Opinie o DSA Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DSA Financial Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSA Financial Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSA Financial Group w Warszawa

Ta firma to zwykłą ściema podstawa 1400 brutto mnustwo szkoleń choń one są tak naprawde najciekawsze z tej całej smiesznej pracy praca polega na wciskaniu ludziom na siłe kart kredytowych np na stacjach bp pracownicy wmawiaja ludziom ze to karty na punkty klient niewie ze podpisuje wniosek o karte kredytową wszystko jest pieknie i ładnie tyle tylko ze pracodawcy niewykonują planów sprzedazowych i cały czas zarabają niecałego tysiaka pracowałem tam 3 dni po szkoleniu i to tak naprawde zwykła akwizycjia tyle tylko ,ze na stacjiach bp lub w punktach plusa poprostu koszmar i dramat naprawde niepolecam najbardzej zdesperowanym ludziom tej pracy

Bardzo male zarobki , auta nie dostaniesz bo juz wiekszosc zostalo sprzedane albo sa zajezdzone przez bylych pracownikow( takich jak ja) . plan niemozliwy do zrobienia. auto jak nawet sie dostanie to za paliwo trzeba placic ze swoich . Praca dobra dla kogos kto jest sam i zaczyna przygode z praca . Fajna sprawa jest taka ze pierwszy miesiac sa szkolenia w dodatku platne . Szkolenia sa z technik sprzedazy i ogolnie wciskania kitu a szkolenia z wciskania kitu przydadza sie zawsze.Fajna sprawa wpisac sobie to pozniej w CV jako mily dodatek .Wiec jesli potrzebujesz kasy i nie chche ci sie pracowac to idz do dsa na miesiac posiedz na szkoleniach wypij 4 kawki poznaj pare laseczek bo naprawde dziewczyny tam sa ZDrowe :)Zgarnij kase za miesiac ukradnij troche sprzetow biurowych i szukaj lepszej roboty ;) Pozdrawiam

Paula

Witam.Dzieki wam wiem co sie tam dzieje i nie dolącze do tej grupy

właśnie ostatnio doznałem/łam takiej przyjemności w tej firmie ta rekrutacja to śmieszna sprawa, kierownicy jacyś nie rozgarnięci, grzeją swoje stołeczki przy biureczkach, a pracownikom proponują dostarczenie zaś. o niekaralności jeśli trafiłeś bezpośrednio a nie przez biuro to szkolenie gratis(a normalnie ok.1000) umowę zlecenie na miesiąc bez podstawy, a po miesiącu może umowa o pracę z podst. hihihhihihihi 1200pln-to śmieszne chodzisz bo nie dadzą samochodu o komórce zapomnij wszystko sam radzą zawsze zaczynać od znajomych a potem szukaj wiatru w poluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu życzę wszystkim dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję (błędną i stracicie swój cenny czas)

Doradca Klienta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
olek

Akwizycja, akwizycja i jeszce razakwizycja

o DSA

Słowa kojarzące się z DSA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna/rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok. Najbardziej podobało mi się w DSA : zarobki, system motywacji pracowników Najbardziej nie podobało mi się w DSA : Jak dla mnie wszystko było ok.

jak poprzednio

Zgodzę się z poprzednikiem, praca specyficzna, ale nie różni się niczym od innych tego typu firm, które opieraja się na podobnych zasadach. Przejrzysta droga kariery, premie, wycieczki i duże zarobki w przypadku intensywnej pracy.

monika

bardzo cię proszę o kontakt . właśnie zaczęłam wojnę z dsa mimo że pracowałam tam prawie sześć lat . sprawa trafiła do sądu i prokuratury . potrzebuję wsparcia świadków na to , że firma oszukuje swoich "pracowników." bo nigdy według prawa tym pracownikiem nie byłaś jeżeli byłaś zatrudniona na umowę zlecenie. nie ma się wtedy statusu pracownika . jeżeli chcesz mi pomóc to proszę Cię o kontakt (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z DSA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .pozytywni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1400 Najbardziej podobało mi się w DSA : Najbardziej nie podobało mi się w DSA :

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Financial Group - Warszawa

• Jak się pracuje w DSA Financial Group?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Financial Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Financial Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Financial Group?

Kandydaci do pracy w DSA Financial Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Financial Group
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. Wiśniowa 47
    53-126 Warszawa