Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

T@k

W firmie pracuje się bardzo źle. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Same stare, niekompetentne kobiety na wyższych stanowiskach.

Czy Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Johnny Przedstawiciel Nowy wpis

Bardzo duża rotacja nie powinna nikogo dziwić. Generalnie słabe warunki zatrudnienia bo po opłaceniu ZUS i podatków niewiele zostaje w portfelu a nie zawsze uda się plan zrealizować.

Beti Nowy wpis
@Johnny Przedstawiciel

A na jakie wynagrodzenie można liczyć? To jaki jest koszt wszystkich opłat?

Johnny Przedstawiciel Nowy wpis
@Beti

Generalnie musisz założyć działalność gospodarczą. Otrzymujesz 5000zł tzw. podstawy. Najlepiej mieć księgowość, która pomoże Ci rozliczyć dokumenty, zazwyczaj minimum 200zł. ZUS co miesiąc na początku mały, po dwóch latach to już pełny czyli teraz prawie 1500zł. No i podatek dochodowy 17% od tego co Ci zostaje na czysto minus część składki ZUS. Średnio zarobki około 2800zł, ale zabawa nie warta tej kasy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

NAU SA Nowy wpis
@Pytanie

Etapy rekrutacji w NAU różnią się od siebie w zależności od stanowiska, na które składa się aplikację. Na ogół proces składa się z 1 lub 2 etapów - rozmowy rekrutacyjnej lub w przypadku dwóch etapów rozmowy i zadania rekrutacyjnego. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z NAU - udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół NAU SA

Rafi

Rewelacja zarobki na konkretnym poziomie miła atmosfera pracy

@Rafi

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Zespół NAU SA

Know
@Rafi

Czopkologia , 'Pisarski' styl. We know who you are! :)

Może nowy ktoś
Kandydat

Zanim zacznę pracę, złoże życiorys swój - ja czytam komentarze o firmie. Wiem, ze wpisy bywają tu często negatywne, ale tu są bardzo agresywne, określające ludzi i sytuacje. Niepokoi mnie fakt jak wiele tu jest wypowiedzi anty dyrektorskich, plotkarskich, dających obraz ze w firmie nie dzieje się dobrze. Wpisy gdzie koledzy z terenu donoszą do szefa i szef robi jak mu mówią donosiciele..słabiuteńko. Poza tym niestabilność w placach, planach, strategii tez mnie niepokoi. Oferta o podstawie 6000zł netto-pięknie ale poza oferta wszyscy tu zaprzeczają, ze tak jest lub było. Jak jest naprawdę teraz?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Product Manager?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam
Kandydat

Aplikuję na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży. W ogłoszeniu zostało wskazane, że podstawa wynosi 5000 zł netto. Czy podstawa może zostać w jakiś sposób potrącona np. poprze nierealizacje planu? jestam również informacja, że otrzymuje się gotowy portfel klientów, czy to prawda? Czy nowe leady pozyskuje się samemu poprzez zimne telefony? W jaki sposób oceniacie poziom mentoringu w początkowych etapach pracy?

@Adam

@Adam, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Potwierdzamy, że podstawa jest niezmienną częścią wynagrodzenia i że praca odbywa się na gotowym portfelu klientów. Zachęcamy do aplikowania. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji: praca@nau.pl. Pozdrawiamy zespół NAU

pirat
@Adam

nie wierz w to co jest napisane w ogłoszeniu. A klientów musisz sobie znaleźć sam

T@k

Prawda
@T@k

Stare niekoniecznie, wiek nie wartościuje tu człowieka. Niekompetencja w działach centrali potwierdzam. Dyrektor niemendzerski, coś takiego jak "wsparcie "..(usunięte przez administratora)

RKS
@Prawda

Dziwna to opinia bo pracując w terenie nie mam problemu z Panią Dyrektor, ani z (usunięte przez administratora)jak ją nazwałeś. Jeśli nie pracujesz w NAU to znaczy ze nie sprzedawałeś. Co za tym idzie byłeś kiepskim sprzedawcą. Wiec nie pisz nie prawdziwych rzeczy.

NAU SA

Dziękujemy za opinie, jednocześnie zachęcając do nie używania argumentów ad personam. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

pirat

jesteś chyba świeżym pracownikiem i nie wiesz co było wcześniej, opinia jest jak najbardziej prawdziwa. Nie jestem blondyną z lubuskiego jeśli Cię to interesuje.

Problem

NAU SA

Plany sprzedażowe co do zasady nie są zmieniane w trakcie roku. Wyjątkiem są sytuacje nadzwyczajne, a takie miały miejsce w 2020 roku z powodu pandemii. Dlatego w trakcie zeszłego roku musiały zostać one urealnione i dostosowane m.in. do wprowadzanych obostrzeń, które szczególnie dotknęły ważny dla nas obszar - branżę oświatową (zamknięte szkoły). Jedną z wartości NAU jest otwartość na innych i ich poglądy. Różnorodność i otwartość na opinie pracowników i współpracowników traktujemy jako jeden z naszych największych atutów. Nigdy żadna osoba nie została zwolniona z powodu odmiennych poglądów. pozdrawiamy zespół NAU

NAU SA

Jak sama nazwa wskazuje jesteśmy ściśle związani z rynkiem edukacyjnym i w nim się specjalizujemy. Nasza oferta siłą rzeczy jest skierowana przede wszystkim do placówek oświatowych, w tym m.in. do szkół. Zasady wynagradzania oraz warunki pracy w siłach sprzedaży nie odbiegają od standardów rynkowych. Jesteśmy przy tym przekonani, że dla wielu osób (szczególnie tych, które wcześniej nie pracowały w branży edukacyjnej) współpraca z NAU to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia i kontaktów na tym stosunkowo hermetycznym rynku. W NAU dbamy, aby nasza polityka wynagradzania była rynkowa. Wynagrodzenia podlegają także okresowym przeglądom zgodnie z najlepszymi praktykami HR. pozdrawiamy zespół NAU

haha
@NAU SA

Rynkowość polega uznaniowości? Fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@NAU SA

kompletne bzdury, jak ktoś ma inne zdanie jak prezes albo dyr sprzedaży to jest zwalniany, opinie szefostwa o pracownikach bazują na donosach zazwyczaj nieprawdziwych. W ciągu ostatniego roku firma zwolniła w ten sposób wielu wartościowych ludzi, a część odeszła sama nie zgadzając się na takie traktowanie

@agent

W NAU każdy, niezależnie od poziomu stanowiska, może wyrazić swoje zdanie i opinię, a otwarta dyskusja jest jednym z naturalnych elementów naszej pracy. Różnorodność i świeże spojrzenie na pojawiające się problemy są wartościami samymi w sobie. W NAU nigdy żadna osoba nie została zwolniona, ani nie poniosła innych konsekwencji, z powodu różnicy poglądów lub odmiennego zdania. Pozdrawiamy Zespół NAU

@NAU SA

dbanie polega na zmianie systemu wynagradzania co kwartał i uznaniowości?

@NAU SA

mógłbym wymienić nazwiska ale RODO nie pozwala. Dyrektor sprzedaży słucha tylko donosicieli którzy chroniąc własną (usunięte przez administratora) donoszą na innych nieprawdziwe rzeczy. Brak fachowców z prawdziwego zdarzenia. W żadnej firmie ubezpieczeniowej nie spotkałem się z brakiem dochodu pasywnego za odnowienie portfela. To że dacie ludziom zabawki w postaci samochodu, laptopa i komórki to nie wszystko, brakuje szacunku do ludzi. Zwolniliście najlepszego jak dotąd koordynatora od grupówek, potem byli już tylko nieudacznicy. ostatnia koordynatorka zwolniła się sama bo miała dosyć. Nie potraficie docenić potencjału ludzi których macie.

@agent

Jaka atmosfera jest między działami w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Kameleon
@Pytanie

Raczej słaba. Jedne działy patrzą na inne z góry.

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Nick nick
@Enia

Ja również mam takie odczucia, dziwna to była współpraca. (usunięte przez administratora) Sceptycznie nastawiony do pracy zdalnej, nieufny i nie dotrzymujący słowa. (usunięte przez administratora) . Wykorzystując covid zwolnili ludzi z którymi nie potrafili się dogadać, którzy pracowali w firmie długo i zarabiali więcej niż nowi. (usunięte przez administratora) Daleko im do prawdziwej firmy, raczej taki rodzinny interes z lat 90. Dziwne to było doświadczenie, na szczęście krótkie :)

@Nick nick

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naszym absolutnym priorytetem, dlatego od początku pandemii wprowadziliśmy pracę zdalną we wszystkich działach, w których jest to możliwe. Obecność w biurze jest wymagana wyłącznie w przypadku gdy jest niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych. Dla osób, które muszą być w biurze wprowadziliśmy także elastyczne godziny pracy, aby mogły przyjeżdżać do pracy poza godzinami szczytu. Tak, nie chcemy być korporacją i staramy się zachować rodzinną atmosferę i relacje w firmie. Nie jest to łatwe, bo w NAU pracuje zdecydowanie więcej osób niż nawet w bardzo dużej, wielopokoleniowej rodzinie! Mamy też w zespole już pierwsze osoby, które nie mogą pamiętać lat 90. :) pozdrawiamy Zespół NAU

Nick nick
@NAU SA

A krytykę to trzeba umieć przyjmować ;) pozdrawiam

Rekomendacja

Klient

ale o co chodzi?

Waldemar

Jeśli ludziom dobrze się pracuje to nie powinno dziwić, że na forum jest taki spokój.

Justyna
@Pytanie

RKS czyli przedstawiciele maja możliwość wyboru UOP lub B2B ale firma preferuje raczej b2b

New
@Justyna

Zależy na jakie stanowisko. Pracownik biurowy ma umowę o pracę w sprzedaży działalność to już powszechna praktyka dająca zarobki po kilkanaście tyś.

UOP
@New

Powszechna praktyka? Chyba w kiepskich firmach

Przemysław
@UOP

Uważasz, że praca na samozatrudnieniu jest mało korzystna? Ciekawi mnie, czy podejmowałeś takie zatrudnienie w firmie i stąd Twoja opinia.

UOP
@Przemysław

Oczywiscie ze podejmowałem i uwierz mi ze na dłuższa metę jeżeli nie wystawiasz faktur na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to nie ma żadnego sensu

Przemysław
@UOP

Czy będąc zatrudniony na na umowie B2B sam decydowałeś w jakich godzinach pracujesz? Interesuje mnie też, czy miałeś od firmy bazę klientów, czy sam musiałeś zdobywać nowych?

Agent
@UOP

W każdej firmie ubezpieczeniowej, zorientuj się najpierw na rynku, a dopiero wtedy dyskutuj

@New

zarobiłas tyle? nie sądzę

anonimowy
Kandydat

Hejka wszystkim, czy pracował ktoś na stanowisku Młodszy Specjalista ds. HelpDesk i mógłby podzielić się swoją opinią samej pracy jak i rozmowy rekrutacyjnej?

Anonim

O firmie można by napisać dużo, niestety w samych negatywach. Jedynym plusem jest lokalizacja biura. Byłam pracownikiem przez ponad rok w biurze w Warszawie. NAU to najgorsza firma, w której miałam "przyjemność" pracować. Kierownictwo nie znające się na tym co robi, atmosfera pełna konflików, kumoterstwo. Zarobki - tragedia. O podwyżkach można tylko pomarzyć. Chcesz awans, podwyżkę - donoś - to jedyny sposób na rozwój w tej firmie! Nieliczne osoby, z którymi dało się współpracować również odeszły bądź zostały zwolnione z widzi mi się powodów. Ogólnie jeden wielki chaos i dezorganizacja. Nikt nie jest za nic odpowiedzialny, wszystko było zależne od Góry... Szanujesz siebie? Omijaj tego pracodawcę z daleka! Nie polecam!

Noname
@Anonim

Zgadzam się!

@Anonim

zakompleksiona i sfrustrowana, która nie sprawdziłą sie w firmie sprzedażowej? wszystko co piszesz to wierutne kłamstawa

Anonim
@agent

A tak się składa, że nie pracowałam przy sprzedaży.. Odeszłam sama, bo szanuję siebie, swoje doświadczenie, czego o pracodawcy powiedzieć nie można :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

bylakandydatka
@Pytanie

Ja miałam dwa etapy na stanowisko Product Managera i otrzymalam odpowiedź zwrotną po okolo 2 tygodniach,niestety nie zakwalifikowałam się ale ogolnie oceniam pozytywnie caly przebieg procesu rekrutacyjnego..może innym razem;))

Kandydat

Opisze ktoś stanowisko Regionlnego Koordynatora Sprzedazy Jakie jest wsparcie od firmy ? Premie przez RKS wiekszosc realizuje czy jest ciezko? Jest tez sprzedaz bezposrednia czy tylko nawiazywanie kontaktów z Agentami ubezpieczeniowymi ? Auta jakiej klasy ?

kris
@Kandydat

nie chodzi ci przypadkiem o stanowisko kierownika sprzedazy? o koordynatorze nic mi nie wiadomo, no ale tez nie jestem na biezaco kogo szukaja. kierownik sprzedazy zajmuje sie sprzedaza bezposrednia, z agentami maja kontakt już regionalni dyrektorzy, to juz inny kanał. jesli chodzi o mnie to pracuje w tej firmie juz jakis czas jako kierownik i powiem ci, ze zawsze gdy potrzebuje cos wyjasnic czy mam nietypowa sytuacje z klientem to otrzymyjue wsparcie. koleżanki z centrali (przy okazji pozdrawiam:))dzwonia i interesują sie jak sobie radzisz i sluza radą, a poza cala nasza siec jest w ciaglym kontakcie, spotykamy sie, wymianiamy doswiadczeniami. jak zaczynałem mialem tez szkolenie i z tego co wiem to do tej pory to praktykuja. ja posiadam kia rio, ale koledzy uzywaja tez kia creed.premie do wyrobienia,ale tez zalezy jakie masz doswiadczenie i motywacje. mam nadzieje ze pomoglem:)pozdrawiam

aplikująca

Hej, planuje aplikować na stanowisko Menagera sprzedaży ubezpieczeń, praca zdalna. Jak nauczyciele podchodzą do agenta? Czy chętnie podpisują nowe umowy ubezpieczenia grupowego? Wiem że oni już takie mają ... jak sobie dajecie radę na tym rynku? Jak ogólnie się pracuje? Proszę o szczere informacje. Pozdrawiam

aa
@aplikująca

Ta praca to zwykła akwizycja w dodatku mają wymagania których nikt nie realizuje. Zastanów się cztery razy.

Krystiaan
@aa

taka specyfika pracy, jesli spredajesz ubezpieczenia w terenie to najlepiej dzialac bezposrednio, przcież kazdy multiagent terenowy tak pracuje w innych firmach, taki rynek. tagety sa jaknajbardziej do zrealizowania jesli jestes dobrym sprzedawcą, a oswiata wiadomo, nie jest latwa, ale w nau maja chyba najwieksze doswiadczenie w tym srodowisku, inaczej by sie nie utzzymywali na rynku tak długo. Ja polecam firme.

Gabriela
@Krystiaan

Jako specjalista ds. wsparcia sprzedaży ubezpieczeń grupowych w NAU też można pracować zdalnie? Czy to jest już praca w pełni stacjonarna? Proszę o odpowiedzi.

Kandydat

Szczerze odradzam ta firmę. Bylam wylacznie na rozmowie rekrutacyjnej i brak profesjonalizmu oraz niemile traktowanie z jakim się spotkalam wprowadzilo mnie w osłupienie. Jeśli rozmowy o pracę są tak żenujące, a postawa prowadzących osob tak lekceważąca to wolę nie wiedzieć jak wygląda tam praca. Radzę oszczędzić czas i omijac z daleka.

@Kandydat

Szanowna Pani, mailowo otrzymała już Pani wiadomość od nas, że jest nam bardzo przykro, że ma Pani takie negatywne wrażenia po naszym spotkaniu rekrutacyjnym, za co ponownie przepraszamy. Zawsze zależy nam by każda osoba, którą gościmy dobrze czuła się w naszej firmie, a ze spotkania wychodziła tylko z pozytywnymi odczuciami. Dziękujemy Pani za cenną opinię, która z pewnością pomoże nam w ulepszaniu naszego candidate experience. Pozdrawiamy serdecznie Zespół rekrutacyjny NAU S.A.

Regionalny kierownik sprzedaży

Proszę o bieżącą informacje na temat pracy w NAU. Czy ta kwota 5000 to sztywna kwota która wpływa do nas na konto i z tej kwoty opłacamy ZUS , podatek i księgowa?Czy są od niej jakieś obcięcia w przypadku nie wyrobienia targetu? Czy przy aucie służbowym dają kartę paliwa w jakiej kwocie? Jak z targetami ?są do wyrobienia dla osoby która dopiero wchodzi na rynek ubezpieczeń?

nicl
@Regionalny kierownik sprzedaży

Pensja nie jest obcinana. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, lubisz i odnajdujesz się w sprzedaży bezpośredniej to na pewno wyrobisz target.

Janeq

Aplikowałem na stanowisko eksperta ds. ubezpieczeń majątkowych - czy ktoś z Państwa miał/ma okazję pracować na tym stanowisku? Na jaki zakres obowiązków należy się przygotować na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z oferty można wywnioskować, że jest to osoba wspierająca agentów i RMS-ów. Obawiam się trochę czy nie sprowadza się to siedzenia na słuchawce za najniższą krajową.

Joanna
@Janeq

Słabi managerowie , taka sobie kasa i nie normowany czas pracy ale spróbować zawsze możesz..

Zostaw merytoryczną opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
2.3/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33