Ergoek-Projekt Sp. z o.o.

Opinie o Ergoek-Projekt Sp. z o.o.

mario

buon, raczej nie beda, bo obawiam sie, że firma juz nie działa, tak jak ich strona internetowa. To by tłumaczylo ta cisze na forum. Także lepiej poszukac pracy gdzie indziej.

Donosiciel

EX menager firmy Prointool szuka pracy. Może chcecie Adasia????

Adam

Firma prowadzi działalność budowlaną. Epizod z handlem zakończony-nasycenie rynku.

HR

Zawieszona działalność firmy Z o.o.pseudo-handlowej. Niewypłacalność. (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz dostać coś czego nie zamawiałeś-Polecam-zawsze jakaś niespodzianka!! Książkowy przykład braku zorganizowania, najgorsi zarządzający w historii polskiego handlu garażowego.

A ja słyszałem, że firma upada?? Czy ktoś może to skomentować??

Fan

Nie wiem co wciągasz ale ta firma jest w trakcie zamykania działalności. Na dodatek wątpię,że któryś z chłopaków tam pracujących ją chwalił. Zwłaszcza po nazwaniu ich przez przełożonego gó..nozjadami. W firmie bałagan klienci dostają towar którego nie zamawiali. Telefony, trasówki, gps w aucie, ciągle mało-to chleb powszedni. Z tego co się orientuję odeszło z niej już 8 ludzi a pracuje w niej 7 osób. Nie polecam.

Zostaw opinię o Ergoek-Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergoek-Projekt Sp. z o.o.