Opinie o Incredit Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Pawła II 27

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Incredit Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Incredit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incredit Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Pawła II 27

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Incredit Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Tak, zatrudniamy również studentów ????. Pomyślne przejście procesu rekrutacji zależy od spełniania wymagań zawartych w danym ogłoszeniu, tj. posiadanych kompetencji, doświadczenia i posiadanego lub zdobywanego wykształcenia. Jeżeli chodzi o współpracę w ramach staży i praktyk wakacyjnych, to na ten moment, nie mamy programu praktyk i nie przyjmujemy studentów na staże.

Aga
Pracownik
 Pytanie

Forma krzak. Z rrso 130 %. Parabank. Za najniższa krajowa na zlecaniu trzeba pracować. Nie wiem czy ktoś by chciał pracować w podejrzanej firmie pożyczkowej i dostawać wynagrodzenie z głupoty innych (kto bierze pożyczkę w podejrzanym miejscu?).

HR
Pracownik
@Aga

Pani Agnieszko, podane przez Panią informacje nie są prawdziwie – nie mamy w naszym Zespole nikogo, kto otrzymywałby wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej. Działamy na rynku polskim od 2013 roku. Jesteśmy firmą pożyczkową należącą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Zawsze na bieżąco dostosowujemy się do najnowszych regulacji prawnych i działamy wyłącznie zgodnie z literą prawa. Czynnie współpracujemy z BIK S.A. (Biurem Informacji Kredytowej), Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Rejestrem Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowym Rejestrem Długów BIG S.A oraz European Union Credit, prowadzonego przez UAB "EUROPE INFO GROUP". Biorąc pod uwagę powyższe, pragniemy uspokoić Panią, że naszymi Klientami są Osoby z dobrą historią kredytową.

Aga Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@HR

Czyli kary od UOKiK są normalne tak? Bo chyba mi się nie wydaje (usunięte przez administratora) Co do najniższej krajowej to widziałam umowę pewnej osoby pracującej na kalwaryjskiej 51 w Krakowie 18,30 zł na umówię zlecenie. Żenada nie firma.

HR Nowy wpis
Pracownik
@Aga

Pani Agnieszko, przytoczony przez Panią adres wskazuje na to, że doszło do nieporozumienia i zostaliśmy przez Panią uznani za inną firmę, która ma rzeczywiście dość podobną do naszej nazwę. My jesteśmy firmą InCredit, nasza siedziba od początku istnienia ma siedzibę w Warszawie i nigdy nie mieliśmy oddziału w Krakowie.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Incredit Sp. z o.o.?

Neutralna
Były pracownik
@Pytanie

Wszystko zależy od działu. W niektórych działach managerowie są w porządku tak jak Księgowość, windykacja czy marketing. Wszystko jednak zależy od głównych osób zarządzających A Tu już nie jest tak kolorowo.

Pytanie
 Pytanie

Czy Incredit Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pracownik
@Pytanie

Urlop wypoczynkowy zawsze ustalałem ze swoim przełożonym i nigdy nie miałem z tym problemu.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pracownica
 Rekomendacja

Tak, zawsze mamy umowę o pracę

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Incredit Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

HR
@Pytanie

To zależy ale firma w sposób szczegółowy reguluje te kwestie w wewnętrznych zasadach dostępnych dla Pracowników.

Agnieszka

Bardzo dobra lokalizacja, w centrum (przy M2). Umowa o pracę i konkurencyjne zarobki. Poza standardowymi benefitami, fajne "atrakcje" w ciągu dnia pracy (można się na chwilę oderwać od codziennych zadań). Zespół jest sympatyczny i przede wszystkim pomocny.

Administrator

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Incredit Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Czekamy na newsy od pracujących.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Incredit Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Incredit Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1 ocen.
Incredit Sp. z o.o.