Opinie o Motortest Anna Szadkowska w Warszawa Franciszka Hynka 2a

Autoryzowany Dealer Hyundai w Warszawie. Strona Internetowa: http://motortest.com.pl/

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motortest Anna Szadkowska w Warszawa Franciszka Hynka 2a

Nieźle się zdziwiłem, jak zauwałem, że również w styczniu dopytywano tu o posadę Pracownika Recepcji. Proponowana stawka to 3 800 - 4 900 zł / mies. brutto. I umowa o pracę lub umowa zlecenie. Co więc może być powodem ponownych poszukiwań na to stanowisko? Tym bardziej, że przeczytać można w ogłoszeniu o szkoleniach wstępnym i okresowym.

dotyczy serwisu, przeglądu Nowy wpis

Szanowni Państwo, dzielę się słowem podziękowania za terminowe i bardzo sprawne przyjęcie w Salonie, na corocznym przeglądzie samochodu I10, w dniu 3 października 2023. Wizytę ustaloną telefonicznie, potwierdzono przeddzień, a przyjęcie samochodu nastąpiło terminowo o 8 rano. Opiekę nad zleceniem prowadził Pan Bartosz, informując mnie o przewidywanym zakresie wymiany zużytych, lub rutynowo wymienianych elementów. W trakcie usługi, okazało się konieczne rozszerzenie naprawy o kolejne elementy, o czym bardzo szczegółowo ponownie, telefonicznie poinformował mnie Pan Bartosz. Całość zlecenia została zrealizowana bardzo sprawnie, z ogromną życzliwością, a przy odbiorze samochodu dodatkowo z sugestiami mojej 'czujności' pracy elementów tzw. inteligentnej generacji. Nadmieniam, że jestem właścicielem i użytkownikiem trzeciego już samochodu marki Hyundai z Waszego Salonu, serwisowanych zawsze na stanowisku Motortest-Hynka 2a, gwarantujących zawsze najwyższą jakość usługi. Całemu Zespołowi składam podziękowanie za wieloletnią współpracę, Maria Furmańska, Warszawa.

Czy w Motortest Anna Szadkowska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Gosia Nowy wpis

Ktoś coś wie o pracy jako Sprzedawca samochodów nowych?? Oferują tam wysoką prowizję. A jak ta prowizja jest naliczana? Jest stały system, wzór liczenia tej kasy? Czy jakoś inaczej?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Motortest Anna Szadkowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Beata

W dniu dzisiejszym skorzystałam z serwisu Autoryzowanego Dealera Hyunday w Warszawie przy ul. Hynka 2 A w celu dokonania planowego przeglądu mojego samochodu. Obsługa serwisowa wykonana sprawnie, w sposób profesjonalny, w milej atmosferze. Szczególne podziękowania dla Pani Angeliki Choińskiej za jej uśmiech, zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą. Do zobaczenia na kolejnym przeglądzie mojego Hunday I 30. Dziękuję..

Wysoki

Ja moge polecic ???? nie wiem skad tyle jadu w komentarzach. Zatrudnilem sie jakis czas temu i na prawde wszystko jest wporzadku. Klimat fajny, pracownicy z ktorymi wspolpracuje bardzo wporzadku. Wiadomo sa dni kiedy sie pracuje na najwyzszych obrotach ale sa tez dni kiedy mozna odsapnac. Ogolnie jak najbardziej polecam ????

@Wysoki

A od czego to zależy, czy jest dużo pracy czy nie? Ciekawe, czy normy mają jakieś stałe w takim wypadku, jak masz chwilę to powiedz jak to działa tam. Czy da się je normalnie wyrobić na co dzień, nie tylko jak pracujecie na najwyższych obrotach?

Mateusz

Praca przyjemna jeżeli lubisz samochody nie będzie Ci ich brakować. Ludzie bez pomysłu na siebie oraz bezkonfliktową pracę. Jednego dnia znalazłem kilku kierowników serwisu a to tylko dlatego że przecież trzeba znaleźć kto odwali najcięższa pracę. Kierownictwo przeciętne a bardziej oderwane granatem od pługa. Jeżeli lubisz pracować za innych a kiepskie wynagrodzenie nie jest przeszkodą to praca dla Ciebie.

@Mateusz

Ale co masz na myśli przez pracowanie za innych? Jeśli jest za dużo obowiązków twoim zdaniem czy coś, to rozwiń proszę. Pensja jest adekwatna do zadań czy niezbyt?

Alicja

może ktoś napisać coś na temat pracy tu w Hyundaiu? Kiedyś pojawiła się dość niepokojąca opinia chyba właśnie od pracowników i sama nie wiem na ile można się nią sugerować czy ktoś zna obecną atmosferę i jakość pracy? Jeden z klientów widzę, że chwalił ale z perspektywy zatrudnionych jak to wygląda? Co z zarobkami?

Grzegorz Sawicki

Od kilku lat korzystam z serwisu Autoryzowanego Dealera Hyunday w Warszawie przy ulicy Hynka (Motortest Anna Szadkowska). W szczególności chciałbym wyrazić moją opinie dotyczącą pracowników obsługi serwisu w Państwa firmie. Dotychczasowa relacja na linii klient obsluga serwisowa zawsze odbywała się na wysokim poziomie.Pelna fachowość , gruntowny zasób wiedzy świadczy o profesjonalizmie . Wobec powyższego chciałbym skierować słowa podziękowania dla Pań Joanny Grabowskiej oraz Angeliki Cholinskiej których zaangażowanie oraz wysoką kultura osobista wystawiaja najwyższe oceny dla Państwa firmy. Współpracę z Paniami Joanną i Angelika oceniam bardzo pozytywnie Sawicki Grzegorz

Brad Pitt

Naprawdę zaiste piękne pisze sobie sama opinie stacja zarówno na gowork i Google. Niebywałe jak wielu opiniujących wymienia z imienia i nazwiska wszystkich po kolei pracowników w glorii wdzięczności za ich zasługi - myślicie, że ludzie to idioci i tego nie widzą? Tylu sztucznych komentarzy nie ma nikt. To również odzwierciedla pracę w tym miejscu... Z pozoru słodko, wewnątrz zepsucie.

Widokowy
@Brad Pitt

Bo jest prawdziwa - wystarczy sprawdzić wspomniane w niej nazwiska.

gigol
@Widokowy

Zaiste podejrzane te peany na cześć pracowników i w ogóle obsługi. Od tego są inne portale. TEN JEST OD OPINIOWANIA FIRMY JAKO PRACODAWCY. Dlatego potwierdzam opinię Przemo, jest prawdziwa,

Elżbieta

Bardzo wysoka i profesjonalna obsługa pana Rafała Słupeckiego doradcy klienta, polecam tego Pana jeśli chcesz uzyskać dobrą i profesjonalną obsługę.

Elżbieta

Bardzo wysoka i profesjonalna obsługa doradcy finansowego pana Rafala Słupeckiego. Salon od wejscia pelny profesjonalizm. Napewno bede polecała pana Rafała i salon Hundaia na Hynka.

Przemo

Pracowałem tam jako cieć dosłownie. Odśnieżałem plac dzień w dzień za 15 zł za godzine smiech na sali. Zrezygnowalem bo bede wyjezdzal za granice i tam zarobie 5 razy tyle. Nie polecam wykorzystuja pracownika i placa grosze!

@Przemo

Chyba nie powinieneś określać sam siebie w taki sposób. Żaden rodzaj pracy nie może być przecież powodem do wstydu. Fajnie, że masz już jakiś konkretny plan, ale potrzebowałabym od Ciebie jeszcze kilku informacji o firmie Motortest. Oferują tam umowę o pracę, czy tylko umowę zlecenie?

Marek 119

Bardzo profesjonalna obsługa Doradcy Handlowego Pani Karoliny Kubiak, Pani Karolina wykazała się wysokim zaangażowaniem i entuzjazmem podczas całego procesu sprzedażowego. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc i serdecznie polecam ten salon. Dodam, iż Salon jest znakomicie zorganizowany. Już od wejścia widać profesjonalizm i dbałość o potrzeby klienta. Polecam :) Marek

Janusz

Jesteśmy z żoną zadowoleni z usług tego dilera. Spotkaliśmy się z miłą i fachową obsługą. Polecamy tego dilera mając na uwadze doświadczenia z innymi salonami samochodowymi.

Janusz

Drugi raz korzystamy z usług tego dilera. Jesteśmy zadowoleni z miłej i fachowej obsługi pracowników. Polecamy usługi tego salonu, mając na uwadze doświadczenia z innymi dilerami.

Nie polecam, kierownik serwisu nawija makaron na uszy co do warunków, wynagrodzenia itp... Brak współpracy z ludźmi Jak widać po ciągłych ogłoszeniach nikt nie chce tam pracować, ale według nich nie ma ludzi do pracy ???? nie ma co tracić czasu na firmę krzak

jdlb

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie pragnę podziękować za profesjonalną obsługę Panu Krzysztofowi KIEDROWSKIEMU, który jest człowiekiem kulturalnym, uczynnym i obdarzonym poczuciem humoru. Super, super, super tak trzymać Panie Krzysztofie, określa Pan bardzo wysoki poziom, jakim powinni cechować się wszyscy obsługujący klientów. Jeszcze raz dziękuje posiadacz Hyundaia tucsona

Zbigniew

Nie polecam,obsluga udaje ze nie widzi.Trafiles na Pana Rafala niestety-niestety,bo to straszny gbur,nie polecam

Danuta

Szukałam informacji o Motortest w sieci, ale nie znalazłam zbyt wiele. Czy mają jakieś ciekawe oferty pracy? Polecacie aplikować do tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Motortest Anna Szadkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Motortest Anna Szadkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Motortest Anna Szadkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motortest Anna Szadkowska?

Motortest Anna Szadkowska