Opinie o Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur w Warszawa

MS3

Szczerze nie polecam. Wszystkie negatywne komentarze to 100% prawda! Tak jak już zostało to napisane ,,specjaliści ds. organizacji szkoleń" to osoby, które non stop mają dzwonić do szkół, wyrabiać 300% normy, a w tzw. ,,międzyczasie" wykonywać jeszcze milion dodatkowych obowiązków - zahaczając nawet o te, typowo z obszaru administracyjnego (dodawanie danych uczestników kursu do systemu). Oczywiście na koniec mają z całego serca dziękować za to, że w ogóle mają pracę! Chociaż w ,,krainie mlekiem i miodem płynącej" Pana Wojtka i tak najgorzej mają pracownicy, którzy nie siedzą na słuchawkach - czyli administracja, finanse, IT - tym na każdym niemal kroku podkreśla się, że są zwykłymi darmozjadami, których trzeba utrzymywać - tylko w imię czego??? Bo przecież oni na ,,sukces" (czytaj $$$$$) nie pracują. Atmosfera tego miejsca to jakaś zgroza - każdy pracownik ,,działu sprzedaży" jeśli osiąga nieco gorsze wyniki, przychodzi do pracy z bólem brzucha i tylko czeka, jak na ścięcie, aż zostanie wezwany do pokoiku na ROZMOWĘ MOTYWACYJNĄ. Nie bez powodu w tej firmie jest tak ogromna rotacja - człowiek przy zdrowych zmysłach długo w takim miejscu nie wytrzyma. Rozpatrzy się co i jak i wkrótce ucieka szukać normalnego miejsca pracy. Menadżerowie w tym miejscu nie stanowią dla pracowników niższego szczebla żadnego wsparcia. Boją się Prezesa jak ognia...może nie jest to nawet lęk, a po prostu chęć posiadania świętego spokoju - przecież jak nie podsuną mu na dywanik jakiegoś jelenia ze słabymi wynikami to sami będą tam siedzieć przez pół dnia i tego słuchać. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest jednak to, że Pan Wojtek okrzyknął siebie specjalistą od komunikacji - prowadzi dla swoich biednych pracowników szkolenia ze sztuki komunikacji, pięknie opowiada jak należy właściwie się komunikować, aby obie strony zaspokoiły swoje potrzeby, aż w końcu jak należy komunikować się w sposób PARTNERSKI (tj. podmiot-podmiot) - wielka szkoda, że nie przekłada tego na relacje ze swoimi pracownikami....bo z mojego doświadczenia wynika, że to tylko teoria, która kompletnie nie ma nic wspólnego z tym, jak traktuje ,,swoich ludzi" w praktyce. REASUMUJĄC potencjalny pracowniku - to jest naprawdę !!!!OSTATNIE!!!!! miejsce, w którym chciałabyś pracować.

Kandydat

Jak są traktowani specjaliści ds organizacji szkoleń? Czy jest to praca na dłuższą metę? Ktoś poleca?

Anna

W doskonały sposób i rzetelnie przedstawiona rzeczywistość w tym paskudnym miejscu - (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym a teraz wszyscy są szczęśliwi że nie muszą oglądać tego zgnuśniałego prezesika bo pracują zdalnie.

11 Nowy wpis
@Anna

Witam chciałam zapytać jak długo pracowałaś w tej firmie ? Czy wgl dają umowe o prace na pełny etat? Jak jest liczona premia? Czy wgl da sie przeżyć w tej firmie ?

MS3 Nowy wpis
@11

Co do umowy o pracę mogę się wypowiedzieć: Jak już zostało to kiedyś napisane, umowa o pracę była tylko na 1/5 etatu. Jeśli ktoś pracował dłużej to dostąpił zaszczytu i dostał umowę na cały etat - ale oczywiście na najniższą krajową. Z biegiem lat, kiedy ludzie nagminnie z tego właśnie powodu składali wypowiedzenia, Pan Wojtek był zmuszony dawać wszystkim pełny etat - z czasem nawet symbolicznie więcej (100 zł.) niż najniższa krajowa. Teraz jak jest - niestety nie wiem, ale sądzę, że niewiele się zmieniło. Warto też wspomnieć co-nieco na temat urlopów: generalnie akceptowalny jest tylko jeden dłuższy urlop w lipcu-sierpniu, bo wtedy w branży szkoleń jest tzw. martwy sezon. O urlopie dłuższym niż 1-2 dni w pozostałych miesiącach nawet nie ma co marzyć - zatem pożegnaj się z tanimi wakacjami na jesieni lub zimą. Najśmieszniejsze jest to, że ta zasada dotyczy tylko zwykłych śmiertelników - pamiętam taką zabawną historię, jak dyrektor tego wspaniałego instytutu rzekomo złamał rękę. Nie pojawiał się w pracy przez tydzień (bez zwolnienia lekarskiego), później okazało się, że był na wakacjach w Portugalii :D czyli jednak można w innych miesiącach iść na urlop, ale niestety nie dla psa kiełbas. Odpowiadając na Twoje pytanie ,,Czy wgl da się przeżyć w tej firmie?" - TAK i NIE. TAK - jeśli lubisz jak ktoś Tobą manipuluje, chcesz funkcjonować jak frustrat, chcesz udawać i mówić tylko to co oni chcą usłyszeć NIE - jeśli masz swoje zdanie, szanujesz siebie jako człowieka, nie chcesz należeć do jakiejś chorej sekty.

anonim Nowy wpis
Klient

... Nowy wpis
Kandydat

Witam czy mozesz powiedzieć ile pracowałeś w tej firmie ? Na jakim stanowisku?

MS3

@MS3

doskonale przwdziwa opinia , wyraziłam się pod ps. Anna

Joanna

Instytut Kształcenia Eko-Tur jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. Placówka wspiera środowisko oświatowe w obszarze doskonalenia. Na stronie firmy są dostępne informacje na temat szkoleń. Orientujecie się, czy firma przyjmuje osoby na staż, i jak wygląda atmosfera w tym miejscu?

Rita
@Joanna

Wystrzegaj się- toksycznosc tej instytucji oraz jej tragiczna jakość tylko zmarnuja Ci czas i zdrowie. Poszukaj stażu w innych miejscach - radzę po ludzku i z życzliwości. No chyba, że negatywne doswiadczenia są bardzo Ci potrzebne ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. telesprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wystrzegajcie się

MS2
@Pytanie

Specjalista ds organizacji szkoleń = osoba, która ma dzwonić non-stop do szkół. Co jakiś czas wysłuchiwać i przyklaskiwać guru ( W.Turewicz ), w żadnym wypadku nie krytykować. Trochę jak PRL - 300% normy i dziękować za możliwość jej wyrobienia. Nie polecam

Marek

Przeszliście może na Prace zdalna ?

Paweł

Czy macie premie roczną?

Dawid

Ile tam zarabia osoba szkoląca?

Rita

Przerost formy nad treścią. Liczy się przemiał pieniędzy, a nie jakość. Miano ekspertów w wielu dziedzinach otrzymują ludzie niekompetentni - wystarczy poczytać artykuły na Eduradzie gdzie często pod artykułem jest imię nazwisko i info np: uczestnik kursu... Szkolenia dla rad prowadzą często osoby, które ze szkolnictwem nie mają nic wspólnego i nie znają jej realiów.

MS

Pracowałem z Panem Turewiczem 2 lata i od nikogo nie nauczyłem się tyle co od niego. Zawsze świetnie przygotowany, człowiek z wizja i ogromna chęć dzielenia się wiedza. Aż szkoda, ze nasze drogie się rozeszły. Polecam szczerze.

MS2
@MS

Tę opinię chyba napisał Pan Wojciech.

Ogarniety

Pan Wojtek to prezes który pozjadal wszystkie rozumy. Cała firma opiera się na lizaniu mu pupy i biciu braw za każdym razem. Umowa na 1/5 etatu na pocztek musisz dużo lizać żeby dostać 1/2. Kasa pod stołem kierownicy to tylko pionki jak im nie lizesz też nie masz miejsca w firmie. Ogólnie nie polecam

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur w mieście Warszawa nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojciech Turewicz Instytut Kształcenia Eko-Tur
3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Promienistych 6