Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Jaro52

Wszyscy potencjalni inwestorzy i gracze na rynku Forex !!! Każdy jest dorosly i podejmuje te decyzję czy inwestować na rynku Forex. Zdecydowanie odradzam komukolwiek bez jakiegokolwiek przeszkolenia i to dłuzego inwestowanie na tym rynku. To jest bardzo ryzykowne.AZ 95% graczy PRZEGRYWA.Wynika to z bardzo dużej zmienności instrumentów np. kursy walut jak i też bardzo dużej dżwigni 1:100. Ja sam próbowałem inwestycji i oczywiście starciłem. Markets.com jako broker oraz firma Gonoma , która do was dzwoni pracują dla zysku. Zyskiem dla nich jest prowizja (dla Gonomy ) oraz wasza przegrana , zła inwestycja. Markets.com jest rodzajem brokera MM(market maker), który jeżeli wy wygrywacie markers.com przegrywa i na odwrót.Ja wpłacilem pieniądze i bez obrotu wypłaciłem, zagrałem i wygrałem i bez problemu wyplaciłem więc tu nie ma problemów i oszustw. Jedynie jeszcze raz przestrzegam , żeby bez dużego doświadczenia nie inwestować bo nie macie szans z rynkiem i słabymi doradcami i konsultantami z Gonomy.Oni nic nie stracą, zyskają prowizję , wy stracicie wszystko. Radze sobie wejść i coś o tym poczytać na www.infoinwestor.pl

@Jaro52

NIE KŁAM CZŁOWIEKU LUDZI !!!!!!!!!TĄ FIRMĄ I JEJ PODOBNĄ POWINNA SIĘ ZAJĄĆ POLICJA I KNF. MAM NADZIEJĘ,ŻE TAK SIĘ STANIE..........

juri

Czy ktoś się może orientuje, czy wpłacony depozyt można wycofać bez uszczerbku kwotowego, nie obracając nim?

@juri

Swięte słowa....OSTRZEGAM PRZED TYMI OSZUSTAMI WSZYSTKICH POLAKÓW...ZRÓBMY; MY OSZUKANI POZEW ZBIOROWY I WSADŹMY OSZUSTÓW DO WIĘZIENIA...ale nie w Polsce ....

jacekXXX
@Nie Trade.com

POWIEM WPROST ZWRACAŁEM UWAGE NA TE KOMENTARZE IDIOTÓW KTÓRZY STRACILI I MIAŁEM KILKA OKAZJI DO ZAINWESTWANIA I PRZEZ NICH TEGO NIE ZROBIŁEM , ALE W OSTATNICH KILKU DNIACH Z KILKUDZIESIĘCIU TYSIECY UDAŁO MI SIE ZAROBIĆ KONKRETNIE , POZDRAWIAM I NIE POZDRAWIAM FRAJEROW TYPU WALDEK I ZBYSZEK

A

Naciągają z tej Gonomy na założenie konta pod pozorem debiutu PayPala a potem dzwonią i mówią żeby kupować surowce z dużym spreadem mówiąc jeszcze jak dużą pozycję otworzyć (sam spread kilkanaście procent kapitału) po to żeby wyczyścić komuś szybko konto.

Klient

Negatywne komentarze to konkurencja, pozytywne pracownicy. Naganiacze z Markets.com dzwonią średnio co tydzien, nawet po rezygnacji z konta. Właściciel Safecap na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. Zdecydowanie najgorszy broker (jeżeli można to tak nazwać)

@Klient

OSTRZEGAM!!!!!!OSTRZEGAM!!!!!OSTRZEGAM!!!!!Wpłaciłem tam za ich namową kilkanaście tysięcy złotych. Po około dwóch tygodniach pieniądze "wyparowały" z mojego konta. Tak doradzał mi ich "opiekun" mojego rachunku. Dzwonił codziennie...np. "Dziś mam referencje wzrostu złota do dolara " itp. dyrdymały...OSTRZEGAM!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
sagi

UWAGA! Firma z której dzwonią to Gonoma Finance Sp. z o.o. Namawiają na założenie konta w Markets.com a potem dzwonią i mówią w co inwestować i za ile tak, żeby ludzie stracili jak najwięcej. Potem dostają z tego prowizję od Markets.com. Radzę ich nagrywać i wysyłać do KNF.

Jack

Banda złodzieji i naciagaczy.Interesuje ich tylko żeby klient wplacal kase.I z tej kasy zostaje wydymany.

Jacek

Ostrzegam przed Markets.com. Straciłem mase pieniędzy przez nich. Totalna nieodpowiedzialność. brak troski o moje pieniądze. Im tylko zależy na wyciągnięciu kasy od klienta. Nie nawiązujcie z nimi żadnej współpracy

Jeżeli chcesz stracić kasę to szybko nawiązuj z nimi współpracę. Ja wtopiłem oszczędności życia. Trudno mi się z tym pogodzić... Ale trudno... Zapłaciłem frajerskie. Dałem się omamić obietnicami, stworzyli mi iluzję luksusu, wciągnęli w inwestycje które nie miały prawa przynieść mi korzyści. Jak zainwestowałem 80% kapitału pozostało mi tylko patrzeć jak powoli staczam się na dno. Zostałem z niczym. Co do profesjonalizmu pracowników.... mam dużo zastrzeżeń. Zanim zainwestujesz u nich napisz nickmen@o2.pl Przekażę całe doświadczenie z współpracy z nimi. Po co masz popełniać moje błędy? Ucz się na błędach innych.

inwestor
@Marek

własnie otrząsnąłem się po totalnej wtopie... oszczędności ostatnich 5-ciu lat wje....ne w błoto... przepraszam, w markets.com. Niekompetentni doradcy, beznadziejni analitycy. A tak w ogóle zacząłem się zastanawiać czy ewentualne zyski da się wypłacić na swoje konto... Ja oczywiście straciłem wszystko, no ale może jest ktoś na plusie i spróbuje wypłacić sobie kasę - Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem :(. Omijajcie z daleka!!!!!

PRacownik

Bardzo fajne opinie.. tylko który dom maklerski - konkurencja, gada takie głupoty? Chciałbym się dowiedzieć który dom maklerski czuje taką zawiść, że oczerniają nas, lepszych na forum publicznym. Bardzo mi przykro że nie umiecie zaoferować swoim klientom tego co my, przez co zabieramy wam klientów.. Zamiast gadać pierdoły pomyślcie co zmienić w swojej firmie.. ;) Pozdrawiam

@PRacownik

Obyś człowieku nie stanął przed sądem ze swoimi mocodawcami za krzywdy finansowe ,które wespół wyrządzacie Polakom....

iggy

umowa zlecenie podstawa 1680 zł brutto/mc + prowizje. brak bazy czyli pozyskuje się samemu nowych klientów. brak szkoleń. ogromna rotacja ludzi. praca w nowym biurze przy stacji metra.

Rozbawiony Głupotą Ludzką

A Mnie się bardzo podoba Markets.com. Bardzo ładnie doją frajerów, którzy nawet nie wiedzą, że całe to Markets.com to jest dokładnie to samo co zabawa debilnych dzieci w sklep. Debilne dzieci bawią się w sklep - jedno dziecko zbiera jakieś szkiełka, kamyki, piórka, kwiatki, itp. Potem nazywa je wymyślonymi nazwami - np. złoto, zboże, chleb, itp. A inne debilne dziecko kupuje u tego pierwszego to "złoto", "zboże", "chleb", itp. płacąc podobnymi rekwizytami. Ale jest jedna różnica - w Markets.com musisz wpłacić RZECZYWISTE pieniądze, a Oni w zamian dają Ci rekwizyty typu - "ropa", "złoto", "waluty", itp. Rozmaite durnie tracą pieniądze i nawet wtedy nie jarzą, że Markets.com to jest zwykła gra internetowa. Jeżeli ktoś nie wierzy, to niech tam zadzwoni i powie, że chce sprzedać waluty, złoto, itp. Ale rzeczywiste rzeczy, a nie istniejące tylko w wyobraźni. Pozdrawiam Markets.com oraz dojonych frajerów.

Wkurzony

Mam podobnie. Najpierw jeden zadzwonił i przysłał wizytówkę na maila na którą się zgodziłem. Potem co tydzień minimum jeden telefon jakie to super debiuty, perełki i inne takie. Oczywiście zawsze porównują je do wejścia GoPro albo Alibaby itd. Powiedziałem, że do kwietnia nie inwestuję, bo mam inne rzeczy. I tak dzwonili. Wysłałem im wniosek o usunięcie danych z bazy ale i tak dzwonią. Teraz będą mieli skargę do GIODO

Bronislaw

Ostrzegam!!!. Kilka lat temu chciałem zainwestować. Obiecywali złote góry. Przysłali umowę, a tam zupełnie coś innego niż obiecywali przez telefon. Umowy nie podpisałem ale od tego czasu mam ciągłe telefony z ofertami. Za każdym razem dzwoni ktoś inny i z innego telefonu. Mimo moich próśb , gróźb i telefonów do centrali nie mogę się ich pozbyć.

marek

Totalni naciągacze, w ciągu dwóch dni straciłem 70% kapitału, obiecywali inwestycje w debiuty spółek chińskich, ale na próbę dla oswojenia się z platformą zaproponowali jakieś bezpieczne inwestycje w indeksy i na tym się skończyło, jako że po dwóch dniach już nie było żadnego kapitału na dalsze inwestycje. Co innego obiecują (debiuty), w co inne wrabiają, żadnej fachowej opieki. Szczerze odradzam.

inwestor

Banda (usunięte przez administratora) i naciagaczy.Interesuje ich tylko żeby klient wplacal kase.I z tej kasy zostaje wydymany.

Majka
@inwestor

W 100% racja.

waldekp8
@Majka

Witam Majka! Ciekawi mnie w jaki sposób zamirzasz walczyć o stracone pieniądze! Proszę o kontakt: waldekp8@wp.pl

@waldekp8

My oszukani Polacy zróbmy pozew zboirowy...przeciwko naciągaczom i którzy tak "doradzają" ,żeby jak najszybciej "wyczyścić" powierzone im pieniądze...

marek

Naciagacze, którzy zyja z tego ile wyciągną od Ciebie. To, że tracisz ich nie interesuje. Fatalna obsługa, grupa dzieciaków i ludzi ze wschodniobrzmiącym akcentem. Wszystko podejrzane. Opiekunowie może po jednym szkoleniu bez doświadczenia. Ich cel to wyciągnąć kasę w umiejętny sposób, a w zamian nic. Jedynie obiecanki o szkoleniach i profesjonalnym wsparciu oraz o możliwości szybkiego zarobienia. Bzdury. Ostrzegam, bo straciłem u przez ich politykę, nieodpowiedzialność i brak kompetencji bardzo duzo pieniędzy. Nie polecam i ostrzegam z pełną stanowczością. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej szukać doświadczonych i kompetentnych firm.

glowasjar
@marek

możesz podać adres email albo numer telefonu bo wlaciłem kase ale jeszcze nic nie inwestowałem a chciałbym wiedziec dlaczego taka zła opinia Jarek z Opola

Majka
@marek

Niestety, to prawda. Byłam wciągnięta przez namolne telefony. W końcu przelałam trochę kasy. Miałam dostać bonus. Chciałam tylko kupić akcje debiutującej spółki. Mój doradca, bez uprzedzenia wciągnął mnie w ryzykowną grę na srebrze i tak mnie prowadził,że na początku wygrałam, a potem niestety straciłam. Teraz myślę, że to było celowe. Oczywiście nie odbierał później telefonu. Jak, ktoś się słabo orientuje, to niech nie wchodzi do Markets.com.Teraz myślę, że to było celowe. Zamierzam walczyć o rekompensatę straty, ale, czy mi się uda? Wątpię.

bekaznieogarów
@Majka

Najpierw wygrałaś a potem straciłaś powiadasz? No cóż, giełda. Jak się nie ma pojęcia, z czym ma się do czynienia, to po cholerę w to wchodziłaś? Masz 10 lat, że nie ogarniasz świata czy co?

stiw

nikomu nie polecam nie nadają się do niczego błedne decyzje a potem nie odbierają telefonów

bull

wszaystkie te pochlebne opinie czyta sie jak z folderu reklamowego.

kislu

wszystko pięknie, tylko czemu firma jest wpisana w KNF na liście ostrzeżeń a w bazie KRS widnieje jako spółka w likwidacji- na dodatek bez żadnych niemal danych?

buc1
@kislu

w knf'ie nie ma markets.com tylko jakiś safecap polska... markets.com jest tymczasem marka safecap investments ltd czy jakos tak...

MałySzaryCzłowiek
@buc1

ponieważ Patrzy Pan na Safecup investment (Polska) sp z.o.o a nie Safecup investments limited(markets.com)

@kislu

Może ma , ale nie w Polsce....W Polsce mamią ludzi zyskiem a w konsekwencji czyszczą konto " naiwnych " Polaków w tempie błyskawicznym....OSTRZEGAM!!!!!!OSTRZEGAM!!!!!! BRACIA RODACY przed "wkładaniem" dla nich jakichkolwiek pieniędzy....Apel dla odpowiednich służb aby prześwietlili te i im podobne podmioty....!!!!!!!!!!!!!

monsik

Pracuje w Markets.com od 9 miesięcy i chciałbym sprostować te wszystkie plugawe i hejterskie teksty o opiekunach i tzw "biednych" inwestorach, którzy stracili ale nikt nie pisze i nikt nie zastanawia się, że ludzi którzy zarabiają ogromne pieniądze niestać zwyczajnie na marnowanie czasu na pisanie laboratów na stronie gdzie powinno wpisywać się zupełnie inne informacje..no cóż to takie nasze Polskie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com