Opinie o DSA Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DSA Financial Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSA Financial Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSA Financial Group w Warszawa

Zibi

W każdej firmie bardzo ważny jest wynik bo od tego wszystko zależy!

Nataniel

Mam inne zdanie, to dobra firma tylko dla znających branżę i chcących pracować.

Lolek

Absolutnie odradzam pracy z ta firmą. Atmosfera toksyczna. (usunięte przez administratora) Liczy się wynik a nie osoba.

Agata

@eryk a o jakim stanowisku konkretnie piszesz? I jak wygląda ścieżka awansu w DSA Financial Group? Na każdym stanowisku jest możliwość rozwoju/szkoleń? Wiesz coś może o aktualnych ofertach pracy?

Doradca Klienta

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
eryk

Firma solidna i rzetelna. Ja zaczynałem tutaj swoją karierę od najniższego szczebla. Po 3 latach zostałem kierownikiem. Mogłem i nadal mogę się tutaj rozwijać, gdyż firma organizuje wiele szkoleń i oferuje ciekawą ścieżkę kariery. Oferta produktowa jest również ciekawa więc mamy co oferować klientom. DSA jest również coraz lepiej rozpoznawalną marką na rynku usług finansowych. Jeżeli ktoś szuka tutaj pracy a jest otwarty na nowości i naukę to z pewnością będzie zadowolony.

kontro

Wiecie jednak jakich średnich zarobków może się spodziewać przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży prasy? Dobrze, że jest zapewnione wynagrodzenie oparte o system premiowy, a jak są jeszcze narzędzia pracy, to jeszcze lepiej się opłaca wykonywać ich obowiązki.

wiktor

Zrób tak jak napisał ktoś w poście o nicku @biały. Zawsze warto próbować i wysyłać CV niezależnie od tego czy jest rekrutacja czy nie

biały

Pewnie masz rację. Niemniej myślę, że każda firma jest zainteresowana nowymi ludźmi, którzy są zmotywowani do pracy. Dlatego moim zdaniem jeżeli jest się zainteresowanym pracą w jakiejś konkretnej firmie to zawsze warto wysłać CV mimo tego, że nie ma rekrutacji.

justa

Wypłata jest jak najbardziej terminowa. W moim przypadku nigdy nie zdarzyło się, żeby był nawet 1 dzień spóźnienia.

icom

Premia naliczana jest w zależności od wyników sprzedażowych. Złóż CV i przejdź proces rekrutacji to wtedy wszystkiego się dowiesz. Często w firmie trafiają się ludzie, którzy są na indywidualnych warunkach płacowych więc trudno jednoznacznie określić stawki.

Lenart

Nie słyszałem o rekrutacji ale wyślij swoje CV na firmowego maila. Kilku moich kolegów w ten właśnie sposób dostało się do firmy.

Lenart

Wypłaty zawsze są na czas. Pracuję od 5 lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby była jakakolwiek obsuwa w wypłacie.

ania

Jak zaczynałam pracę w DSA to byłam zupełnie zielona. Nie miałam żadnego doświadczenia. Wszystkiego nauczono mnie w firmie. Bałam się, że sobie nie poradzę. Jednak dzięki licznym szkoleniom i wsparciu przełożonych zaczęłam tutaj przyzwoicie zarabiać. Biorąc po uwagę powyższe myślę, że warto z nimi współpracować i każdemu polecam.

polecam

Konkurs polega na tym, że masz do realizacji plan sprzedażowy określony w konkursie. Jak go zrealizujesz to otrzymujesz nagrodę. Przyznam szczerze, że mnie to bardzo motywuje.

polecam

DSA to świetna firma. Ja się tu odnalazłem. Cieszę się, że mogę zarabiać w końcu przyzwoite pieniądze. Nie jest to łatwa praca, ale mi przypadła do gustu. Wiem, że pomagam swoim klientom. Dzięki produktom, które oferuję mogą oni już dziś zadbać o swoją przyszłą emeryturę. Ponadto chcę pochwalić atmosferę, która panuje w biurze i system motywacyjny, który jest dobrze zrobiony. Dla najlepszych pracowników firma przewidziała bonusy. Są również konkursy, gdzie można wygrać wyjazd zagraniczny. Mi jeszcze się to nie udało, ale już niewiele mi brakuje.

nikodem

Niestety nie powstała jeszcze firma, która miałaby tylko zadowolonych pracowników. Zawsze jest ktoś zadowolony. Bardziej podejrzana jest dla mnie sytuacja kiedy nie ma żadnych negatywnych komentarzy tylko same pozytywy :) - to jest dopiero niemożliwe :). Ja jestem pracownikiem DSA i ze swojej strony nie dam złego słowa o tej firmie powiedzieć. Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił to szczerze polecam.

miro

Dziwi mnie podejście osoby @niepolecam. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie. Rozumiem, że można nie odnaleźć się w tej pracy. Ale po co ciągle rozpaczać i rozpisywać się nad tematem jako to firma DSA jest niedobra. W ogłoszeniu były podane widełki zarobków. W firmie są plany sprzedażowe. Żeby otrzymać wynagrodzenie trzeba zrealizować pewien plan. W firmach sprzedażowych to całkiem normalne. Czy jak widzisz w telewizji reklamę samochodu, że np. nowy VW Golf już od 13000 zł to lecisz i kupujesz? I w salonie też masz pretensje że nie chcą sprzedać za 13 tylko za 52 tys bo od 13 tys można kupić w ofercie kredytu 4x0%. Też wtedy napiszesz że kłamią w ogłoszeniach? Nie udało Ci się to trudno. Szukaj innego zajęcia. Na pewno w czymś się odnajdziesz. Ale pamiętaj, że w DSA pracują ludzie którym się udało i lubią tą pracę. Szkoda, że zniechęcasz innych, którzy mogą coś tutaj osiągnąć. A na swoje doświadczenie w DSA powinieneś patrzeć inaczej. Zrobiłeś krok do przodu idąc tam do pracy. Mogłeś to olać ale teraz wiesz jaki typ pracy nie jest dla Ciebie. Ale traktuj to subiektywnie bo dla innych będzie zupełnie odwrotnie.

nickodem

Ta firma to

#niepolecam

watpie czy to cos da. Chyba ze ktos lubi spoufalac sie z mlodymi bo ten dyrektorek z warszawki to gowniarz

maciek
@#niepolecam

Młody czy stary to jakie to ma znaczenie. Ktoś miał wyniki i mu się udało dojść do pewnego stanowiska. Jakie znaczenie ma w tym wiek. Nie rozumiem takiego podejścia. Zaprzyjaźnić nie warto, miłym być nie warto, biuro - nic nie warte itd itp. Szczerze - z takim podejściem to człowiek nawet kartofli nie sprzeda... Jak widać rotacji faktycznie nie ma. Szkoda, że internet stał się takim miejscem do anonimowego wylewania frustracji.

#niepolecam

atmosfera? calkiem niezla na pozor, ale nie pozwalaja narzekac i obgadywac innych ludzi. No sorry, ja dzieckiem nie jestem i wiem jak to wyglada, niby jest zakaz ale i tak jak przychodzi co do czego to kazdy kazdemu d*pe obrabia rowno. takie życie... przede wszystkim ta ekipa ktora jest jest bardzo zgrana i hermetyczna, niezbyt chetnie odnosza sie do nowych osob. maja po prostu swoja 'ekipe' mowia do siebie zdrobnieniami imion i nazwisk i tak tak jest, sobie nawzajem liza d*py a niektorzy nawet na dzien dobry nie odpowiedza nowym osobom tylko sie gapia na nich jak sroki w gnat NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Financial Group - Warszawa

• Jak się pracuje w DSA Financial Group?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Financial Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Financial Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Financial Group?

Kandydaci do pracy w DSA Financial Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Financial Group
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. Wiśniowa 47
    53-126 Warszawa