Opinie o Profit Point w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Profit Point. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profit Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Point w Warszawa

harry

ja jezdze tramwajem i nikt mnie nie slucha - znalazlem powod :D

asp

jesli chodzi o mnie - a nie chce generalizowac to nie mam zastrzezen. wiele razy mialem sytuacje gdzie potrzebowalem cos dopytac, doprecyzowac - nigdy nie bylo z tym problemow. Ostatnio z tego co widze sporo sie zmienilo jak sa inni ludzie w biurze - mieslismy ostatnio kilka konsultacji i szkolen i naprawde trzeba przyznac, ze jeden chlopak tam mega daje rade. Nie wiem czym jeździ - bo jeśli tramwajem to nigdy wiecej go nie posłucham ( sarkazm oczywiscie), ale gość dobry...:)

asp

aha - polecam zastanowic sie kto o 3:16 lub 7 rano siedzi na forum? rekiny finansjery? bardzo wiarygodne osoby na pewno! :)

Damian

Hahg tak serio i to bardzo serio, możesz się pluć i brudzić mi to w żaden sposób nie przeszkadza proszę Pana:)

Damian

Ja zrezygnowałem po tym jak zobaczyłem osobę, która mnie miał przeszkolić w zarabianiu kasy do jakiego samochodu wsiada. Ja przepraszam bardzo, ale się rozczarowałem widokiem jaki zobaczyłem. Wnioski są takie, że osoby które tam pracują kiepsko sobie radzą w życiu :) a oni powinni być przykładem jak zarobić!!!.

raphus

BYŁEM NA REKRUTACJI w Poznaniu. Wiele ogłoszeń na gumtree - kiedyś jako Teletrade, teraz Profit Point. 2 dni prezentacji,(usunięte przez administratora)Gdyby ktokolwiek potrafił handlować na forexie wg tych warunków (m.in. 70% transakcji z zyskiem >50 pips) to byłby finansową potęgą i nie potrzebował pracować.

luki

byłem, sprawdziłem i dałem dyla :)

tttm

ja handluje od jakiegos czasu i zadnego szkolenia mi nie proponowali bo uznalismy ze to nie ma sensu. bladego pojecia nie masz o gieldzie to ktos da Ci pieniadze- kpisz chyba. polecam posluchac uwaznie a nie oceniac od razu i to jeszcze blednie. opcja dobra, ale nie dla kazdego.

vty

wiecie isc zawsze mozna, wiele sie nie traci

bartek
@vty

a gdzie jest coś podejrzanego?czy podpisujesz np kwit o odpowiedzialności materialnej za swoje nieudane ruchy?nie podpisujesz, naucz się sam i pokaż wyniki z transakcji wtedy możemy pogadać

aguśka

nie jest ok :/

Foka

Jest OK!

Foka

Jest OK!

Beata

Zeby grac na forex i miec pozytywne wyniki trzeba uzywac money management i miec strategie/system. Doswiadczeni traderzy wiedza o czym mowie, a jakos tego w tej firmie nie widze. Zeby miec strategie/system grania to trzeba popracowac na tym kilka lat, a nie 3 tygodnie. Nikt z powaznych traderow nie uzywa konstatnie 50 pipsow SL albo TP, to niepowazne podejscie do forexu. Szkoda czasu. Widocznie szkoleniowcy sami nie maja o tym pojecia.

anonim215

ok dzięki za odpowiedź :)

zalew

do anonim215: TAK!!!

początkujący trader

Witam, każdy kto choć trochę miał styczność z rynkiem walutowym doskonale wie (jak i Panowie z Profit Pointu) że w 30 godz. nie da się zrobić z osoby początkującej profesjonalnego Tradera. Nie myślcie sobie że po kursie zdacie egzamin ( chyba że cudem). Jak bym w 30 godz. opanował umiejętności 70% skuteczności transakcji żaden Profit Point nie byłby do niczego potrzebny.

@początkujący trader

70% skutecznosci transakcji to nie gwarancja, ze bedzie sie ogolnie mialo pozytywne wyniki, czyli profit. Trzeba miec opracowana stretegie/system.

@początkujący trader

KCP

Nie chce nikogo oceniać, każdy ma swoje odczucia. Jak dla mnie firma była w porządku chociaż nie udało mi się zdać egzaminu. Za jakiś czas podejde jeszcze raz, na demo jestem coraż bliżej.. Poszedłem tam bo mój znajomy dostał u nich kontrakt, wiec chyba nie do końca jest tak ze nikt tych umow nie dostaje. Wcześniej trochę grałem na GPW i myślalem ze bedzie łatwiej ale tak jak zreszta tlumaczyl (usunięte przez administratora)na poczatku - forex jest bardzo dynamiczny i wszystko dzieje sie tutaj bardzo szybko (przez lewar). Doswiadczenie i jeszcze raz doświadczenie.

madrista

Byłem sceptyczny początkowo ale poszedłem na wstępne wykłady i muszę przyznać ze jestem pod wrażeniem. Byłem na kilku podobnych rekrutacjach i zastanawialem się czy tu znów usłysze o tym ze będę bogaty. I mile zaskoczenie, konkretne informacje, bez opowieści o niczym. Gość tłumaczył tez o tym forum, dlatego tez moja wypowiedz w tym miejscu. Osobiście - polecam.

michał

Jest jakaś racja w tym że to nie jest typowa praca. Co do kursu to jeden gosc dobrze to porównał do prawka. Idziesz pracowac do firmy przewozowej nie majac prawa jazdy to musisz je zrobic (wydac kase) a dopiero pozniej mozesz zaczynać. No i cieżko się nie zgodzić. Z drugiej strony pare stówek można na imprezy wydac:) Bylem na kursie, handluje od jakiegos czasu i w koncu zaczalem ostatnio zarabiac - mimo wszystko doswiadczenie jest niezbedne.

karol

No przeciez nikt nikogo do nieczego nie zmusza a tu jęczenie jakby ze skóry obrywali kogoś. Jak idziesz pseudo studia i obiecuja Ci prace a po 5 latach jestes biedniejszy o 40 tys i szukasz roboty nie w swoim pseudofachu to jest lepiej? czytam te komentarze i zastanawiam sie po co sie emocjonowac. Ktoś widzi w tym sens, ktoś nie i tyle - Twoja sprawa. Nie chcesz - to nie płać. beznadziejne są te komentarze na tym forum. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Point - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit Point?

Kandydaci do pracy w Profit Point napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit Point
2.3/5 Na podstawie 240 ocen.

Profit Point