Auto Rawski

Opinie o Auto Rawski

Wołomin

A chciałem u nich samochód kupywać ,ale jak poczytalem ze części nie wymieniają przy serwisach aut to pozostaje wiele do zyczenia . A tym bardziej jak ma sie przeznaczone prawie 300 tys. Pamietam ostatnio zajechalem do nich w markach porozmawiać o bmv ,wyszedl jakis facet i mialem wrazenie ze tak byl wystraszony ze pomyslalem ze chyba cos nie tak z moim pytaniem o sam. Gosc juz sie trochę chyba przejechal. Zresztą pytajac chlopakow z Wołomina o kompetencie tego salonu i serwisu to troche sie nasluchalem .Wolę tegonie pisac ????

Agnieszka

@Tulo, proszę Cię uprzejmie o nie wdawanie się w dyskusję poza głównym tematem. Zachęcam do trzymania się głównego wątku dyskusji dotyczącej warunków pracy. Czy możesz powiedzieć jak długo pracujesz już w firmie Auto Rawski i jaka jest twoja ocena tej firmy? Może chciałbyś poruszyć lub ocenić inne aspekty pracy w tym miejscu?

Frodo

Tulo pomyliłeś się, nie mówią cześć murzyny-tylko cześć czarnuchy... reszta się zgadza

Tulo
@Frodo 28.09.2018 18:23

Masz rację napisałem tak dlatego że z jednym się kojarzy

Szukasz pracy?

Tulo

Nie polecam pracy w tym serwisie ogólnie kiepska atmosfera wyzysk soboty pracujące bez możliwości odbioru brak obecności w sobotę trzeba odrobić każda minuta do opracowania do mechaników mówi się cześć murzyny (nie wiem czy ktokolwiek chciałby być nazywany murzynem) proszę się dobrze zastanowić przed podjęciem decyzji

Agnieszka

@anonymous, opinie pochodzące od klientów Auto Rawski są również ważne, ale powinny znaleźć się w innym miejscu. Chcę przypomnieć, że to forum służy wyłącznie pozostawianiu na nim komentarzy o tej firmie ale jako pracodawcy.

Agnieszka

Proszę o przestrzeganie przeznaczenia tego forum i dodawanie merytorycznych opinii o Auto Rawski jako pracodawcy, nie firmie świadczącej usługi. Wszelkie aktualne informacje dotyczące warunków zatrudnienia i obecnie prowadzonych rekrutacji lub tych przyszłych będą przydatne dla tych użytkowników, którzy chcieliby zatrudnić się u tego pracodawcy i z tego powodu zaglądają na ten wątek.

anonymous
@Agnieszka 15.03.2018 19:06

a czemu nie można jako klient?

Adam

Nie polecam zdecydowanie! Przede wszystkim oddałem auto na naprawę blacharską, a wyjechałem autem z uszkodzeniem mechanicznym. Przy prawym tylnym kole widać że samochód jest opadnięty oraz uszkodzone prawdopodobnie poduszki amortyzatorów, gdyż czuć i słychać duże stuki i bujanie samochodu góra dół. Dodatkowo serwis nie dotrzymuje terminów. Na oddanie samochodu umawialiśmy 15.02.2018 na godzinę 10:30, natomiast gdy zadzwoniłem o 10:00 otrzymałem wiadomość, że jeszcze nie mają samochodu zastępczego, zero informacji od serwisu, a gdy następnego dnia przyjechałem na umówioną 7:30 okazało się, że nie ma Pana Przemysława, że ma wolne, pomimo, że się ze mną umawiał dzień wcześniej. Przy odbiorze identyczna sytuacja, umówiony odbiór na 22.02.2018 i w ten sam dzień otrzymuję telefon, że dzisiaj już nie zdążą, gdyż jeszcze muszą wyczyścić auto i zapraszają następnego dnia. Podsumowując chyba lepiej trzymać się z daleka, jeśli nie chce się tracić cennego czasu oraz być naciąganym na naprawy.

gosc w-wa

mam wrażenie , że po naprawie mechanicznej jest gorzej, częśći starych nie dostałem, jakas masakra, nie polecam.

Agnieszka

@Xx to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Auto Rawski. W jaki sposób są doceniani pracownicy? Czy są jakieś premie? Jak długo pracujesz w firmie?

Xx

Osobiście pracuję w tym serwisie ludzie bardzo super wbrew pozorom o tym że krążą plotki że firma rodzinna i źle inni są traktowani jeżeli wykonujesz swoje obowiązki sumiennie nie ma się czego bać co więcej jesteś doceniany

Agnieszka

@Xx powiesz coś więcej dlaczego jesteś zadowolony z tej pracy? Jakie są mocne strony pracodawcy? I na jakim stanowisku pracujesz? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

Agnieszka

Kto może powiedzieć coś na temat Auto Rawski w 2017 roku? Co w firmie się zmieniło?

Xx
@Agnieszka 05.04.2017 12:30

Jest super jestem mile zaskoczony praca

paweł

Witam, jakie warunki pracy zapewnia firma, jakie zarobki, czy warto aplikować cv?

ondrej

Witam serdecznie. Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał Auto Rawski. Opowiadał o nich jak o solidnej firmie dla lakierników i blacharzy

RozczarowanyKlient

Witam dziś udało mi się wyrwać auto ze szponów "Autoryzowanego Serwisu BMW RAWSKI" za sprawdzenie 5 kości zapłaciłem 800 zł trwało to 4 dni i spalili mi nawigację i chcieli za jej naprawę 3600 zł . LUDZIE UWAŻAJCIE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN SERWIS .

didi

Szkoda że prezes tak swoich rodaków traktuje finansowo -czyli płaci mało.Fundamentem każdej firmy są ludzie,ale nie w Polsce.Prezes zapomniał że pracuje dla Niemców a,oni mają takiego Polaczka w du....aby tylko kasa sie zgadzała z Polski.Polak Polaka wyd...jesteśmy jak kraje Azjatyckie wyzysk

jaskier0

Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu nie są widocznie udziałem każdego. Firma rozwijająca się intensywnie, więc nie ma co się dziwić, że panuje tu czasem lekki bałagan ale da się tu normalnie pracować bez nazwiska na R...

Pawex

Nie rozumiem o co chodzi z tymi komentarzami tutaj. Nie pracowałem ale wielokrotnie korzystałem, korzystam i korzystał będę (pewnie do pierwszego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] upu). Skierowany zostałem z BMW Polska do ww. warsztatu, i dopiero tutaj znalazł sie mistrz co wiedział gdzie i co dlega mojej maszynie! Obsługa na najwyższym poziomie. Na warsztacie wszyscy uśmiechnięci. Rozmowa z mechanikiem który wie co robi!

Gość

Odradzam umowa śmieciowa żadna pieniądze marne nie ma żadnych dodatków multisportów czy dodatkowej opieki zdrowotnej

konio

"KLIENCIE BMW" i "KJAJ" musisz być z rodziny, a wręcz to jest pewne ze jesteś z rodziny. Bo obstajesz za panem Rawskim az pekam ze smiechu. Ludzie w tym warsztacie zmieni się atmosfera jak zostanie zredukowany etat rodzinny. Polowa rodziny to beztalencia i po zawodówkach ale jacy to oni nie sa madrzy itp. zenada... . Szef jest może i narwany ale da się z nim dogadać. Generalnie PORAZKA,tak zwany OBCY nie ma tam zycia jest gnojony i szmacony.Omijajcie ten warsztat, niby dlaczego ogłoszenia ida już od 3 lat na te same stanowiska??? Kto się obija? Byles widziales? to nie Pie..dol pajacu " kjaj"

Mar Ars Wi

Witam nie będę oczerniał pracodawcy itd. bo każdy kto tam pracował, pracuje wie jak wszystko wygląda. Ktoś powyżej napisał, że są tam ludzie którzy pracują wiele lat jasne, że są natomiast należy podkreślić, że jest to rodzina. A co do pracowników... cóż kolejna gafa w komentarzu powyżej ponieważ ZNACZNA większość zwalnia się sama,a nie zostaje zwolniona (co warto mieć na uwadze). Jeżeli chodzi o pracę są trzy mankamenty: WYNAGRODZENIE, ATMOSFERA i BRAK JAKICHKOLWIEK PROFITÓW. Z szacunkiem różnie. Szef w miarę ok ALE POLECAM SPRAWDZENIE I PRZEKONANIE SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE

KLIENT BMW

LUDZIE OBSMAROWUJECIE WSZYSTKIE SERWISY ZACZYNAJĄC OD BAWARI,INCHAPE KOŃCZĄC NA RAWSKIM.W KAŻDEJ Z TYCH FIRM TRZEBA PRACOWAĆ,A NIE SIĘ OBIJAĆ.GDYBYŚCIE BYLI SOLIDNYMI PRACOWNIKAMI TO NADAL BYŚCIE PRACOWALI W TYCH FIRMACH,BO W KAŻDEJ Z NICH OD WIELU LAT PRACUJĄ DO DZIŚ DZIESIĄTKI LUDZI I DZIĘKI NIM FIRMY SIĘ ROZWIJAJĄ.JAKO UŻYTKOWNIK BMW MIAŁEM OKAZJĘ BYĆ W KAŻDYM Z TYCH SERWISÓW I JAKO KLIENT MAM JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNE ODCZUCIA...

Bawaria motors

Potwierdzam te negatywne wpisy praca po 10 godzin najniższa krajowa atmosfera zależna od dnia ale ogólnie każdy ma w d..... co robi aby to zrobić bo czy się starasz czy nie to i tak nie masz z tego nic a wręcz przeciwnie przy każdej okazji chcą cie obciążyć kosztami za byle co i nigdy nie wiesz ile zarobisz (tyczy się warsztatu i blacharni )Oczywiście cała rodzina rozproszona po całej firmie na różnych stanowiskach i nigdy się nie mylą i wszystko robią najlepiej.Bardzo duża rotacja ludzi ze względu na niska płace ogromne wymagania i brak poszanowania .Jeżeli chcesz tu pracować to lepiej idz do Biedronki tam szybciej się dorobisz.

Marek marecki

Niestey doloze negatywny komentarz pracowalem krotko ale tylko ze wzgledu na to ze tam po prostu nie da sie wytrzymac chyba ze masz nerwy ze stali. przykre jest to jak w dzisiejszych czasach czlowiek moze zachowywac sie w taki sposob w stosunku do drugiej osoby a to ze pracowalem na nizszym stanowisku (ktorego nie dostalem po znajomosci) nie powinno miec znaczenia wykonywalem swoje obowiazki jak najlepiej. wynagrodzenie male i brak dodatkow

Olaf Luba

PRACOWAŁEM W TYM "SERWISIE" KILKA LAT I MOIM ZDANIEM POZYTYWNE KOMENTARZE O ZAKŁADZIE SĄ PISANE TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ... KAŻDY WIE KOGO. JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA CÓŻ JESTEŚ ZAREJESTROWANY NA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ, BRAK DODATKOWYCH PROFITÓW. ATMOSFERA MOŻE PO OTWARCIU WARSZTATU BYŁA DOBRA ALE GDY JUŻ JA PRZYSZEDŁEM BYŁA BEZNADZIEJNA I NIE DO WYTRZYMANIA DO TEGO W STU PROCENTACH ZGADZAM SIĘ Z KOMENTEM "STEFANO" OSOBIŚCIE NIE POLECAM ALE PRZYJDZIE SPRAWDZIĆ TO SAMI SIĘ PRZEKONACIE BO OGŁOSZENIE NA RÓŻNE STANOWISKA WISZĄ OD PARU LAT. DLATEGO Z CAŁYM SZACUNKIEM DROGI WŁAŚCICIELU TAKIM ZACHOWANIEM TWÓJ WARSZTAT DŁUGO NIE BĘDZIE PROSPEROWAŁ TRZEBA SIĘ SZANOWAĆ NA WZAJEM. CESZĘ SIĘ ŻE MOJA WSPÓŁPRACA W TYM MIEJSCU ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA I MAM NORMALNĄ PRACĘ

stefano

Szef moze i spoko, ale pracuje w tym serwisie aż 11 osób z rodziny. Rodzina sama się nie szanuje a co dopiero mowa o pracownikach. Żenada! Praca po 10 godz soboty po 8 a zatrudnienie na 1280zl. Kuzwa to ma być serwis? Gdzie jest BMW Polska? Powinni im zabrac autoryzacje. Ze jeszcze nikt nie dobral im sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam. Kto u nich pracowal wie jakie są prawa, prawo Rawskich.

bolesław

dla czego nie mają autoryzacji?

CR

Jakie zamienniki!!!???Nie wiem czy wiesz ,że servis autoryzowany nie może pozwolić sobie na montaż zamienników ,ponieważ mogą stracić autoryzację....no chyba ,żę sam dostarczyłeś zamienniki na własną odpowiedzialność(żeby było taniej!!!!!PO TANIOŚCI!!!!!!!!!!HA,HA,HA

Prawnik

Ludzie opanujcie się i przestańcie wypisywać bzdury,bo możecie mieć z tego tytułu problemy prawne,z moich informacji wynika ,że firma Auto Rawski skierowała sprawę do prawników i informatyków na ustalenie waszych danych i wyciągnięcie konsekwencji prawnych.

Adam

Rawski stracił autoryzację,

Zostaw opinię o Auto Rawski - Marki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Rawski