Opinie o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w Warszawa

baner wywiady
Enia
Pracownik

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Nick nick
Były pracownik
@Enia

Ja również mam takie odczucia, dziwna to była współpraca. (usunięte przez administratora) Sceptycznie nastawiony do pracy zdalnej, nieufny i nie dotrzymujący słowa. (usunięte przez administratora) . Wykorzystując covid zwolnili ludzi z którymi nie potrafili się dogadać, którzy pracowali w firmie długo i zarabiali więcej niż nowi. (usunięte przez administratora) Daleko im do prawdziwej firmy, raczej taki rodzinny interes z lat 90. Dziwne to było doświadczenie, na szczęście krótkie :)

Irena
Były pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. -brak szkoleń wprowadzajacuch na stanowisko -słabe zarobki - -wiecznie nie niezadowolony prezes -dział administracji cały czas robi problem o błachostki -i główny powód dla którego zrezygnowałam brak ludzi z merytoryczna wiedzą na stanowiskach eksperckich najlepiej jak by pracownik najniższego szczebla wszystko zrobił.

NAU SA
Pracownik
@Irena

Dziękujemy za opinie, jest nam niezmiernie przykro, że firma nie spełniła Twoich oczekiwań. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, a każdy pracownik czuł, że został odpowiednio przeszkolony. Zapraszamy do kontaktu pod adresem audyt@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy, zespół NAU

sofija
Pracownik
 Pytanie

kto mądry ten już dawno odszedł, a praca w tej firmie nikomu na dobre nie wyszła. w dodatku jest jak cofnięcie się do lat 90; praca zdalna to zło z ktorego trzeba sie spowiadac, brak normalnego zaufania do pracownika, w biurze Najwyzsza Izba Kontrolowania, szkodliwe środowisko pracy. na co to komu??!

Urszula
@sofija

No właśnie ta zdalna mnie ciekawi. Jak konkretnie spowiadać? W jaki sposób to wygląda?

Magg
Były pracownik

Bardzo miła atmosfera w działach, wspólpracownicy służą pomocą, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość rekrutacji międzydziałowej, owocowe czwartki, premie z okazji rocznicy pracy. Polecam pracodawcę :)

Ex
Były pracownik
@Magg

„Współpracownicy służą pomocą” hahahhaha. Donoszą na siebie nawzajem i robią wielkie afery. Tylko „wazeliniarz” czyli osoba z najdłuższym stażem i dobrymi układami z zarządem mogła napisać taki komentarz.

Magg
Były pracownik

Bardzo miła atmosfera w działach, wspólpracownicy służą pomocą, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość rekrutacji międzydziałowej, owocowe czwartki, premie z okazji rocznicy pracy. Polecam pracodawcę :)

Ex Nowy wpis
Były pracownik
@Magg

„Współpracownicy służą pomocą” hahahhaha. Donoszą na siebie nawzajem i robią wielkie afery. Tylko „wazeliniarz” czyli osoba z najdłuższym stażem i dobrymi układami z zarządem mogła napisać taki komentarz.

Przemysław Nowy wpis
@Ex

Tobie nic nie pomagali? Np. we wdrożeniu się do pracy? Ludzie tak się konfliktują? Szefowi to odpowiada że jest taka atmosfera i nie ma integracji?

Lidia Sowa Mądra Głowa Nowy wpis
Były pracownik
@Przemysław

Bez przesady xD Ludzie pomagają we wdrożeniu a w każdej firmie są ploty i inne takie. Nie da się tego uniknąć. W tej firmie każdy jest na „Ty” można porozmawiać w kuchni przy kawie a potem iść i pracować. Już nie róbmy (usunięte przez administratora) ;)

Katt Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Ex

Jak można być tak zniszczonym, żeby przychodzić na gowork i hejtować innych za dobrą opinie. To już nikt nie może myśleć inaczej niż Pan? Polecam zainwestować czas w jakieś hobby, aby rozładować nadmiar stresu ;) Pozdrawiam, Katt

Danuta

Owe 4-5 tys. brutto na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży, to jest podstawa wynagrodzenia, tak? A ile wynoszą i jakiego rodzaju są premie? Zastanawiam się też, czy jest możliwość nie mieć jednak zlecenia, ale uop. Oceniacie to jako możliwe?

Patryk
Kandydat

Po rozmowie rekrutacyjnej mam mieszane uczucia, podczas rozmowy była taka atmosfera jakbym miał wyręczać Panią rekruterkę i ja miałbym prowadzić rozmowę. Rozmowa podczas, której masz się spodobać liderowi, a nie sprawdzić się pierw w rozwiązaniu zadania. Nie miałem jeszcze feedbacku, ale po dodaniu na nowo ogłoszenia już wiadomo, więc jeszcze zaktualizuję czy dostałem feedback czy też ni

1
NAU SA
Pracownik
@Patryk

Patryku, bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił Twoich oczekiwań. Zostałeś poinformowany, że pierwsze spotkanie nie jest zadaniem technicznym, a spotkaniem, podczas którego obie strony powinny się lepiej poznać. Podczas spotkania zostałeś zachęcony do wypowiedzi i rozwinięcia informacji o swoim doświadczeniu zawodowym, projektach oraz edukacji. Rozumiemy, że taki charakter spotkania nie spotkał się z Twoją akceptacją. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt na adres: audyt@nau.pl Pozdrawiamy zespół NAU SA

Marta
@NAU SA

A czy osoby aplikujące do firmy mogą liczyć właśnie na feedback z państwa strony? Nawet gdy decyzja jest negatywna?

NAU SA
Pracownik
@Marta

Kandydaci zaproszeni na spotkanie mogą liczyć na informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji. ​Pozdrawiamy, zespół NAU

Niki
@NAU SA

Łoj, aż woda płynie. Ten element ( rozmowy rekrutacyjne) jest jednym z najmniej profesjonalnych elementów w tej firmie.

NAU SA
Pracodawca
@Niki

Bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił Twoich oczekiwań. Ważne jest dla nas aby spotkanie rekrutacyjne były satysfakcjonujące dla Kandydatów. Staramy się również poprawiać procesy, dlatego prosimy o przesłanie uwag na adres: audyt@nau.pl.

anonim
Pracownik
 Problem

(usunięte przez administratora)

NAU SA
Pracownik

Plany sprzedażowe co do zasady nie są zmieniane w trakcie roku. Wyjątkiem są sytuacje nadzwyczajne, a takie miały miejsce w 2020 roku z powodu pandemii. Dlatego w trakcie zeszłego roku musiały zostać one urealnione i dostosowane m.in. do wprowadzanych obostrzeń, które szczególnie dotknęły ważny dla nas obszar - branżę oświatową (zamknięte szkoły). Jedną z wartości NAU jest otwartość na innych i ich poglądy. Różnorodność i otwartość na opinie pracowników i współpracowników traktujemy jako jeden z naszych największych atutów. Nigdy żadna osoba nie została zwolniona z powodu odmiennych poglądów. pozdrawiamy zespół NAU

NAU SA
Pracownik

Jak sama nazwa wskazuje jesteśmy ściśle związani z rynkiem edukacyjnym i w nim się specjalizujemy. Nasza oferta siłą rzeczy jest skierowana przede wszystkim do placówek oświatowych, w tym m.in. do szkół. Zasady wynagradzania oraz warunki pracy w siłach sprzedaży nie odbiegają od standardów rynkowych. Jesteśmy przy tym przekonani, że dla wielu osób (szczególnie tych, które wcześniej nie pracowały w branży edukacyjnej) współpraca z NAU to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia i kontaktów na tym stosunkowo hermetycznym rynku. W NAU dbamy, aby nasza polityka wynagradzania była rynkowa. Wynagrodzenia podlegają także okresowym przeglądom zgodnie z najlepszymi praktykami HR. pozdrawiamy zespół NAU

haha
Pracownik
 Pytanie
@NAU SA

Rynkowość polega uznaniowości? Fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agent
Były pracownik
@NAU SA

kompletne bzdury, jak ktoś ma inne zdanie jak prezes albo dyr sprzedaży to jest zwalniany, opinie szefostwa o pracownikach bazują na donosach zazwyczaj nieprawdziwych. W ciągu ostatniego roku firma zwolniła w ten sposób wielu wartościowych ludzi, a część odeszła sama nie zgadzając się na takie traktowanie

NAU SA
Pracownik
@agent

W NAU każdy, niezależnie od poziomu stanowiska, może wyrazić swoje zdanie i opinię, a otwarta dyskusja jest jednym z naturalnych elementów naszej pracy. Różnorodność i świeże spojrzenie na pojawiające się problemy są wartościami samymi w sobie. W NAU nigdy żadna osoba nie została zwolniona, ani nie poniosła innych konsekwencji, z powodu różnicy poglądów lub odmiennego zdania. Pozdrawiamy Zespół NAU

agent
Były pracownik
 Pytanie
@NAU SA

dbanie polega na zmianie systemu wynagradzania co kwartał i uznaniowości?

agent
Były pracownik
@NAU SA

mógłbym wymienić nazwiska ale RODO nie pozwala. Dyrektor sprzedaży słucha tylko donosicieli którzy chroniąc własną (usunięte przez administratora) donoszą na innych nieprawdziwe rzeczy. Brak fachowców z prawdziwego zdarzenia. W żadnej firmie ubezpieczeniowej nie spotkałem się z brakiem dochodu pasywnego za odnowienie portfela. To że dacie ludziom zabawki w postaci samochodu, laptopa i komórki to nie wszystko, brakuje szacunku do ludzi. Zwolniliście najlepszego jak dotąd koordynatora od grupówek, potem byli już tylko nieudacznicy. ostatnia koordynatorka zwolniła się sama bo miała dosyć. Nie potraficie docenić potencjału ludzi których macie.

NAU SA
Pracownik
@agent

Dziękujemy za opinie, jednocześnie zachęcając do nie używania argumentów ad personam. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

Misia
Kandydat
 Pytanie
@agent

Jakie dają auta I na jaką kwotę kartę paliwową?

1
siri
Pracownik
@Misia

Auto to KIA i dodatkowo otrzymujesz kartę paliwową.

Nowy
Kandydat
@NAU SA

To znaczy, że pandemia trwa ( plany sprzedażowe) :-( Zmiany moga wynikać z polityki firmy - to zrozumiałe, więc nie oszukujcie kandydatów. Równiez w TU takie sytuacje się zdarzają na codzień.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Product Manager?
logo firmy Only for Native Speaker English
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Danuta

No tak, Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, osoba z min. 2 latami doświadczenia jako PH: 4 000–5 000 zł brutto albo 5 000–6 000 zł netto (+ VAT) na fakturę. Ktoś wyjaśni, ile tu stanowi podstawa, a ile prowizja? :D

RKS
Pracownik
@Danuta

to tylko podstawa - prowizja jest osobno

Administrator

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Pasttime
Były pracownik
@Administrator

Odradzam! Strata czasu, nerwów i dużo stresu. W tej firmie cały czas jest duża rotacja z powodu toksycznej atmosfery opartej na donosicielstwie, obgadywaniu za plecami, inwigilacji i nastawianie pracowników przeciwko sobie. Jedynym plusem jaki firma wprowadziła to widełki płacowe w ogłoszeniach. Reszta dramat. Te „wartości”, które firma przedstawia nie są zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli Twoje zdrowie psychiczne jest najważniejsze to omijaj aplikowanie do NAU!

Lidia
@Pasttime

piszesz o firmie ze sa ciągłe rotacje a ogloszen o prace jak na lekarstwo u nich, tylko w sumie jedno znalazlam : Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży, czy o tym stanowisku mowisz ze tutaj sie non stop ktos zwalnia?

Pass
Były pracownik
@Lidia

Ogłoszenia są też na stronie kariera.nau.pl Na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży jest ogromna rotacja przez słabe zarobki ciągłe pozyskiwanie placówek. Największa (usunięte przez administratora) dzieje się w dziale marketingu, gdzie non stop ludzie odchodzą przez wiecznie niezadowolony zarząd.

Miko
Pracownik
@Pasttime

A mi się tu dobrze pracuje już prawie dwa lata :) A plociuchy i (usunięte przez administratora) są w każdej firmie

Alicja
@Pass

A jakie te zarobki? Można wiedzieć, ile się tam zarabia? Jeśli to nie jest oczywiście jakaś tajemnica zawodowa czy cokolwiek, to bardzo proszę o informacje. Chciałabym sobie porównać z innymi ofertami.

xxx
Były pracownik
@Alicja

Na pracuj.pl są podane widełki płacowe. Firma od niedawna jako jedna z nielicznych odważyła się podać. Co zabawne na stronie nau.pl nie są podane :P

Enia
Pracownik

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Trzymać się z dala.

Nick nick
Były pracownik
@Enia

Ja również mam takie odczucia, dziwna to była współpraca. (usunięte przez administratora) Sceptycznie nastawiony do pracy zdalnej, nieufny i nie dotrzymujący słowa. (usunięte przez administratora) . Wykorzystując covid zwolnili ludzi z którymi nie potrafili się dogadać, którzy pracowali w firmie długo i zarabiali więcej niż nowi. (usunięte przez administratora) Daleko im do prawdziwej firmy, raczej taki rodzinny interes z lat 90. Dziwne to było doświadczenie, na szczęście krótkie :)

NAU SA
Pracownik
@Nick nick

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naszym absolutnym priorytetem, dlatego od początku pandemii wprowadziliśmy pracę zdalną we wszystkich działach, w których jest to możliwe. Obecność w biurze jest wymagana wyłącznie w przypadku gdy jest niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych. Dla osób, które muszą być w biurze wprowadziliśmy także elastyczne godziny pracy, aby mogły przyjeżdżać do pracy poza godzinami szczytu. Tak, nie chcemy być korporacją i staramy się zachować rodzinną atmosferę i relacje w firmie. Nie jest to łatwe, bo w NAU pracuje zdecydowanie więcej osób niż nawet w bardzo dużej, wielopokoleniowej rodzinie! Mamy też w zespole już pierwsze osoby, które nie mogą pamiętać lat 90. :) pozdrawiamy Zespół NAU

Nick nick
Pracownik
@NAU SA

A krytykę to trzeba umieć przyjmować ;) pozdrawiam

Poprostu
Kandydat
@Nick nick

W NAU jest ogromny brak zaufania do pracowników innych działów i wszechobecna kultura donosicielstwa. Nawet jak popełnisz drobny błąd lub nie jesteś pewny jak masz zrobić to licz się z tym że to wyolbrzymią w stylu „nie pierwszy raz tak robisz”. Zachowanie mocno podchodzące pod (usunięte przez administratora)

NAU SA
Pracownik
@Poprostu

Bardzo ważne są dla nas jasna komunikacja, atmosfera i relacje. Opinie wyrażane przez naszych pracowników oraz osób współpracujących są dla nas niesłychanie istotne. Uczymy się udzielać "feedbacku" w taki sposób by był on zrozumiały i jasny, tak aby jedna strona dyskusji mogła tego komentarza udzielać, a druga odbierać. By odnieść się do konkretnego przypadku, prosimy o kontakt na audyt@nau.pl Nie jesteśmy w stanie analizować ogólnych, anonimowych zgłoszeń. Pozdrawiamy, zespół NAU

elsa
Pracownik
@Nick nick

Potwierdzam. Niszowych pracowników bardzo niechętnie puszczają na pracę zdalną nawet jak było najwyższe ognisko zachorowań na covid. Co ciekawe kierownicy i dyrektorzy bardzo chętnie chodzą na zdalną :) W tej firmie nie można liczyć na dobry Employer branding. Najzabawniejszym benefitem jest widok z okna na Wisłę i centru miasta :D Jeśli masz dobre znajomości z zarządem, potrafisz się dobrze podlizywać i regularnie donosić-awans i podwyżka gwarantowane. Wystrój i zarządzanie firmą rodem lat 90-tych. To nie jest dobra firma dla młodych i ambitnych osób tylko 40plus :)

nick
Pracownik
@Enia

bo kłamie

sofija
Pracownik
 Pytanie

kto mądry ten już dawno odszedł, a praca w tej firmie nikomu na dobre nie wyszła. w dodatku jest jak cofnięcie się do lat 90; praca zdalna to zło z ktorego trzeba sie spowiadac, brak normalnego zaufania do pracownika, w biurze Najwyzsza Izba Kontrolowania, szkodliwe środowisko pracy. na co to komu??!

Urszula
@sofija

No właśnie ta zdalna mnie ciekawi. Jak konkretnie spowiadać? W jaki sposób to wygląda?

Ewa
Pracownik
@sofija

Jestem pracowniczką firmy i nie uważam się za (usunięte przez administratora) osobę. Proszę więc uwagi "kto mądry" ten odszedł, zachować dla siebie. 2-3 dni w tygodniu pracuję zdalnie. Moja przełożona nie ma z tym żadnego problemu, jeśli praca która mam do zrobienia jest wykonana. Nie ma takiej instytucji jak Najwyższa Izba Kontrolowania.... Jeśli są kontrole w firmie, to takie jak we wszystkich innych instytucjach finansowych, wynikają z ustaw i prawa. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

NAU SA
Pracownik
@sofija

Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że praca nie spełnia Twoich oczekiwań. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

niepolecam
Były pracownik
@sofija

Potwierdzam! NAU zatrzymało się w zarządzaniu rodem lat 90-tych. Ludzie po pracy w "rodzinnej firmie", gdzie zarządem jest małżeństwo, a dyrektorami są przyjaciele osób z zarządu bardzo chętnie wracają do pracy w korporacji.To prawda, że ludzi na niszowych stanowiskach bardzo niechętnie puszczają na zdalną. Największym absurdem firmy są promowane wartości, które nie mają w ogóle nic wspólnego ze stanem faktycznym. 1.Pasja- im lepszy wynik sprzedażowy zrobisz tym lepsze układy w firmie masz. 2.Innowacyjność-"rozumiemy jako odwagę do poszukiwania nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań".Hahahaha. Doskonałym przykładem jest dział marketingu, gdzie jest największa rotacja, bo "odważne" rozwiązania często są odrzucane. 3.Wolność i autonomia-"otwarta przestrzeń do indywidualnego działania, swoboda wyrażania własnego zdania oraz samodzielnego podejmowania decyzji. Czyni nas wyjątkowymi." Hasło bardzo propagandowe! Ludzie którzy odważnie wyrażali swoje zdanie lub chcieli inaczej szukać rozwiązań to bardzo chętnie zwalniają uzasadniając, że "są konfliktowi". 4. Uczciwość i szacunek do innych-"to fundament, na którym opieramy nasze działania i podstawa długotrwałych, pozytywnych relacji. Respektowanie potrzeb daje poczucie bezpieczeństwa i buduje zaufanie." Największe kłamstwo firmowe. Kultura donosicielstwa i bezsensownych oskarżeń z byle powodu rządzi. Popełnisz drobny błąd lub skonfliktujesz się z kimś to potem cała firma o tym mówi. Ludzie z innych działów patrzą się na innych "z góry". Przykład jaka panuje toksyczna atmosfera. 5.Współpraca i wzajemna pomoc= propaganda Employee Branding :) 6. Odpowiedzialność- zobowiązanie do rzetelnego wykonywania swoich zadań i gotowość ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji. To nasza tożsamość. Ponoszenie winy za coś, co nie zrobiłeś. Reasumując, praca w NAU to praca dla idei. Ideą tą jest tolerancja na wszystkie upokorzenia jakie otrzymujesz od innych.Nie licz na rozwój zawodowy(pod warunkiem jak masz układy z Prezesem). Pieniądze bardzo słabe. Podwyżka jest po roku przepracowania. Rozwój żaden!

Pracownik
Pracownik
@niepolecam

Praca jak praca co komu pasuje. Firma rodzinna nastawiona na sprzedaż i tyle. Jedni się tu odnajdą a inni nie (to dobrze, że poszukałaś swojej wymarzonej pracy gdzie indziej, bo dużo frustracji). Warto złapać dystans. Zgadzam się z @ Ewą, mi tu też dobrze i ciągle się rozwijam :)

Nick
Były pracownik
@Pracownik

Hehe jak cały czas (usunięte przez administratora)na innych to zyskujesz profity :)

NAU SA
Pracownik
@niepolecam

Przykro nam, że praca w NAU nie spełniła Twoich oczekiwań. W swojej wypowiedzi poruszasz bardzo ważny dla firmy obszar jakim są wartości, które są dla nas niezwykle istotne. W NAU dbamy o ich respektowanie i przestrzeganie. Jednocześnie żałujemy, że nie podzieliłeś/aś się swoimi uwagami podczas pracy w NAU, a dopiero po zakończeniu współpracy. Warto zgłaszać wszystkie wątpliwości, gdy jest jeszcze szansa porozmawiać o nich w ramach wewnętrznych rozmów i dyskusji. Życzymy Ci powodzenia i odnalezienia tego odpowiedniego Pracodawcy! Pozdrawiamy, Zespół NAU

przeszłosc na szczęście
Były pracownik
@niepolecam

Tak. Wartości nie maja zastosowania i nikt o nich w firmie nie wie. 2, 3, 4, 5 i 6 - dobrze napisane przez @niepolecam dlaczego są sł abe . Co do 3 wyrażanie własnego zdania ,należy siedziec cicho. Toksyczność ogromna. HRy... nie ma. Statystyki odejść były i sa i będą wysokie. Skarżenie na najwyższym poziomie. Kolesiostwo no i wchodzenie w (usunięte przez administratora)szefom i fałsz. Firma z lat 80 nie 90, nierozwojowa.

exemployee
Były pracownik
@przeszłosc na szczęście

Kolejny były pracownik, który potwierdza toksyczność organizacji NAU S.A. To nie jest firma dla młodych osób rozpoczynających karierę zawodową tylko dla osób 40 plus nie mających dużych wymagań, lubiących plotkować i reprezentować małomiasteczkowe maniery :)

Paulina
@Ewa

Jeśli pracujesz zdalnie to wtedy masz kompletnie luźne godziny pracy? Czy narzucone jakieś odgórnie, przynajmniej ramy czasowe?

Kasia
Pracownik
@Paulina

@Ewa Możesz zacząć swój dzień pracy od 8, do 10,00.

natka
Były pracownik
@exemployee

@exemployee psujesz opinie młodym swoim wpisem i tu sam albo sama plotkujesz

2
exemployee
Były pracownik
 Problem
@natka

Absolutnie nie zgadzam się z Tobą. Po tym jak kilka razy były niesłuszne donosy wobec mojej osoby, to nie zniżałam się do poziomu innych :) Z resztą firma nie posiada żadnych programów stażowych, tylko woli zatrudniać osoby z doświadczeniem :)

Mariusz
@exemployee

Skoro szukacie osób z doświadczeniem to może być coś dla mnie :) Pracowałem w dwóch firmach ubezpieczeniowych. Jakie wynagrodzenie wchodzi w rachubę i ile trzeba przejść etapów podczas rekrutacji?

Niepolecam
Były pracownik
@Mariusz

Strata czasu na rekrutacje. Po zatrudnieniu trzeba liczyć się z tym, że non stop będziesz otrzymywać skargi o byle co plus wieczna kontrola przez zaglądanie do biurka.

Urszula
@Niepolecam

"o byle co" czyli w zasadzie o co w twoim przypadku były jakieś uwagi? pytam, bo teraz to ciekawa jestem z jakimi komplikacjami można się tu spotkać w trakcie pracy

Pytanie
 Pytanie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko front end developer w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

NAU SA
Pracownik
@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu - praca@nau.pl - odpowiemy na Twoje pytania :) Pozdrawiamy Zespół NAU

Paweł
Inne

Szybka wypłata odszkodowania

Paulina
@Paweł

Szybka, to znaczy ilu dniowa? :D

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

Ewa
Pracownik
@Pytanie

Pracuje mi się tutaj dobrze. Pytanie jest zbyt ogólne by się odnieść do konkretnych sytuacji, osób czy zadań, ale codzienna praca przebiega bez większych problemów. Są oczywiście sytuacje, gdy mamy w zespołach odmienne zdanie przy różnych projektach, ale to zdarza się w każdej firmie.

Paulina
@Ewa

I w jaki sposób dochodzicie do konsensusu skoro macie odmienne zdanie? ;)

Ewa
Pracownik
@Paulina

@ Paulina. Dyskusje, przekonywanie. Współpraca i dobre relacje to podstawa.

Alicja
@Ewa

I te dyskusje wystarczaja? :) A to jakieś spotkania są czy jak to wygląda?

Al
Pracownik
@Alicja

wystarczają :) nie mam na co narzekać

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

NAU szuka dyrektora likwidacji szkód - na jakie zarobki może liczyć potencjalny dyrektor?

NAU SA
Pracownik
@Kandydatka

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, zapraszamy do kontaktu pod adresem: praca@nau.pl Pozdrawiamy, zespół NAU

Łucja
@Kandydatka

A na czym w ogóle polega praca dyrektora likwidacji szkód? Jakie są obowiązki?

NAU SA
Pracownik
@Łucja

W każdym ogłoszeniu o pracę podajemy szczegółowy zakres obowiązków - zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami na stronie kariery. Pozdrawiamy, zespół NAU

Wiktoria

Dlaczego piszecie że nowe osoby są traktowane jak nowe kozły ofiarne, o co w tym chodzi? Obarcza się ich winą czy zwyczajnie łatwo na takie osoby nakrzyczeć itd.? Żle to brzmi.. ale czy nie przesadzacie?

NAU SA
Pracownik
@Wiktoria

Ze względu na charakter pytania, uważamy tę opinię za działanie służące wyłącznie do podbicia publikacji przez Portal. Uważamy, że powyższa opinia jest krzywdząca. Każdy nowy pracownik ma przydzielonego opiekuna, do którego może zgłaszać ewentualne uwagi oraz sugestie dotyczące pracy w NAU. Dział HR czuwa nad procesem adaptacji nowo zatrudnionych osób. Wszystkie zapytania dotyczące pracy w NAU, prosimy bezpośrednio kierować na adres praca@nau.pl Pozdrawiamy, zespół NAU

xxx
Kandydat
@Wiktoria

Ciągle jest zwalana wina na to co źle zrobiłeś i non stop skargi trafiają. (usunięte przez administratora) to podstawowa wartość NAU :)

Ania
Pracownik
@xxx

A mi się tu dobrze pracuje i nie potwierdzam tych opinii.

Irena
Były pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. -brak szkoleń wprowadzajacuch na stanowisko -słabe zarobki - -wiecznie nie niezadowolony prezes -dział administracji cały czas robi problem o błachostki -i główny powód dla którego zrezygnowałam brak ludzi z merytoryczna wiedzą na stanowiskach eksperckich najlepiej jak by pracownik najniższego szczebla wszystko zrobił.

NAU SA
Pracownik
@Irena

Dziękujemy za opinie, jest nam niezmiernie przykro, że firma nie spełniła Twoich oczekiwań. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, a każdy pracownik czuł, że został odpowiednio przeszkolony. Zapraszamy do kontaktu pod adresem audyt@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy, zespół NAU

Zgadzam się w 100 %
Kandydat
@Irena

Nie polecam tam pracy

nena
Były pracownik
@Zgadzam się w 100 %

Bardzo toksyczne środowisko pracy. Wcale nie dziwię się, że jest olbrzymia rotacja po niecałym roku zatrudnienia. Nowi pracownicy nie mają tam łatwo bo są traktowani jak nowe kozły ofiarne.

NAU SA
Pracownik
@nena

Dziękujemy za opinie. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, dlatego bardzo poważnie traktujemy wszelkie sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach. Zapraszamy do kontaktu pod adresem audyt@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy, zespół NAU SA

Jerzy
@nena

Jak wygląda w praktyce traktowanie nowych pracowników jak kozły ofiarne? Poda ktoś jakieś przykłady mogące o tym świadczyć? Kurczę chciałem tu aplikować, a teraz mam trochę obaw…

NAU SA
Pracownik
@Jerzy

Ze względu na charakter pytania, uważamy tę opinię za działanie służące wyłącznie do podbicia publikacji przez Portal. Jako firma czuwamy nad procesem wdrożenia nowych pracowników. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik czuł się dobrze w naszej organizacji. W przypadku pytań dotyczących pracy, prosimy o kontakt: praca@nau.pl Pozdrawiamy, zespół NAU

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 30 stycznia kilka ogłoszeń.

NAU SA
Pracownik
@Pytanie

Ze względy na ogólny charakter pytania i cykliczne powtarzanie się na tym portalu tego typu opinie, uważamy tą opinię za działania wyłącznie do podbicia publikacji przez Portal. Nie mniej jednak, informujemy że etapy rekrutacji w NAU różnią się od siebie w zależności od aplikowanego stanowiska. Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz poznać szczegóły na temat rekrutacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z NAU: praca@nau.pl - udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym profilem na portalu Pracuj.pl lub na stronie www.nau.pl - zawarte są tam również informacje dotyczące procesu rekrutacji. Pozdrawiam, zespół NAU SA

Adam
Kandydat
 Pytanie

Aplikuję na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży. W ogłoszeniu zostało wskazane, że podstawa wynosi 5000 zł netto. Czy podstawa może zostać w jakiś sposób potrącona np. poprze nierealizacje planu? jestam również informacja, że otrzymuje się gotowy portfel klientów, czy to prawda? Czy nowe leady pozyskuje się samemu poprzez zimne telefony? W jaki sposób oceniacie poziom mentoringu w początkowych etapach pracy?

NAU SA
Pracownik
@Adam

@Adam, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Potwierdzamy, że podstawa jest niezmienną częścią wynagrodzenia i że praca odbywa się na gotowym portfelu klientów. Zachęcamy do aplikowania. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji: praca@nau.pl. Pozdrawiamy zespół NAU

pirat
Były pracownik
@Adam

nie wierz w to co jest napisane w ogłoszeniu. A klientów musisz sobie znaleźć sam

taka jedna
Były pracownik
@pirat

potwierdzam stałka 6000 jest tylko na początku, potem jak nie będziesz realizował planu to nawet tego nie dostaniesz. Nie ma żadnego portfela. chyba że dostaniesz do obsługi coś co zostało sprzedane przez już niepracującą osobę, ale na tym planu nie zrobisz, więc musisz szukać klienta samemu. Nie ma żadnego wdrożenia jak w normalnych firmach ubezpieczeniowych, zabawki i w teren. Wsparcie wygląda słabo bo nie ma fachowców produktowych, szkolenia wyglądają bardzo słabo bo w firmie nikt nie potrafi prowadzić szkoleń warsztatowych

NAU SA
Pracownik
@taka jedna

Dziękujemy za opinie, jest nam niezmiernie przykro, że firma nie spełniła Twoich oczekiwań. Po raz kolejny, dla sprostowania informujemy, że wynagrodzenie stałe nie jest zależne od realizacji planów, tylko od codziennie świadczonej pracy w terenie zgodnie z wytycznymi. Jasno też określamy definicje portfela na początku współpracy, aby nie było nieporozumień. Zależy nam, aby NAU było przyjaznym miejscem pracy, a każdy pracownik czuł, że został odpowiednio przeszkolony. Zapraszamy do kontaktu pod adresem audyt@nau.pl, abyśmy mogli poznać sprawę bliżej. Pozdrawiamy zespół NAU

Administrator

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy w Rybnik. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

NAU SA
Pracownik
@Administrator

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa nie jest autorem ogłoszenia o pracę na w/w stanowisko na tym portalu ani na żadnej innej stronie. Są to działania wyłącznie portalu do podbicia publikacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą jako Agent to zapraszamy do kontaktu przez stronę www.nau.pl (w strefie Agenta) lub bezpośrednio z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży. Pozdrawiam, zespół NAU

Johnny Przedstawiciel
Pracownik

Bardzo duża rotacja nie powinna nikogo dziwić. Generalnie słabe warunki zatrudnienia bo po opłaceniu ZUS i podatków niewiele zostaje w portfelu a nie zawsze uda się plan zrealizować.

Beti
Kandydat
 Pytanie
@Johnny Przedstawiciel

A na jakie wynagrodzenie można liczyć? To jaki jest koszt wszystkich opłat?

Johnny Przedstawiciel
Były pracownik
@Beti

Generalnie musisz założyć działalność gospodarczą. Otrzymujesz 5000zł tzw. podstawy. Najlepiej mieć księgowość, która pomoże Ci rozliczyć dokumenty, zazwyczaj minimum 200zł. ZUS co miesiąc na początku mały, po dwóch latach to już pełny czyli teraz prawie 1500zł. No i podatek dochodowy 17% od tego co Ci zostaje na czysto minus część składki ZUS. Średnio zarobki około 2800zł, ale zabawa nie warta tej kasy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

NAU SA
Pracownik
@Pytanie

Etapy rekrutacji w NAU różnią się od siebie w zależności od stanowiska, na które składa się aplikację. Na ogół proces składa się z 1 lub 2 etapów - rozmowy rekrutacyjnej lub w przypadku dwóch etapów rozmowy i zadania rekrutacyjnego. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z NAU - udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół NAU SA

Rafi
Były pracownik

Rewelacja zarobki na konkretnym poziomie miła atmosfera pracy

NAU SA
Pracownik
@Rafi

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Zespół NAU SA

Know
Pracownik
@Rafi

Czopkologia , 'Pisarski' styl. We know who you are! :)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

  Zobacz opinie na temat firmy Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
2.4/5 Na podstawie 132 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
  00-379 Warszawa
 • NIP: 5252100353 KRS: 0000093218
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
Przejdź do nowych opinii