Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Opinie o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Witam Jakie widełki wiekowe kandydata Państwo preferujecie?

@Kasia

Dzień dobry preferujemy wiek od 23 lat natomiast duże znaczenie ma również osobowość Kandydata i świadomość charakteru pracy pośrednika nieruchomości. Pozdrawiamy zespół Koloseum Nieruchomości

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

A zdarza się, że zatrudniacie młodszych ludzi, chociażby na staż? Czemu wiek 23 lata to u Państwa minimalny wiek? Jak Państwo oceniają charakter kandydata, macie jakiś zestaw pytań, który to określa?

3 lata to wiek, w którym przeważnie człowiek jest już po studiach/wie czego chce/ dokąd chce zmierzać, więc nie będzie to praca na chwilę, a z dłuższą perspektywą, a ze względu na dużą odpowiedzialność jaka jest związana z tym zawodem, potrzeba już pewnego ukierunkowania. W końcu Agenci często realizują transakcje z klientami, dla których dana nieruchomość to najcenniejszy składnik majątku/ oszczędności całego życia lub kredyt na wiele lat. Natomiast NIE WYKLUCZAMY młodszych osób jeżeli napiszą list motywacyjny lub wykażą się w CV swoją kreatywnością i nastawieniem na branżę :) Pozdrawiamy

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

A co ze starszymi pracownikami? Czy zatrudniają też Państwo ludzi w wieku 40+, 50+, 60+? Bo można pomyśleć, że pracują u Państwa sami studenci.

Nowy wpis

60% naszej kadry Agentów jest powyżej 37 r. ż., osób w wieku 20-25 lat mamy jakieś 10% całego składu :) Jak najbardziej jesteśmy otwarci na osoby w różnym wieku, nie wykluczając żadnej grupy wiekowej- Zapraszamy!

Jaka jest umowa w firmie Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości? Wiecie, czy jako Agent Nieruchomości zatrudniają na umowę zlecenie?

Koloseum Nieruchomości Nowy wpis

Dzień dobry wszystkie rodzaje umów i warunki są w naszym ogłoszeniu na portalu pracuj.pl. Zapraszamy do ogłoszenia i pozdrawiamy. Koloseum Nieruchomości

Doma

Czy te rektutacje dla agentów nieruchomości prowadzone są stale? W komentarzach widzę, że ludzie pytają się o tę ofertę dość często, a teraz znowu jest aktualna na portalu. Martwię się więc czy aby większość osób nie zagrzewa tam dłużej miejsca. Jak to jest? Ponadto chciałabym się dowiedzieć czy handlowcy otrzymują bazę klientów na start? A może firma preferuje, aby posiadać swój własny portfel?

@Doma

Witam, spieszymy z odpowiedzią. Obecnie jesteśmy cały czas w procesie rekrutacyjnym, ponieważ budujemy duży zespół dostosowany do rynku i ilości klientów płynących z marketingu firmowego. Proces ten za jakiś czas się zakończy, wtedy ogłoszenie nie będzie dostępne cały czas. Co do branży nieruchomości i samego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, statystyki mówią, że ok. 20% kandydatów odnajduje pasję w tym zawodzie, doskonaląc swoje umiejętności, więc jest to naturalne, że pewien poziom fluktuacji był jest i będzie w tej branży. Każda z opcji dotyczących klientów jest możliwa, natomiast Agent może proponować klientom oferty z bazy ponad 1000 mieszkań w Warszawie, które są w zasobach naszej firmy, swoją bazę buduje samodzielnie, a kupujący są z reklamy, nie trzeba ich szukać. Pozdrawiamy Koloseum Nieruchomości

Rafal

Czy podczas współpracy, zakładając firmę agent musi w każdym miesiącu płacić za siebie zusy ? Tj. Jeśli nie wypracuje prowizji musi zapłacić wszystkie koszty prowadzenia firmy sam ?

@Rafal

Zaczynając u nas pracę Agent ma możliwość nauczenia się pracy w oparciu o umowę szkoleniową, dzięki czemu nie musi ponosić dodatkowych kosztów na początku kiedy nie robi jeszcze transakcji. Zatem odpowiedź brzmi NIE- nie ma konieczności pokrywania kosztów od startu w branży. Pozdrawiamy

Rafał
@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Jednak pozniej juz trzeba liczyć się z tym, że agent ponosi koszt utrzymania swojej działalności, opłaty za zus itp ? Chodzi mi o sytuację gdy nieruchomości na rynku jest mało, jest zastój i przez kilka miesięcy trzeba żyć bez dochodów i z kosztami? Czy macie jakieś sposoby na ominięcie tego ? Może założenie spółki?

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

A to ja nie słyszałam do tej pory o umowie szkoleniowej. Na czym taka umowa polega? Taka osoba jest w tym okresie szkolona, ale nie ma za ten czas wypłaty? I czy na tej umowie 'pracuje się' jak na etacie, czyli 40h tygodniowo czy mniej?

@Rafał

W branży nieruchomości można osiągać ponadprzeciętne dochody ale wiąże się również z " ryzykami " . Forma prowadzenia działalności jest dowolna: jednoosobowa działalność lub sp. z o.o. i każdy Agent musi przeanalizować co mu się bardziej " opłaca". Pozdrawiamy

Dobrowolne dołączenie do szkolenia, które organizujemy na koszt firmy, czyli Kandydat na Agenta Nieruchomości odbywa szkolenie pod okiem Eksperta. Nie wykonuje w tym czasie pracy, trenuje pewne działania, uczy się kwestii merytorycznych, uczestniczy w przykładowych spotkaniach. Jak jest gotowy do podjęcia pracy podpisujemy stosowną umowę B2B.

Agent Nieruchomości

Fajna, normalna rozmowa bez korporacyjnych gadek... Miło i rzeczowo.

Skąd pomysł na branżę nieruchomości, czy lubię budowanie relacji z innymi ludźmi ?

Gdzie podziały się oferty dla Doradców ds. Nieruchomości - Specjalistów ds. Nieruchomości albo nie umiem szukać albo nie widzę żadnych nowych ofert od 5 lat jakoś. Jestem zainteresowany ale chciałbym najpierw zorientować się co do zarobków. W starych ogłoszeniu stawka określona była jako 5 tyś średnio a aktualnie? Nadal wymagany jest własny samochód czy są już jakieś auta firmowe?

Dzień dobry wszystkie informacje są zawarte w ogłoszeniu na portalu pracuj.pl Pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Witam W jednej z ponizszych opini przeczytałam, że wybierają Państwo kandydatów w odpowiednim wieku. Jaki przedział wiekowy Państwo preferują? Pozdrawiam Kasia

@Kasia

Dzień dobry, ze względu na moje zainteresowanie Państwa ogłoszeniem na pracuj.pl (kraków) chciałbym podpytać o parę istotnych dla mnie kwestii, mianowicie: 1. Czy pracownicy pracują na określonej bazie potencjalnych klientów na zasadzie tzw. zimnych telefonów (jeśli tak to czy praca na telefonie jako szukanie klienta stanowi główną czynność pracownika?), czy może są to już klienci wstępnie zainteresowani zakupem? 2. Z drugiej strony jeżeli chodzi o oferty nieruchomości, pracownicy sami odpowiadają za ich "poszukiwanie", czy pracujemy na bazie ofert już dostępnych? 3. Uśredniając, na jakie zarobki może liczyć osoba tak naprawdę świeża w branży, ale mogąca poświęcić cały swój czas i energię na rozwój w Państwa firmie? (będę wdzięczny za nawet przedział kwotowy, ale z kolei jak najbardziej przybliżony do realiów) oraz w jak długim czasie pracownikom po szkoleniu udaje się podpisywać pierwsze umowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

I ja też dopytam, czy pracownicy spotykają sie z potencjalnymi klientami w biurze firmy? Czy w tych nieruchomościach i jedzie się w ślepo pod dany adres i nie wie, z kim w zasadzie się spotyka?? Sa tu wytyczne czy raczej elastyczne podejście?

@Kandydat

Witamy, wyjaśniamy poniżej odpowiedzi na nurtujące kwestie: 1. Sposoby skompletowania bazy ofert są różne i systemy pracy, dzięki którym pozyskuje się nieruchomości do obsługi zależą od umiejętności i predyspozycji danego kandydata, natomiast jedną z najprostszych metod poszukiwania w branży nieruchomości są niewątpliwie telefony do sprzedających z rozmową o możliwej współpracy/spotkaniu, na którym możemy omówić potencjalny plan działania przy danej nieruchomości. 2. Odpowiadając na drugie pytanie, klientów zainteresowanych kupnem zgłasza się bardzo dużo do nas do firmy, Agenci starsi stażem często oddają "młodszym", kupujących do poszukiwań im nieruchomości, ponieważ mają dużo zadań związanych z obsługą toczących się transakcji, że bardzo często się nie wyrabiają. Np. sytuacja sprzed kilku dni Organizując dzień otwarty - zgłosiło się do nas ponad 30 klientów, jeden finalnie kupi, reszta dalej będzie szukała, więc Agent starszy stażem oddaje część leadów do poszukiwań albo otwiera się na współpracę z innym Agentem - "mam klienta - znajdź ofertę". Generalnie podsumowując - jest co robić, nudy nie ma, a szanse na stosunkowo szybką transakcje są duże :) Odnośnie pytania 3 - baza ofert jest, które można proponować klientom + każdy Agent buduje także swoją bazę ofert- których ma kilka/kilkanaście docelowo, ale może korzystać z kilkuset ofert innych Agentów z naszego biura. Odpowiadając zbiorczo na ostatnie zagadnienie dotyczące zarobków - można zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych (tak! kilkadziesiąt tysięcy 30/40 tys. zł - takie faktury wystawiają Agenci naszej firmie jako swoje wypłaty), ale są też osoby, które nie zarobią nic. Nie robimy statystyki w tym zakresie, ponieważ są bardzo niemiarodajne, dla jednej osoby dużo pracy i pełne zaangażowanie to jest 8 godzin, 5 dni w tygodniu, a dla innej 12h 6 dni w tygodniu. To jest branża bardzo wielu umiejętności, głównie miękkich, czy klienci lubią Agenta jako osobę, czy zjednuje sobie ludzi, czy umie w sposób logiczny i przekonujący zaproponować klientowi odpowiednie rozwiązania dla jego transakcji, czy działa dynamicznie, czy szybko się uczy, czy konsultuje się z Managerem, Działem Prawnym itd. Pozdrawiamy

Niektóre spotkania są w biurze, inne w danej nieruchomości, jeszcze inne w pracy u klienta, a jeszcze inne w kawiarni, tutaj podchodzimy bardzo elastycznie. Na ślepo sie nie umawia z klientami, ponieważ Agent zna pełen adres nieruchomości i był w niej przed każdą prezentacją, więc ją zna zanim przyjdzie z kupującym aby obejrzał dane mieszkanie/dom. Pozdrawiamy Koloseum Nieruchomości

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Wspominano wcześniej, o kwotach i FV, jakie niektórzy agenci wystawiają do zapłaty. A czy jest to zajęcie również dla osób, które nie chcą zakładać własnej działalności gospodarczej? Są przewidziane inne formy współpracy, bądź po prostu zatrudnienia, gdzie na UoP byłaby stała podstawa?

W branży nieruchomości w sektorze pośrednictwa główną formą współpracy jest umowa B2B i jak Agent realizuje transakcje sprzedaży/wynajmu to ma już założoną działalność gospodarczą, natomiast na czas wdrażania się mamy bezkosztową dla kandydata formę współpracy. Nie przewidujemy UoP, ani stałej podstawy dla Agenta, bo wyklucza to chęć zarabiania z prowizji, można zarobić dużo więcej niż na przysłowiowym etacie w korporacji, ale nie ma pewnika w postaci podstawy.

Jakie wartości są cenione w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Główne wartości, którymi powinien kierować się Agent Nieruchomości, który chce odnieść sukces w branży to pracowitość i systematyka w działaniach plus profesjonalna obsługa klienta i dbanie o jego dobro. Pozdrawiamy

qwerty
@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

I w jaki sposób starają się Państwo wyłuskać brylanciki, które dysponują tymi cechami? Czym się kierujecie przy decyzji o zatrudnieniu, stażem pracy w branży, sposobem bycia kandydata podczas rozmowy?

@qwerty

Najważniejszą cechą Profesjonalnego Agenta nieruchomości jest zdolność do budowania relacji, zaangażowanie, systematyka w pracy i dążenia do wyznaczonych sobie celów oraz jak pisaliśmy wcześniej dbanie o dobro Klienta. Pozdrawiamy

Zainteresowana

@Pracodawca Chciałabym dowiedzieć się: -jaką część prowizji z tytułu sprzedaży nieruchomości otrzymuje agent? - jaka jest wysokość prowizji z tytułu wynajmu np. mieszkania, czy nieruchomości handlowo-uslugowej - w ogłoszeniu jest profesjonalnie wyposażone biuro, czy chodzi o biuro w sensie pomieszczenia, a może sprzętu niezbędnego do pracy. Czy biuro taki agent musi sobie wynająć sam? Interesuje mnie praca w innym mieście niż Warszawa. Pozdrawiam

@Zainteresowana

Wszystkie informacje są w aktualnym ogłoszeniu o pracę na portalu pracuj.pl oraz na spotkaniu rekrutacyjnym. Zapraszamy i pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Zostały tutaj wspomniane te rezultaty finansowe i chciałem się dowiedzieć, właśnie w kwestii tej oferty na Doradcę ds. nieruchomości, ile na tej prowizji wspomnianej samej tu można wyciągnąć. Dobrze zarabiacie, opłaca się?

Agent regularnie pracujący tylko w nieruchomościach, przyjmujący sugestie Managera, stosujący się do Know-how firmy, z umiejętnościami interpersonalnymi na wysokim poziomie (miły, da się lubić klientowi, szybko nawiązujący relacje z ludźmi)zarabia u Nas średnio min. kilkanaście tysięcy miesięcznie netto. (Dane zostały ustalone na podstawie wypłaconych Agentom prowizji w 2022 roku). Pozdrawiamy

Ciekawski George
@Pracodawca

@Pracodawca Jak wyglądają zarobki w pierwszych miesiącach pracy? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy jest umowa o prace czy prośba o założenie działalności?

@Ciekawski George

Zarobki w pierwszych miesiącach są uzależnione od zaangażowania, sumiennego wdrażania naszych sugestii i know how firmy, które ma za zadanie ułatwić „start” w nieruchomościach, jak również umiejętności miękkich takich jak łatwość nawiązywania relacji z klientami, umiejętności negocjacyjne, szybka reakcja w danej sytuacji np. Podczas przedstawienia obiekcji przez klienta. Podsumowując zarobki mogą być bardzo duże w porównaniu do klasycznego etatu już od pierwszego miesiąca, a mogą być zerowe, jak ktoś pracuje za mało, niewłaściwie lub ma braki w zakresie umiejętności miękkich związanych z np. Za małym doświadczeniem zawodowym w negocjacjach z kontrahentami. Jest to styl pracy oparty na wyniku, nie na jakiejś konkretnej ilości godzin, czy tylko na starannym działaniu, więc nie ma stałej podstawy. Przy zrealizowaniu transakcji konieczne jest rozliczenie na umowie B2B (działalność gospodarcza) lub dla osób studiujących do 26-tego roku życia jest możliwa umowa zlecenie. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Ooo
@Pracodawca

Zerowe? Czyli nie ma żadnej podstawy u was? Do tego mówicie, że B2B, czy do tego dochodzi jakaś odpowiedzialność finansowa wobec firmy, jeśli praca się okaże niezadowalająca?

@Ooo

Podstawa jest wtedy kiedy jest się Pracownikiem danej firmy i albo wyrabia się bezpośrednio dla firmy dochód albo obsługuje się proces wyrabiający dochód. W branży nieruchomości jest się osobą współpracującą, takim można powiedzieć "partnerem biznesowym", a nie pracownikiem. Tutaj ważna jest świadomośc kandydatów, że w tej branży (niezależnie od wybranego biura nieruchomości) muszą myśleć jak przedsiębiorca, działać jak przedsiębiorca i wyznaczać sobie cele jak przedsiębiorca, z tą jedyną różnicą, że ze zdecydowanie mniejszą odpowiedzialnością- brak kosztów reklamy, marketingu, CRM'u, biura, materiałów, obsługi prawnej, ubezpieczeniowej itd. Jeżeli komuś nie spodoba się praca w nieruchomościach to wystarczy, że o tym poinformuje, to nic złego, nie jest to praca dla każdego, więc również nie ma odpowiedzialności finansowej/prawnej w tym zakresie. Pozdrawiamy

Arkadiusz

Dzień dobry, czy agent nieruchomości w Koloseum Nieruchomości otrzymuje podstawę wynagrodzenia plus prowizję czy samą prowizję?

@Arkadiusz

Dzień dobry Panie Arkadiuszu, w Koloseum Nieruchomości nie nakładamy na Agentów żadnych przymusowych targetów odnośnie podpisanych umów pośrednictwa z klientami, czy ilości ofert, które Agent musi pozyskać, nie ma również targetów sprzedażowych, które Agent musi osiągać w miesiącu czy też w kwartale, w związku z czym nie proponujemy podstawy, bo nie mielibyśmy jak rozliczać działań Agenta. Dajemy dużą wolność i decyzyjność w działaniach oraz szukamy osób przedsiębiorczych, które wiedzą, że z prowizji są w stanie zarobić dużo więcej niż pracując w pracy typu etat= podstawa. Pozdrawiamy

Jan
@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Czyli w momencie gdy nie uda się w miesiącu dokonać żadnej transakcji sprzedażowej nie otrzymamy wypłaty?

@Jan

Tak, branża pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na całym świecie oparta jest na prowizjach od dokonanej sprzedaży/wynajmu, brak sprzedaży = brak wyniku dla siebie i firmy = brak wynagrodzenia. Jest to branża, w której trzeba myśleć jak „przedsiębiorca”, a nie „pracownik”. Bycie Agentem Nieruchomości to styl życia, nie praca na zasadzie wynagrodzenia godzinowego/dziennego/miesięcznego, dlatego tez można zarobić w jeden miesiąc roczną pensję etatową. Większe ryzyko, ale tez dużo większa szansa na zarabianie dużych pieniędzy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Koloseum Nieruchomości

Dorota

Szukają w necie teraz pośrednika nieruchomości. Jest to co mnie interesuje, czyli opcja pracy zdalnej, tylko jak to jest rozłożone? Ile dni w tygodniu z domu można pracować?

@Dorota

Co do pracy zdalnej jako Pośrednik jest to możliwe po przyswojeniu wiedzy z zakresu rynku nieruchomości, funkcjonowania w zawodzie, know-how biura i wielu innych informacji. W innym przypadku praca tylko zdalna nie przyniesie zamierzonych rezultatów finansowych. Agenci Nieruchomości z doświadczeniem mogą pracować cały czas zdalnie i w terenie, jeżeli chcą, początkującym to odradzamy ze względów, które opisaliśmy wyżej. Pozdrawiamy

Darek
@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

Dziękuję za informację. To szkolenie przydałoby mi się niewątpliwie, gdyż nie dysponuję jeszcze doświadczeniem. Ale, czy to przeszkoda, nie do przeskoczenia, że się tak wyrażę? Czy też szkolenie jest od podstaw?

@Darek

Panie Darku, absolutnie brak doświadczenia nie jest przeszkodą, szkolimy Agentów początkujących od podstaw, z bardzo szerokiego zakresu merytorycznego oraz sprzedażowego w oparciu o know-how, które stosujemy. 90% Agentów pracujących w Koloseum Nieruchomości przyszło do nas bez jakiegokolwiek doświadczenia, a po czasie stali się świetnymi Pośrednikami z naprawdę dobrymi wynikami finansowymi!

Dominika

Dzień dobry, @Pracodawca Czy jest to pełnoetatowa praca czy można wykonywać ją na pół etatu dodatkowo? Czy można połączyć tę pracę z inną praca na etacie?

@Dominika

Pani Dominiko, praca Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami jest angażująca czasowo, a "myślenie nieruchomościowe" jest z Pośrednikami całą dobę, można powiedzieć, że to raczej "styl życia", a nie "praca" :) Z obserwacji i doświadczenia wiemy, że większości prac etatowych nie da się połączyć z tym zawodem, ponieważ wymaga on dostępności w różnych godzinach/dniach, a mając stałą pracę gdzie indziej ciężko jest dogrywać na bieżąco spotkania z klientami, prezentacje nieruchomości, odbierać telefony od klientów i wiele innych. Przy pełnym zaangażowaniu w pracę Agenta Nieruchomości można osiągać ponadprzeciętne zarobki, przy łączeniu z praca etatową jest to mało realne.

Czy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry wszystkie rodzaje zatrudnienia mamy w naszym ogłoszeniu na pracuj.pl. Pozdrawiamy

Maria
@Pracodawca

Jak długo. Ile dni, ile godzin dziennie trwa szkolenie? I czy można przejść szkolenie w jednym mieście a później docelowo pracować w innym?

@Maria

Witam, szkolenie wstępne trwa 5 dni od godz. 10-15, następnie początkujący Agenci, przechodzą szkolenia tematyczne kilkugodzinne, 1/2 razy w tygodniu w zależności od zaawansowania przyswojonej dotychczas wiedzy. Tak, można zdecydować o pracy w innym mieście, ponieważ naszą wiedzę i know-how opieraliśmy na wszystkich największych rynkach w Polsce, dlatego można spokojnie ją stosować pracując na innym rynku niż warszawski. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

Alicja

Znalazłam ogłoszenie, które wygasło już jakiś czas temu ale zainteresował mnie temat samochodu dla najlepszych pracowników. Co to dokładnie oznacza? Jakie warunki trzeba spełniać i co osiągnąć w pracy na stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości aby dostać służbowe auto?

@Alicja

Pani Alicjo to ogłoszenie chyba sprzed 6-7 lat. Od dawna nie mamy aut służbowych. Pozdrawiamy

Grażyna
@Pracodawca

To ja dopytam o aktualne warunki. Czy prowadzone są teraz rekrutacje na doradców? Szukam pracy w okolicy, może spełniłabym oczekiwania

@Grażyna

Tak, prosimy wejść na Nasze ogłoszenie na portalu pracuj.pl. Pozdrawiamy

Czy stanowisko doradcy ds. nieruchomości wiąże się z wyjazdami w celu prezentacji nieruchomości potencjalnym klientom? W ogłoszeniu nie wspomniano o konieczności posiadania prawa jazdy.

Prawo jazdy nie jest konieczne - czasami może ułatwić dojazd do klienta ale nie jest konieczne. Pozdrawiamy

@Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości

A jeżeli nie jest konieczne to jak w takim razie osoba bez prawa jazdy dociera do klienta? Przepraszam, że pytam ale lubię wszystko mieć jasne wcześniej. I czy osoby z prawem jazdy korzystają z własnych samochodów?

@Monika

Każdy Agent sam wybiera sobie środek lokomocji dojazdu do Klienta. Pozdrawiamy

Fajna atmosfera i dużo szkoleń i pomocy od Managera. Praca dla osób lubiących wyzwania. Polecam Marcin

Grażyna

I tak na żywym kliencie trzeba się uczyć? Wysokie są cele do osiągnięcia? Czy funkcjonuje coś takiego jak okres wdrożenia? Pytam, ponieważ zawsze marzyłam o takiej pracy i zaczynam się w końcu za nią rozglądać

Czy firma Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry szkolenia u Nas są bezpłatne. Pozdrawiamy

Cześć, czy są jakieś szanse dla osoby zaczynającej od zera, nie mającej doświadczenia ale posiadającej chęci i zaangażowanie?

@Nowy

Witamy - oczywiście każda osoba, która jest nastawiona na sukces, lubi budowanie relacji z klientem, lubi pracę z ludźmi oraz lubi nieruchomości może osiągną sukces bez względu na to, czy ma doświadczenie w branży czy nie. Pozdrawiamy

@Nowy

W tej branży liczy się nastawienie oraz zaangażowanie więc jak najbardziej tak. :)

Ambitny

Witam, Czy posiadając doświadczenie w obsłudze klienta, które nabyłem pracując w placówce bankowej (bez obsługi kredytów hipotecznych), w sprzedaży wyspecjalizowanych produktów (co przekładało się na konkretną oraz merytoryczną prezentację cech) oraz pracując jako młodszy specjalista w branży motoryzacyjnej jestem w stanie szybko odnaleźć się w świecie nieruchomości? Od dłuższego czasu bardzo interesuje mnie Państwa ogłoszenie, lecz nie jestem pewien czy jest to branża dla każdego. Dziękuję za wszelkie wskazówki oraz opinie, Pozdrawiam.

@Ambitny

Witamy, oczywiście każda obsługa klienta w dotychczasowym życiu zawodowym przekłada się na polepszenie umiejętności miękkich, które bardzo przydają się w pracy Agenta Nieruchomości. W branży nieruchomości jest kilka bardzo ważnych cech, które trzeba posiadać naturalnie lub je wypracować - systematyczność i sumienność (bez tego zaangażowanie jest bardzo krótkotrwałe, a wtedy w żadnej branży nie można liczyć na sukces), nieustępliwość w dążeniu do celu (daje to odporność na możliwość odmowy przez Klienta - nie każdy Klient jest dla nas, a my nie dla każdego- więc nie ma co się stresować), łatwość nawiązywania relacji (to bardzo ułatwia spotkania face to face z Klientami)- można to też zamienić na umiejętność zrozumienia potrzeb drugiego człowieka (nawet jak nie jesteśmy "relacyjni" to klient doceni nasze zrozumienie jego problemów/potrzeb). Ważny aspekt, przy którym możemy podpowiedzieć to fakt, że nieruchomości mają wiele różnych dziedzin- które różnią się względem potrzebnych kompetencji - jednym słowem - KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE :) W razie pytań pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 60 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Kłosiński Koloseum Nieruchomości