Opinie o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. w Warszawa Osmańska 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DHL Parcel Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. w Warszawa Osmańska 2

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w DHL. Czy pracodawca idzie na rękę?

Irena
@Magazynier

Z jakiego powodu taka paleta miałaby się przewrócić? Co z jakimiś zabezpieczeniami, czemu nikt tego nie pilnuje? Zastanawiam się po prostu czy później pracownik jakoś za to obrywa?

fhu Nowy wpis
Inne

dramat, dramat, dramat......partner dhl z solca kujawskiego nie odbiera pełnej ilości zleconych przesyłek poniewaz kupił nowe samochody i nie bedzie ich przeciążał.Infolinia nic nie może zrobic

CCC nie Nowy wpis
Pracownik

Czemu jak komuś brakuje 2dni do wczasów pod gruszą a jest osobą z grupą stopień lekki jest taki problem żeby skorzystać ,mogę prosić odpowiedź.Niemozna wziasc tych dwóch dni z następnego roku lub dać dwa dni bezpłatnego urlopu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
 Pytanie

Czy można liczyć w DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Paweł Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Praca jako ekspert ds rozwoju sprzedaży Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Ile mniej więcej punktów dziennie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DHL Parcel Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
(93 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca dla taksówkarzy
Warszawa
ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E OBSADA PODWÓJNA
Katowice
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Gliwice
EMAIL2TMS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Nes
Inne

CAŁKOWITE nieporozumienie, brak: kultury, zasad, wychowania i zdolności poznawczych. Przesyłka już któryś dzień BEZ POWODU sobie krąży, dowiaduje się, że nie została przekazana do doręczenia, więc zostanie jutro i tak sobie leci. Każdy ma wszystko w D, kurier mnie zablokował po wpisaniu, że mój adres jest błędny, a na infolinii powiedzieli, że taki jak powinien być i nie wiedzą o co chodzi. :D NIGDY nic nie zamawiajcie z tego.

Tenka
Inne

Firma DHL Parcel - tej firmy nikomu nie polecam. Dziś kurier miał dostarczyć mi ważną przesyłkę Kurier obsługujący powiat Jarociński to jest ostatnia osoba która powinna w takiej firmie pracować - przesyłka zamówiona na adres dostawy pozostawiona w punkcie odbioru - mimo że miała być dostarczona na adres dostawy - kontakt z kurierem pod numerem telefonu 882368844 -przysłał info że nie zastał nikogo w domu. Po moim telefonie tłumaczył się że ktoś go zastępuje, ze może dzwonek nie działał, lub domofon nie działał. Kurier ten bez względu jaki jest adres dostawy pozostawia wszystkie przesyłki w punkcie odbioru, ostatecznie pojechałam i odebrałam przesyłkę z punktu odbioru. To już kolejne bardzo złe doświadczenie z tym kurierem z tej Firmy.To jest zwykłe (usunięte przez administratora) i skandaliczne zachowanie kuriera.W punkcie powiadomiono mnie że przesyłki przywiózł stały kurier który dostarcza przesyłki do punktu DHL POP w Kotlinie.Kurier ten zostawia tam przesyłki nawet z sąsiedniego miasta lub okolicznych wiosek. Może wreszcie Zarząd Firmy poczyta opinie o swojej Firmie zmobilizuje pracownika do uczciwej pracy której się podjął..Nie każdy może odebrać przesyłkę z odległego punktu odbioru bo odbiorcami sa często ludzie starsi, niepełnosprawni.

Iwona
Inne

Pomimo podanego numeru do odbiorcy przesyłki, kurier nie skontaktował się z nim, tylko zatrąbił raz na ulicy i odjechał. Mój niepełnosprawny mąż musiał sam odbierać paczkę w punkcie. Zarówno konsultant na infolinii, jak i przedstawiciel odbierający moją reklamację nie widzą w tym nic niewłaściwego, ich reakcja "no trudno, nic z tym nie zrobimy" jest żenująca.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

Magazynier
Pracownik
@Pytanie

U nas jest program cyfryzacji czyli redukcje zespołów, jest eco oszczędność ale elektrycznego samochodu jako pracownik nie naładujesz oraz nacisk na większą wydajność. Poszukuje się osób na zastępstwo, i najlepiepiej aby ogarnęły dwa inne stanowiska. Bo są ukłądy. Niektórzy mają ustalone, że mniej pracują za mniejszą premię uznaniową czyli nie 7% a np. 5%. I powiem dziwnie to wygląda. Jeśli chodzi o sam magazyn. To co mówisz dotyczy wyższej kadry managerskiej oraz handlowców. Też jest hierarchia, kto może więcej, a kto może mniej.

DHL Parcel Kradzież pewna jak
Były pracownik

DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883 to (usunięte przez administratora)przesyłek w cenie dostawy. Zastraszanie Klientów to motto działania DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883. Jeśli zależy Ci na utracie przesyłki polecamy DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883. Dla pewności określ wartość zawartości, wykonanie zlecenia przez DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883 jest pewne.

Irena

Ktoś z tego co tu czytam upominał się kiedyś o jakąś opiekę HR nad pracownikami. Serio tak słabo się nimi zajmowali wtedy? Ogólnie to zastanawiam się nad pracą tutaj, ciekawa jestem jak aktualnie się tu sprawy mają jeśli chodzi o wynagrodzenie i komfort pracy. Ktoś aktualnie robi i da znać jak sytuacja wygląda?

Magazynier
Pracownik
 Pytanie
@Irena

Jaka opieka HR nad pracownikami? Pracownik ma wyrabiać normę. Nie wyrabia normy to szuka dobrego lekarza na L4 lub odchodzi dobrowolnie. Chorujesz, masz niższą pensję. Nie masz bonów żywnościowych, masz niższą premię. Motiwizer ma próg 3500zł brutto na osobę {grusza, premia świąteczna}. Jako singiel jesteś okradany. Nie ma 13-nastki. Nie ma wysługi lat, masz dodatki stażowe po 10,15,20,25 latach. Stawki się zmieniają. Mile widziany pracownik pracujący na dwie zmiany. Emeryt. Inwalida. Pracujesz u pośrednika to nic nie masz wspólnego z DHL. Nadgodziny raz są raz nie ma. Ubezpieczenie. Prawda jest taka jak sporo zarabiasz to 100zł z pensji to nic. Jak jesteś miotła to raczej się nie ubezpieczasz. Ogólnie pracownik jest to świetny klient, który czeka na śmierć rodzica po czym coś dostajesz??? Mundórówka 3000zł za rodzica i teścia. Nie dać sobie wmówić, że jak rodzić/teść choruje na raka przewlekle to wyzdrowieje. Mowa o stanie ciężkim. Ile dostajesz odszkodowania to masz tabelki z gwiazdkami na które nie masz czasu przeczytać. Pracodawcą liczy na twoją niewiedzę prawną.

Aleksandra
Inne

Dzień dobry, 1 raz skorzystałam z wysyłki dokumentów przez kuriera DHL, kopertę kurier dostarczył naderwaną i nie w tym wyglądzie którym była wysłana. Pan Kurier zgubił mojego PASZPORTU. O naderwanej kopercie dowiedziałam się przez infolinii, magazyn odrazu to zauważył, ale zamiast tego żeby oddzwonić do mnie albo zwrócić kopertę, ją wysłali dalej do miejsca docelowego. Zgubiony paszport był 12.12 . 19.12 otrzymałam maila ze jednak nie otrzymali wszystkich dokumentów a dokładnie niema paszportu. Pisałam kilka mailow do DHL, dzwoniłam wczoraj ponownie, sprawa nie ruszyła się w żaden sposób. Byłam w policji, powiedzieli ze mam całkowicie prawo tej sprawy przeciągnąć do sądu, mój paszport jest własnością Ukrainy i zgubiony w taki (usunięte przez administratora) i bez odpowiedzialny sposób. Nikt imię kuriera mi nie daje i nawet kontakt. Proszę spróbować zrozumiemc, ze jestem obcokrajowcem w obcym kraju i bez paszportu nie mogę być. Przez wojnę nie mam możliwości zrobienia go w domu. Proszę administracje, kogokolwiek ogarnąć tą sytuacje, bo z tego co słyszałam kuriery nie w 1 raz gubią takie rzeczy. Bardzo proszę PILNIE zająć się tym!!! Dziękuje

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w DHL. Czy pracodawca idzie na rękę?

Magazynier
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

O jaki grafik chodzi? Na jakim stanowisku. KTK DHL PARCEL ma 6:00-14:00 plus home office. Magazynier od palet ma 6:00 -14:00, 9:00-17:00{przysługa i są układy, jako nowy nic do gadania} Weryfikator trzy zmiany{początkujący ma noce} Interwencja 8:00-16:00{nie ma wspólnego z magazynem, nie ma odbiorów własnych, nie ma wyjaśniania paczek}

Ryszard
@Magazynier

Czemu początkujący tylko na nocki? Nie lepiej jakby był w dzień i wtedy mógłby się coś nauczyć od innych? Nowy nie ma żadnych praw na początku?

Magazynier
Pracownik
@Ryszard

Dzień jest dla weteranów uprzywilejowany{6.00-14.00}. W nocy jest (usunięte przez administratora) i pracodawca patrzy na twoje zaangażowanie. Predyspozycje zdrowatne. Targnąć 300kg. Szczególnie, gdy wywróci się paleta 900kg i trzeba ją poukładać na nowo, widły wjechały w beczki z chemikaliami itp. Potłuczone szyby.

Irena
@Magazynier

Z jakiego powodu taka paleta miałaby się przewrócić? Co z jakimiś zabezpieczeniami, czemu nikt tego nie pilnuje? Zastanawiam się po prostu czy później pracownik jakoś za to obrywa?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Danuta

Z punktu pracownika czy klienta? Możesz rozwinąć myśl?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam. Trzeba mieć jakieś doświadczenie na kuriera ? Niby jest zapotrzebowanie, wymagają tylko prawka B i chęci, ale jak składam cv to nikt nie odpowiada. Nie ma aż takiej rotacji?

Bolo
Były pracownik

Weryfikacja nie nadaje się na nic 2 panie z koszajca z weryfikacji wtrącają się w życie innych i nie byłem pierwszym który tak z nimi miał

2
Agata
@Bolo

Czemu uważasz, że się nie nadaje do niczego?

Zbych
Inne

Dostałem sms , że kurier nie mógł dostarczyć przesyłki, ponieważ nie było mnie w domu. /trochę inna treść, ale sens dokładnie taki /. Kompletna bzdura, od 8.00 czekam na kuriera, wyglądam przez okno, i nic. Prawdopodobnie nawet nie przyjechał, zawalił mi terminową dostawę do klienta w poniedziałek, wysyłka o 7.00. Badziewie nie firma (mógłbym dosadniej, ale nie używam wyrazów wulgarnych ). Nie polecam, a nawet sugerowałbym omijanie z daleka.

1
Daniela
Inne
@Zbych

W zupełności zgadzam się z panem dzisiaj miałam mieć dostarczoną paczke między 9 a 11, nigdzie nie wychodzę, dzwonię ze stacjonarnego, komórka czeka na wiadomość i otrzymuję ją o godz. 9:24, że przesyłka została dostarczona do punktu po nieskutecznej próbie doręczenia pod wskazany adres, nie ma możliwości, żebym przegapiła, dzwoniłam do kuriera pod podany numer kilka razy, nie tylko ja, bo i panie u których składałam reklamacje, kurier nie odbierał a powininen przynajmniej oddzwonic, a on po godz.15:29 wysyła znów wiadomość, że była nieskuteczna próba, nastąpiło to juz po interwencji w DHL gdzie tez mnie poinformowano, że jak oddali do punktu to tam musi leżeć 5 dni , nastepna bzdura, oddaliście to poprawcie swoje złe działanie i dostrczie tam gdzie nalezy

1
kandydat
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do jednego z wewnętrznych działów w firmie i jestem bardzo rozczarowana. Po dwóch ponad 1,5-godzinnych rozmowach nikt się nawet nie pofatygował żeby dać feedback. WSTYD!

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Szczyt paczkowy a pandemia w firmie DHL. W prasie dużo się pisze, że brakuje kurierów. Że terminal jest za mały. To nie jest prawda. Większe terminal mi się nie marzy. Prawdą jest, że jest bałagan i oszczędza się na dziś np. na naczepach. Niepełna naczepa nie jedzie więc jest ogrom zaginięć i uszkodzeń. Za ten bałagan za pewnie w premii ruchomej dostanie dział operacyjny. Wszystkie ręce na pokład. Kolejna forsa. Szczególnie gdy jest zdalna. Dodatek szkodliwy w EURO? Dostają wszyscy że żyją. Dziwne Czy mamy lockdawn? Nie mamy takiego pojęcia. Nawet gdyby umieralność była 1000. W firmie niestety korporacja ma zmartwienie, czy pracownik operacyjny w brudzie jest zaszczepiony. Prowadzony jest sondaż. Bardziej istotne jest czy pracownik ma biurko czyste niż styczność z 70 kurierami? Ba drukarka do wydania dokumentów jest bardziej cenna. Co by się stało gdyby zakazano obrót paletowy EURO? Zwolnienia. Paleta EURO jest priorytetem niż wyjaśnienie niedostarczonych paczek w pandemii. Za udzielenie informacji niedostarczenia może to kosztować -500+. Dziwne zaniżanie cen transportu przez nadawcę ma nadrobić pracownik lub nieporadny kurier. Niestety łączy się działy. Dodaje obowiązków i szefostwo się niczego nie boi jako globalna firma. Na dodatek dwa razy do roku jest głupawy test czy bijesz brawa przełożonemu za dobrą służbę? Bo tak jest w Niemczech. Czy kurier kicha i smarcze cowidowo? Testów (usunięte przez administratora) nie ma. Kurier to gorący chłopak, czasem w krótkim rękawku, często bez maseczki, walczący o swoje. Proste chłopy ze wsi wiedzą jak to robić i człowiek wie z czasem jak się upodabnia do nich. Czy przeszedłem (usunięte przez administratora) i którą odmianę w firmie? Na pewno tak. Pytają, to dlaczego żyję jako niezaszczepiony. Hmm... Czy można gdzieś uciec w ciągu 8h godzin? Ogólnie nie. Jest stołówka w której przebywa masę osób, może nie jednocześnie. Muszę przyznać że nigdy się tak nie bałam śmierci jako niezaszczepiony. Chyba jestem ateistą. Czy panel antycowidowy zastąpi mnie w przyszłości? Wszystko na to wskazuje. Kurier to potęga. Ma smartphone i GPS. Jeśli stwierdzi że nie będzie dowoził paczki i jest mu to nie na rękę to tak będzie. Ba jest chroniony. Czy kurier ma większe przywileje niż pracownik operacyjny? Jak najbardziej, jest podwykonawcą, może się targować. Tu liczą się znajomości. Jeden kurier może więcej niż drugi (usunięte przez administratora) na rejonie. Kilka razy jeździć do tej samej firmy, co jest zakazane. Czy kurierzy wracają po 17:00? Dziś już nie. Do 17:00 niektórzy robią trzy kółka zbiorów i każdy mówi że tylko pierwszy wyjazd jest płatny. To po co robi dwa pozostałe? Czy praca daje satysfakcję w XXIw cyborgów? Ja mam numer XYZW. Czy ktoś mnie zapamięta pozytywnie? Wątpię. Tu się liczy pieniądz nieopodatkowany. Człowiek dziś sam się nakręca pracą i jest wyczerpany. Dziś jest kompletny brak dialogu i właściwie niewiedza w wielu sprawach prawnych. Np. ile możesz dostać od ubezpieczyciela za śmierć rodzica? Bezszczelne pytanie. Ubezpieczać się przez 20lat z bida pensji czy może nie? Czy jak wiesz że ktoś umrze przeciągu dwóch lat to ubezpieczać się w firmie czy na zewnątrz? PPE co to jest. Czy po 20 latach to będzie czy raczej nie? Wciska się kit firm ubezbieczających nie wiedząc jak działają. Są organizowane szkolenia, z którym pracownik operacyjnych niewiele ma. Podsumowanie Pomimo charakterystyki firmy dramatem w Polsce jest to, że nie nic lepszego zarobkowo nie ma. Dziś się czeka na wojnę. Tylko mam jakieś dziwne wrażenie, że bez Polski DHL będzie.

anonim

[usunięte przez moderatora] pracowników za marne pieniądze,praca bardzo ciężka. Lekceważenie praw pracowniczych,trzeba mieć układy żeby utrzymać miejsce pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nateo
@anonim

DHL supply chain pracodawcy nie polecam, a szczególnie kobietą, które kiedyś chcą założyć rodzinę i urodzić dziecko. Dyskryminacja. Takich ludzi nie potrzebują. Jest się w tej firmie jak "trędowaty" jak tylko dowiedzą się że jesteś w ciąży a potem tylko czekają żeby cię zgnoić i zwolnić. Za nadgodziny nikt nie płaci a wymaga.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ktos
Kandydat
 Pytanie
@nateo

A co z HR? Gdzie opieka nad pracownikami?

Pytanie
 Pytanie

Czy w DHL możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kfinto
Pracownik
@Pytanie

Powinieneś walić na Żerniki, tam wymyślili karę śmierci xD

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy DHL Parcel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 80 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii