Totolotek S.A
2 1338 3765 5 1
Dlugoletnipracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Co to ma k***A byc! Jedne punkty mają tak jak kiedyś a inne cały dzień!!po to byla zadyma w maju żeby parę miesięcy później wrócić do starych h ?jaki to ma sens?A może rzeczywiście oszczędności bo ludzią trzeba dac marna zł podwyżki bo ustawowo idzie wynagrodzenie w górę?

Tomasz Nowy wpis
@Dlugoletnipracownik

Za ten bałagan powinny polecieć głowy ,każdy wiedział ,ze wydłużenie godzin ,zmiana oferty/systemu będzie dla firmy bardzo nie korzystne .Firma naraziła się na potężne straty .Ktoś za to powinien odpowiedzieć .Tam na górze powinni pracować ludzie profesjonalni ,z wykształceniem .

Anetka Nowy wpis
@Dlugoletnipracownik

Punkty zamykaja...obnizyli czas pracy po to by nas pomalu...

i Skrocili godziny nie dla nas tylko poto zeby nie dac podwyzek od 1 stycznia

kkk
@Jaga

Bzdury piszesz Ci co mają umowy o pracę po skróceniu godzin I tak będą wyrabiać cały etat

*** Nowy wpis
@kkk

Oczywiscie umowa wyrobi godziny,ale zato zlecenie bedzie mial tylko okolob100h i takie zmiany,a tam gdzie 3 osoba to pewnie beda zwalniac

Bartek
Nazwa działu: Handlowy

Jestem załamany. Wszystko miało pójść tak szybko, remonty, podwyżki, a jedyne co szybko poszło to klienci do konkurencji. Podwyżek zero, klientów zero, zmian zero i najlepsze, że nasz punkt zamknęli i nie mam pracy. Dno i jeszcze raz dno. Zwalniajcie się póki możecie bo też tak wylecicie.

@Bartek

Nic dodać nic ująć, zabieramy swoje rzeczy, zamykamy drzwi, klucz pod wycieraczke... I niech zarząd sam siedzi w punktach i pilnuje maszyn. Niech zobaczą jak to jest.

Tola
@Bartek

Gdzie był punkt, który zamknęli?

Tola
@Bartek

Byłeś na zleceniu czy umowie o pracę?

Maja

Napewno bedo zmieniac umowy na zlecenia bedziemy pracowac i firma zaoazczedz

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ocochodzi
Nazwa działu: Handlowy

Bedą zwolnienia 3 osób tam gdzie są skrócone godziny?

Ewa
@Ocochodzi

Beda zwolnienia wszystkich po kolei bo oani dyrektor tak zarzadzila. Juz zamyka polowe punktow w malopolskim. Z dnia na dzien zostaniemy bez pracy

Praciwnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.
Nazwa działu: Handlowy

A dlaczego te godziny mają by skrócone?

Rekomendacja

Witam pracowałam jakiś czas temu w województwie małopolskim w punkcie totolotka...powiem tylko tak cieszę się patrząc na to że się zwolniła ponieważ patrząc jak nasz region jest traktowany przez rks to jest dramat.Nasz kierownik oczywiście nic nie wie A o samych nowościach dowiadujemy się na końcu.Pisze teraz dopiero bo dowiedziałam się że nie informując pracowników rks zamyka punkty więc ludzie dowiadywujcie się czy was też nie zamykają I nie liczcie że ktoś was poinformuje o zwolnieniu teraz tylko jak to zazwyczaj bywa w ostatniej chwili.

Emi

Czy ktoś ma już może jakieś informacje o świętach czy pracujemy czy nie. Bo nie wiem czy zrobic im prezent i isc na L4.

-------@---'

Kto pracuje w totolotku niech uwaza na Pauline Piglowska.To kabel gada wszystko kierownikowi .Uwazajcie na nia.Uwazajcie co do niej mowicie.

KI
Nazwa działu: Handlowy

RKS opowiadał tak pozytywnie o zmianach, że cała konkurencja przyjdzie do nas, a prawda jest taka, że konkurencja nic robić nie musi by klienci totolotka przeszli do nich.

Czarna
@KI

Dokładnie będzie mnóstwo nowych kolektur, podwyżki dla pracowników. Prym w tym wiódł cały klan rodziny M. zatrudniony w tej firmie... A teraz dla o niektórych to koniec świata. W sumie dobrze bo gorzej niż w tej firmie to być nie może.

@KI

Jeden z politykow, minionych czasach powiedział, mniej więcej tak: "z Polakami nie trzeba walczyć, wystarczy dać im się rządzić". Efekt widać na naszej firmie. Kiedy rządził grek było w miarę dobrze, kiedy scedowal rzady na polski zarząd za za się powolny zjazd w dół. Teraz jesteśmy poniżej dna. Dziwię się, że aktualny właściciel tego nie widzi. Chyba, że sam do tego rękę przykłada.

Krzysiek
@KI

Rks cos musi gadac...sorry robic;)

Krzysiek

Trzeba uciekac...punkty zamykaja i prawda taka ze gdyby nie lotto to bysmy utargu nie mieli

Jaga

Tak już wodza chyba snicie

Ania

Dostaliście już podwyżki???

Ola
@Ania

Jakie podwyżki? Pierwsze słyszę

Rozczarowana

A więc stało się, już są zamknięcia punktów! U nas nowy system 2 miesiące, a góra oczekuje że będziemy mieli klientów że będą się pchali drzwiami i oknami.. Przez lata totolotek szedł na dno, klienci uciekali do Fortuny obok.. Z nowym systemem przyszły nowe nadzieje. Nie ukrywam że liczyłam na większe "uderzenie" z ich strony, o ile lepiej by było jakby nowy system wszedł razem z nową wizualizacją punktów! Ale nie, najpierw maszyny, miesiąc później nowe witryny a w środku ten sam (usunięte przez administratora) Owszem, udało się przyciągnąć kilku nowych klientów ale P. to nie wystarczyło, chce wyników tu i teraz nie dając nam możliwości! Więc po 12 latach - żegnaj Totolotku!

Tak4Nie1
kkdsdld

Przykro mi

@Rozczarowana

A jak sie dowiedzialas??bo moj punkt raczej tez zamkna,ale spodziewam sie ze dowiem sie w dniu zamkniecua he

Cojaturobie
@Rozczarowana

Kiedy na wiosnę zaczęło się " wszystko po nowemu", straciłam chęć do pracy. Dopóki był stary system i nie było 3-ciej osoby jeszcze dało się wytrzymać. Kiedy zatrudnili 3 osobę, okazało się, że muszę dzielić się swoimi godzinami z nią. Oboje pracowaliśmy na zlecenie. Co z tego, że dali 1 zł podwyższki na stawce godzinowej jak w ostatecznym rozrachunku, wyszło, że zarabiam mniej niz w starym systemie. Wiedząc kiedy mniej więcej wstawia ten złom złożyłam wypowiedzenie, tak aby odejść i nie pracować na nim. NIE ŻAŁUJĘ TEGO KROKU. Mam nadzieję, zews, yscy, którzy odejdą z tej firmy, znajdą lepszą, normalna pracę. Tego wam życzę...

hi
@Rozczarowana

Najwidoczniej nie jesteś pupilkiem tej osoby i nie zostaniesz przeniesiona na inny punkt, bo mnie wywalili, aby taka jedną osobę przenieść!!!!

Rozczarowana
@Toto

Muszą powiedzieć wcześniej, każdy ma jakiś okres wypowiedzenia...

Leszek
@Rozczarowana

Szkoda, u nas pewno tez tak będzie tak i w innych miejscach, my na szczęście mamy gdzie iść wszyscy troje, choć nie ukrywam że nie chcemy bo tę pracę lubimy, jak nie będzie podwyżek to odchodzimy wszyscy na raz :(

komórka

Ja jeszcze nie żyję. Urodzę się jutro. Zazdroszczę ludziom, którzy mnie spotkają.

Znudzona
@komórka

Powtarzasz się. Jak masz dalej te głupoty co raz powtarzać, to lepiej zamilknij. Nudzisz na maksa.

Co z tą wypłata???

@Olek

Wyplata czy stypendium?

@Monika

No nie dostałem wypłaty.... Proszę powiedzcie co się dzieje....

BABARABA
Nazwa działu: Finanse
@Olek

Wypłaty będą dzisiaj, ale po 15:00 raczej.

POLECAM STS
Nazwa działu: Marketing

Polecam bukmachera z polskim kapitałem STS i inne Polskie firmy Tam szukajcie pracy a nie u szfaba który mydli oczy a jest gorszy od polaka

Tak3Nie1
Krysia
@POLECAM STS

To Polacy a nie szwaby tak nas za wariata robia

Pati

Wie ktoś już jak ma wyglądać 31.12 i 01.20?

MARTA
@Pati

I swieta oczywiscie jak bedzie czynne?wie ktos?

@Pati

01.01 na 100% pracujemy .Tylko kto przyjdziecie pracy ?

wariatka

ja. Kocham tę pracę

TakNie3

Wiem od dyrektorki że ma być otwarte na 100% pewne info

Tak1Nie1
Tomasz

A druga połowa nie przyjdzie wogóle xD.Warszawka niech zasiądzie

@Jaga

Wszyscy przyjda bo sie boja,ja biore urlop;)

TakNie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Totolotek S.A? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Odpuść sobie tę firmę jeśli nie jesteś emerytem, najlepiej wojskowym albo policyjnym. W moim regionie tylko takich preferują...

Czy dostaliście wypłatę??? Bo ja nie.... Ostatnia sesja przychodząca minęła

Olek

To czemu nie dostałem.... Czy ktoś jest taki kto nie dostał... Nie wiem co robić....

Mariusz
Nazwa działu: Handlowy

Witam Przejęcie firmy przez inwestorów z Niemiec odbieram pozytywnie brakowało na Polskim rynku systemów wielokrotnych jedyna firma która jest konkurencją dla Totolotek to PZ BUK ,który wprowadził ograniczenia stawek ilości znaków w kombinacji .Niestety nie mam pozytywnej opinii dotyczącej obsługi klienta wprowadzając automaty pracownicy punktów kompletnie oleli klientów w przypadku zajętych automatów nie chcą drukować e-kuponów lenistwo totalne za co biorą wynagrodzenie nie wiem bogata firma.

Zen
@Mariusz

No właśnie, jaką płacą, taka praca... ????

Tak3Nie1
Warrior
@Zen

No pewnie to ile byś chciał zarabiać za siedzenie na (usunięte przez administratora) Chcesz więcej zarabiać to się rozwijaj, rób coś w tym kierunku, podnos swoje kwalifikacje... Samo się nic nie zmieni. A narzekać to każdy potrafi.

Tak3Nie2
Pati
@Mariusz

Nikt nie zna sytuacji pracowników, a każdy tylko ocenia, jeśli firma nie ma narzędzi, aby pracownika zmotywować to tak właśnie wygląda ;) Od kiedy zostały wprowadzone maszyny, większość punktów nie wyrabia progu sprzedaży, więc i premii nie ma, a robić 12 godzin za 1500 zł to żadna praca, kiedy wszystko idzie w górę z ceną, lepiej zarabiają na kasie w markecie, a chociaż mają jakieś bony na święta, premie porządne, wczasy pod gruszą czy karty Multisport, a tutaj nie mamy nic...

nie
@Mariusz

Czemu oceniasz wszystkich jedną miarą. Są punkty, gdzie się starają i wychodzą do klienta.

Iza
@nie

Dokładnie ,premii nie widziałam z pół roku a zawsze wychodzę do klienta ,bądź wpisuje ręcznie kupony.A odnośnie negatywnych komentarzy na pracowników wiadomo kto pisze xD ....,

@Iza

I zacznijmy od tego, że mało kto korzysta z nowej strony, bo klienci narzekają ze jest do (usunięte przez administratora) i nie da się tam zrobić kuponu, wiec o czym mówimy ze pracownik nie chce wbić ekuponu hahah jak ktoś już przyjdzie ze zrobionym to sama jestem zdziwiona ze ktoś chciał się męczyć na tej stronie

Michal

Jak to nie mamy nic?...choroby pracy siedzacej po 12h

kochani
@Michal

Już tak nie przesadzajcie. Nie mamy tak źle. Lekka siedząca praca. Żadnego dźwigania i ciężkich prac. Dziękuję Bogu za taką pracę

Tak1Nie3
Robert
@kochani

Czy Totolotek zatrudnia osoby, które chciałyby pracować dorywczo? Słyszałem, że kiedyś była taka możliwość, ale aktualnie kompletnie nie wiem, czy jest taka możliwość. Może coś wiecie?

Beti 66
@Pati

Ile godzin pracujesz że zarabiasz 1500 zl?

Naszczesciebyla
@kochani

Popracuj parę lat - dorobisz się hemoroidow, zwyrodnienia kręgosłupa, itp. Popytaj o to pracowników z co najmnjej 5-letnim stażem.

kochani
@Naszczesciebyla

Pracuję ponad 5 lat i nie dorobiłam się żadnych chorób.....

Naszczesciebyla
@kochani

Wszystko przed tobą. Oby nie. Ja przepracowalam ponad 11 lat.

plemnik

a niemiec z ciebie skórę zdziera

@nie

bo pewnie obrabiasz KRS-a to ci daje na takim poziomie że wyrabiasz natomiast cały region za to cierpi (usunięte przez administratora)

Młody

Po pół roku się zwolniłem polecam zrobić to samo. Jak wygląda sprawa z wypłaceniem godzin po zwolnieniu z pracy?

Młody

Kolego za tę stawkę i te godziny to sam się staraj. Spokojnie jutro o to zadzwonię.(usunięte przez administratora) Odradzam grać

ZORRO
@Młody

Dobrze zrobiłeś. Ja również mam tę pracę poza sobą, tyle że po ponad 10 latach. Jak rozmawiam, ze zmienikiem, to wyłania obraz nędzy i rozpaczy. Oferta z dnia na dzień coraz bardziej denna, klienci nie chcą grać na maszynach, target wzięte z kosmosu i te godziny... Ludzie w moim byłym regionie odchodzą. Jak tak dalej pójdzie zostaną nieliczne punkty...

@Młody

Normalnie wypłacamy za godziny przepracowane z poprzedniego miesiąca

@ZORRO

W moim miasteczku jest ta sama sytuacja Zwalniam przed świętami bo nie będę tu siedział w święta po 12h jak na robotach w czasie wojny

Zwolnijmy się wszyscy
Nazwa działu: Handlowy

Proponuję abyśmy wszyscy zaprotestowali przeciwko niemieckiemu traktowaniu w firmie totolotek *ciągłe podnoszenie targetów wyssanych z palca mamy dość. Kto je wylicza że przez cały rok nie można osiągnąć celu a obroty w punktach wzrosły * mamy dość nędznej płacy. Przed przejęciem firmy przez żyda kierownicy regionalni mówili nam że zarobki będą owieli wyższe, że sie zmieni na lepsze a tu nawet 1zł nie podnieśli. WYZYSK i OSZUSTWO ZŁÓŻMY WSZYSCY WYPOWIEDZENIA MOŻE WTEDY ZOBACZĄ ŻE NA SAMYM DOLE SĄ jeszcze PRACOWNICY MŁODYM, MĄDRYM I INTELIGENTNYM LUDZIOM NIE POLECAM TEJ FIRMY STRATA CZASU I ZDROWI NIE WSPOMNĘ O ZAROBKACH

Tak9Nie
Jaaa
@Zwolnijmy się wszyscy

A do tego dziś otwarte w święto 12 godzin, to jest choreeee!!!! Macie ludzi? Czy tylko ja gadam juz do maszyn? A gdzie do 21.30, chyba tu umrę dzisiaj!!!

@Jaaa

Praca 11.11? - dla nas to skandal dla Niemców i Austriaków to normalny dzień pracy. Znajoma, która pracuje w niemieckiej firmie musiała wczoraj pracować. Dlaczego - to proste dla austriaków to koniec wojny i jednocześnie dzień hańby i klęski. Dla nas dzień odzyskania niepodległości. My się cieszymy a oni nie mogą przebolec swojej mocarstwowosci. Przecież z tak olbrzymiej monarchii stało się małym kraikiem. Więc teraz chcą podporządkować sobie innych w formie ekonomicznej i nie tylko. Bo praca w nasze święto narodowe to dowód ich zarozumialstwa (mamy gdzieś wasze święta) i ew. dowód dupow.... niektórych osób którzy za wszelką cenę chcą się im przypodobać. A co do reszty, oferta, 12-h praca to MY WSZYSCY MAMY 200%RACJI. OSTATNI GASI ŚWIATŁO. (ratujmy naszą ziemię, a nie dlatego aby właściciel mniej zapłacił za prąd).

@Ojojoj

Ciekawe 1.01.2020 czy zrobią czynne 12h.Bo napewno wtedy będziemy pracować .Kto przyjdzie ten doopa xD

Ciekawska

A czyja??? Przeciez punkty czynne sa tak jak w niemczech bo tak zarzyczyl sobie wlasciciel.Dlatego pracujemy do 21:30.A w swieta pewnie tez nam beda jazac siedziec

@Ojojoj

Mądrze napisane niemcy i austryjacy cieszą się że głupi Polacy pracuj dla nich w święto Niepodległości Polski niemcy w każde swięto ma wolne

@Jaaa

Zamiast z rodziną świętować i przekazywać dzieciom patriotyzm to siedzimy w (usunięte przez administratora)pracy Ale oto własnie niemcom chodzi aby pokazać wyższość nad nami

eeiei

kocham Gosie

TakNie4
@eeiei

Tylko współczuć. Zmień obiekt swoich westchnień....

@eeiei

To zrób mi coś miłego...

TakNie1

System premiowamia to teraz dno, jak mamy wyrobić cel jak klienci nie dają się nawet namówić na zagrania za wyższą stawkę. Próbowałam, podchodził am do maszyn i klienta aby zagrali za większą kwotę, to nagle słyszę proszę nie podchodzić i nawet nie patrzeć w co gram i za ile.... I jak tu się starać o wyrobienie celu? No jak? Odkąd są maszyny nasza praca to wyłącznie ich pilnowanie i wypisywanie tablic TL/TG gdzie praktycznie nikt w to nie gra a trzeba na bieżąco zmieniać! Myślę że na pewno nie jestem sama gdzie o premi to mogę teraz sobie tylko pomarzyć, a cele jak z kosmosu! No jak? Pytam jak?

SAMOTNAWPRACY
@12345

Nie tylko u ciebie jest takie dno. Po nowemu ubywa klientów w zastraszajacym tempie. Fortuna i STS się cieszą. Mam wrażenie, że całe kierownictwo siedzi na swojej "szklanej górze" i kompletnie straciło z oczu to co dzieje się w punktach. Może trzeba ich wysłać do okulisty, to odzyskaj ostrość widzenia....

DRAMAT
@SAMOTNAWPRACY

To jest po prostu dramat.. Wstawili do punktów po dwa typomaty, klienci denerwują się, bo nie chcą czekać w kolejce żeby coś obstawić, przy ladzie nie chcą obstawiać, bo chcą mieć wgląd do pełnej oferty, a zyskuje na tym konkurencja. Cele w tym miesiącu są NIE DO OSIĄGNIĘCIA. Zabrano nam wszystkie narzędzia, które pozwalały nam wypracować target. Te marne ochłapy w postaci obecnych bonusów są nieporównywalne do tego co oferuje konkurencja. Wymagania coraz większe, motywacja coraz mniejsza. Czas podziękować.

Anetka
@SAMOTNAWPRACY

Niemiec (usunięte przez administratora)o wszyscy sie boja,wiec jak myslisz bedzie kiedys premia oprocz tej za zalozenie karty 10zl hahaha

Kuba

Mam pewien sentyment do tej firmy, bo sporo lat odwiedzałem punkty. A w zasadzie jeden punkt w moim mieście. W sezonie co miesiąc zostawiałem no cóż,,, kilka razy więcej niż wypłata obsługi. Raz się udawało wygrać więcej, raz mniej. Nieważne. Do tego stopnia relacje były miłe, że jak się raz pracownik pomylił i wydał mi 100 zł więcej, to od razu śmigałem z powrotem z domu, chociaż to kawałek drogi, żeby tego samego dnia nie miał problemów rozliczając kasę. Niby tylko stówa, ale podejrzewam, jak się czuje ktoś, kto o 21 stwierdzi, że pracował cały dzień za darmo, bo musi to oddać z własnej kieszeni. Powiem wam jedno dziewczyny - wiejcie z tej firmy póki jeszcze istnieje. Bo to już niedługo potrwa. Szukajcie sobie czegoś stabilnego i wiejcie. My już nie wrócimy. Mam na myśli takich jak ja, grających kupony po 100, 200 i więcej zł. Nie ma czego grać. Po zmianach polikwidowali po prostu to, co się grało. Przez pierwszy miesiąc myślałem, że to taki okres przejściowy, ale teraz mam wrażenie, że to świadome działanie na szkodę spółki. To nierealne, żeby nie wiedzieli z jakich powodów przestaliśmy przychodzić czy grać w necie. Musieliby być totalnymi przygłupami.

Jaaa
@Kuba

Dokładnie jak piszesz, zlikwidowali najlepsze podgry, dużo klientów niestety już do nas nie wróci i czeka nas w niedługim czasie koniec, a szkoda bardzo bo takiej jak ta praca w tak super atmosferze z klientami nie często sie zdarza :(

Nuda

Niby niedziela a zawiało nuuudą,u was też? Czy tylko mi w tych ostatnich miesiącach źle się pracuje? Co robicie jak się nudzicie, bo ja już nie daje rady, myślę o życiu... Nagła zmiana pracy w mojej miejscowości nie wiąże się z czymś lepszym niż to, przyznam że szukam czegoś nowego, chyba wypaliłam się w Totolotku a szkoda :( Kiedyś było lepiej, a teraz? Teraz pracuje po 12 h i dostaje prawie tyle samo co kiedyś po 10 h( gdzie weekendy były krócej!) A teraz jestem bardziej zmęczona samym siedzeniem tutaj, brak czerpania z życia,brak klientów, brak kompanów do rozmów. A więc co polecacie na nudę? Myślę sobie, że to chwilowe, ale jeśli nie, to trzeba coś z tym zrobić...

ApartL
@Nuda

U nas też wieje nudą, nawet jak gra reprezentacja. Niestety prognozy na przyszłość nie są super. Jedyne co słyszę w pracy to narzekanie na nowy system i strasznie wolną stronę internetową. Kilku stałych klientów nie ma od tygodnia i raczej ich nie zobacze

@Nuda

Też chciałabym się dowiedzieć co zrobić z tą nudą w pracy

TOJA
@1234

Zmienić pracę. Natychmiast..

Tak3Nie2
Zachwycona
@Nuda

Ja jak mi sie nudzi to maluje paznokcie ewentualnie cos jem

Tak4Nie1
Zdenerwowany klient
Nazwa działu: Handlowy

Otrzymalem dzisiaj sms od totolotka (tak to grywalem u innych bukmacherow) ze macie promocje na mistrzostwa europy. Z racji ze mieszkam blisko M1 pojechalem do punktu na wyzwolenia w częstochowie i otwierając drzwi chyba pani z obslugi zamknela mi butem drzwi i powiedziala ze zamkniete poki nie wypali papierosa.. co to ma byc do cholery? od razu wrocilem sie do domu.... zenada

Jdjshs
@Zdenerwowany klient

Jaka płaca taka praca. Przerwa każdemu się należy

Tak9Nie1
Gracz
@Jdjshs

Równia pochyla w dół , omijam ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem w innych punktach takie zachowanie nie ma miejsca. Po tym jak nie przyjęto mów totoligi więcej tam nie przyjdę, słowa dotrzymałem. Teraz czekam na zamknięcia nie rentownych punktów.

Zen
@Zdenerwowany klient

A nie popłakałeś się czasem? Tak chamskich i roszczeniowycch klientów, jak hazardziści nigdzie nie spotkałem.. Każdemu należy się przerwa w pracy, a nie haha panisko przyszło trzeba poczekać i nauczyć się kultury trochę.

Ola
@Zen

Dokładnie, a nie daj Boże jak pójdziesz siku i klient klamkę pocałuje, miałam tak ostatnio, że klient poczekał może z 5 min na dworze, bo poszłam do WC to jak otworzyłam i mordą do mnie wyskoczył Co Pani tyle czasu w kiblu robiła? To nie wytrzymałam i powiedziałam że qowno go to obchodzi to wielce zdziwiony wyszedł, bo my musimy cały dzień siedzieć i wstrzymywać potrzeby, w ogóle nie jeść i czekać na nich bo ich trzeba obsłużyć

ZORRO
@Ola

A nie złapał od razu za swój wypasiony telefonik i zadzwonił wypłakać się do RKS-a, że nie było kartki z informacją co robię?

Michal
@Zdenerwowany klient

To na Slasku taka pani jak zamknela drzwi i bylo zaraz wracam to zapomniala ze zaraz musi wrocic;)

Nowa ja

Ja jeszcze nie żyję. Urodzę się jutro o godzinie 4:00. Jeszcze nigdy nie widzieliście takiej osoby jak ja. Normalnie będziecie się mną zachwycać koleżanki i koledzy z Totolotka

Znhdzona
@Nowa ja

Powtarzasz się. Już to pisałaś jakiś czas temu. Zmień płytę.

Tak1Nie1
@Nowa ja

Myślałem ,ze już się urodziłaś/eś xD

nie polecam pracy

Nie inwestujcie swojego czasu w ten (usunięte przez administratora) Pewnego dnia zostaniecie zwolnieni ot tak, ponieważ pupilki dyrektorki muszą być gdzieś przeniesione a was wyrzucą na zbity pysk. Piszę o nowo utworzonym rejonie w Bydgoszczy. Lepiej szukajcie sobie pracy, bo jak nie liżecie jej wiadomo czego, to wylecicie prędzej czy później

Tak6Nie1
@nie polecam pracy

Strasznie współczuję... Należy tylko pamiętać, że nikt nie jest tu "anonimowy" :)

Tak1Nie3
Toto

Współczuję Ci, że masz tak bardzo nieszczęśliwe życie żeby wylewać swoje żale na "anonimowym" forum.

Tak2Nie2
Sąsiadka
@nie polecam pracy

W Szczecinie tak chłopak wyleciał. Lubiany przez klientów,sumienny kiedy była potrzeba to przyszedł do pracy.

Zostaw opinię o Totolotek S.A - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie