Opinie o Marwel Mariusz Hinczewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marwel Mariusz Hinczewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marwel Mariusz Hinczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwel Mariusz Hinczewski w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Marwel Mariusz Hinczewski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Marcin Zet
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) Lekko 35-40 pln na godzinę plus kasa za montaż. (usunięte przez administratora)

6
Marcin Nowy wpis
Pracownik
@Marcin Zet

Tak wycięty komentarz sugeruje zupełnie inna stawkę niż rzeczywista!

Marek Nowy wpis
Inne

Hej, czy podawana na początku roku stawka 35-40 zł za godz., to kwota brutto i czy nadal tyle ona wynosi? Zastanawiam się też dlaczego napisano, że nie jest to praca na stałe?

Marcin Nowy wpis
Były pracownik

Jak sam widzisz cała prawda o tragicznej atmosferze jest usuwana a pozytywne komentarze „pracodawca” wystawia sobie sam lub robi to rodzina. Więc dzięki temu portalowi nie dowiesz się prawdy o pracy na czarno poniżej jakichkolwiek standardów. Ze złodziejami , (usunięte przez administratora)i pijanymi kierowcami. Nie dowiesz się , że za prośbę o podwyżkę o 2 pln do 20 pln zostaniesz wyrzucony z pracy w święta Bożego Narodzenia. Nie dowiesz się , że szef będzie ci groził, ubliżał albo zastraszał sądem. Że przy wypłacie usłyszysz „nie wiem czy zasłużyłeś” , że na wyjazdach żywisz się sam nie ma że jesteś w delegacji. Ale odpowiem na pytanie. Tak jest rotacja, przychodzisz zarabiasz na (usunięte przez administratora), flaszkę , (usunięte przez administratora) i jutro już nie przychodzisz, przyjdzie inny (usunięte przez administratora). Stawki poniżej 20pln na godzinę.

Paweł
Pracownik

Miałem przyjemność współpracować z Panem Mariuszem. Miła atmosfera w pracy, stawka za godzinę bardzo zadawalająca jak na wykonywaną pracę. POLECAM

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marwel Mariusz Hinczewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marcin Ziejewski
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)Reasumując da się zarobić, ale trzeba być przeciętnym nie można się wyróżniać bo można zostać zdeptanym. I raczej to nie jest praca na stałe w tym zespole.

6
TaToJa
Były pracownik

Stanowczo nie polecam, atmosfera w pracy ciężka, (usunięte przez administratora) Stawki komiczne- proponowane 20 pln okazuje się stawką na zachętę, na koniec pracy dostajesz 17 pln za 12-14 godzin pracy.(usunięte przez administratora) Jeden czy dwóch pracowników czystych, schludnych, ogarniętych, chyba stali pracownicy. Reszta z tego co wiem to osoby z łapanki na jeden dzień jutro przychodzą inni. Raczej nie polecam chyba, że chcesz wycisnąć siódme poty, (usunięte przez administratora)

6
Zadowlony klient

Współpraca z Panem Mariuszem to sama przyjemność. Punktualność, dopasowanie do klienta cenowo i terminowo i pełen profesjonalizm, to cechuje firmę Pana Mariusza. POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marwel Mariusz Hinczewski - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Marwel Mariusz Hinczewski?

  Zobacz opinie na temat firmy Marwel Mariusz Hinczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwel Mariusz Hinczewski?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marwel Mariusz Hinczewski
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pięciolinii 3 lok. 42
  02-784 Warszawa
 • NIP: 9512107929 REGON: 142969797
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Marwel Mariusz Hinczewski
Przejdź do nowych opinii