Opinie o DSA Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DSA Financial Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSA Financial Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSA Financial Group w Warszawa

PAblo

Witam, piszecie, że jest podstawa, czy w DSA Investment otrzymujecie podstawę czy tylko prowizje? Bo widzę, że opinie są różne i niektórzy piszą tak a inni inaczej, czy to zależy od oddziału? Czy są to ogólne zasady?

miłosz

To moja praca dodatkowa. Chciałem zmienić coś w życiu i podjąć dodatkową pracę o elastycznych godzinach. Pracuję średnio 3-4h dziennie. Bardzo mi to odpowiada bo udaje mi się w ten sposób wypracowac dodatkowy dochód. Może nie tak duży jak pisze @trader ale mi to odpowiada i odkładam kasę na swój cel. Podoba mi się ta firma bo wiele mnie tutaj nauczyli. Może z czasem rzucę etat i podejmę się pracy w DSA w pełnym wymiarze. To jednak jak będę miał już odpowiednią grupę klientów.

rico

Bardzo dobre zarobki. To jest ogromny plus tej pracy. Myślę, że dobra premia w tym zawodzie to podstawa. DSA to na szczęście zapewnia. Poza tym pracuje się tutaj całkiem sympatycznie ze względu na dobrą atmosferę.

trader
@rico

@rico bardzo dobre zarobki czyli ile można tam wyciągnąć np na miesiąc???

rico
@trader

Jako początkująca osoba możesz zarobić między 2500-3000 zł do ręki. Jak sie przyłożysz to spokojnie zamkniesz się w 5000 zł. Mam doświadczonych kolegów, którzy potrafią w tej pracy zarobić nawet 12.000 zł.

nikodem
@rico

To niezłe zarobki. 5000 zł to moje marzenie. Do takich zarobków chciałbym dojść w przeciągu 2 lat. Myślisz że w DSA to realne?

wojtas

Zarobki w DSA Investment są bardzo przyzwoite. Tak jak zauważyłeś firma się mocno rozwija. Jednak w kwestii zarobków najwięcej zależy od Ciebie i Twojego zaanagażowania czyli jesteś pracowity i uczysz się - zarabiasz dużo. Nie ma tutaj żadnych układów i grup wzajemnego uwielbienia. To mi się właśnie w tej pracy podoba.

Doradca Klienta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
karolina

Ja pracę w DSA bardzo sobie chwalę. Oczwywiście mówię tutaj o DSA FG bo tu pracuję. Są jeszcze inne firmy o nazwie DSA np DSA Sp zoo lub DSA Polska, o których to słyszałam wiele złych opinii. jeżeli chodzi o DSA FG to jest to bardzo uczciwa i rzetelna firma, która dba o swoich pracowników.

Kucharski

No niestety w tym co pisze @gringo jest dużo prawdy. Dzisiaj firmy zamiast konkurować ze sobą w sposób uczciwy i godny, na zasadzie lepszej oferty lub obsługi lub lepszej jakości produktu to uciekają do nieuczciwych metod. Internet jest dobrym medium do takiej złej gry. Można tu napisać wszystko i nakłamać do woli. Dlatego radzę podchodzić do opinii w internecie z dystansem. Konkurencja niestety korzysta z takich metod. Widzę to chociażby w tym wątku. Ja pracowałem w DSA kilka lat io wiem, że to dobra i uczciwa firma. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce pracy. Dla mnie zarobki i atmosfera było dobre. Fakt była to moja dodakowa praca ale wiem jak było i niektóre powyższe komentarze są dla mnie zadziwiające a nawet fałszywe.

kuba

Ciekawe rzeczy tutaj są opisywane powyżej. Konkurencja naprawdę bardzo się stara, żeby znikształcić dobrą opinię o firmie DSA. Szkoda, że w dzisiejszych czasach konkurenci uciekają do takich metod. Ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie DSA to świetna firma. Pracuję już 2,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie każdy się sprawdzi bo to dość trudna praca, jednak jak już ktoś przeszkoli się odpowienio i będzie pracował rzetelnie to z pewnością odczuje to w swoim portfelu. Poza tym firma bardzo pomaga w rozwoju osobistym. Często są organizowane szkolenia, spotkania i ćwiczenia sprzedażowe. To bardzo pomaga osiągnąć porządne rezulataty. Dla mnie dużym plusem jest również to, że pracuje się tutaj w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

mont

DSA to najbardziej uczciwa firma, w której pracowałem. Wiele się dzięki nim nauczyłem, gdyż firma nieustannie inwestuje w szkolenia. I to dobre szkolenia, które prowadzone są przez najlepszych specjalistów i ich wynajęcie kosztuje naprawdę sporo. Niestety największe głosy zadowolenia płyną zawsze od tych, którzy się nie sprawdzili, którzy chcieli siedzieć za biurkiem i czekać na klienta. Jak widać ich strategia się nie sprawdziła tylko szkoda, że tak oczerniają dobrą firmę. Ja jestem bardzo zadowolony z zarobków, atmosfery pracy oraz programu motywacyjnego. Jednak przyznam szczerze, że pracuję dużo, czesto trochę kosztem wolnego czasu. Ale jak się chce coś osiągnąć to czasem trzeba coś poświęcić

sajmoon

Jak czytam powyższe komentarze to nóż w kieszeni mi się otwiera. Łamanie procedur bankowych, namawianie do łamania prawa itd.??? I to w DSA? Nie wierzę. Pracuję tutaj już 5 lat i nigdy nikt mnie do takich praktyk nie namawiał. Szkoda, że w dzisiejszych czasach konkurencja może wypisywać co chce bez większych konsekwencji. Ja jestem bardzo wyczulony na etykę sprzedaży i uczciwą praktykę. Dlatego współpracuje z DSA bo wiem, że w tej firmie dba się o te aspekty i jest to bardzo uczciwa spółka. Ale niestety na rynku warszawskim jest tak duża konkurencja na rynku finansowym, że konkurencja próbuje zniechęcić potencjlnych agentów do nawiązania współpracy z DSA. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.

władek

A ja powiem coś od siebie. Firma płaci na czas, pozwala na indywidualny czas pracy. To od Ciebie zależy ile pracujesz, jeśli masz wyniki to możesz pracować nawet i dwa dni nikt nie będzie stał nad Tobą z zegarkiem w ręku. Bardzo dobry system szkoleń - nie tylko dla nowych pracowników, ale także dla tych bardziej doświadczonych, aby cały czas mogli poszerzać wiedzę. Wysokie prowizje. Dla mnie atmosfera w pracy jest super. Nie wiem skąd wzięły się niektóre nieprzychylne opinie, ale najprawdopodobniej jest to robota konkurencji.

Luiz

DSA oferuje usługi wsparcia, doradztwa przy oszczędzaniu i inwestowaniu. Piszą z nutką pewności, że ich propozycje minimalizują ryzyko, jednak nie wiadomo na podstawie czego wyciągane są takie wnioski, bo podejrzewam, że gro klientów inwestuje w miejsca daleko ryzykowne. Np. rynki wschodnie i co wówczas?

adeo

Dno to nie firma tylko banda i.......… w szkoda czasu w nowej firmie na dzień dobry dostałem narzędzia pracy bo pracuje dla nich kom samochód i prowizja że takich pieniędzy nie zobaczę gdzie indziej

kkk

Wit, mialam watpliwa przyjemnosc pracy w tej firmie. Jak ktos umie i chce, to da rade wyrobic plany i cos tam zarobic. Niestety pseudomanager to kompletne dno. Namawia a nawet wymaga lamania procedur bankowych, co niestety moze sie skonczyc nawet pozbawieniem wolnosci do lat 8. A tak boi sie o swoja ciepla posadke, ze jest w stanie zwolnic najlepszych doradcow, najlepszych trenerow i kazdego, kto uswiadomi innych o odpowiedzialnosci karnej za takie praktyki. Ale doradczynie, ktore by mu wskoczyly do lozka, maja nawet 5 platnych urlopow dwutygodniowych w roku. Dyrektorka to postac rownie zenujaca. Nie zna produktu, ktorym pracuje, a raptem byl to az jeden produkt, jakim jest karta kredytowa...za to swietnie wychodzil jej czarny PR, mobbingowanie pracownikow, mieszanie ich z blotem. Szkoda firmy, bo gdy byla prowadzona przez normalnych i rzetelnych ludzi, dzialala sprawnie i dobrze zarabiala, a doradcy mieli komfort pracy. Teraz to titanic, ktory trafil na gore lodowa i idzie na dno...

byly prac

Ja osobiscie mogę duzo powiedziec o tej firmie,o standach na ktorych traktowalo się pracowników, jak tania sile roboczą, o braku profesjonalizmu o mobbingu, o Pani dyrektor, ktora nie zna się kompletnie na niczym , a swoj autorytet potrafi wzbudzac jedynie poprzez zastraszanie, a sama nie potrafilaby sprzedać nawet cheesburgera w Mc Donald, czesto nie wiedziala nawet jakie produkty mamy w swojej ofercie. Zastraszanie, knucie za plecami i zwalnianie pracownikow pod wplywem impulsu, calodzienne przesiadywanie przed komputerem na pudelku i straszenie pakowaniem w pudełko. Ale tu głowne skrzypce gra jeden z managerów, ktory tak naprawdę rządził w tej firmie, zawsze uważał sie za dyrektora, stosował przedziwne praktyki sprzedaży, tj. tzw. nabijanie ludzi w butelkę, oby tylko byl wynik, a jesli ktos byl dla niego niewygodny, nie zgadzał sie na nieetyczna sprzedaż, lub za dużo widział,zaraz wymyslał barwna historię o nierzetelnosci danego pracownika, a ten błyskawicznie zostawał zwalniany. Dno. Mysle,ze wiekszosc bylych pracownikow dsa ma takie samo zdanie. oby jak najdalej od tej firmy!

aaa

Czy jest podstawa godzinowa czy tylko prowizja? Czy samemu trzeba tworzyc baze klientow?

Praca specyficzna - nie nazwał bym tego akwizycją. Praca polega na umawianiu spotkań i prezentacji kart głownie brandowych. Sprzedać kartę - (jezeli ktoś chce słuchać prezentacji) nie jest trudno - bo nie ma tam chaczyków i drobnych druczków do tego dochodzi oręż argumentów kart brandowych. Praca jest pod ciśnieniem - jak każda w branzy handlowej - ale to nieliczny "zakład pracy" który płaci uczciwie i proporcjonalnie do efektów. O stawkach nie będę pisał ale stwierdzam że da się wyjść poza podany wcześniej górny próg - nie słyszałem o tym ja to wiem.

aaa

Witam, mam dwa pytania czy w firmie DSA jest podstawa godzinowa czy tylko i wyłącznie prowizja i czy baze klientow trzeba tworzyc samemu ?

MO

DSA partner Banku Handlowego- Citi

Grażka
@MO

Kiedyś był Alior Bank. Świetnie się w tej firmie pracowało, jak były OFE.

MO

Firma krzak. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

molly1230

Witam, pracuję w DSA od pół roku. Jak na razie,pracując 5godzin dziennie wyrabiałam znacznie ponad plan, więc i premia była w miarę ok, patrząc na ilość przepracowanych godzin... Podchodzą do pracownika OK, jeśli ma jakieś problemy, to starają się mu pomóc...ja taką pomoc otrzymałam... Jeśli widzą, że jesteś sumienny i robisz swoje, to nie ma z nimi ŻADNEGO problemu, a wręcz przeciwnie... Nie mogę złego słowa na nich powiedzieć, choć, jak w każdej firmie, znajdą się minusy...ale to zależy od ludzi, z którymi pracujesz...

były pracownik 2

Ja też miałam tę nieprzyjemność pracować w DSA. Na szczęście niedługo. Otóż, po kolei. Zaczyna się od szkoleń, moje szkolenia prowadziła Agnieszka R.,osoba sympatyczna ale nieco "pustakowata" i ślepo wierząca w to, że bank, który reprezentuje jest najlepszy (hahahaha, nic bardziej mylnego) Po szkoleniach stwierdziłam, że aby móc piąć się wyżej trzeba dać sobie wyprać mózg, trzeba nie myśleć samodzielnie tylko uwierzyć w puste frazesy i powtarzać je na okrągło. Co do pracy menadżerowie też inteligencją nie grzeszą, za to miło się na nich patrzy (wszyscy zadbani, fajnie ubrani, lans itp., pytanie czy tu o wygląd chodzi), nie umiejący często odpowiedziec na proste pytania. Sama praca- krótko: wciskanie ludziom kitu. Progi, od których otrzymywane są prowizje ustalone w taki sposób aby jedynie starzy wyjadacze mający tam znajomości mogli wyrobić normę. Reszta- ok 900 zł na rękę miesięcznie. Podsumowując: nie polecam, ba, nawet odradzam pracę w tej firmie. Te moje 3 miesiące uważam za czas stracony i bardzo żałuję, że tam pracowałam. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Financial Group - Warszawa

• Jak się pracuje w DSA Financial Group?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Financial Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Financial Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Financial Group?

Kandydaci do pracy w DSA Financial Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Financial Group
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. Wiśniowa 47
    53-126 Warszawa