmowie kwalifikacyjnej, pojawiło się zbyt wiele niejasnych odpowiedzi na moje pytania. Pytałem o życzy proste do wyjaśnienia, ale odpowiedzi były bardzo kombinowane.

Big Ro

Też oblałem ten cholerny egzamin nie wystarczyło 1 T/P ( Ale dałem sobie kolejną szansę na jednym z ich konkursów i jestem – 1 ! Mam kontrakt i poznali mnie z jedną Panią która też zaczyna jako Trader, pracuje z nią. Po miesiącu damy znać jakie z nas Specjalisty )

Damian

Czy filia firmy we Wrocławiu jeszcze istnieje?,

king

Będzie tak - wybory w Polsce start zamieszek w związku z nie dojściem prawicy do władzy i fałszowaniem wyborów, przez 3-5 kolejne dni mocne protesty z Korwinem na czele w Warszawie, Polska złotówka w dól, w tym czasie przygotowanie majdanu w Polsce i dodatkowy skandal który doprowadzi do mówienia w mediach na całym świecie o niestabilnej sytuacji w Polsce złotówka dalej w dól, w tym czasie zostaje odpalony przez masonerie spisek w Polsce żeby stłumić prawice + wywołać wojnę stanów z chinami poprzez sprowokowanie rosji do wejścia zbrojnego do Polski, w tym momencie wchodzi już Nato do akcji i siły ratujące porządek unii europejskiej, mamy przeddzień 3 wojny światowej złoto leci do 1800, dolar początkowo do góry ale kiedy już wiadomo ze będzie zadyma wszyscy jadą w złoto, masowa wyprzedaż euro, euro widzę po 3,70 już niedługo w końcu po 2,80 do złotówki, generalnie dałbym lota przeciwko złotowce już dzisiaj ale nie gram na spadkach mojej waluty - taka etyczna zasada - lota na złoto, lota na dolara bo dolar to tez złoto - ale zaraz spieniężyć do złota wlaściwego, lota na srebro oczywiście, lota na spadek euro, lota na franka szwajcarskiego na chwile się umocni potem tez do złota, wszystkie pozycje zabezpieczyć zamkami i odpalać jak będą kolejne sezony, potem będzie taki moment planowany od lat, ogłoszenie pokoju światowego, i zaproponowanie ustabilizowania sytuacji i zamieszek przez chipy, wyjąc wszystko ze złota i dolara i wsadzić w walutę chińska i patrzeć jak niedzwiedź ze smokiem niszczą amerykę łamiąc nowy pokój, chińczyk się umacnia, - wyjac wszystko z chińczyka kupci dużo ziemi i klasztor i modlić się do końca życia za grzechy bo to już koniec tzw. swiata nie będzie pieniędzy i walut wogółe.

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Point - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit Point?

Kandydaci do pracy w Profit Point napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit Point
2.3/5 Na podstawie 240 ocen.

Profit Point