Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Piszesz to na podstawie jakichś aktualnych doświadczeń? Komentarz do którego się odnosisz jest sprzed paru lat a jednak chce być na bieżąco, ciekawe co po takim czasie mogło się zmienić?

Magg

Bardzo miła atmosfera w działach, wspólpracownicy służą pomocą, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość rekrutacji międzydziałowej, owocowe czwartki, premie z okazji rocznicy pracy. Polecam pracodawcę :)

@Magg

Drogi dziale Hr nikt w taki komentarz nie uwierzy, bo atmosfera w Firmie pozostawia wiele do życzenia, może przyznacie się do szczucia pracowników przeciwko sobie? Owocowe czwartki to powód do wstydu a nie do chwalenia. Karton bananów nie załatwi braków w zarządzaniu.

Słaba atmosfera, brak reakcji kadry zarządzającej na przypadki (usunięte przez administratora) od momentu zmiany szefostwa działu. Notoryczne atakowanie pracowników telefonami poza godzinami pracy, maile pozbawione kultury osobistej, przekręcanie faktów przez szefostwo, to tylko wierzchołek góry lodowej! Jeśli chcesz tam pracować na wszystko szykuj sobie (usunięte przez administratora) bo standardem jest przekręcanie informacji i ustaleń. Nie masz co liczyć na jakąkolwiek formę wsparcia przełożonych.

Agent
@Anonim

Wstydu nie masz, że coś takiego piszesz. Powiem krótko - "uderz w stół a nożyczki się odezwą". W końcu ukróci się ta prywata w ciągu dnia pracy!

Pracowałem w NAU na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży 5 lat i szczerze polecam tą Firmę. Przyszedłem bez doświadczenia w ubezpieczeniach wszystkiego mnie nauczyli, dali narzędzia (samochód, telefon, komputer, itp.) bazę Klientów i w dużym stopniu wolną rękę. Do tego fantastyczni ludzie w centrali, przyjaźni i pomocni. Duże wsparcie na początku pracy (wiadomo nowemu w branży ciężko jest się rozpędzić) a jak zaczęło się kręcić to, fajne pieniądze i spokojna głowa. Oczywiście nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, czasem zdarzały się rozczarowania ale tak to wygląda w firmie która ciągle rośnie. 5 lat pracy oceniam zdecydowanie na plus, szczególnie dla osób które lubią kontakt z ludźmi.

Sabina Nowy wpis

Czy jako koordynator biura zarządu mogę się spodziewać onboardingu? Nic nie widziałam na temat wdrożenia dlatego pytam u źródła.

NAU S A Nowy wpis
@Sabina

Szanowna Pani, Zapraszamy pod wskazany adres e-mail:praca@nau.pl. Udzielimy szczegółowych informacji w temacie onbordingu i nie tylko.

Daro

Hejka, mam pytanie odnośnie stanowiska Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, może liczyć na samochód służbowy?

@Daro

Pewnie, zajeżdżona stara kia Rio ???????????? . A i za to że jeździsz w weekend musisz im 400zl zapłacić. Dziady

RKS Nowy wpis

Tak, ja mam KIA z 2021 roku. A za jazdy prywatne są naliczenia. Kolega niech się nie frustruje, jak się nie podoba to można prywatnie na rowerze jeździć :)

NAU SA Nowy wpis
@Daro

Oczywiście, zapewniamy samochód służbowy. Po więcej szczegółów zapraszamy na: praca@nau.pl

@Anonim

Dziękujemy za przekazanie swoich spostrzeżeń. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ przyczynia się do tworzenia lepszego środowiska pracy. Chcielibyśmy zapewnić, że poruszone kwestie są dla nas niezwykle istotne. Atmosfera w pracy, kultura komunikacji oraz wsparcie ze strony przełożonych są fundamentami, na których budujemy naszą firmę. Uwagi dotyczące kontaktów poza godzinami pracy oraz formy komunikacji mailowej zostaną skrupulatnie przeanalizowane i przekazane odpowiednim działom. Transparentność i uczciwość są dla nas kluczowe, dlatego będziemy monitorować i analizować wszelkie sygnały, aby zapobiegać nieprawidłowościom. Dziękujemy za pomoc w doskonaleniu naszych standardów. Warto jest dzielić się takimi informacjami w firmie, abyśmy mogli reagować.

kłamstwo za kłamstwem
@NAU SA

Można przeczytać, że "robimy, działamy, przeciwdziałamy, staramy się, pracujemy nad, udoskonalamy" - a wszystko to kłamstwa. Firma absolutnie nic nie robi, żeby atmosfera była lepsza. Ładne słowa za którymi nie idą ładne czyny. NIE POLECAM pracy w tej firmie.

@kłamstwo za kłamstwem

A mi się tu dobrze pracuje :) A za atmosferę odpowiadasz tak samo jak i pracodawca. Ale portal dla narzekających więc nic innego nie można się po Tobie spodziewać.

@NAU SA

@Pracodawca Nowa Pani A coraz bardziej się rozkręca - już krążą informacje o planie rodem z korporacji np. dociśnięcie śruby, kto wytrzyma-ten zostanie, praca do 18.00 albo i dłużej, wieczorne dyżury, praca w soboty, a kto nie da rady - to zatrudnimy nowego i wyciśniemy jak cytrynę. Niedługo sama zostanie w DSM.

Agent
@Anonim

Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jestem potencjalnym kandydatem na stanowisko helpdesk it w tej firmie, po dłuższym researchu natknąłem się, że w firmie panuje inwigilacja od bardzo dawna czy to prawda? Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę o informacje.

Rozmowę kwalifikacyjną w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca dla agenta ubezpieczeniowego z doświadczeniem.?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Mońka

W sieci ogłaszają nabór na młodszego specjalistę ds. marketingu. Zarobki są w przedziale 4500-6000 zł brutto na UoP. Ten rozstrzał wynika z doświadczenia czy innych czynników?

@Mońka

Zapraszamy bezpośrednio do kontaktu pod adres: praca@nau.pl, wyjaśnimy wszystkie niejasności.

Joanna

Jak się ma kwestia awansów i rozwoju w firmie? Poszukują agenta ubezpieczeniowego z doświadczeniem. Pracowałam już przez kilka lat jako agent i mogę wzrastać w firmie?

@Joanna

W sprawie ścieżki kariery jako agent ubezpieczeniowy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z działem HR. Chętnie omówimy dostępne możliwości rozwoju zawodowego i awansu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: adres e-mail: hr@nau.pl

Asiaaaeeeeee

Najgorsza firma pożyczkową dla klienta. Takiej nie ma na rynku jak oni. Miałam problemy finansowe ze spłata ze względu na problemy zdrowotne i finansowe. Pisałam do nich z wielką prośbą o rozlozenie mojego zadłużenia na raty I pisalam o moich problemach to nawet nie zgodzili się na raty, nie interesuje ich to. I twierdzi się że dluznik nie współpracuje a to NAU niewspolpracuje z klientem i nie zgadza się na nic. Nie uchylam się od płatności i jeszcze dają 1 dzień na spłatę całości. Jeszcze takich problemów nie miałam z żadnymi firmami pożyczkowymi jak znieczulica z NAU. Nie polecam pożyczać pieniędzy od NAU bo różnie bywa choroba, problemy zdrowotne I NAU to później to nie interesuje. Są inne firmy pożyczkowe z którymi można dojść do porozumienia, negocjacji tylko nie z NAU.

@Asiaaaeeeeee

Szanowna Pani, informujemy, że każdy przypadek traktujemy indywidualnie, szczególnie jeśli chodzi o próby zawarcia ugody dotyczącej spłaty powstałych zaległości. Jesteśmy otwarci na podjęcie restrukturyzacji w przypadku występujących problemów ze spłatą zadłużenia. Nasza firma działa na rynku usług finansowych od ponad 10 lat i wielokrotnie zawieraliśmy porozumienia dotyczące spłaty należności. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 22 584 10 08 lub na adres e-mailowy pozyczki@nau.pl. Pozdrawiamy, Zespół Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej

NAU SA

Atmosfera w naszej firmie jest dla nas bardzo ważna, stale pracujemy nad jej poprawą i dbamy o dobre relacje w zespole. Chcemy zapewnić, że nie planujemy sprzedaży firmy. Naszym priorytetem jest rozwój i stabilizacja organizacji.

@NAU SA

"stale pracujemy nad jej poprawą i dbamy o dobre relacje w" - w wielu firmach trwa to o wiele krócej, na pewno nie lata :-)

Klementyna

Pisaliście w zeszłym roku o nadgodzinach i że nie były one w żaden sposób wynagradzane...nie mam nic przeciwko dodatkowym godzinom pracy ale powinny być one płatne. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu?

@Klementyna

Zlecone godziny nadliczbowe zawsze są rozliczane, zazwyczaj poprzez odbiór w innym terminie.

Jadźka

W jednym wątku ktoś wspomniał o tej całej premii za rok pracy. do teraz tylko ona jest przyznawana czy może na dniach dodali coś jeszcze? pod względem zarobkowym warto tu pracować?

Jak należy rozumieć to indywidualne i niekorporacyjne podejście do pracownika, które zostało zaznaczone w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Ubezpieczeń? Zależy mi na milej atmosferze a po niektórych wpisach widzę, że rożnie na jej temat pisano. Na dzień dzisiejszy jaka jest?

Julita

w sieci widnieje oferta dla specjalisty ds. ubezpieczeń z dopiskiem, że to praca „od zaraz”. w pierwszej kolejności więc zastanawiają mnie powody tych naborów. czy ktoś je zna? doświadczenie w branży ubezpieczeniowej zostało oznaczone jako mile widziane. ja je już posiadam i z góry zastanawiam się czy to wpływa na wysokość podstawy. czemu widełki różnią się ona o 700 zł?

NAU SA

W celu lepszego zrozumienia sytuacji oraz pracy nad rozwiązaniami, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej i wdrożyć zmiany, które przyczynią się do poprawy funkcjonowania naszej firmy.

@Julita

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W związku z prowadzeniem wielu projektów, poszukujemy osoby dostępnej od zaraz i chętnej do dołączenia do naszego zespołu. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej będzie miało wpływ na wysokość oferowanego wynagrodzenia. Zachęcamy do przesyłania CV.

Firma Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Główny Księgowy na Główny Księgowy. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 15000 PLN to dobra oferta?

xx

Na stanowiskach menadżerskich jest nienormowany czas pracy. Osoby nawet będąc na urlopie muszą być dostępne na cotygodniowym spotkaniu z zarządem. Doskonałym przykładem jest jedna dyrektorka, tak bardzo kocha swoją pracę, że kilka dni po porodzie uczestniczyła w ważnym spotkaniu. Jeśli cenisz sobie work-life-balance to praca w NAU nie jest dla Ciebie.

@xx

Portwierdzam. To jest cyrk. Menagerowie są dyspozycyjni na życzenie prezesa. Nie ważne, że już wyszedłeś z pracy. Ta firma jest jak trucizna. Wiele osób zostało psychicznie wykończonych.

Magg

Ex
@Magg

„Współpracownicy służą pomocą” hahahhaha. Donoszą na siebie nawzajem i robią wielkie afery. Tylko „wazeliniarz” czyli osoba z najdłuższym stażem i dobrymi układami z zarządem mogła napisać taki komentarz.

Przemysław
@Ex

Tobie nic nie pomagali? Np. we wdrożeniu się do pracy? Ludzie tak się konfliktują? Szefowi to odpowiada że jest taka atmosfera i nie ma integracji?

Lidia Sowa Mądra Głowa
@Przemysław

Bez przesady xD Ludzie pomagają we wdrożeniu a w każdej firmie są ploty i inne takie. Nie da się tego uniknąć. W tej firmie każdy jest na „Ty” można porozmawiać w kuchni przy kawie a potem iść i pracować. Już nie róbmy (usunięte przez administratora) ;)

Katt
@Ex

Jak można być tak zniszczonym, żeby przychodzić na gowork i hejtować innych za dobrą opinie. To już nikt nie może myśleć inaczej niż Pan? Polecam zainwestować czas w jakieś hobby, aby rozładować nadmiar stresu ;) Pozdrawiam, Katt

Bylypracownik
@Magg

Niesamowite jaka miła jest atmosfera, skoro ludzie cały czas uciekają stąd. Przypadek? Nie sądzę :) po roku pracy uciekłam stąd po ciągłych bezpodstawnych skargach, oskarżeniach itp. Człowiek robi wszystko co może, żeby pracować jak najlepiej a non stop padają oskarżenia o byle co. (usunięte przez administratora). W tej firmie jest na porządku dziennym. W działach, gdzie jest największa rotacja. Praca pasuje komuś, kto lubi donosić, podlizywać się zarządowi i wyżywać się nad pracownikami z najmniejszym doświadczeniem. Bardzo nie polecam!

@Bylypracownik

hej, szukają obecnie pracownika na stanowisko regionalny przestawiciel sprzedaży . Czy ktoś może mi napisać jak wygląda wyrobienie planów, godzin pracy i podwyżek oraz jakim autem jeździ taki przedstawiciel (czy samochód jest do celów prywatnych)?

Plany są takie, że wszyscy dotychczasowi przedstawiciele odeszli... Nie polecam. Nie realne oczekiwania i zarządzanie jak w PRL

Enia

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Nick nick
@Enia

Ja również mam takie odczucia, dziwna to była współpraca. (usunięte przez administratora) Sceptycznie nastawiony do pracy zdalnej, nieufny i nie dotrzymujący słowa. (usunięte przez administratora) . Wykorzystując covid zwolnili ludzi z którymi nie potrafili się dogadać, którzy pracowali w firmie długo i zarabiali więcej niż nowi. (usunięte przez administratora) Daleko im do prawdziwej firmy, raczej taki rodzinny interes z lat 90. Dziwne to było doświadczenie, na szczęście krótkie :)

@Nick nick

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naszym absolutnym priorytetem, dlatego od początku pandemii wprowadziliśmy pracę zdalną we wszystkich działach, w których jest to możliwe. Obecność w biurze jest wymagana wyłącznie w przypadku gdy jest niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych. Dla osób, które muszą być w biurze wprowadziliśmy także elastyczne godziny pracy, aby mogły przyjeżdżać do pracy poza godzinami szczytu. Tak, nie chcemy być korporacją i staramy się zachować rodzinną atmosferę i relacje w firmie. Nie jest to łatwe, bo w NAU pracuje zdecydowanie więcej osób niż nawet w bardzo dużej, wielopokoleniowej rodzinie! Mamy też w zespole już pierwsze osoby, które nie mogą pamiętać lat 90. :) pozdrawiamy Zespół NAU

Nick nick
@NAU SA

A krytykę to trzeba umieć przyjmować ;) pozdrawiam

Poprostu
@Nick nick

W NAU jest ogromny brak zaufania do pracowników innych działów i wszechobecna kultura donosicielstwa. Nawet jak popełnisz drobny błąd lub nie jesteś pewny jak masz zrobić to licz się z tym że to wyolbrzymią w stylu „nie pierwszy raz tak robisz”. Zachowanie mocno podchodzące pod (usunięte przez administratora)

@Poprostu

Bardzo ważne są dla nas jasna komunikacja, atmosfera i relacje. Opinie wyrażane przez naszych pracowników oraz osób współpracujących są dla nas niesłychanie istotne. Uczymy się udzielać "feedbacku" w taki sposób by był on zrozumiały i jasny, tak aby jedna strona dyskusji mogła tego komentarza udzielać, a druga odbierać. By odnieść się do konkretnego przypadku, prosimy o kontakt na audyt@nau.pl Nie jesteśmy w stanie analizować ogólnych, anonimowych zgłoszeń. Pozdrawiamy, zespół NAU

elsa
@Nick nick

Potwierdzam. Niszowych pracowników bardzo niechętnie puszczają na pracę zdalną nawet jak było najwyższe ognisko zachorowań na covid. Co ciekawe kierownicy i dyrektorzy bardzo chętnie chodzą na zdalną :) W tej firmie nie można liczyć na dobry Employer branding. Najzabawniejszym benefitem jest widok z okna na Wisłę i centru miasta :D Jeśli masz dobre znajomości z zarządem, potrafisz się dobrze podlizywać i regularnie donosić-awans i podwyżka gwarantowane. Wystrój i zarządzanie firmą rodem lat 90-tych. To nie jest dobra firma dla młodych i ambitnych osób tylko 40plus :)

nick

bo kłamie

Czyli z pól roku temu wisiała ta oferta? jakiś czas temu się nad nią zastanawiałam. Ale skoro tak to ile płacą na tym stanowisku? czy wiecie? zastanawiam się czemu nawet widełki nie są wprost określone

@Enia

Do teraz jeszcze nie doprecyzował nikt czy auto jest na użytek prywatny? Przynajmniej widzę takie gole zapytanie. Myślę przy tym o pracy jako specjalista ds. rozliczeń. Po pierwsze piszą w opisie o umowie o prace ale także zleceniu, czy na samym początku właśnie to cale zlecenie się dostaje? Jak wprowadzenie na stanowisko wygląda? jak oceniacie te prace?

Brak szacunku do pracownika

NIE POLECAM pracy w jakimkolwiek charakterze w tej firmie. A auto nie jest na użytek prywatny, tylko jest śledzone i potem są pytania po co i dlaczego Kowalski jechał do Szczecina w niedzielę.

@Brak szacunku do pracownika

Jeśli jest zadeklarowane, że nie są to w sumie czemu się dziwić, że jednak o to spytali? Z tego wynika ze nie od samego początku są robione z tego takie problemy, tylko wysyłany jest sygnał ostrzegawczy? Ciekawi mnie jednak czemu te auta nie są w tym zakresie udostępniane. czy padło przy tym jakieś stosowne uzasadnienie?

Jola

Jak to należy rozumiec, że regionalny przedstawiciel sprzedaży zarabia max. 5.000 zł brutto na umowę o pracę, a max. 12.000 zł brutto na umowę zlecenie? Niepłaceniem składek na zleceniu nie ma da się wyjaśnić aż takiej dysproporcji. Czy to pomyłka kadr, czy z wdzięczności za zleceniówkę firma nagradza tych, co się na nią godzą 2,5 raza wyższą pensją? Kto to rozumie? :0

@Jola

W celu wyjaśnienia kwestii związanych z wynagrodzeniem, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem rekrutacyjnym pod adresem praca@nau.pl.

@NAU SA

Witam, czy możliwe ze różnice wynikają chociażby z tego elastycznego czasu pracy o którym jest mowa w sekcji z benefitami? Czy osoby będące na zleceniu wykonują ja ponad założoną normę obowiązującą przy umowie o pracę? jest to możliwe?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa na Specjalista ds. Obsługi Klienta? 9 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

NAU SA

Bardzo nam przykro i zachęcamy do zgłaszania trudności, z jakimi się spotykacie na adres audyt@nau.pl. Jesteśmy gotowi podejmować działania w celu rozwiązania wszelkich problemów. zespół HR Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

NAU SA

Naszym celem jest tworzenie przyjaznego miejsca pracy, dlatego zwracamy uwagę na unikanie personalnych ataków. W przypadku ich kontynuacji, będziemy zmuszeni skonsultować się z administratorem w celu podjęcia odpowiednich działań, ponieważ tego rodzaju komentarze stanowią przejaw hejtu i naruszają dobra osobiste.

Zostaw merytoryczną opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Zobacz opinie na temat firmy Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
2.4/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
    00-379 Warszawa