FINCARD Sp. z o.o.

Opinie o FINCARD Sp. z o.o.

Dzień dobry! Dziękujemy wszystkim za liczne opinie o nas pojawiające się na forum. Bardzo zależy nam na dwustronnej, merytorycznej komunikacji oraz otwartym dialogu wszędzie tam, gdzie jest o nas mowa, stąd nasza obecność na tym portalu. Jesteśmy firmą, która na polskim rynku działa od grudnia 2011 roku, pośrednicząc w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek konsumenckich pod marką Net Credit, a od 2013 roku do naszej oferty dołączył produkt ratalny, pod marką InCredit. Nasz zespół tworzy ponad 50 zmotywowanych i ambitnych osób, które nie boją się codziennych wyzwań. Doceniamy każdy merytoryczny wpis oraz konstruktywną krytykę pojawiającą się na portalu, gdyż pozwalają nam one nieustannie wyciągać wnioski i zmieniać się na lepsze, zarówno dla naszych obecnych jak i przyszłych Pracowników. Jesteśmy otwarci na dyskusję i z chęcią będziemy zaspokajać ciekawość potencjalnych Kandydatów, dotyczącą Net Credit jako miejsca pracy. Jednocześnie prosimy o to, aby pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza możliwości świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek czy też naruszania dobrego imienia firmy oraz jej Pracowników. Komentarze niezgodne z regulaminem oraz prawem będą usuwane przez administratora. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu z działem People & Culture pod adresem mailowym kariera@netcredit.pl Zespół Net Credit

A ja tu weszłam, bo interesuje mnie praca w firmie i chodzi konkretnie o pozycję młodszej księgowej. Szukam informacji i detali, bo ogłoszenie już wygasło, ale i tak myślę, czy nie wysłać cv w razie czego, może mają wakat. Czy napiszecie, jaka jest pensja startowa? Młodszy księgowy dostanie od razu 4000 zł netto? I jest tu szansa chociaż na częściową pracę zdalną?

Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska do Działu Księgowości. Z troski o ochronę danych osobowych nie przyjmujemy CV poza oficjalnymi formularzami dedykowanymi do otwartych rekrutacji. Niektóre nasze oferty mogą różnić się w zależności od potrzeb danej sytuacji, więc niestety nie ma uniwersalnej odpowiedzi na Pani pytanie. Praca hybrydowa funkcjonuje w naszej firmie na każdym stanowisku, które z założenia nie wymaga obecności w biurze- takim wyjątkiem jest praca na recepcji.

Czy pracownicy w FINCARD Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wspólnie tworzymy otwartą, przyjazną atmosferę i możemy liczyć na swoje wsparcie. :) Kultura doceniania i informacji zwrotnej są naszą integralną częścią. Zawsze kiedy mamy możliwość celebrujemy małe i duże sukcesy, a nasze spotkania i imprezy to zawsze pozytywna energia, która przekłada się na przyjazne kontakty wśród pracowników. Zapraszamy, aby przekonać się samemu. :)

@Pracodawca

A jak się o tym przekonać, na jakie stanowiska przyjmujecie? Na Waszej stronie (Net Credit) w zakładce kariera napisano, że nie prowadzicie w tym momencie rekrutacji. W sieci również nie widać ogłoszeń. A ja bym chciał wiedzieć, ile początkowo bym zarabiał w biurze obsługi klienta, gdyby było jakieś wolne miejsce? Gdyż takie mam doświadczenie.

Polecamy często zaglądać na naszą stronę, ponieważ na bieżąco wstawiamy aktualne i usuwamy nieaktywne ogłoszenia. Dostępne są również na portalu pracuj.pl. Wynagrodzenie na stanowiska w dziale windykacji i call center znajduje się w treści naszych ogłoszeń.

@FINCARD Sp. z o.o.

Witam. Do zadań na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Administracyjnego w branży finansowej ma należeć m.in. obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej wpływającej do Spółki. Mogę zatem wiedzieć, czy starczy mniejsze doświadczenie, niż wymieniona w ogłoszeniu min. roczna praktyka w prowadzeniu korespondencji, w szczególności reklamacyjnej, z klientem indywidualnym? Podane też jest wynagrodzenie (5100 zł brutto) oraz, że zatrudnienie na UoP. Na jaki czas jest ona zawierana?

Nowy wpis

Jeśli Pan/Pani posiada doświadczenie w pisaniu pism i reklamacji zachęcamy do udziału w rekrutacji, nawet jeśli wymóg roku pracy nie jest spełniony. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na bardziej szczegółowego pytania oraz przekażemy istotne informacje dotyczące współpracy.

Czy FINCARD Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Standardowo oferujemy umowę o pracę. Nie zamykamy się jednak na inne formy zatrudnienia.

@FINCARD Sp. z o.o.

Jak jest u Państwa ze stabilnością zatrudnienia? Dla mnie bezpośrednim tego wyrazem jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Kiedy bym ją u Państwa uzyskał?

Zgodnie ze standardami naszej firmy, umowę na czas nieokreślony możemy zaproponować po 3 miesięcznym okresie próbnym. W przypadku stanowisk związanych z telefoniczną obsługą klienta umowę na czas nieokreślony możemy zaoferować po umowie rocznej.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w FINCARD Sp. z o.o.?

Nasz proces rekrutacji jest bardzo przejrzysty i krótki. Po przeanalizowaniu każdej aplikacji, dzwonimy do Kandydata/Kandydatki, aby przeprowadzić krótką rozmowę. To zdecydowanie najbardziej skuteczna forma kontaktu, umożliwiająca natychmiastowe uzyskanie i przekazanie wymaganych informacji. W trakcie rozmowy upewniamy się, że osoby w dalszym ciągu są zainteresowane ofertą pracy i zapraszamy do kolejnego etapu procesu rekrutacji. W zależności od potrzeb zadajemy dodatkowe pytania weryfikacyjne czy dopytujemy o informacje, których brakowało w aplikacji. Po rozmowie telefonicznej, osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny umawia się na spotkanie online z Kandydatką/Kandydatem. Spotkanie jest prowadzone albo przez samą osobę z zespołu rekrutacyjnego albo jest już też obecny bezpośredni przełożony/obecna bezpośrednia przełożona. Podczas rozmowy chcemy poznać nie tylko Kandydatkę/Kandydata ale również przedstawić naszą firmę, opowiedzieć o tym jak pracujemy. Nie zadajemy trudnych pytań, chcemy po prostu poznać doświadczenie osoby, z którą mamy przyjemność rozmawiać. Ważne, żeby się nie stresować i być sobą. Oczywiście zdarza się, że przy prowadzeniu rekrutacji na specjalistyczne stanowiska np. do Zespołu IT, proces wydłuża się np. o zadanie do zrobienia lub dodatkowe spotkanie. O wszystkim jednak uprzedzamy podczas procesu rekrutacji Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej zakładce Kariera na stronie Net Credit.

Lolka
@FINCARD Sp. z o.o.

Jakie między innymi padają pytania, są to jakieś pewniaki? Czy podczas rozmowy online można rozmawiać o wynagrodzeniu czy jest to ustalane później? Jeśli ktoś nie posiada dostępu do komputera, jest opcja że spotkanie odbędzie się na żywo?

@Lolka

Podstawowe pytania dotyczące motywacji, doświadczenia, wiedzy i umiejętności. O wynagrodzeniu rozmawiamy podczas spotkania online lub stacjonarnie – oczywiście jest możliwość spotkania się w naszym biurze.

Bronisław
@FINCARD Sp. z o.o.

Dzień dobry. Jeśli spotkalibyśmy się online lub osobiście, to czy mógłbym się spodziewać z Państwa strony odpowiedzi, jakakolwiek by ona nie była? I co dalej po ewentualnym zatrudnieniu, w jaki sposób byłbym przyspasabiany do nowych zadań?

@Bronisław

W naszej firmie jak i zewnętrznie rozpowszechniamy kulturę feedbacku, więc zawsze staramy się przekazać odpowiedź zwrotną, niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna lub pewne kwestie wymagają poprawy. W Net Credit opracowaliśmy najbardziej przyjazny program onboardingowy dla naszych nowych pracowników. Oprócz standardowego wprowadzenia do stanowiska, staramy się przedstawić kulturę organizacji, wartości oraz zwyczaje. Dodatkowo zależy nam na tym, aby każdy pracownik, niezależnie od wykonywanych obowiązków, znał i rozumiał cały proces zachodzący w firmie oraz poznał pracę kolegów z innych działów. O przygotowanie do zadań dba bezpośredni przełożony. Koledzy i koleżanki są wyrozumiali dla nowych osób i zawsze chętnie pomagają przy wprowadzeniu. U nas nie ma głupich pytań. :)

Daga
@FINCARD Sp. z o.o.

Czyli zanim pracuje się na swoim stanowisku to trzeba przepracować też na innych, o to chodzi z tym poznawaniem pracy innych działów? Zwracam na to uwagę, bo raz chciałam aplikować na stanowisko kierownicze do innej firmy i tam było napisane, że najpierw trzeba odbyć pracę na stanowiskach najniższego szczebla, które mnie przerażały, bo obsługa klienta np. wywołuje u mnie ogromny stres. I przez to nie zaaplikowałam. A ile trwa taki onboarding ogólnie?

@Daga

W naszej firmie rekrutujemy od razu na docelowe stanowisko, a poznawanie pracy innych działów odbywa się podczas dwudniowego procesu Onboardingu. Proces ten opiera się na spotkaniach z przedstawicielami poszczególnych działów, podczas których za pomocą krótkiej prezentacji przekazywane są podstawowe informacje o zakresie działania danego zespołu. Następnie nowy pracownik przechodzi wdrożenie w docelowym zespole, gdzie w pełni skupia się na poznaniu swoich obowiązków.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FINCARD Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy firma FINCARD Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Obecnie nie udzielamy pożyczek pracowniczych. Wspieramy naszych Pracowników oferując im szereg benefitów takich jak: dofinansowanie karty miejskiej, prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, coroczne bonusy świąteczne, vouchery na urodziny oraz na inne ważne wydarzenia.

Joanna
@FINCARD Sp. z o.o.

Czy pracownicy dojeżdżający spoza Warszawy (własnym środkiem transportu) mogą liczyć na jakieś dofinansowania do dojazdów? Skoro karta miejska jest w formie bonusu to może i taki by się znalazł?

@Joanna

Na obecną chwilę nie planujemy rozszerzać naszej oferty benefitowej dla Pracowników ale dziękujemy za sugestię. Na pewno ją zapamiętamy i przeanalizujemy.

Aktualność
Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej, które zyskało w ostatnich latach ogromną renomę i zaufanie całego sektora. Co roku, prestiżowa Gala gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Z przyjemnością ogłaszamy, że w tegorocznej VIII edycji Loan Magazine Awards, dostaliśmy trzy nominacje: Pożyczka RokuPozabankowa Karta Kredytowa i Kryształ Jakości . Bardzo dziękujemy za nominację, jest to ogromny sukces dla całego naszego Zespołu.

Trzymajcie za nas kciuki 9 lutego!
lg

Czy w Twino istnieje mozliwość zatrudnienia w formie B2B ?

@lg

Łukasz
@FINCARD Sp. z o.o.

Mogę Państwa jeszcze dopytać czy umowa o pracę jest już od początku współpracy, czy najpierw jest inna bądź UoP na okres próbny?

@Łukasz

Z nowymi Pracownikami podpisujemy UoP na okres próbny.

Aktualność
Jesteś zainteresowany pracą u nas? Zapraszamy do aplikacji na poniższe stanowiska:

- Specjalista/ka ds. Księgowania Płatności;
- Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży;
- Koordynator Zespołu Windykacji Telefonicznej.

Co możemy Ci zaoferować?
- pracę w młodym Zespole pełnym pozytywnej energii i pasji;
- pracę w nowoczesnym biurze niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego;
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie;
- kartę sportową;
- dofinansowanie do przejazdów komunikacją miejską;
- dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin;
i nie tylko…

Po więcej szczegółów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR pod adresem mailowym join@twino.pl lub na portal z ogłoszeniami o pracę: pracuj.pl.
P.B.- DC

Pracuję tu, już, jakiś czas. Dokładniej jakiś czas w DC. Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę. Wypłaty na czas. Pewna stała podstawa. Jeżeli realizujesz swoje miesięczne cele to zarabiasz godziwe pieniądze. Fajne benefity socjalne, jak dofinansowanie do karty miejskiej, darmowe ubezpieczenie i parę innych. Przede wszystkim bardzo przyjazna atmosfera w całej firmie. Zawsze można liczy na pomoc, począwszy od Managerów, poprzez inne Działy jaki i sam Zespół. W DC super Ekipa!! Super Menagerki!! Często super wyżerka :) !! Ogólny klimat w zespole i w firmie sprawia, że można się poczuć jak w korpo Rodzince. W Rodzince, która udzieli wsparcia oraz szanuje twoją osobę i bierze twoje zdanie pod uwagę.

pytacz
@P.B.- DC

"Godziwe" to jakie? Widełki mógłbyś przybliżyć?

Obecny pracownik
@pytacz

2500 netto na słuchawkach plus premia

aza
@pytacz

2500 netto na słuchawkach plus premia

Kamil
@aza

I to są te godziwe zarobki? :D To ile tej premii jest? 1000?

Aza
@Kamil

No nie godziwe

Sylwia
@Aza

tez tak sadze ... no chyba ze rzeczywiscie jest 1000 zl premii co miesiac ;)

Zofia
@Obecny pracownik

Jako tako a ta premia ile wychodzi? Łącznie jak te zarobki się przedstawiają, to by mnie interesowało

Czy jest możliwość pracy w TWINO na część etatu?

Tak, w naszym Zespole mamy również Pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin. Ma to miejsce w zależności od stanowiska, bieżących potrzeb biznesowych firmy oraz sytuacji życiowej i potrzeb Pracownika. Informacje o proponowanym wymiarze etatu umieszczamy każdorazowo w publikowanej ofercie pracy. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem naszego maila join@twino.pl

Jak wygląda ścieżka kariery w TWINO? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pracownica

Awans jest możliwy a przede wszystkim realny. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Jeżeli jesteś lojalnym pracownikiem, zaangażowanym, kreatywnym, niekonfliktowym oraz posiadasz niezbędną wiedzę i kompetencje zawsze możesz liczyć na AWANS w naszej organizacji. Firma dba o talenty i je promuje.

Jędrzej

Poprzednia opinia się nie pojawiła, więc dodam jeszcze raz. Przez 2 lata pracowałem w DC w Twino i w 2019r. zmieniłem firmę. Atmosfera - przyjazna, rodzinna. Warunki finansowe - rynkowe. Żadnego znęcania się psychicznego nad pracownikami nie widziałem. Praca - jak to w DC - nudna. Odszedłem z Twino żeby zmienić branżę, bo osoby kreatywne i chcące zarobić powinny unikać tego typu prac. Sama firma - ok. Polecam żeby zdobyć trochę doświadczenia i pójść dalej, bo podmiot nieduży, więc nie będzie możliwości rozwoju.

Ona

Nie zgadzam się z tą opinią. Jestem obecnym pracownikiem działu windykacji. Pracującym kilka lat. Nigdy nie zaznałam znęcania psychicznego czy innego złego traktowania ze strony przełożonych. Co więcej mogę powiedzieć że kadra zarządzająca jest jedną z najlepszych z jaką miałam przyjemność pracować.

Kuba

@Już nie pracownik Ja również nie zgadzam się z tą opinią i przedstawionymi przez Ciebie zarzutami. Każdemu życzę współpracy z osobami o których mowa. Zawsze bezproblemowo mogę liczyć na pomoc, wsparcie jak również szacunek. Firma jest naprawdę wyjątkowa i godna polecenia.

ObecnaDc

Odnoszę wrażenie, że wpis dotyczy jakiejś innej firmy. Dyskryminacja?! Psychiczne znęcanie się?! Brak szaunku?! Toż to jakieś absurdy. W całej firmie dba się przyjazną i w pewnym sensie rodzinną atmosferę. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie od strony współpracowników, menadżerów i osób z innych działów. Ps. jak jesteś na diecie to omijaj firmę szerokim łukiem, nie raz ktoś upiecze ciasto albo naznosi innych słodyczy, kto pracuje ten wie....

Blue

Skoro czujesz się znęcana psychicznie i źle traktowana, dlaczego nadal pracujesz w firmie? Dlaczego uderzasz w osoby, które jako jedyne tyle dobrego dla naszego zespołu zrobiły? Osoby, które stają murem za pracownikiem i niezależnie od pory dnia, tygodnia wspierają i pomagają. Może problem tkwi w Tobie?

Drogi już nie pracowniku - poziom Twojego komentarza pozostawia wiele do życzenia. Brak profesjonalizmu i kultury! Natomiast odnosząc się do Twoich oskarżeń wobec dwóch osób które zostały wymienione z imienia - absolutnie, nie mogę się z tym zgodzić! Jestem obecnym pracownikiem, i moim przełożonym jest jedna z tych dwóch osób. Dodam również, że pracuje w tej firmie ponad 4 lata. Nie spotkało mnie tu nigdy znęcanie psychiczne czy dyskryminacja o której wspominasz. Dodam na koniec dla przyszłych pracowników czy osób ktore interesują się zatrudnieniem w naszej firmie - gwarantuje wam, że nasza Spółka zapewnia świetne benefity, warunki pracy, wynagrodzenie (które - moim zdaniem dla działu windykacji telefonicznej jest jednym z lepszych na rynku - a to nie jest moja pierwsza praca w windykacji) nie wspominając już o atmosferze która naprawdę jest świetna! Pozostaje mi życzyć powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy jeśli jesteś już byłym pracownikiem.

@Blue

Szefostwo się wzięło za pisanie komentarzy

@Anonim

I kolejny raz szefostwo

@ObecnaDc

I znów góra

@Anonim

Cóż tu dodać szefostwo zawsze będzie negować prawdziwe komentarze - a jeżeli ktoś odchodzi z tak dobrze płatnej pracy to chyba świadczy tylko o Was ;) Chciałem składać do Was CV ale mając trochę wiedzy jak jest u Was od środka ile zepsucia i szyderstwa STETY nie złożyłem !

Ona

Hmmm... Trzeba się zastanowić dlaczego taki super pracownik odchodzi ?? Może ma problemy z przystosowaniem się do panujących zasad. Albo porostu jest mega słaby. Jeżeli tak jest to wcale się nie dziwię, też byłoby mi wstyd że mam najgorsze wyniki w grupie. Nie szefostwo a zwykły pracownik DC.

Ona

Komentarze obecnych pracowników są prawdziwe. Jeżeli jesteś pewien/pewna swoich oskarżeń dlaczego nie ujawnisz kim jesteś ?

Jędrzej
@Ona

Zabawna rozmowa. Aż szkoda, że usunięto wpis, bo jestem ciekawy o kogo chodziło. Ok. Przez 2 lata pracowałem w DC. Zmieniłem pracę 2 lata temu. Praca nie była wymagająca, atmosfera w zespole dobra, relacje z przełożonymi sensowne. Żadnego znęcania się psychicznego nie widziałem. Warunki finansowe - rynkowe, a praca, jak to w DC - nudna. Jeżeli ktoś szuka ambitnej i dobrze płatnej pracy, to musi się przekwalifikować. Nigdzie za pracę na słuchawce dobrze nie zapłacą. Firma jest nieduża, więc nie ma możliwości rozwoju, ale za to jest przyjazna, rodzinna atmosfera - każdą sprawę można szybko załatwić "u źródła". Trzeba być realistą. Jeżeli jesteś młodą osobą, która szuka doświadczenia w DC, to polecam, ale jeżeli szukasz kreatywnej pracy, za dobre pieniądze, to słuchawkę omijaj szerokim łukiem.

Kkkk

Ludzie odchodzą z różnych powodów więc nie sądzę żeby ten argument był dla firmy negatywny. Negatywne komentarze pochodzą od osób z jakiegoś powodu niezadowolonych. W dziale windykacji pracuje stały skład więc pracownicy są zadowoleni. W innych działałach zresztą też.Ja jestem zadowolona z pracy tutaj. Zespół jest super atmosfera również. Oczywistym jest fakt że każdy z każdym lubić się nie musi. Ale przede wszystkim się szanujemy. Dział windykacji jest zgrany i pomagamy sobie nawzajem. Nasza Szefowa i Koordynatorka są wyrozumiałe i życzliwe i pomocne więc osoba która pisała te wszystkie obraźliwe słowa niech już nic nie mówi i się zastanowi nad tymi prxykkrymi słowami...

Jakie wartości są cenione w Net Credit Sp. z o.o.?

Agnieszka

W Net Credit nie boimy się PYTAĆ, nie zgadujemy czego oczekują od nas inni. Pytamy innych o to, czego nie rozumiemy i szukamy nowych rozwiązań. Mając pomysły i potrzebne narzędzia, DZIAŁAMY. Staramy się jak najszybciej reagować na zmiany i doprowadzać nasze projekty do końca. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać jeszcze lepsze wyniki - mamy ambicję, aby być najlepsi w tym co robimy i staramy się udowadniać to każdego dnia. Bardzo ważna jest również dla nas kultura feedbacku, która wynika z naszych wewnętrznych wartości przedstawionych powyżej. Najważniejsze jest to, że działa ona w dwie strony. (usunięte przez administratora)

Do Agnieszka
@Agnieszka

Ale boicie się odpowiadać Szczególnie merytorycznie

Czy pracownicy w Net Credit Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

HR

Jedną z najbardziej docenianych rzeczy w naszej firmie jest atmosfera jaka panuje w biurze. Szczególnie teraz, podczas pracy zdalnej, przeprowadzamy ankiety, w których nasi Pracownicy wielokrotnie wskazywali, że brakuje im Zespołu i wspólnych aktywności w biurze, dzięki którym mogą wspólnie spędzić czas. Opierając się na tych informacjach możemy odpowiedzieć, że tak, Pracownicy dogadują się między sobą. Przede wszystkim, każdy z nas jest nastawiony przyjaźnie do innych, z chęcią pomagamy sobie nawzajem i z uśmiechem witamy nowych Pracowników.

BYŁY NIEZADOWOLONY PRACOWNIK
@HR

Guzik prawda, atmosfera jest beznadziejna, chyba że przyjaznym stosunkiem nazwiemy sztuczne uśmiechy. Jeżeli masz swoje zdanie i chcesz żeby pracodawca przestrzegał wobec Ciebie obowiązujące prawo to na pewno netcredit to nie miejsce dla Ciebie. JEżeli chcesz być nagrodzony i uważany za wzór jeżeli robisz wyniki to też nie miejsce dla Ciebie, za ekstra wynik zaczniesz być sprawdzany czy na pewno nie oszukujesz skoro tyle udało Ci się wyrobić. A nie daj Boże poprosisz o merytoryczne wyjaśnienie lub o przepis prawny, na którym oparta jest decyzja "góry" - odpowiedź "skończmy dyskusję, zajmijmy się pracą i dostosujmy do woli pracodawcy" (usunięte przez administratora)

@BYŁY NIEZADOWOLONY PRACOWNIK

Dziękujemy Ci za podzielenie się Twoją opinią. Regularnie sprawdzamy zadowolenie z pracy w naszej firmie, przeprowadzając ankiety oceniające różne aspekty, w tym również atmosferę. Ankiety są w pełni anonimowe, dając tym samym wszystkim pracownikom przestrzeń do otwartej komunikacji i wskazania obszarów do ewentualnej poprawy. Komentarze i pomysły naszych pracowników są punktem wyjścia do przygotowania i wdrożenia konkretnego planu działań. W ostatniej edycji badania w pytaniu otwartym „Co sprawia, że z chęcią przychodzisz do pracy?” wskazanie na atmosferę, ludzi i zespół stanowiło 89% wszystkich odpowiedzi (frekwencja w badaniu = 92%). Zasady przeprowadzanych wewnętrznie konkursów czy systemów premiowych są jasno komunikowane do pracowników. Jednocześnie dbamy o to, aby każdy z uprawnionych pracowników miał takie same szanse na otrzymanie nagrody czy premii, a jego praca była oceniana według jasno określonych standardów. Priorytetem dla nas jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, zarówno w stosunku do naszych Klientów zewnętrznych jak i Pracowników. Z tego powodu nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek działania niezgodne z obowiązującym nas prawem czy wewnętrznymi regulaminami.

Ona

Dogadują, niektórzy nawet bardzo :)) Jeśli szukacie wyścigu szczorow to nie tu. Prędzej razem na pizze pójdziemy albo kawę

@Ona

Potwierdzam. Ludzie się dogadują, jak najbardziej :)

Merytoryka
@HR

Przepraszam drodzy państwo powyższa osoba pisała o merytorycznym podejściu przełożonego - co do tego ma wasza ankieta To nadal nie ma nic wspólnego z merytorycznym wyjaśnieniem jeżeli pracownik o takie prosi. Wskazany problem dotyczył kompetencji kierownictwa i sposoby wypowiedzi nie konkursów czy ankiet które są tez konkursem między firma w Polsce i innymi państwami gdzie pracownicy po kryjomu namawiani są na zaznaczanie najbardziej atrakcyjnych ocen Kpina

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Net Credit Sp. z o.o.?

HR

Zapewniamy każdemu naszemu Pracownikowi komputer oraz oprogramowanie niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków. W zależności od zajmowanego stanowiska dostarczamy również wyposażenie dodatkowe, tj. np. słuchawki, dodatkowe monitory, służbowe telefony komórkowe. Dbamy o to, aby stanowiska pracy w naszym biurze w Warszawie były ergonomiczne i wygodne. Aktualnie, kiedy wielu z nas pracuje zdalnie, staramy się na bieżąco monitorować i odpowiadać na różne, często bardzo indywidualne potrzeby naszych Kolegów i Koleżanek, aby zapewnić każdemu Pracownikowi możliwie najbardziej dogodne i efektywne warunki pracy, również w domu.

Weronika
@HR

Czy obecnie praca w Net Credit odbywa się w systemie zdalnym czy też w biurze w Warszawie? Ciekawi mnie, jak to wygląda pod względem logistycznym. A może któryś z pracowników sam mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

ehh

@BYŁY NIEZADOWOLONY PRACOWNIK czyli trzeba zawsze przytakiwać szefostwu żeby było dobrze?

Mw

Czy praca jest w biurze czy tylko zdalnie? Chodzi o windykację?

@Mw

Dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowników, obserwujemy sytuację epidemiologiczną w Polsce i model pracy dostosowujemy do tego co dzieje się u nas w kraju. Na dzień dzisiejszy pracujemy zarówno zdalnie, jak i w biurze, w zależności od indywidualnych potrzeb naszych Pracowników. Sytuacja jest dynamiczna i ze zdobytego już doświadczenia wiemy, że może się zmienić. Nasi Pracownicy są na bieżąco i z odpowiednim wyprzedzeniem informowani o decyzjach.

Zostaw merytoryczną opinię o FINCARD Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FINCARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FINCARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FINCARD Sp. z o.o.?

FINCARD Sp. z o.o.