Antra

Antra

Opinie o Antra

Wiesz jak wyglądają zarobki w Antra? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Iza

Jaki jest powód, że od miesięcy nie piszecie? Słyszałam sporo dobrego o firmie i właśnie aplikowałam. Możecie podpowiedzieć coś przydatnego dla mnie?

anonimowy

Mówi się, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i chyba dużo w tym prawdy. Przekonujemy się jak jest naprawdę dopiero kiedy zaczniemy gdzieś pracować. Zdarzyło mi się pracować i w lepszych i w gorszych miejscach. Każdemu trzeba dać szansę..... dzięki za wszystkie opinię. Właśnie aplikuję tam do pracy... pożyjemy zobaczymy. Teraz takie czasy, że żeby zarobić trzeba po prostu się narobić. Wszędzie.

Mika

Praca jak każda inna jednemu się podoba w takiej branży innemu nie. Handlowcy oczywiście że muszą wykazać się trochę kreatywnością a przede wszystkim chęcią do pracy, ale w dzisiejszych czasach za „leżenie” nikt nie płaci. Robisz plany zarabiasz dobre pieniądze! Szef otwarty na pracownika – jego pomysły, spostrzeżenia, uwagi. Dyrektor handlowy i marketingu mają głowy pełne pomysłów, atmosfera ok, realne plany no i przede wszystkim szacunek do pracownika. Notesy i kalendarze dobre jakościowo no i super kolorystyka, gadżety ekstra i zaskakujące jest co sprzedawać. Polecam pracę w tej firmie.

mimi30

To nie" hejt" tylko święta prawda właściciel co roku w październiku szuka "frajerów" do sprzedaży słabych kalendarzy które świetność dawno mają już za sobą i nikt nie chce ich kupować. Ładna siedziba? może i ładna ale nie stać ich nawet na porządne ogrzanie w zimie. Rotacja pracowników ogromna nie dotrzymują ustaleń związanych z wynagrodzeniem- generalnie porażka !!!!!!!!!!!! Opinie na temat pracodawców nie określałabym mianem "hejtu" lecz przestrogą bo tak to jest i w 100% sprawdza się tym bardziej że nie jest to jeden głos.

Kasia

Kochani - Antra ma przecudne biuro mieszczące się przy ulicy Narocz 7 w Warszwie, adres jest dostępny na ich stronie, bardzo nowoczesne, wygodne, sliczne, funkcjonalne wnętrza. Szef, przyjazny, wesoły otwarty na młodych ludzi - zawsze ma drzwo otwarte na problemy - nigdy nie mówi nie... Anonimowe, negatywne opinie krótkopracujacych, na stanowiskach gdzie rotacja na całm świecie jest częsta, Reprezentant Handlowy/ Sprzedawca, nie są ani wiarygodne ani szczere - podkreślam, anonimowych ;) Jeżeli tracicie pracę po miesiącu lub po okresie próbnym to tylko świadczy źle o Was - nie o pracodawcy :) Zapraszam chętnych pracy w rozwijającej się, stabilnej firmie marketingowej to aplikowania :) Pracowłam tam 2 lata i nadal utrzymuję kumpelskie kontakty z zespołem :) * nie podpiszę się nazwiskiem - pozytywne opinie moga być anonimowe, tylko ze względu na poziom hejtu niektórych wypowiedzi - boję się wariatów :)

Bartek88

Odezwali się do mnie ws. stanowiska zw. z zakupami. Rozmowa telefoniczna mogłaby być przyjemniejsza (kobieta sprawiała wrażenie wyniosłej), lecz już w lepszej atmosferze odbyło się spotkanie w siedzibie firmy. Mimo pochwał dla mnie i zapewnień miałem dostać odpowiedź po kilku dniach. Nie otrzymałem takowej, więc sam zadzwoniłem. Okazało się, że firma zmieniła plany i już nie szuka pracownika na to stanowisko. Mając na uwadze niepoważne podejście nie mogę polecić tego pracodawcy. Co do zarobków; 2500 zł netto miało mieścić się w ustalonym budżecie.

jaga

Mialam isc na rozmowe we wtorek ale widze ze to firma z 25 letnimi tradycjami na minusie Myslałam ze stworze grupe fajnych handlowcow ... odpuszczam rozmowe we wtorek ... komp stacjonarny .. brak auta i prl mnie nie interesuje ... handlowcy to dzwignia firmy

room

z tego co wiem w ciągu tygodnia odeszło 2 osoby, więc życzę powodzenia. narzędzia pracy musi zapewnic każdy pracodawca więc nie widzę powodu do ekscytacji z takiego "udogodnienia"

room

Z tego co wiem co kilka miesięcy ktoś odchodzi

room

Takie narzędzia pracy to podstawa w każdej firmie tego typu. W większości agencji reklamowych jest samochód do wyjazdów na spotkania. Ja nie polecam pracy w tej firmie, bardzo ciężko współpracuje się z osobami decyzyjnymi i pseudo decyzyjnymi.

room

auto jest tylko wtedy gdy jedziesz do klienta na spotkanie, komputer stacjonarny na którym pracujesz. Jak najbardziej pensja z prowizją i jeszcze premią, (usunięte przez administratora)Przez kilka lat rozwoju zawodowego żadnego, jedynie na własny rachunek po godzinach pracy Spychologia odpowiedzialności za powstałe błędy i problemy

podziekowania

hej wszystkim, chcialam Wam serdecznie podziekowac za zostawione przez Was opinie. Dzieki Wam uniknelam porazki i zaoszczedzilam czas, zaprosili mnie na rozmowe i po przeczytaniu Waszych opinii zaraz ja odwolalam.(usunięte przez administratora)jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!powodzenia wszystkim w znalezieniu super pracy!

fifi28

oferta dość fajna ale tylko na piśmie, obawiam się że określenie menadżer jest dość obce ludziom którzy redagowali to ogłoszenie

magda

Tak, ja myślę że mają szansę zaoferować naprawdę dobre warunki, w końcu to agencja reklamowa świadcząca usługi firmom będącym wiodącymi przedstawicielami swoich branż. Zaufali Antrze z Wawy np. Telewizja Polska,Polskie Radio, Telekomunikacja Polska S.A., Mc Donalds Polska, Totalizator Sportowy także myślę że to o czymś świadczy. A na pewno o tym, że produkują wysokiej jakości upominki reklamowe i pateriały promocyjne.

Bp

Marka roku zobowiązuje do (usunięte przez administratora)dekady.

XD

Ta firma powinna zająć 1 miejsce w rankingu : NAJGORSZY PRACODAWCA ROKU

NIF

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano mi super premie, prowizje i wszelaką pomoc , A co do czego przyszło okazało się że mogę o tym zapomnieć!!!!!(usunięte przez administratora)

Seba

(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników ogromna. Podejście do ludzi zakrawa o skandal. Omijać szerokim łukiem.

pytający

Co chwila szukają kogoś. Ktoś coś napisze o pracy w Antra? Teraz ogłoszenie na guumtre

$$$$$

Przemiał ludzi jak w fabryce. Co chwila ktoś nowy ;)

nef
@$$$$$ 19.01.2014 20:42

Ja ide wlasnie na rozmowe kwalifikacyjna, chce stabilnej fajnej firmy , mozesz cos wiecej opowiedziec ?

kjhk

Krótko bo krótko ale tam pracowalem ... zdanie sobie wyrobiłem. nie polecam a jak chcesz sprawdzić to idź i popracuje, ciekawe ile wytrzymasz .

Praca w tej firmie to porazka. Sama Agencja Reklamowa to samo. Pracuje sie tam jak za króla świeczka. nie polecam

Zostaw opinię o Antra - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antra