Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

władysław59

witam ludzie troche rozwagi i mózgu , wiadomo że nie zarobicie w ciagu dnia 40 % ale w ciągu tygodnia 20-30 % to nawet bez specjalnej okazji jest realnym zyskiem dlatego że swoją wiedze konfrontuje z osobą mi przydzieloną zwaną opiekunem i idzie na tym zarobic ludzie wecie sie w garść zamiast marudzić

maxii

nie zgodze sie z Panem u góry ja zainwestowałem jaki czas temu 3800 taki mały kapitał i na prawde udało mi sie z niego zrobic okolo 40 % co mi jako studentowi na początek wystarczy , przygotowałem nawet takie powiedzenie siedząc sobie na wykładzie odnonie tej firmy : " Na giełdzie sie zarabia tracą tylko idioci" i tego sie trzymam :D

wojtek

Witam na samym wstępie chciałbym powiedziec że konkretna firma i no że trzeba niestety zainwestowac troszke wiecej niż 3-4 tysiące bo to faktycznie sprawia że można je szybko straci sam sie o tym przekonałem , poprostu człowiek z natury jest chciwy i chce z tak małej kwoty zarobic miliony potem wpłaciłem 30 tys. po czym byłem bardzo ostrożny i w kilka dni odrobiłem swoje 4 tys a dzis jestem na plusie o ładne dwadzieswcia kilka procent

Mariusz 36

zwyczajny broker nic nadzwyczajnego przerabiałem chyba już każdego ale szczerze moim zdaniem nie liczy się pod jaką marką i za jakim pośrednictwem ale zależy od okazji , w nieziemskim wspaniałym brokerze można też umoczyć , w markets też można zarobić , P. S. mają świetne sygnały.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
stanisław

dobra firma co prawda nie zarobiłem wiele bo zamiast wycofa sie przy zysku około 40 % chciałem więcej i więcej no i niestety troszke mniej zarobiłem ogólnie widac że jest to konkretna firma a co do tych KOMENTARZY ZUPEŁNIE SIE NIE ZGODZE MOIM ZDANIEM TO NIE NADAJĄCY SIĘ PRACOWNICY ZOSTALI USUNIĘCI Z KONKRETNYCH STANOWISK I PRZEZ TO MSZCZĄ SIĘ W TAKI SPOSÓB NA FIRMIE CO CHLEB IM DAWAŁA

wacław

często dzwonili nalegali az uleglem nic specjalnego przegrałm nie wiem czy z mojej czy z ich winy ale nie mam kasy pozdrawiam

krzysztof55

powiem tak markets.com nie dla idiotów , potężny broker wspaniałe przygotowanie do inwestycji: doskonałe wykresy konkretna platforma duży wybór instrumentów ale tak jak powiedziałem nie dla idiotów. można zarobi ale trzeba nie byc idiotą

jan33

ryzykowna gra bo niestety troche umoczyłem , nic dobrego tam mnie nie spotkało by moze jestem zbyt nerwowy , ale nie polecam ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

jan

można zarobic , mozna stracic , ludzie a co do nie których " idioci" są takie inwestycje ze zysk jest nie mal że pewny i w to sie inwestuje i chociaż zamiast opiekuna byłby diabel o i tak zarobicie był FITBIT byla ALIBABA zarobiłem tam krocie . aczkolwiek nie ukrywam ze troche straciłem ale mogłem wyjść z zyskiem.

jerzyg

WITAM POZDRAWIAM niestety nie zgodze sie z większoscią , powiem tak: można zarobic , mozna stracic , ludzie a co do nie których " idioci" są takie inwestycje ze zysk jest nie mal że pewny i w to sie inwestuje i chociaż zamiast opiekuna byłby diabel o i tak zarobicie był FITBIT byla ALIBABA zarobiłem tam krocie tylko rózniłem sie od was tym ze jak była okazja to ją łapałem a nie byle jak w byle co bo wiadomo to jest ryzykowne w STanach co niektórzy co tutaj opiniują byli by wysmiani i nie brali pod uwage. Irytują mnie tutaj komentarze : Straciłem!!!! Odpowiedzdcie mi jedną rzecz czy wplaciliscie te pieniadze i one gdzies znikneły? Nie , jestescie idiotami jak straciliscie ale cóz jak sie w 90 latach za darmola kasiorki natrzepało a teraz karma wróciła i chciwość was zjadła to cóż , dobra parapety ja mam 57 lat i życie nauczyło mnie to że zawsze jest ryzyko ale cóż chyba nie ma co tutaj pisać w Polsce takie smenty są na porządku dziennym P O w O D Z E N I A

marek76

broker jak każdy inny daje zarobić , tylko trzeba wiedzieć kiedy wyjść z tego zarobilem kilkanaście % mogłem zrezygnować ale grałem dalej i niestety wyszedłem troszke na - ale ogólnie polecam wszystkim poczytalnym normalnym inwestorom którzy chcą posmakować giełdy i troche zarobić

kil

Markets to złodzieje, uwaga na nich!!!!! ostrzegam!!!!

adam

KŁAMIESZ!!!!!

To prawda, ciągle dzwonili i namawiali mnie na debiuty, nigdy nie miałem czasu zająć się tym i nie wierzyłem im, że mogę zarobić 10-30 % jednego dnia, śmiałem się i przeklinałem odbierając tel. słysząc Markets.com, Dałem namówić się na kontakt telefoniczny będąc przed komputerem i faktycznie wszystkie tel, które otrzymywałem o debiutach i akcjach itp. sprawdziły się, to przekonało mnie do współpracy z nimi, fakt jestem ostrożny i nie ufam opiekunowi zawsze sprawdzam to co mi poleca.Raz zarobię raz stracę ale suma sumaru miesięcznie 10-45% wyciągam. Ludzie szkolenia, strony internetowe np. investing.com, bankier,stooq itp...kalendarium, to podstawa jeżeli chce się zarobić na tym rynku, samo się nigdy nic nie zrobi....

adam

Panie i Panowie spokojnie. Też otrzymuje od nich telefony obiecują mi zysk na poziomie 30 - 40% a ja obiecuję im że wpłacę im 200000zl lub 300000zl i tak sobie do mnie wydzwaniają a ja ciągle opowiadam im że przelałem na konto 200000zl tylko coś nie przeszło :))) super zabawa a najśmieszniejsze jest to że oni w to wierzą i odpowiadają że sprawdzą co jest nie tak :))) i tak w kółko. Polecam fajnie można się z nich pośmiać :)))) Pozdrawiam i życzę owocnych przelewów i transakcji :)))

zbyszek

Nie broń tej żulii która wydzwania,nęka ludzi i nie ma skrupułów .Sa bezwzględni w oszukiwaniu i obiecywaniu zarobkó 10-30% miesięcznie. Żaden rząd ,zadna ustawa nie zabezpieczy przed złodziejami typu Amber Gold lub oszustami brokerami ,którzy dla dobra tej firmy powinni być wywaleni.Kazdy z nich zaczyna rozmowę od podania mojego imienia i stwierzdenia że " swego czasu rozmawialiśmy " co jest oczywistym kłamstwem. Czy mam używać wulgarnych słó adekwatnych do ich zachowania?

Zbyszek

Otrzymali mój kontakt telefoniczny od złodziejskiej firmy która mnie oszukała na niewielkie ale isttną kwotę .Teraz mnie mobingują telefonami codziennie po kilku głodnych pieniędzy chłoptysió z markets com.liczących na łatwowierność ludzi którzy posiadają jakieś oszczędności Prosiłem o wywalenie mojego numeru z banku danych firmy ,niestety bezskutecznie. Skrzętnie notuję tych bezczelnych typów którzy palą się do oskubywania klientów. Postanowiłem skierować sprawę do GIODO .Może dotkliwa kara finansowa ukróci te niecne praktyki a mnie przywróci spokój .Nawet do nich kontaky telefoniczny jest niemożliwy

Dzieki tej firmie zarobilem 1 milion . Polecam!!!

przyjaciel

Ludzie nie inwestujcie tam, to jest jakaś tragikomedia. Znam parę osób co tam pracują i wiem, z czym to się "je". Mianowicie osoby, które tam pracują i które zarazem znam to ludzie, którzy ledwo co ukończyli liceum,po którym zaraz zostali zaproszeni do pracy w markets. Nie sądzę, aby byli to ludzie, którzy są w stanie zaopiekować się dużymi pieniędzmi, ba oni nie wiedzą co tak naprawdę robią. Śmiesznym również jest fakt, że połowa ludzi tam pracujących to jacyś armeńczycy czy inni czeczeńcy, którzy ładnie doją naiwnych ludzi. Śmiem twierdzić, że praktycznie nie ma tam ludzi o jakimkolwiek wykształceniu ekonomicznym, ale nie brakuje z kolei dzieciaków, którzy bez żalu wydoją was z kasy. Jeśli macie gdzieś inwestować to tylko nie w markets...

oszukany

trzymajcie się z daleka od tej firmy to sami oszuści jeśli chcecie szybko stracic kase to inwestujcie z pseudo maklerami markets.com.JA nie wiem co ta firma jeszcze robi w Polsce niech Beduini którzy tam pracują z akcentem cygańskim jada do swojego kraju.Głupota ludzka nie zna granic chciwość nie popłaca bo można stracic wszystko pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com